אפשר כבר התייעצות תחפושות

ששת22

New member
אפשר כבר התייעצות תחפושות

יש לי 2 ילדים, הגדולה בת 5.5 והקטן אוטוטו בן 3.
שנה שעברה חיפשתי אותם לטינקרבל ופיטר פן.
השנה חשבנו לשלגיה וגמד או מיקי מאוס ומיני מאוס.
עוד רעיונות בסגנון?

ששת22

New member
שאלתי ואלה הרעיונות שהגדולה הציעה

מנסה לחשוב על עוד דברים

אם זה מה שהם רוצים - לכו על זה

הם מספיק גדולים כדי לגבש דעה עצמאית, ותחפושת היא לדעתי ה-מקום לביטוי עצמי עבורם. אצלנו ילדה בת פחות משנתיים היתה החלטית לגבי התחפושת, והיתה מחופשת כרצונה. אחיה הבכור פנה לכיוון אחר וכמובן קבל את מבוקשו, בלי קשר לתחפושת שלה וכך בכל שנה מאז.
אז בגיל 3 ובטח בגיל 5.5 - כל אחד כרצונו, גם אם האמא היתה שמחה למשהו מקורי וייחודי יותר - העיקר שהילדים יגשימו את הפנטזיה (ההגיונית) שלהם וישמחו באמת בחג.

בלונד23

New member
למה לא לתת לכל אחד מהם תחפושת בפני עצמו?

למה את צריכה שהם יהיו "זוג" הרי הם בטח לא הולכים לאותו גן.
אני בעד זהות נפרדת ועצמאית לכל אח.

ששת22

New member
סתם כי זה נחמד

לכל אחד יש תחפושת עצמאית וביחד זה מתחבר טוב.
אם הם ממש ירצו דברים לא קשורים ברור שאני אזרום איתם, זה החג שלהם

אלזה ואולאף.

הגדולה בטח תהיה מאוד ייחודית בגן עם תחפושת של אלזה
- אפשר גם אנה.

אבל תכלס כמעט כל דבר אפשר להפוך לתחפושת בזוג, אז אולי באמת פשוט תשאלי את הגדולה למה היא רוצה להתחפש, ותתאימי לקטן תחפושת.

ששת22

New member
האמת שעל אלזה הטלתי וטו

יש לה את התחפושת של אלזה ואנה בבית והיא מתחפשת כשבא לה אז בפורים אמרתי לה שנגוון...

אם היא מעוניינת להתחפש לאחת מהן,

למה להטיל וטו? פורים זה חג שבו הילדים מתחפשים למה שהם רוצים, ואם זה מה שהיא רוצה - למה לא? אם היא לא מעוניינת להתחפש לאחת מהן, סבבה.

עוד הצעות -
עמי ותמי, כיפה אדומה והזאב (או הצייד), עליסה בארץ הפלאות ו... אחת משלל הדמויות שם (החתול? הארנב?), נסיכה ונסיך גנריים?
אבל שלגייה והגמד נשמע טוב, לטעמי.

אני יכולה להגיד לך לאילו זוגות הבנות שלי התחפשו (הן לא תמיד התחפשו בזוגות, וכשכן אלה לא תמיד היו התחפושות הראשיות, אבל הן עשו את זה לא מעט), ואולי זה ייתן לך השראה - סופרגירל ובאטגירל, שלגייה והיפהפייה הנרדמת, שתי פיראטיות, שני חתולים, שתי מעודדות, חיפושית ופרפר, שתי פיות, שתי רפונזליות (הן גם שתיהן התחפשו לנינג'ות, אבל לא באותה שנה - על אף שהתחפושת לא עברה מאחת לשנייה, אלא מדובר היה בתחפושות שונות).
הן גם שואפות להתחפש למלאך ושטן, אבל טרם מימשו את הרעיון (על אף שלגדולה כבר קנינו תחפושת של שטן - הקטנה טרם החליטה מה יהיה בפורים).

ששת22

New member
זה לא שבאמת הטלתי וטו

אבל שכנעתי, בלי שהיא תהיה מאוכזבת או תתבאס שעדיף למשהו אחר.
היא קיבלה את זה אז מבחינתי זה מצוין. כמובן שאם היא הייתה מתעקשת אז לא הייתה לי בעיה.

אגב, אני שמחה לבשר לך ששלב האלזה עובר

ובכיתה א' היו בכיתה של הבת שלי רק שתיים-שלוש אלזות.

kramerkaren

New member
תקשיבי, אני יכולה להגיד לך שבגיל של הגדולה

היו לנו 3 מתוך 21 בנות שלא היו נסיכות. כל השאר, כל כל כל השאר, היו לחלוטין נסיכות עם שמלות מתנופפת וכתרים על הראש. את הבת שלי זה היה הורג אם היא לא הייתה "כמו כולן" בשנה ההיא (והמדהים הוא שכולה עברה שנה והיא רוצה להיות "מקורית" אז יש תקווה
)
הבנים לעומת זאת, בגיל 3-4 היו כבר רובם לוחמים עם מעט חיות. כלומר - גם אם הוא גמד (ובאמת שאין גיל מעבר לתינוקות רכים שגמד היה עובר אצל הילדים שלי) אז זה צריך להיות גמד נושא נשק...
זה רק כהערה...
&nbsp
רעיונות תחפושות:
גיבורי על - שונים או זהים (סופרגיל\מן או להבדיל סופרגירל\בטמן)
מקצועות - רופא/ה, צייר/ת, שוטר/ת
דמויות מאגדות - נסיכה/אביר/שומר ראש או להבדיל נסיכה/צפרדע, זהבה/דוב
דברים שקשורים אחד בשני - מלכת הירח ונסיך השמש, ספורטאי ומעודדת (או ספורטאית ומעודד)
&nbsp
&nbsp
&nbsp

ששת22

New member
ברור שכל תחפושת שנבחר תהיה עם שמלה מתנפנפת

בקשר לבן שלי, דווקא עדיין אין את זה אצלם. מוזר, חשבתי שזה מתחיל יותר מאוחר...
הוא עדיין בגן פרטי, בטוחה ששנה הבאה זה כבר יהיה כמו שאת אומרת

תודה רבה על הרעיונות

ליאת של עדי

New member
מנהל
בטח

סופרמן וונדרוומן
שלגיה והצייד
פוורריינגרים (יש את הבנות בוורוד או צהוב)
&nbsp
&nbsp
&nbsp

shtuta 2

New member
יש למישהי מושג איפה קונים הדפס?

תופרת לילדה בת שש תחפושת של סופר וומן . את הסמל של ה S הייתי רוצה לגהץ על החלק הקידמי של החלצה. יש למישהי מושג איפה ניתן להשיג את זה?

למעלה