חייבת את עזרתכם

Maya12313

New member
חייבת את עזרתכם

שלום לכולם, אני ממש צריכה את עצתכן!
יש לי בת מתוקה בת 3 חודשים שלא מוכנה לטייל בחוץ.‏
ברגע שאני מניחה אותה בעגלה ואנחנו יוצאות לטיול אחרי 10 דקות היא מתחילה לצרוח צרחות אימים, אם אני מרימה אותה על הידיים היא נרגעת (וגם זה לזמן קצר) ואז אנחנו עושות את דרכנו הביתה על הידיים...
היא לא רגועה גם אם יוצאים לטייל אחרי שינה, היא לא מצליחה להרדם בעגלה (גם כשמפהקת) וממש מתעצבנת אם אני שמה על העגלה חיתול בד.
כנ"ל ואפילו יותר גרוע בנסיעות באוטו, ברגע שהיא מתקרבת לסלקל צרחות אימים, גם בכביש מהיר, שום דבר לא מרדים או מרגיע אותה... אנחנו יוצאות מהבית רק כשממש חייבים ללכת לרופא.
זה קרה למישהי מכן? יש לזה פתרון כלשהו?
ממש אודה להתייחסות, אני ממש נואשת :(

kramerkaren

New member
איך היא בבית?

תינוקת רגועה?
ניסית מנשא? אף אחד מהילדים שלי לא היה חובב גדול של עגלות. עלי במנשא הם היו מאושרים. ובחיים, אבל בחיים לא היו מסכימים לחיתול בד על העגלה. בקושי לגגון.
את בעיית הסל קל פתרנו על ידי מעבר לכסא רכב (עם הפנים הפוך, כמובן) והגיל עשה את שלו.
מציעה לך גם להתייעץ בפורום הורים לתינוקות, יהיו לך שם יותר חברים בני גילכם.

Maya12313

New member
תודה על ההתייחסות!

מנשא אין לנו, אנחנו נקנה בקרוב כי אחרת אי אפשר לטייל איתה בכלל, אני מקווה שיעזור.
כעקרון כשאנחנו חוזרים הביתה אז גם על הידיים נמאס לה אחרי 5 דק והיא מתחילה לקטר.
ובבית היא גם לא ככ רגועה.. אוהבת הרבה על הידיים..

לפני שתקנו, מציעה לכם לשאול מחברים

המנשאים עולים לא מעט, וחבל להשקיע בלי לנסות כמה פעמים, בייחוד כשמדובר בתינוקת עם רגישות יחסית. הבכור שלי למשל לא סבל מנשאים, אבל היה מאושר בעגלה, ואחותו פרחה במנשא. בכל מקרה לא השתמשנו באמבטיה, אלא בעגלה בזוית קטנה מ-180 מעלות, כך שבטיול התינוקות יכלו ממש להתבונן בסביבה (לרב העדפתי פחות צעצועים והליכה בנתיבים בהם אפשר להתבונן בצמחיה או בעוברים ושבים. מקסימום צעצוע שניים, לא חנות צעצועים בתוך העגלה).
האם כוונתך בחיתול בד לחיתול טטרה שהוא יחסית מגרד (ואם היא רגישה - מפריע לה) או או לחיתול פלנל, שהוא רך וחלק ובעונה הזאת, לפני החום, דוקא עשוי להיות נעים?
הייתי בודקת בעגלה אחרת (שואלת משכנה או חברה)/ חיתול פלנל וכולי, לטיולים קצרצרים, אולי שם יהיה הפתרון.
את כמובן נמצאת כרגע ולא בעתיד, אבל בכל זאת - גיל שלושה חודשים הוא ממש צעיר, רק לפני רגע היא היתה עובר, וכפי שכתבו לך - הדברים סביר שישתפרו ככל שהתינוקת תגדל וככל שהתקשורת תהיה ברורה יותר.

kramerkaren

New member
אז למה את חושבת שיהיה שונה בעגלה?

מהנסיון שלי - תינוק לא רגוע הוא לרוב לא רגוע בכל מקום.
אז קודם כל - מנשא חובה. באמת. לא ברור לי איך מגדלים ילדים בלי.
מציעה להזמין יועצת מנשאים הביתה, הכי פשוט והמבחר הכי גדול.
דבר שני - זה נהנה יותר קל. מבטיחה. יש תינוקות שפשוט לא יודעים שהם תינוקות. וקשה להם להיות תינוקות. והם גדולים והחיים נהיים יותר ויותר לא מורכבים...
&nbsp
&nbsp

האם העגלה נוחה? מרופדת במזרון עם כיסוי?

או שאולי חם לה מדי? אני רואה המון אימהות שמלבישות המון ובנוסף גם מכסות בשמכות עבות. ואולי פשוט משעמם בעגלה. את הולכת איתה ויש חיתול בד, היא שוכבת על הגב ולא רואה כלום? כשאת מחזיקה אותה עליך היא לפחות חווה אותך ורואה משהו. אולי מנשא יכול לעזור כאן.

Maya12313

New member
כן, העגלה עם מזרון וכיסוי

אני לא שמה לה חיתול בד כי היא מתחילה ישר לבכות
אני אפילו מורידה לה את הגגון כדי שתראה עולם, זה עובד בדיוק ל5 דק'
תודה, אני אנסה מנשא, מקווה שיעזור

היי

משתפת מנסיוני: הגדולה שלי, היום בת 3, הייתה בדיוק כפי שאת מתארת. הנסיעות היו קשות כל כך, סבלה מאוד, לא הפסיקה לצעוק, לבכות, והיינו צריכים לעצור מלא בצד ולהרגיע אותה בהנקה. היא לא לקחה מוצץ. הבת שלך לוקחת מוצץ?
גם את העגלה בהתחלה לא אהבה אבל לאט לאט למדה לאהוב ולהירדם בה. אני בטוחה שברגע שתעבירי אותה מאמבטיה לטיולון, לקראת סוף החורף, יהיה יותר קל, כי היא תוכל להתבונן בכל מה שקורה בחוץ. שמת לה קשת עגלה? צעצוע שתלוי מעליה שהיא יכולה להושיט אליו יד, לשחק בהמשך?

לגבי הסלקל: שתי הבנות שלי ממש לא סבלו את הסלקל. היה להן צפוף והן הזיעו בו. לכן הקטנה שלי בילתה בסלקל רק חודש ועברנו מהר מאוד לכיסא בטיחות שמתאים מגיל לידה. הרבה יותר נוח לה ומרווח לה מאשר בסלקל.

אז אני רק יכולה לעודד שהקשיים האלה עוברים..הגדולה שלי עד היום לא אוהבת נסיעות, זה עושה לה בחילה ולא נעים לה, אבל למדנו דרכים להעביר את הנסיעות ומסתדרים.
ככל שהם גדלים נהיה יותר קל

niki11111

New member
אצלנו עזר לשים לידה חולצה שלי

כיוון שהיא הייתה המון עלי, אז ברגע ששמתי אותה בעגלה או בסל קל היא פתאום איבדה את החום והריח והקרבה לאמא. אז פעם אחת הורדתי את החולצה שלבשתי בבית (בתכלס הייתי כמעט כל הזמן בפיג'מות שונות בבית וממילא היה צורך להחליף בגדים לפני שיוצאים החוצה) ושמתי מסביבה את החולצה שלי. זה עבד. זה ולהגביל מקום בעגלה עם נחשוש. תנסי.

אצלי עזר לשים אותו על הבטן בעגלה ולהרים את הכיסוי

ברגע שהתחיל להרים את הראש ולראות את הסביבה, נרגע לחלוטין. אבל לא הייתה לי בעיה עם הסל קל, רק עם העגלה.

Maya12313

New member
מנשא לא בשבילנו

ניסינו מנשא, בכלל אין על מה לדבר, היא לא רואה כלום רק את החזה שלי בתוך המנשא והיא רוצה לראות עולם.
על הידיים היא ממש נהנת ומסתכלת לכל הכיוונים.
אני מקווה שהטיולון יכול לעזור, אבל היא רק בת 3 חודשים...
תודה לכולכן.. מקווה שבאמת עם הזמן זה ישתפר :)

kramerkaren

New member
אז תסובבי אותה עם הפנים קדימה...

יש המוני סוג מנשאים, צריך למצוא את ההוא שעובד.
יש מנשא ארגו של 360 מעלות ואת בייביביורן.
אני מבטיחה, מבטיחה, מבטיחה שברגע שתנסי - את לא תביני איך שרדת קודם.

Maya12313

New member
להחזיק ראש

אמרו לנו שאסור עוד מנשא עם הפנים קדימה כי היא לא מחזיקה עדיין את הראש מספיק טוב

מנשא עם הפנים קדימה באמת לא רצוי בגיל הזה

גם לא טוב אורטופדית וגם עודף גירויים.

אסור בהחלט לשנות בגיל חודש את הכיוון

עם הפנים החוצה מומלץ להתחיל רק לקראת גיל חצי שנה, ובשום אופן לא לפני גיל 4 חודשים..

מצרפת קישורים שמדברים בעד עצמם.

http://www.minsa.co.il/מנשא-עם-הפנים-החוצה.html

http://www.mako.co.il/ninemonth-pampers/Article-2a020a483dd2931006.htm

https://www.babybjorn-israel.co.il/one_carrier

http://www.yamo.co.il/מנשא-עם-הפנים-החוצה.html

http://www.ergobaby.co.il/page/faq_ergo

בלונד23

New member
ה360 מעלות של ארגו מתייחס לאמא

לא לתינוק, הוא בכל מקרה יושב עם הפנים לאמא שלו, בין אם על הבטן שלה או על הגב שלה, ובפישוק רגליים. זה לפחות מה שמדגימים באתר ומה שכתוב בהוראות אם זכור לי נכון.

kramerkaren

New member
על פי האתר שלהם - לא נכון.

The Four Position 360 Baby Carrier provides four comfortable and ergonomic ways to wear baby: Front-Inward, Front-Outward, Hip and Back carry positions.

יש טיולונים מגיל אפס

תשאלי את הרופא שלה מתי אפשר להגביה טיפה. אצלנו הרופאה אמרה להגביה קצת בגיל הזה אם אני לא טועה.

למעלה