מחלקים לכם כרטיסים למותק של פסטיבל בממלכת הקרח

שלג ביהוד

ביהוד אין שלג, והילד לא ראה שלג מעולם.
עריית יהוד דאגה להביא משאית מלאה שלג מהצפון ושפכה את השלג באחד החניונים בעיר.
הבן הקטן שלא ראה שלג מעולם הגיע והיה מלא פליאה לנוכח השלג (שכבר הפך לקרח) הלבן והקר.
הוא התחיל לשחק ובשלב מסויים נפל לו צעצוע הצפרדע שלו לתוך אחד החורים שבשלג.
הוא רצה שאנחנו נביא לו אותו אבל התעקשנו שהוא יכניס את היד פנימה להוציא את צפרדע.
למזלנו הצלחנו להנציח את ההצגה שהוא עשה באותו רגע

etinka10

New member
מה כבר אפשר לעשות בחורף?

הילדים משחקים בבית, זה כמו החופש הגדול, משעמם להם ררררצצצחחח
אז, בעיקרון הם מטריפים את ההורים.
פה ליאל וליעד החליטו שהם מתחבאים לאמא ולא באים לאכול ארוחת ערב

etinka10

New member
וכאן השובבים שלי בגן חיות עם סבא הרצל

כי סבתא תמי תמיד באה איתנו לכלמיני הצגות וכו'...אז הפעם פינקנו את סבא

מתקרבלים יחד

אמא עופיק ושלושה ילדים - איילת בת 13, ניצן בת 10 ורועי בן 6, אבא מאחוריי המצלמה. בטיול משפחתי לארצות הברית (אפשר לראות את פסל החירות ברקע) תפס אותנו חורף מקפיא באמצע האביב.
כולם מתקרבלים בשמיכ-מיך של אמא (צעיף מחמם שהיא לקחה איתה לכל מקום), המקום הכי חמים ובטוח בעולם

להשתזף בשלג

לפני 4 שנים, האיש לקח בספונטניות את שתי הגדולות לטיול לצפון לשלג. הן כל כך נהנו...

astrid2

New member
הברד הראשון של החורף

צילמתי את התמונה הזאת בתחילת חודש דצמבר ביום שבת. אחרי לילה מטורף של גשמים ומטח ברד ציפינו לצאת מהבית ולמצוא מינימום את אתר סקי בחצר של הבית.
התלבשנו בהתאם ופתחנו את הדלת. קצת התאכזבנו לגלות שהמושב שלנו לא הפך לשוויץ, אבל הקטן שלנו בכל זאת נהנה לדרוך על כדורי ברד שאבא שלו הכין בשבילו (אפשר לראות אחד מהם בתמונה, עם זכוכית מגדלת)
צילמתי כמה תמונות ואחרי חמש דקות נכנסתי הביתה כי היה קר

hila218

New member
התמונה הזו מסמלת עבורי המון

בשנה החולפת סבלתי מאוד מכאבי בטן ולאחר בירור נודע לי כי יש לי אבנים בכיס המרה ועלי לעבור ניתוח להסרתו.
עברתי שנה קשה ומייגעת של כאבים עזים עד הניתוח המיוחל. לאחריו כבר הרגשתי כמו אדם חדש. בעלי חש שעברתי
שנה אמוד לא פשוטה והפתיע אותי בנסיעה ללונדון עם הילדים המדהימים שלנו בשיא החורף.
עבורי התמונה הזו שצולמה בגלגל הענק של לונדון מסמלת הקלה גדולה אחרי תקופה קשה לי ולמשפחה וים של אהבה ופרגון של עילי שלי (איתי בתמונה)
ושל אריאל (הגדול) ובעלי כמובן תומר. תודה, תודה ותודה!!!! אוהבת.

* ותודה שהקשבתם לסיפור האישי שלי.

2 ילדות ו-2 מטריות

הבנות האהובות שלי, אוהבות ללכת עם מטריות ביד וזה ממש לא משנה עם יורד גשם או לא...

נחל300

New member
גלי שלי

גלי שלי לא אהבה את כל המטריות בבית, אז רצנו לפני שבועיים בשיא הגשם לקנות את המטריה האהובה עליה וזה הצילום הראשון מתוך 100...
רק אם קיטי הייתה יודעת איזו מעריצה יש לה..

דבירדר

New member
בובת כלב

לירני כל כך רצתה להכין בובת שלג ולא הצליחה.. תפסנו אותה לרגע עם כלב של מישהו שהיה שם בשלג בירושלים.. ולירני הצליחה לכסות אותו בשלג כמו בובה.
זה הצחיק את כולנו..

הכובע הראשון שלי

לילי שלי קיבלה כובע שסבתא סרגה.. זה הכובע הראשון שלה והיא לא עוזבת אותו..
תראו כמה מאושרת, יום כיף אצל סבתא בירושלים תמיד משתלם.

למעלה