לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2054120,541 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'מחלקים לכם כרטיסים למותק של פסטיבל בממלכת הקרח'
מחלקים לכם כרטיסים למותק של פסטיבל בממלכת הקרח
12/11/2014 | 16:40
54
285
לצפיה ב-'מחלקים לכם כרטיסים למותק של פסטיבל בממלכת הקרח'
מחלקים לכם כרטיסים למותק של פסטיבל בממלכת הקרח
<< ההודעה הנוכחית
09/11/2014 | 16:25
51
2273
הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח- ההרפתקה הכי חמה על הקרח יוצאת לדרך בחנוכה 2014.
האירוע הכי חגיגי לגילאי שנתיים ומעלה, חוזר ומאחד על במה אחת את כל הכוכבים הגדולים של הקטנטנים במופע בלתי נשכח! ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות מצוינת לזכות בכרטיס זוגי!

אז מה צריך לעשות
החל מעכשיו ועד ה 19/11 בשעה 12:00, העלו כתגובה להודעה זו תמונות/ סיפורים/ ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף וספרו את הסיפור שמאחורי התמונה.
תמונה שלכם עם הילדים קופצים בשלוליות, מחליקים על הקרח בחרמון או מלחמת כדורי שלג / סיפורים שקרו בחורף / ציורים של איש שלג ונסיכת קרח שהילדים שלכם ציירו ביחד איתכם.

מתוך כל ההודעות אנו נבחר 8  גולשים עם הסיפורים והתמונות הכי המקוריות אשר יזכו ב- בכרטיס זוגי למותק של פסטיבל בממלכת הקרח בהיכל נוקיה בת"א.

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

פרטים נוספים על המופע
לראשונה הופ! מותק של פסטיבל מחליק לדרך על הקרח, בהרפתקה חורפית במיוחד בממלכת הקרח הקסומה, עם כוכבי הילדים: שי ורועי (השטותריקים), מיכל הקטנה, סבא טוביה, עדי הימלבלוי, עודד פז, מיכל ינאי, דוד חיים, יעל ועומרי, גילי בא לבקר, מולי וצומי.
שוברים את הקרח!
הופ! מותק בממלכת הקרח מועלה השנה בהשתתפות קבוצת מחליקים אלופי עולם מחו"ל, שבכוריאוגרפיה ומיומנות ייחודית, יחד עם כל הכוכבים, יהפכו את המופע לחוויה קסומה של החלקה אמנותית , מחול ואקרובטיקה , שטרם נראתה על במה בישראל. לראשונה בעולם יועלה מופע ובו סט משולב של במה ומשטחי החלקה משלימים סביב, שיעניקו לכם הצופים חוויה מסחררת על הקרח.
הופ! מותק בממלכת הקרח יעניק לצופים, מבוגרים וילדים כאחד, חוויה תרבותית עשירה וקסומה, עם דגש על טקסטים איכותיים, שירים מרגשים, כוריאוגרפיה מופלאה על הקרח, תפאורה ותלבושות מרהיבות, ועלילה מסחררת, שתחמם לכולנו את הלב, אפילו על הקרח.

אז מוכנים לחמם את החורף?

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ההברזה השנתית שלנו '
ההברזה השנתית שלנו
10/11/2014 | 09:34
6
809
תמונה של רגע של אושר בשלג. 
מסורת השלג שלנו:
התארגנות היסטרית בחיפוש אחר כובעים, כפפות, דברים אטומים למים. הברזה מיום לימודים\עבודה (כי אנחנו *לא* נוסעים בשבת כשיש עוד אנשים. יש לנו (=לבעלי) עקרונות נגד אנשים אחרים). נסיעה של שעתיים פלוס. חיפוש אחר פיסת שלג שאין עליה המוני אנשים למרות שאמצע שבוע. הסבר לילדים על שדות מוקשים ועל איך כל מי שחוצה את הגדר בשביל לשחק בשלג אידיוט וצריך לאסור אותם ולקחת את הילדים מהם לנצח. לפחות רבע של נסיעה בה הילדים מצביעים על אנשים שמטפסים מעל הגדרות של שדות המוקשים ומזדעזעים עמוקות ובקולניות. מציאת השלג. רבע שעה של משחק מהנה, כמה רגעי אושר. בניית איש שלג (או אימוץ איש שלג קיים עם תוספות שלנו). "אמא רטוב\קר\לא נעים לי". החלפת בגדים רטובים בבגז' של האוטו, לילדים לפחות. לאמא זה במושב הקדמי. היא מפתחת יכולות אקרובטיות מרשימות. התחתונים לא עולים בדיוק כמו שצריך, והג'ינס לא מגיע עד המותן. לא נורא, מספיק טוב עד שנגיע לאנשהו אחר. דיון של חצי שעה (לפחות) סביב "לאן עכשיו". עוד עצירה של חצי שעה איפהשהו, אולי אוכל. שעתיים פלוס נסיעה הביתה. הם רבים באוטו. אנחנו צועקים קצת. שומעים בלופ את אריק איינשטיין לילדים. אולי את הכבש ה 16. מתלבטים אם עדיף שירדמו ויהיה שקט, או ישארו ערים וילכו לישון מוקדם. 
מגיעים הביתה. 5 שעות בדרכים. רבע שעה בשלג. "איזה כיף היה אמא, שנה הבאה שוב, נכון?"

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא מצליחה לסדר את התמונה. תעמדו על הראש. '
לא מצליחה לסדר את התמונה. תעמדו על הראש.
10/11/2014 | 09:47
97
לצפיה ב-'זאת רוני?...'
זאת רוני?...
10/11/2014 | 10:21
2
71
לצפיה ב-'תומר. כל התמונות שמצאתי של רוני היו עם נזלת '
תומר. כל התמונות שמצאתי של רוני היו עם נזלת
10/11/2014 | 10:40
1
318
לצפיה ב-'קרועה'
קרועה
10/11/2014 | 10:50
42
לצפיה ב-'והנה התמונה בלי אקרובטיקה או נקע בצוואר '
והנה התמונה בלי אקרובטיקה או נקע בצוואר
11/11/2014 | 13:00
1
287
לצפיה ב-'אלופה, תודה!'
אלופה, תודה!
11/11/2014 | 19:13
24
לצפיה ב-'גם לי יש'
גם לי יש
10/11/2014 | 10:20
2
568
שוויץ!!
לפני שנתיים
הטיול!!
הקטן היה בן חצי שנה 
נשאר עם אחותי בבית הקפה המחומם
ואנחנו עלינו עם הגדולים
עברנו ארבעה רכבלים
התכנון היה שאני בשלב מסוים יורדת חזרה עם האמצעי
שכן הוא פעם ראשונה בשלג והוא עדין ובטוח יהיה לו קר והוא ירצה לרדת
מה שקרה בפועל זה שהוא ממש התלהב ועלינו איתו עשרות פעמים למדרון
הוא היה באטרף
פה בתמונה אתן רואות אותו בסיבוב ואותי נגררת אחריו אחרי שכולם פרשו
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איפה זה???? נראה שווה לאללה!'
איפה זה???? נראה שווה לאללה!
10/11/2014 | 10:41
1
40
לצפיה ב-'col du Pillon'
col du Pillon
10/11/2014 | 10:58
39
לצפיה ב-'מותר גם סרטון ? - '
מותר גם סרטון ? -
10/11/2014 | 10:43
2
407
מצורפת גרסה חופשית לשיר "ילדים ומטריה", ביצוע - וולדמורט הקטנה ,כמעט שלוש שנים אחורה.
ראוי לציין שהחמה זרחה באותו הבוקר , ואף הילדה מציינת את זה בסוף הסרטון , ושבערך מאז היא לא מפסיקה לשיר. עכשיו גם שירים פרי עטה ...
בתקווה לחורף חורפי במיוחד ...

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לאכול אותה! פשוט ילדה מצחיקה בטירוף!'
לאכול אותה! פשוט ילדה מצחיקה בטירוף!
10/11/2014 | 12:06
33
לצפיה ב-'גדולה...'
גדולה...
11/11/2014 | 11:00
15
לצפיה ב-'חורף הגשם מטפטף על העורף'
חורף הגשם מטפטף על העורף
10/11/2014 | 11:10
414
ולילד הזה לא איכפת
הוא מוריד גרביים 
חולץ נעליים
ולא משנה מה
כמה שהסברתי
כמה שביקשתי
התחננתי
וכלום
כל החורף שעבר הוא הסתובב ככה

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טיול אירופאי מושלג בפעם הראשונה! '
טיול אירופאי מושלג בפעם הראשונה!
10/11/2014 | 11:45
356
טוב אז לפני מספר חודשים אני ואחותי נסענו לטיול מטורף באירופה בפעם הראשונה, ולהפתעתנו התחיל לראות פתאום כל כך הרבה שלג שלא הפסקנו להצטלם, לקפוץ וכמובן לעשות מלחמות שלג מטורפות, הרי פה אצלנו שלג קורה פעם בשנה וגם זה מצריך נסיעה עד לחרמון, שם זה היה בכל מקום!
באחד הימים אחותי הקטנה רצתה להתחפש לנסיכת השלג ופשוט להתהלך ברחוב בתחפושת ולזרוק על אנשים שלג ולצחוק, אחרי שהיא הבינה שעם קור כזה זה לא ממש אפשרי, המשכנו להצטלם עם חיוכים גדולים של אושר , הנה אחת הדוגמאות :)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איזה כיף בחורף '
איזה כיף בחורף
10/11/2014 | 11:47
309
הסיפור שלנו
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן.... בחורף'
כן.... בחורף
10/11/2014 | 12:26
301
כיוון שבני החמוד, נולד בחורף, חשבנו כיצד נוכל לחגוג לו. ואז צץ הרעיון מסיבת פיזמות לבנים. חוויה יוצאת דופן עם המון רעש, אבל עם כייף גדול.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה היה סיפור של חורף, לא יותר'
זה היה סיפור של חורף, לא יותר
10/11/2014 | 12:54
353
בחורף אני זוכרת בתור ילדה, כמה שאהבתי את המשפחתיות ואני עדיין אוהבת, אצלנו במשפחה ימי ההולדת שלנו, לפחות רוב ימי ההולדת למעשה מלבדי, הם בחורף, כך שרבות החגיגות ורבה המשפחתיות. בחורף, כשאני ואחי בילדותנו, אהבנו מאוד בחורף לשבת בחדר הקטן שלנו, על השטיח, ולעשות תחרות בניית לגו. אני זוכרת בחורף, במיוחד בימי שישי, כמה דברים, אנחנו עורכים תחרות מי בונה יותר יפה, בינתיים אמא שלנו במטבח מבשלת אוכל טעים לכבוד שבת, בתנור יש עוגה או גרעינים שחורים, אין על הריח של גרעינים שחורים שלאט לאט משחימים ומקבלים את טעמם הנפלא בעוד ריחם מתפזר ברחבי הבית. לאחר מכן, כולנו מתכנסים בסלון לצפות בסרט הערבי, לעיתים זה היה סרט מצחיק, לעיתים סרט דרמטי, אבל מה שהיה הכי כיף זה המשפחתיות. אמא שלנו הייתה מקבלת אותנו בכל יום בחיוך, בחיבוק חם ואוהב, אבל הכי חשוב באוכל טעים שנעשה באהבה ובחום. אצלנו תמיד אפף את הבית ריח של בישול ואפייה.

הבילוי האהוב עליי, זה לשבת בסלון, עם קערת פופקורן, שהכנו בבית ולא כזאת של המיקרו, גשם בחוץ, בבית חם, ועם סרט טוב, רצוי קומדיה או סרט נוסטלגי אחר, מבחינתי זה "שכחו אותי בבית", או "בטהובן". אבל עם הבן שלי אני אוהבת לשים סרטים מצויירים, או את התוכנית האהובה על כל המשפחה "שי ורועי", אנחנו אוהבים אותם, כי הם קורעים מצחוק, לא רק את הילדים גם ההורים, אני מודה שלפעמים אני אוהבת לשים את זה "בשביל הבן שלי", בדיוק כמו שאמא שלי אהבה לראות איתנו דרדסים, הלב, רחוב סומסום, הבית של פיסטוק, אתם יודעים, מין סדרות כאלה שמתאימות גם לילדים וגם למבוגרים. עוד בילוי משותף שיכול להיות כייפי ולצערי בתקופה האחרונה אני לא יכולה כל כך לעשות, זה להכין איתו עוגיות או פיצות, במיוחד פיצו8ת, זה גם מאכל טעים במיוחד וגם מאכל שכיף להכין ביחד כל המשפחה, אבא אחראי על רידוד הבצק, אני והמתוקון שלי אחראיים על פיזור הרוטב הגבינה והזיתים, ומכניסים לתנור, אבל הכי כיף להכין עוגיות שקדים, עניין של חמש דקות וזהו, והבית מתמלא בריחות נעימים של אפייה. http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה זה משנה הצבע של השמיכה? העיקר השמחה'
מה זה משנה הצבע של השמיכה? העיקר השמחה
10/11/2014 | 13:44
371
להולדת בכורי אהובי יקירי, קיבלתי במתנה מעמיתי לעבודה, שמיכה ורודה...שמיכה ורודה חשבתי לעצמי? הלא כמו כל אמא טריה ונלהבת רצתי וקניתי מלתחה שלמה בגווני אפור כחול צהוב כולל שמיכה!
למרבה הפליאה ובאופן מדהים- השמיכה הורודה היתה היחידה שבני אהב, היה בה משהו כרבולי כזה שלא ניתן להסביר שניחם והרגיע אותו, ותאמינו או לא- זו השמיכה היחידה והבלעדית בה הוא התכסה...כנראה זה שרכש אותה מאוד אהב אותי ואותו והאנרגיה הטובה עברה מהשמיכה אליו  למרות שהיתה ורודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שלג ביהוד'
שלג ביהוד
10/11/2014 | 14:41
2
367
ביהוד אין שלג, והילד לא ראה שלג מעולם.
עריית יהוד דאגה להביא משאית מלאה שלג מהצפון ושפכה את השלג באחד החניונים בעיר. 
הבן הקטן שלא ראה שלג מעולם הגיע והיה מלא פליאה לנוכח השלג (שכבר הפך לקרח) הלבן והקר.
הוא התחיל לשחק ובשלב מסויים נפל לו צעצוע הצפרדע שלו לתוך אחד החורים שבשלג.
הוא רצה שאנחנו נביא לו אותו אבל התעקשנו שהוא יכניס את היד פנימה להוציא את צפרדע.
למזלנו הצלחנו להנציח את ההצגה שהוא עשה באותו רגע 

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תמונה מטריפה'
תמונה מטריפה
11/11/2014 | 15:05
1
28
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/11/2014 | 10:18
18
לצפיה ב-'מה כבר אפשר לעשות בחורף?'
מה כבר אפשר לעשות בחורף?
10/11/2014 | 15:03
300
הילדים משחקים בבית, זה כמו החופש הגדול, משעמם להם ררררצצצחחח
אז, בעיקרון הם מטריפים את ההורים.
פה ליאל וליעד החליטו שהם מתחבאים לאמא ולא באים לאכול ארוחת ערב 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וכאן השובבים שלי בגן חיות עם סבא הרצל '
וכאן השובבים שלי בגן חיות עם סבא הרצל
10/11/2014 | 15:05
2
381
כי סבתא תמי תמיד באה איתנו לכלמיני הצגות וכו'...אז הפעם פינקנו את סבא 

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תמונה מהממת'
תמונה מהממת
11/11/2014 | 17:18
1
82
את מאד יפה. ואני חולה על ג'רפות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואווי תודה על המחמאה....איפה התמונה שלך? '
וואווי תודה על המחמאה....איפה התמונה שלך?
11/11/2014 | 19:20
17
לצפיה ב-'מתקרבלים יחד'
מתקרבלים יחד
10/11/2014 | 16:23
285
אמא עופיק ושלושה ילדים - איילת בת 13, ניצן בת 10 ורועי בן 6, אבא מאחוריי המצלמה. בטיול משפחתי לארצות הברית (אפשר לראות את פסל החירות ברקע) תפס אותנו חורף מקפיא באמצע האביב.
כולם מתקרבלים בשמיכ-מיך של אמא (צעיף מחמם שהיא לקחה איתה לכל מקום), המקום הכי חמים ובטוח בעולם

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'להשתזף בשלג'
להשתזף בשלג
10/11/2014 | 16:48
156
לפני 4 שנים, האיש לקח בספונטניות את שתי הגדולות לטיול לצפון לשלג. הן כל כך נהנו...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הברד הראשון של החורף'
הברד הראשון של החורף
10/11/2014 | 16:58
2
537
צילמתי את התמונה הזאת בתחילת חודש דצמבר ביום שבת. אחרי לילה מטורף של גשמים ומטח ברד ציפינו לצאת מהבית ולמצוא מינימום את אתר סקי בחצר של הבית.
התלבשנו בהתאם ופתחנו את הדלת. קצת התאכזבנו לגלות שהמושב שלנו לא הפך לשוויץ, אבל הקטן שלנו בכל זאת נהנה לדרוך על כדורי ברד שאבא שלו הכין בשבילו (אפשר לראות אחד מהם בתמונה, עם זכוכית מגדלת) 
צילמתי כמה תמונות ואחרי חמש דקות נכנסתי הביתה כי היה קר 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תמונה נהדרת את צריכה להיות צלמת '
תמונה נהדרת את צריכה להיות צלמת
10/11/2014 | 22:22
1
86
לצפיה ב-'You think?! '
You think?!
11/11/2014 | 07:45
52
לצפיה ב-'התמונה הזו מסמלת עבורי המון'
התמונה הזו מסמלת עבורי המון
10/11/2014 | 17:36
433
בשנה החולפת סבלתי מאוד מכאבי בטן ולאחר בירור נודע לי כי יש לי אבנים בכיס המרה ועלי לעבור ניתוח להסרתו.
עברתי שנה קשה ומייגעת של כאבים עזים עד הניתוח המיוחל. לאחריו כבר הרגשתי כמו אדם חדש. בעלי חש שעברתי 
שנה אמוד לא פשוטה והפתיע אותי בנסיעה ללונדון עם הילדים המדהימים שלנו בשיא החורף. 
עבורי התמונה הזו שצולמה בגלגל הענק של לונדון מסמלת הקלה גדולה אחרי תקופה קשה לי ולמשפחה וים של אהבה ופרגון של עילי שלי (איתי בתמונה)
ושל אריאל (הגדול) ובעלי כמובן תומר. תודה, תודה ותודה!!!! אוהבת. 
* ותודה שהקשבתם לסיפור האישי שלי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'2 ילדות ו-2 מטריות'
2 ילדות ו-2 מטריות
10/11/2014 | 22:46
356
הבנות האהובות שלי,  אוהבות ללכת עם מטריות ביד וזה ממש לא משנה עם יורד גשם או לא...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'המתוקה שלי חוגגת עם המטריה החדשה שלה'
המתוקה שלי חוגגת עם המטריה החדשה שלה
11/11/2014 | 15:04
264
יותר גדולה ממנה אבל היא רוצה לבד! 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מפלצת בוץ'
מפלצת בוץ
11/11/2014 | 18:54
1
257
יום חמים אחרי שירד גשם, והילדה החליטה לשחק קצת בבוץ
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' מקסים'
מקסים
13/11/2014 | 14:09
12
לצפיה ב-'גלי שלי '
גלי שלי
12/11/2014 | 01:39
202
גלי שלי לא אהבה את כל המטריות בבית, אז רצנו לפני שבועיים בשיא הגשם לקנות את המטריה האהובה עליה וזה הצילום הראשון מתוך 100...
רק אם קיטי הייתה יודעת איזו מעריצה יש לה..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בובת כלב'
בובת כלב
12/11/2014 | 01:46
217
לירני כל כך רצתה להכין בובת שלג ולא הצליחה.. תפסנו אותה לרגע עם כלב של מישהו שהיה שם בשלג בירושלים.. ולירני הצליחה לכסות אותו בשלג כמו בובה.
זה הצחיק את כולנו..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הכובע הראשון שלי'
הכובע הראשון שלי
12/11/2014 | 11:33
228
לילי שלי קיבלה כובע שסבתא סרגה.. זה הכובע הראשון שלה והיא לא עוזבת אותו..
תראו כמה מאושרת, יום כיף אצל סבתא בירושלים תמיד משתלם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'חורף עם הילדים '
חורף עם הילדים
12/11/2014 | 15:24
177
שני הקטנים שלי נולדו בחורף, בחודש דצמבר, ליתר דיוק ממש בחג חנוכה ויש לי הרגשה שבגלל זה הם מאוד אוהבים את עונת החורף. רק תנו להם מעיל ולקפוץ בשלוליות והם מבסוטים עד השמיים ותוסיפו את העובדה שיש להם יום הולדת והחגיגה מושלמת. ואני ? מבחינתי זכיתי בשני נסים יקרים ואין גאה ממני :) אחת הפעילויות האהובות עלינו כשאנחנו בבית ויורד גשם בחוץ זה לצבוע ולצייר, אז לקחנו צבעים וציירנו יחדיו את בובת השלג המקסימה ונסיכת הקרח היפה. כל אחד הוסיף את הטאץ' האישי שלו ועכשיו נשאר לנו רק להחזיק אצבעות ולקוות שאהבתם :) 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ביום שאמא הלכה ללדת...'
ביום שאמא הלכה ללדת...
13/11/2014 | 10:54
116
ביום שאמא הלכה ללדת את האח החדש של הפיצית ירד גשם
עוד היה חם, וסבתא שהפיצית בילתה אצלה את היום הרשתה לצאת להרגיש את הגשם על הפנים
כמו שאפשר לראות מישהי מאוד אוהבת גשם.....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טיול בשלג '
טיול בשלג
13/11/2014 | 11:22
89
נסענו לנופש בטבריה ומטבריה נסענו לכיוון החרמון. זאת פעם ראשונה בשביל הילדים להיות בצפון המושלג והדרך היתה עמוסה פקקים וכשהגענו להר ליד החרמון יצאנו עטופים עולנו היטב מכף רגל ועד ראש והשתוללנו כולנו בשלג העמוק. הנוף היה מרהיב ביופיו ונהננו מאד! חוויה מושלגת בלתי נשכחת! אנחנו מחכים לשלג הבא בכיליון עיניים כדי לחוות שוב את החוויה הזו. 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שלג בבית של סבא וסבתא '
שלג בבית של סבא וסבתא
13/11/2014 | 11:36
94
נסענו להורים שלי בצור הדסה וירד שלג כבד. נשארנו שם שלושה ימים ונהננו מכל רגע. 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מנגל גם בשלג '
מנגל גם בשלג
13/11/2014 | 16:04
142
אנחנו מאד אוהבים במשפחה לעשות מנגל וגם שלג לא יעצור אותנו מלעשות מנגל 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לעטוף לעטוף לעטוף.. '
לעטוף לעטוף לעטוף..
15/11/2014 | 19:13
91
למרות שהחורף שלנו לא כל כך קר, אצלנו מתעטפים כמה שאפשר.
את הגדול בימים חורפיים במיוחד עטפנו בחרמונית.. ואצל הקטנה כבר גילינו את המנשא, כך שפשוט שמנו אותה בפנים ועטפנו בשמיכה.
באחד מהבקרים קרה משהו מצחיק על גבול המרגיז.. להלן "העתק/הדבק" של הסטאטוס שנכתב על הקיר:

"הכי "כיף" לקום בבוקר, להתארגן, לעטוף את הנסיכה בשכבות של בגדים, לשים אותה עלי במנשא, לשים מעיל, שמיכה, תיקים.. להגיע לדלת ולגלות שאני עדיין עם נעלי בית!!"

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בונים בובת שלג אצל סבא וסבתא בישוב '
בונים בובת שלג אצל סבא וסבתא בישוב
16/11/2014 | 09:04
289
נסענו לצור הדסה המושלגת ונתקענו שם ולא יכולנו לנסוע, אבל היה כייף! בתמונה הילדות בונות בובת שלג. 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' חורף עם שוקו חם ושמיכת פוך גם.....'
חורף עם שוקו חם ושמיכת פוך גם.....
17/11/2014 | 13:16
1
45
פעם ראשונה שנטע, בת הזקונים שלי, חוותה שלג:  חורף, חרמון, מזחלת שלג.... כמה אושר !!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' שיר אשיר בגשם....'
שיר אשיר בגשם....
17/11/2014 | 14:12
36
לנטע מגפיים חדשים, 
אושר גדול על הפנים,
שלולית ועוד שלולית
טיפות של גשם משמיים,
ובורקות לנטע העיניים....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' בחורף הנכדים אוהבים לראות סרט אצל סבתא'
בחורף הנכדים אוהבים לראות סרט אצל סבתא
18/11/2014 | 00:43
22
וגם לקרוא ספרים ??והכיי הכי הם אוהבים כוס תה ??  עם המון ביסקויטים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'להנהלת הפורומים, האם פרסמתם את הזוכים במותק של פסטיבל וכן'
להנהלת הפורומים, האם פרסמתם את הזוכים במותק של פסטיבל וכן
28/11/2014 | 14:38
11
פסטיגל ? 

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה עם הזוכים? :)'
מה עם הזוכים? :)
28/11/2014 | 21:59
6
לצפיה ב-'כייף לבעוט בכדורי שלג '
כייף לבעוט בכדורי שלג
13/11/2014 | 11:26
109
נדבי שאוהב לבעוט באבנים, נהנה לבעוט בכדורי השלג הגדולים. 
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בחורף הנכדים אוהבים לראות סרטים עם סבתא'
בחורף הנכדים אוהבים לראות סרטים עם סבתא
18/11/2014 | 00:17
53
ולקרוא סיפורים בסלון עם תה" והמון המון ביסקוויטיםסבתא אבל שלמים טוב?"??
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

11:36 | 13.11.19 אורחים בפורום
09:18 | 08.11.19 אורחים בפורום
07:56 | 25.10.19 אורחים בפורום
18:13 | 09.09.19 גולושונקה
18:12 | 09.09.19 גולושונקה
15:01 | 05.09.19 אורחים בפורום
13:19 | 09.07.19 אורחים בפורום
14:14 | 02.07.19 אורחים בפורום
08:00 | 02.07.19 אורחים בפורום
09:59 | 30.06.19 רח22
14:01 | 24.06.19 אורחים בפורום
07:32 | 22.06.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ