לשבוע חדש.

• פותח הנושא Nicki
  • פורסם בתאריך

kramerkaren

New member
אני פשוט לא סגורה על זה שאם אני מקימה נבחרת

אז בעלי שם

כי אם כבר יד חופשית.........אז אני יכולה לעבוד על ה"רשימה" שלי. (שנראה לי צריכה עדכון מאז שנות התשעים......)

טולטול40

New member
המלצה על חברת הדברה בבקשה

מנהלות סליחה אבל לא מצאתי לאיפה לשרשר .
זקוקה דחוף להמלצה על חברת הדברה.
אני צריכה הדברה דחוף עוד השבוע.
אזור השפלה או המרכז.

תודה

kramerkaren

New member
אני אוהבת את גיא קליינהאוז

היו אצלי שני מדבירים שונים שלו במשך השנים, מתוקים, יעילים, דואגים. ממש כיף.

kramerkaren

New member
לא חשבתי על זה עד שלא שאלת

הנחתי שכן. רק עכשיו אני מסתכלת ורואה את המשמעות.

debzz5

New member
שוב שאלת מכונת כביסה

משום מה אני נעולה על שבע קילו. האמנם משפחה עם שלוש נפשות ואופציה לנפש נוספת מתישהו (לא ברור מתי ואם ) אכן זקוקה למכונה שבע קילו???? כרגע יש לי מכונה של חמש , עם פתח עליון, אני עושה כביסה בערך פעמיים בשבוע - ותמיד יש כביסה בסל .

Nuna 1

New member
בטח שכן

מעתיקה לך מהרשת:
מקובל להתאים את הקיבולת לפי מספר הנפשות בבית – 7 ק״ג ל-4-3 נפשות, אבל בבחירת הקיבולת הרצויה יש לקחת בחשבון את תדירות השימוש במכונה ואת סוג הפריטים. מכונה בעלת קיבולת גדולה תאפשר כביסה בכמות גדולה יותר ובתדירות נמוכה יחסית, דבר התורם גם לחיסכון בחשמל ובמים בטווח הארוך.
בנוסף, מי שנוהג לכבס פריטים גדולים כמו מצעים, שמיכות ווילונות יעדיף מכונה עם קיבולת גדולה יותר, או תוף בנפח גדול יותר במידה שהפריטים גדולים אך קלים יחסית במשקלם.
שיקול חשוב נוסף בבחירת הקיבולת המתאימה בק"ג הוא סוג הבדים, מכנסי ג'ינס למשל כבדים ממכנסי כותנה, וחולצת טריקו כבדה מחולצת כותנה דקה.
&nbsp
ההמלצה שלנו, גם אם אתם משפחה ממוצעת, היא לבחור במכונה בעלת קיבולת של 7 ק"ג לפחות. כך גם ניתן להכניס את הבגדים מבלי לדחוס אותם, דבר שתורם לאיכות הניקוי והסחיטה ומונע בלאי מיותר ממכונת הכביסה.
&nbsp

kramerkaren

New member
כן!!!!!!!!!!!

ועשר ק"ג או 20 זה גם טוב.
אין דבר כזה מכונה גדולה מידי.
לפחות 7. מינימום.

KarinDi

New member
אנחנו

כמעט 4 נפשות (כלומר הנפש הרביעית קצת מתעכבת, אבל היא בדרך...אמורה להיות ממש קרובה) , עם מכונה 5 ק"ג ומתסדרים היטב (כי אין לי מקום לפתח קדמי) אבל, וזה אבל ענקי ומשמעותי- אני לא מכבסת מצעים ומגבות בבית, אלא נותנת למכבסה בקיבוץ. אם הייתי צריכה לכבס מצעים ומגבות, זה ממש לא היה מספיק לי. ואיך פעמיים בשבוע? גלי לי מה הסוד? אצלי זה בממוצע ארבע (בלי מצעים ומגבות), ואני ממש לא מהפדנטיות...

שחר292

New member
אנחנו כרגע עם 6 ק"ג

אבל לגמרי הייתי קונה לפחות של 7 ק"ג. אל תשכחי שברגע שדריה תגדל אז הנפח של הבגדים עולה...הם לא נשארים לנצח מידה 3T

אבל אם זו המכונה שלכם כרגע והיא סבבה אז לא הייתי קונה כרגע (זו הסיבה שאנחנו כרגע לא קונים...היא מעולה, עובדת אז אין לי כרגע צורך).
אם אתם מתכוונים להשאיר את המכונת כביסה שם או שאין לכם אז הייתי קונה גדולה יותר

לנו יש 6.

אם את מתכננת לקנות מכונה אז כן, הייתי קונה 7.
אם את שואלת אם אפשר למשוך עם שלך עוד קצת, אז לדעתי כן, אפשר למשוך. אם את עושה כביסה רק פעמיים בשבוע עם מכונה של 5 אז את לחלוטין יכולה למשוך עוד קצת עם מה שיש היום.

קטנאמא

New member
מה אתן אומרות?

ישבתי עכשיו משהו כמו שעה וחצי והכנתי מסמך חפיפה לאחי וגיסתי שישמרו אצלנו על הילדים לילה (ויום) אחד מתוך השלושה שנהיה בפריז (השניים וחצי ימים האחרים יהיו באחריות סבא/סבתא). יצא לי שלושה עמודים.
יש מצב שהגזמתי?

kramerkaren

New member
אולי קצת...

השארת מספר של רופא חליפי למקרה שזה בדיוק היום שהראשון והשני ולא עובדים בו?
&nbsp

קטנאמא

New member
לא צריך

במראה שלנו יש 3 רופאים מתחלפים, ואין שיוך קבוע לאחד מהם. אז תמיד יש שם מישהו שמכיר את הילדים ויכול לקבל אותם

למעלה