לשבוע חדש.

• פותח הנושא Nicki
  • פורסם בתאריך
הגדול בן 4.5 וחשבתי לקחת רק אותו

אני עוד זוכרת את הקסם וההנאה שלי כשצפיתי במחזמר כילדה, וכל הפעמים שהאזנתי לתקליט...
ממש מחכה כבר לקחת אותו

תוהה אם ללכת או לחכות בסבלנות...

יהלום29

New member
מה באמת אומרים על בת הטוחן?

אנחנו גם נלך בחודש הבא. ובאמת תהיתי מה מסבירים לילדים על זה שנותנים את הבת במתנה, ועל זה שהמלך מתחתן איתה כי היא יודעת לטוות זהב?

kramerkaren

New member
אני רוצה דיווח על עוץ לי גוץ לי

כולם אומרים שמדהים, אבל עוד אל עשיתי כלום בעניין.............

שחר292

New member
בשמחה

בעלי מתכוון לקחת אותו בחופש.
אגב, קנינו את הכרטיסים בגרופון ב 59 שח לכרטיס נדמה לי (אולי זה עדיין קיים, תבדקי)
ומבטיחה עדכון...

איך יכול להיות שעוד לא ראית???

זו פשוט הצגה יפה וכייפית! באמת שווה צפיה והליכה .

אני אהיה ביום ג

והאמת די מודאגת כי האמצעי כבר הודיע שהוא לא רוצה ללכת ושהוא לא אוהב הצגות (מה שבאמת נכון, רק שקיוויתי שהוא כבר גדל ויכול להתמודד עם זה... בכל אופן קיבלנו כרטיסים אז מה שיהיה יהיה)
אדווח לאחר מכן

סו ורד

New member
אכן מדהים

צבעוני, איכותי, מוזיקלי, משוחק היטב. מתאים במיוחד אם מכירים את הדיסק/דיוידי כי השפה מורכבת, אבל אפשר להסתדר גם בלי. בעיני זו ההצגה....

הדרין ONCE סקירה

היי לכולן

לבתי שירה בת ה-5 שיער מתולתל נפוח עם קשרים..........גם הסירוק היומיומי אינו פשוט.בנוסף לזאת,היא נדבקת המון בכינים.ניסיתי תכשירים רבים אך הטוב מכולם הוא של הדרין.
עד עתה השתמשתי בהדרין הרגיל הירוק,בתוספת השיטה הישנה והטובה -הוצאת הכינים ידנית.שלב ראשון עם ההדרין-מוציא את רוב הכינים ואת אלה שנשארות פולים עם הידיים ומניחים על צמר גפן......

עתה קיבלתי להתנסות מוצר חדש של הדרין המיועד לשיער ארוך ו/או מתולתל.במוצר זה ישנו שילוב בין שני מרכיבים.האחר-מונע מהכינים לנשום ולבצע חילוף חומרים -מה שגורם למותן.והשני,מאפשר את חדירת החומר הראשון לתוך הביצים.
מה שנהדר בחומר זה -לאחר הפעולה לא נשארת שמנוניות על הראש,בנוסף הוא עושה עבודה יעילה מאוד.לפי תחושתי טובה יותר ומתאימה יותר לשיער ארוך מהתכשיר הירוק.החומר אינו דליל-ונמצד טוב לשיער.
אין ספק,שאת המסרק והשיטה הישנה -שום דבר לא מחליף,אך הדרין בהחלט מקל .במקום לשבת שעות ולהוציא כינים...........תוך כדי סבל של הילדה,הוא מקצר את הפעולה.
אני ממליצה:
1.להשתמש בהדרין בשלב ראשון.
2.לשים קונדישינר ולעבוד עם מסרק צפוף.
3.בשלב אחרון להוציא את הנותרות.

למידע נוסף :
http://www.hedrin.co.il/info.php

בהצלחה לכולן וראש נקי!

zivaf2

New member
הכינה נחמה מתה

קיבלנו להתנסות תכשיר להשמדת כינים- הדרין ONCE.
גילוי נאות: יצא לנו להשתמש בתכשיר גם לפני ההתנסות.
החידוש בתכשיר שקיבלנו הוא שהוא מגיע בבקבוק עם מתז, מה שנוח מאד להתזה על שיער ארוך כמו של הילדונת, וגם חסכוני יחסית בכמות התכשיר שצריך לשים.
אחרי הריסוס כמובן יש צורך לסרק במסרק סמיך, אבל כיוון שהביצים גם מושמדות- יש שקט לתקופה מסוימת עד ההדבקה הבאה (אצלנו זה נותן שקט של בערך שבועיים, מנסיון קודם).
אז בשורה התחתונה-
החומר יעיל בהשמדת כינים וביצים
נוח לשימוש
נשטף בקלות ולא מותיר שיער שמנוני
פעולתו מהירה (תוך רבע שעה)
(מצטערת, אין איקון של כינה)
ולכן נמשיך להשתמש בו עד שהמכה השלישית תמוגר

&nbsp
&nbsp

udi107

New member
ברכות על מותה של הכינה המעיקה!

מכה רצינית, אצלנו טפו טפו טפו חמסה חמסה עובד הכינקייר בהצלחה.
מאחל לך תקופה ארוכה של שקט לפני ההדבקה הבאה

pitomaba

New member
אבא טרי?

שלום לכולם, אנחנו מחפשים אבות חדשים עם תינוק/ת ראשון/ה עד גיל שנה.

מי שמרגיש שאין לו מקום לדבר על הדברים שקורים לו כאב חדש, שבא לו לשמוע מאנשים במצב שלו על איך הולך להם-
לתוכנית חדשה שאנו עורכים באוניברסיטת בן גוריון, המתעסקת בהתמודדות עם אתגרי שלב "המעבר לאבהות", אנו מחפשים אבות חדשים להם תינוק/ת ראשון/ה שהינם עד גיל שנה.
המחקר כולל 6 פגישות אינטרנטיות בשעות הערב המאוחרות (ייקבעו לפי הזמינות שלכם) .
על מנת להשתתף במחקר יש למלא את השאלון המצורף בקישור הבא:
goo.gl/WBG1Ji
השאלון חסוי לחלוטין ואין דרך לגלות מהיכן נשלח.
בתחילת השאלון , מופיע דף הסבר אודות המחקר.

גם אם אינכם מעוניינים להשתתף בקבוצת השיח האינטרנטי נודה לכם אם תוכלו להקדיש מספר דקות ולמלא את השאלון בלבד (באותו הקישור).
אנו יודעים כי זמן הינו מצרך חשוב לאבא חדש, ולכן אנו מודים לך מראש על נכונותך לעזור.
בתודה מראש,
מאיה סימון
עוזרת מחקר
*בכל שאלה ניתן לפנות למייל שלי [email protected]

תודה והמשך שבוע נפלא :)

לא תמצאו כאלה כאן

אתם צריכים את פורום הורים לתינוקות.
(ואתם צריכים לפנות למנהלי הפורום במסר ולבקש אישור לפני הפרסום).

קטנאמא

New member
לצערי קטנאמא פרשה מהמירוץ

כמו שזה בא ככה זה נעלם. אני משכנעת את עצמי שזה בגלל שהושגה המטרה אבל עד מוקדם לדעת

MotheRonit

New member

את רומזת על חילופי זוגות? שמי שתקבלי לא יפתיע אותך בכל מיני מהלכים בלי צפויים

למעלה