לשבוע חדש.

• פותח הנושא Nicki
  • פורסם בתאריך

Nicki

New member
לשבוע חדש.

היי חברות, מרשה לעצמי בגלל שזה פורום הבית...
גיסתי היקרה חיה בחו"ל עם בן זוגה, ובין שלל העיסוקים שלהם הם גם בונים שירות חדש של התייעצות און ליין עם רופאים 24 שעות ביממה. הם כרגע בשלב מאד מאד ראשוני של העניין, רק מנסים להבין אם זה שירות שיכול בכלל לעניין אימהות (שזה קהל היעד) ואם שווה להשקיע בפיתוח את הזמן והאנרגיה שלהם. אשמח אם תוכלו להיכנס לקישור המצורף, אם הרעיון מוצא חן בעיניכן- להירשם עם אימייל, ואם לא, פשוט ללחוץ על הכפתור של "לא תודה". כמובן שאין שום עלות או משהו בסגנון- רק ניסיון להרגיש את השטח.

שבוע טוב ותודה,
ניקי.

kramerkaren

New member
לא צרפת קישור,

אבל
א. מאד מעניין
ב. מאד בעייתי מבחינת ההבטים המשפטיים של העניין

Nicki

New member
שאת קטנונית...

http://www.findoctor.co/heb
&nbsp
יש להם ייעוץ משפטי על כל מה שנגזר מזה, כאמור- זה כרגע בשלב של גישוש ראשוני שעשוי להוביל הלאה למשקיעים וכו'.

kramerkaren

New member
אז ככה - הגיגים בעניין

כאמא (ונניח שאני אמא נורמטיבית שמשתמשת בשירותי רפואה באופן נורמטיבי ולא נשלחת גם בהריון למיון ילדים כי שם החברים של אב'שלה) -
אז אני לא יודעת מה הערך המוסף כאן.
התייעצות עם אחות יש לי דרך מרבית קופות החולים, בטרם, מוקד, מיון יש לי נגיש יחסית. כלומר - לדחוף ובהול - יש לי פתרון, ונראה שאני אעדיף אותו מאשר רופא פלוני אלמוני אינטרנטי. בטח ובטח אעדיף רופא שיכול לרשום לי מרשם, לשלוח לצילומים וכיוב.
ללא דחוף ולא בהול - יש את מחר. שם אני נפגש פנים מול פנים עם רופא, עושה בדיקות מקיפות, מקשיב ללב, לריאות, בודק. כלומר - דברים שרופא און ליין לא יכול לעשות עדיין (זה בפיתוח, אבל עדיין לא)
אני בטח לא אשלם כסף על זה.
אם הרופא לא בקופ"ח שלי, או באיזור מגורים שלי, אני לא אגש אליו בעתיד IRL (in real life - למקרה שזה ביטוי שחברות שלי המציאו)
אולי אם הייתי גרה בחור נידח. לא ממש יכולה לחשוב על כאלה, מצד שני אני גרה בשולי מדינת תל אביב, אז יכול להיות שאני לא מבינה את ישראל האמיתית.
אני, אישית, לא הייתי הולכת לשום רופא, או סומכת על שום רופא, מבלי למשש את הדיפלומה שלו, לוודא שהיא לא מלטביה (ושהיא כן מאחת מעשרת האוני' בהן לימודי הרפואה ברמה מספק מבחינתי), גם לא מתייעצת איתו. אלא אם זה דחוף והוא מי שיש בסביבה. אבל שוב - אם זה דחוף, אני לא מחכה לראות מי עונה לי ב- 4 בבוקר באינטרנט.
לכל קופ"ח יש שירותים אינטנטיים כאלה ואחרים כרגע - מפורומים ועד רופאים עונים במייל ללקוח.
&nbsp
&nbsp

ממושקה4

New member
השירות אמור להיות בארץ ?

כי אני בכללית וכבר יש משהו כזה להתייעצות בנוגע לילדים
ויש גם שירות של אחות שעונה על שאלות (בעיקר בהיריון אבל מאמינה שתענה גם על שאלות נשיות כלליות )
שאלות אחרות שאני לא בטוחה - לפעמים מתייעצת טלפונית עם רוקח
ככה שאישית לא הייתי משלמת על שירות כזה .

ממושקה4

New member
כתבתי ואני לא רואה את התגובה

אם זה בארץ ,
לפחות בכללית יש כבר שירות כזה (בעיניי נחוץ ועוזר) שהוא חינם (לנו יש מושלם אבל נראה לי שאין קשר)
לשאלות בנושאים נשיים יש אחות שעונה (בד"כ בנושאי היריון אבל בטח תענה גם ללא הריוניות )
לפעמים אני גם מתייעצת עם רוקח בשאלות כלליות ופחות דחופות
ככה שאישית לא הייתי משלמת על זה

יהלום29

New member
כבר קיים

לפחות בכללית, ואפילו יצא לי להשתמש בו פעם אחת.
אם זה בחינם דרך הקופה אז כנראה שיוצא להשתמש, אם זה לא דרך הקופה אז לא רואה מתי יצא לי. לרוב אם זה דחוף אני מניחה שפשוט אלך למוקד וזהו.

כמו שכתבו פה

השירות כבר קיים. למה לפנות אליהם? אם יש להם יתרון ע"פ השירות שכבר קיים כיום - כדאי לציין אותו.
השתמשתי פעם/פעמיים בשירות כזה של הקופות -
הפלוס - לפעמים במקום ללכת למיון
המינוס - קשה לאבחן ככה. אף אחד לא רוצה לקחת אחריות
&nbsp
מה שבאמת חסר לי זה שירות של **רופא ילדים** עם נסיון שיבוא הביתה, מצוייד בציוד מתאים רלוונטי (נניח כולל מד סטורציה למקרי אסטמה) שיהיה במקום ללכת למיון באמצע הלילה ואם אפשר במקום ללכת גם למרפאה למחרת. יש ביקורי רופא אבל לא רופאי ילדים וקשה לסמוך עליהם...

יש לי גם ביקורת מקצועית, אם רלוונטי

זו בטח רק גרסה ראשונית אבל גם בניסוח וגם בכמה נקודות בעיצוב זה לא משדר משהו מקצועי, זה בעייתי ביחוד בתחום הזה של רפואה, וזה מרתיע ליצור קשר ולסמוך עליהם.
+ כיום אנשים נרתעים לתת מייל - אם המטרה פה היא "לקצור" לידים לשימוש עתידי כדאי להניח את דעת הפונים ולהתחייב שלא יעשה שימוש לרעה או שהמייל לא יועבר הלאה (מאוד מקובל כיום).

דרושה גננת משלימה לגן מעורבות הו

לגן מעורבות הורים בהוד השרון דרושה בדחיפות גננת משלימה ליום בשבוע.
גילאי שנתיים פלוס מינוס.
מחפשים מישהי בדחיפות כך שגם אם זה רק ליולי אוגוסט זה בסדר.
כמובן שאם זו מישהי שמתאים לה גם להמשיך לשנה הבאה זה מעולה!
גן מקסים ואיכותי עם צוות והורים נהדרים

אם מישהו מכיר מישהי מתאימה אשמח אם תעבירו אליה הודעה זו.
פרטים פה או במסרים.
הבהרה: איני קשורה להנהלת הגן בשום צורה. אני רק אמא לשני ילדים בגן, ומאחר שזה גן מעורבות הורים אנו נוטלים חלק פעיל בגיוס ובחירת הצוות...

שחר292

New member
הצגה "מלך סיאם" של תיאטרון אורנה פו

של תיאטרון אורנה פורת - האם מתאים לילדים בני 5? (רשום בתכניה שזה מתאים מגיל 6 אז אני תוהה עד כמה חמור יהיהאם אקח את הילדון לזה...
)

kramerkaren

New member
לדעתי לא,

הגדולים שניהם היו, יותר לקראת גיל 7-8-9 (לא זוכר בדיוק). אבל בעיני לא מתאים לגיל 5, בקושי לגיל 6. הצגה מקסימה, אגב, אבל הייתי שומרת אותה.

emmaKatelin

New member
סוג של

בעלי והילד הלכו.
&nbsp
הילד בן כמעט שנתיים היה מאד מרותק לרכבת שעולה בהר ויורדת בצידו השני, הבעל היה משועמם למדי,
הם מיצו את העסק תוך שעתיים בערך (או שעה וחצי)
&nbsp
אני מניחה שזה אחרת בגילאים הגדולים יותר....

ללילילל

New member
אני התאכזבתי ממנה

אולי כי נורא אהבתי את הסרט כילדה וזה היה נראה לי מאד דל ושטוח בהשוואה, ומצד שני יותר צבעוני וצעקני ומקושקש מרוב ההצגות של התיאטרון הזה, ולא משכנע רגשית. הייתי עם בן 7 אני חושבת, שדי נהנה אבל לא נפל. אני חושבת שזאת עלילה קצת מורכבת לבן 5, הוא אולי יהנה מהחוויה הכוללת (שירים, ריקודים, תחפושות) אבל לא חושבת שממש יוכל לעקוב.

שחר292

New member
תודה, נוותר

בינתיים קניתי ל"עוץ לי גוץ לי" בקאמרי...
לא בכח..יחכה לשנה הבאה
או עוד שנתיים

ללילילל

New member
עוץ לי גוץ לי!!

כמה נהניתי, הבן שלי נקרע מצחוק מזה שכל המבוגרים בקהל ישבו ושרו את השרים כמו דבילים, לכי תסבירי לו שלכולם היה את זה בתקליט. היה כיף גדול והוא רוצה שנלך השנה עוד פעם עם הצעיר, כך שכנראה שלא *רק* אני נהניתי.

ללילילל

New member
מנסה שוב -

תראי, ממש להיכנס לזה, עם קריאה מראש של הסיפור, ומעקב אחרי כל הדמויות, וניסיון להבין את השפה, וחפירות אחר כך על מה זה אומר מבחינת בת הטוחן שסוחרים בה ככה - נראה לי שבסביבות גיל 6. אבל אם נלך השנה זה יהיה עם שני הבנים, הצעיר בן 4.5, ומה שהוא יקלוט הוא יקלוט. זאת הפקה גדולה, מרשימה, מושקעת, כיפית. זה לא יזיק לו. אם זה היה רק בשבילו הייתי שוקלת לחכות עוד שנה.

למעלה