לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2069520,695 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'אשת השבוע- בלדה לאישה'
אשת השבוע- בלדה לאישה
05/01/2014 | 10:50
43
551
תודה לדבזז על שבוע מקסים, ועכשיו קבלו בתופים ובמחולות את בלדה לאישה, שבחרה להציג את עצמה באלו המילים:

אני בלדה לאישה, בת 35, נשואה +שלושה בנים
קיבוצניקית בלב וגם בחיים
עובדת כמרפאה בעיסוק במשרד החינוך
ואוהבת- לשיר (בעברי גם באופן מקצועי) ומוזיקה באופן כללי, ספרים וספרות עברית בפרט (אוהבת אנשים שיודעים לכתוב ולשחק עם השפה), בעלי חיים, טיולים וטבע, ללמוד ולרכוש ידע בנושאים שונים ולענות על שאלות טריוויה ותשבצי הגיון....
נשמע שיש לי המון תחביבים אבל בעצם אני מעבירה את זמני בין העבודה לילדים ונשפכת מול הטלויזיה כמו זומבי כל ערב.
חוששת אך גם מתרגשת מהחשיפה... ומקווה שיהיה שבוע מעניין וחיובי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' יקירתי הנהדרת'
יקירתי הנהדרת
05/01/2014 | 13:52
14
298
שוב אני מופתעת מהדמיון - גם אני אוהבת מאוד תשבצי הגיון וטריוויה. למרות שכבר פחות יוצא ל י להקדיש להם זמן.

שאלות:
מה את אוהבת לשיר?  הופעת בעבר? אוהבת להופיע?
תני המלצות לספרים שאהבת במיוחד. האם יש ספר שהשפיע עלייך יותר מאחרים?
מה הכי אהוב עלייך במגורים בקיבוץ? ועם מה הכי קשה לך?
את גרה בקיבוץ בו נולדת? האם בעקבות זה נשמרו לך קשרי חברות רבים מהילדות? האם מישהו שלא התחברת איתו בילדותך הפתיע בבגרותו?
ספרי קצת על האימהות לשלושה בנים - מה הם אוהבים לעשות? אילו תכונות מאפיינות אותם? האם את מרגישה במיעוט?
איך הגעת לריפוי בעיסוק? האם העבודהמ תאימה לך? האם את אדם טיפולי?

מאוד מאוד אוהבת לקרוא אותך ואת תשובותייך
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי יקירתי!'
הי יקירתי!
05/01/2014 | 14:56
11
328
(לגבי התשבצים/טריוויה- זה הכיף שלי ושל בעלי כשאנחנו אצל הסבים והילדים עסוקים איתם.. אצל ההורים שלי עושים טריוויה של "הארץ", אצל אמא שלו את התשבץ של ידיעות..)
שאלות:
מה את אוהבת לשיר?  הופעת בעבר? אוהבת להופיע?
מאוד אוהבת לשיר וגם לא רעה בזה (אם יותר לי...). בעבר שרתי במקהלה קלאסית ונהניתי מאוד, מאז פרוץ המשפחה לחיי כבר לא אבל חושבת לחזור לזה אולי בשנה הבאה. בינתיים שרה בחגים וארועים בקיבוץ... אוהבת להופיע אבל לא בגלל הקהל, אלא כי זו הזדמנות לשיר עם להקה, עיבוד וכו, ולא עם הרדיו.. אני די קפואה על הבמה ורק לאחרונה קצת משתחררת יותר ומוותרת על ה"מה יגידו"
תני המלצות לספרים שאהבת במיוחד. האם יש ספר שהשפיע עלייך יותר מאחרים?
ספרים שאהבתי במיוחד- תולדות האהבה\ ניקול קראוס (נראה לי שכבר דיברנו עליו כאן), מלכוד 22, כימים אחדים/מאיר שלו, והיום איננו כלה\צ'ינגיס אייטמטוב, מה עושות האיילות\לאה גולדברג (המשוררת האהובה עלי), פו הדב\א.א. מילן (בתרגום הישן בבקשה), תנ"ך עכשיו\ מאיר שלו
מה הכי אהוב עלייך במגורים בקיבוץ? ועם מה הכי קשה לך?
האהוב עלי- הטבע על סף הדלת, החינוך והתרבות. קשה לי- ניהול לא תקין(מיקרוקוסמוס של מדינת ישראל רק שהכל יותר קרוב אליך ואת מכירה את הנפשות הפועלות ואת כל השחיתויות שמתחת), צרות עין של אנשים.
את גרה בקיבוץ בו נולדת? האם בעקבות זה נשמרו לך קשרי חברות רבים מהילדות? האם מישהו שלא התחברת איתו בילדותך הפתיע בבגרותו?
אכן גרה בקיבוץ בו נולדתי אבל כמעט ולא נשמרו קשרים עם בני הקבוצה שלי, גם עם אלה שגרים כאן. לא יותר מ"שלום שלום". אני ממש גרועה ביצירה ותחזוקה של קשרים לצערי. ממש לא יודעת איך לעשות את זה ויש סיכוי שאומרים שאני סנובית... אבל בעצם זה בדיוק להפך. בעלי התחבר כאן עם לא מעט אנשים שבכלל לא הייתי חושבת על לדבר איתם, וזה נחמד לי מאוד. בעצם הוא זה שחיבר אותי לקיבוץ. לפני כן באמת שלא התחברתי עם אף אחד.
ספרי קצת על האימהות לשלושה בנים - מה הם אוהבים לעשות? אילו תכונות מאפיינות אותם? האם את מרגישה במיעוט?
המתוקים שלי .. הגדולים (6 וחצי וחמש) אוהבים דברים של בנים- טרקטורים, רובוטריקים, צ'ימה וכל זה- ואני עובדת על עצמי לשחרר ולתת להם להנות מזה למרות שזה באמת מעורר בי חלחלה. חוץ מזה הם מאוד מתעניינים בטבע (הגדול נסע ביום שישי לטיול הצפרות הראשון שלו), אוהבים לשיר, וגם ללמוד, ככה שיש תחומי עניין משותפים. והקטן עוד תינוקי, אבל אני כבר רואה איך הוא משיג אותם תוך שנה :)
איך הגעת לריפוי בעיסוק? האם העבודהמ תאימה לך? האם את אדם טיפולי?
לרב"ע הגעתי כי לא היה לי ציון מספיק גבוה לקלינאות תקשורת
אבל המקצוע מאוד מעניין ומגוון. העבודה שלי כיום לא ממש מעניינת לי ואפילו מתסכלת, אבל אני נשארת בה כרגע בגלל התנאים. כשהילדים יגדלו יש סיכוי שאעשה הסבה או אחליף תחום.

וואו... מרגישה שחפרתי..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'את יכולה להרחיב על טיול הצפרות'
את יכולה להרחיב על טיול הצפרות
05/01/2014 | 15:10
1
132
הבכור שלי בן שש ומאד מתענין...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יצרנו קשר עם בחור אחד שמוציא טיולים כאלה '
יצרנו קשר עם בחור אחד שמוציא טיולים כאלה
05/01/2014 | 15:19
165
(למבוגרים), והוא פשוט הצטרף לטיול עם אבא וסבא. אני לא בטוחה שהוא באמת מיצה את החוויה, כי סה"כ מגיעים למקום, כולם מוציאים את המשקפות/טלסקופים/מצלמות שלהם וצופים. לילד זה קשה להתמקד בציפור שבתנועה. אבל הוא נהנה מהחוויה ומהסיפורים שיש לו לספר בכיתה :)
(אם תרצי שם וטלפון- במסר)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'דש לריתה היא שמריתה היא שמרית אהובתי'
דש לריתה היא שמריתה היא שמרית אהובתי
05/01/2014 | 20:24
6
194
מכירה? אני מתה על הספר הזה!
אם תעשי הסבה, למה תעשי?
אין לי כל כך שאלות מלבד זאת ומלבד השאלה מתי ניפגש
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי מנטה!'
הי מנטה!
05/01/2014 | 20:54
5
156
לא מכירה... מה זה? מי כתב?
אני עכשיו במחשבות על תואר שני, ומתלבטת בין תואר ברב"ע, תואר בהתפתחות הילד, או בכלל לעשות איזו תעודה של תרפיה כלשהי (אולי עם בע"ח? או במוסיקה? או בביליותרפיה..)- תחום שמעניין אותי ואין לי בו מספיק ידע.
מצד שני בעלי מנסה מדי פעם לשכנע אותי לעזוב את התחום הטיפולי הלא רווחי בעליל ולמצוא עבודה ששכרה בצידה.. ואני תמיד עונה לו שאני לא יודעת לעשות שום דבר אחר...
אשמח מאוד לפגוש אותך!
אח..אם מפגשי הפורום באמת יהיו קבועים (ואם לא יהיו כל כך רחוקים לי וכל כך מאוחרים לי...) יש המון ניקים שאשמח להכיר פנים אל פנים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'או שנעשה סניף צפון של הפורום'
או שנעשה סניף צפון של הפורום
05/01/2014 | 21:04
4
144
זה של א.א.מילן בתרגום י.אורלנד, הספר נקרא "אנחנו שנינו". יש עוד כמה כאלו, של שירים שהוא כתב ופו לפעמים מופיע בהם ולפעמים לא.
בספר הזה יש שיר "לאן שאני הולך פו תמיד אתי"
ויש בו גם כמה מוכרים יותר, כמו התחרות בין שתי טיפות הגשם על החלון, או "לאורי שעלת, לאורי נזלת ואורי שוכב במיטה".
ולגבי התואר... נראה לי שכולנו בהזדהות... (כולנו=כל המרפאות בעיסוק).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אה.. מכירה אותו '
אה.. מכירה אותו
05/01/2014 | 21:09
102
אבל מזמן לא קראתי..
זה מקסים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'דווקא הציטוט הזה לא מהתרגום של אורלנד '
דווקא הציטוט הזה לא מהתרגום של אורלנד
05/01/2014 | 21:21
2
121
אלא מהתרגום של אורה מורג, שאותו אני ממש לא סובלת. מעבר לזה שאין שום קשר בין השם שהיא נתנה לספר לשם המקורי (אולי זה השם שנתן אורלנד - לגבי זה ספציפית אני לא יודעת), כל ה"עיברות" הזה פשוט הורס את השירים בעיניי. מה הקשר לאורי פתאום? או לשמרית? הלכנו שנים אם השמות ה"זרים" מפו הדב, התמודדנו עם שם כמו כריסטופר רובין, אז לא נוכל להתמודד עם קצר וקל כמו בילי? ממש חבל. אני לא מקריאה לילדים את הספרים האלה מרוב שזה מבאס.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אורלנד, אורלנד'
אורלנד, אורלנד
05/01/2014 | 21:41
1
119
ושמריתה היא שמרית אור, בתו.
זאת הקדשת המתרגם לילדיו שמרית ורעואל.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ואללה? טוב למדתי משהו '
ואללה? טוב למדתי משהו
06/01/2014 | 21:19
61
אבל האורי המעצבן הזה הוא בטוח אורה מורג, והיא מעצבנת בעצמה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש לך אחים שנשארו בקיבוץ?'
יש לך אחים שנשארו בקיבוץ?
06/01/2014 | 12:28
1
78
אם כן -הקרבה הפיזית תורמת לקשר? ואיך זה לגור כל כך קרוב להורים?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש לי אח אחד בקיבוץ'
יש לי אח אחד בקיבוץ
06/01/2014 | 14:12
129
ודווקא איתו אני לא בקשר.
הקירבה להורים מצילה אותי, במיוחד עכשיו עם שלושה, כשאני לרוב לבד אחה"צ. אני קוראת לאבא שלי והוא בא לעזור, לפחות במקלחות. זו לא קירבה חונקת כי בכל זאת יש בינינו איזה 10 דקות הליכה, ואנחנו גם אנשים די פרטיים כולנו, כך שכל אחד אוהב את הבית שלו :)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אוי! לאן נעלמה התשובה הארוכה שלי???'
אוי! לאן נעלמה התשובה הארוכה שלי???
05/01/2014 | 14:58
1
153
אם היא לא תופיע שוב בדרך פלא אענה על זה שוב רק בערב...
תודה על השאלות!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טוב, תתעלמו... תפוז החליט לשגע אותי'
טוב, תתעלמו... תפוז החליט לשגע אותי
05/01/2014 | 14:58
50
לצפיה ב-'איזה כיף! '
איזה כיף!
05/01/2014 | 14:00
1
156
יש לי שאלה - מה את אוהבת בחיים בקיבוץ? מה אהבת בילדות שלך שם? מה לא אהבת? במה הקיבוץ של היום שונה מהקיבוץ שבו גדלת, ולמה בכל זאת בחרת להמשיך ולחיות בו?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי שושן!'
הי שושן!
05/01/2014 | 15:15
169
עניתי על זה קצת לסו, אבל מרחיבה:
אוהבת את הטבע והשקט (היחסי), את החינוך הפורמלי ואת זה הלא פורמלי (האווירה והסביבה בה ילדי גדלים), את ההרגשה שיש לך גב ולעולם לא תגיעי למצב בו תרגישי שאת טובעת ואין מי שיציל אותך.
בילדותי אהבתי את החופש והעצמאות שהיו לנו, את ההרגשה שסומכים עליך, את דרך הלימוד החוויתית ובכלל את החינוך (שהיו בו כמובן גם חסרונות אבל בכללי היה לי טוב). את מה שלא אהבתי אני רואה היום כמבוגרת ולא מזכרונות- יותר מידי חופש ועצמאות (עשינו דברים ממש מסוכנים ואף אחד לא ידע ולא היה אכפת לו), חינוך לבינוניות ולא להצטיינות (להיות כמו כולם), מעט מידי שליטה של ההורים בהחלטות הנוגעות לילדים, ובטח יש עוד אבל זה העיקר.
הקיבוץ היום די שונה (למרות שלפחות אצל המבוגרים צורת המחשבה הישנה לא השתנתה וזה לפעמים בעייתי). זה בעצם קצת כמו לגור בישוב קטן אחר רק עם מערכת תמיכה, תרבות עצמית (מעט מידי לטעמי), פחות הוצאות (הרבה סבסוד של הקהילה) והרבה נוסטלגיה וזכרונות.... לדעתי כיום זו דרך חיים אידאלית. אנחנו די חיים בתוך בועה, נהנים מיתרונות הקיבוץ, אבל יש לנו אפשרויות בחירה שלא היו להורים שלי, למשל.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אז אני אתחיל: '
אז אני אתחיל:
05/01/2014 | 14:10
1
206
3 בנים... איך זה מרגיש להיות האישה היחידה בבית?
נולדת בקיבוץ או שנדדת אליו אחרי הנישואים?
אני אשמח אם תוכלי לפרט למה בעצם בחרתם לגור בקיבוץ, איזה ערכים בו מדברים אליכם, ואילו דברים היית רוצה לשנות.
שיהיה שבוע נהדר!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'3 בנים זה מוי כיף!'
3 בנים זה מוי כיף!
05/01/2014 | 17:03
211
אני כבר מתארת לעצמי מה ילך כאן עם 3 מתבגרים....
(האמת שמאוד רציתי בת, ובעלי עדיין מאוד רוצה , אבל לפחות לשנים הקרובות לא נראה לי שזה יקרה)
על הקיבוץ עניתי כבר לסו ולשושן. אם יש משהו ספציפי יותר שמעניין אותך אענה יותר בהרחבה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שלום! אני כאן! (איזו התרגשות)'
שלום! אני כאן! (איזו התרגשות)
05/01/2014 | 14:11
183
הולכת לקרוא שאלות...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שואלת : '
שואלת :
05/01/2014 | 20:30
1
135
דבר ראשון, היי בלדה! אני נהנית מאוד לקרוא אותך תמיד :)
-למה הפסקת לשיר באופן מקצועי? ואיזה סגנון מוסיקה את אוהבת לשמוע?
אשמח להמלצות...
-האם גם בן זוגך יליד הקיבוץ? ואם לא - איך הוא מקבל את דרך החיים הזו?
-כמובן שאין כמו להישפך כמו זומבי כל ערב - אבל איזה דבר ספונטני יצליח להרים אותך מהספה?

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי דבז מקסימה שכמוך :)'
הי דבז מקסימה שכמוך :)
<< ההודעה הנוכחית
05/01/2014 | 21:07
147
הפסקתי כי התחלתי ללמוד ועזבתי לאזור המרכז (כשהכרתי את בעלי לעתיד). אח"כ חזרנו לקיבוץ יחד אבל נולדו הילדים.. המקהלה ששרתי בה כבר התפרקה ועוד לא מצאתי את הזמן והכוחות לחפש משהו שיתאים לי. אני אוהבת הרבה סגנונות. אוהבת רוק ישן (60-70), אוהבת את המוזיקה של שנות נעורי (פרל ג'ם, ביורק, פורטיסהד, רדיוהד וכו) ישראלי (חווה אלברשטיין,יהודית רביץ, שלום חנוך, מאיר אריאל, אהוד בנאי, ברי סחרוף) אוהבת מוטאון,Fאנק, וגם קלאסי (אבל לשיר, לא כל כך לשמוע)
בן זוגי (אני אומרת בעלי אבל זה סתם מעצלות. הרבה יותר יפה והולם בן זוגי..) בא מעיר ועוד במרכז כך שהשינוי עבורו גדול. הוא עדיין מתגעגע לפעמים- בעיקר למבחר של מסעדות- אבל השתלב מצויין ובאופי הוא לגמרי קיבוצניק...
ולגבי הזומבי- אני רק צריכה מישהו שיתן לי את הפוש, והאנרגיות שלי יחזרו בן רגע. אפילו בשביל להכין ארוחת ערב מושקעת או לצאת ליוגה... הבעיה מתחילה בזה שרוב הזמן בעלי עייף כמוני אם לא יותר, אז שנינו זומבים ביחד.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ולשאלון הקבוע שלי'
ולשאלון הקבוע שלי
05/01/2014 | 20:32
7
128
מה החלק הראשון שאת שוטפת במקלחת
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה
מה הדבר שאת הכי מתחרטת עליו
מה הדבר שגורם לך את ההנאה הכי גדולה באמהות
נניח שהיית מקבלת במתנה משהו בגודל שנכנס לתוך קופסת נעליים, מה הכי היית רוצה שזה יהיה? אין הגבלת תקציב אגב אז תתפרעי
מה הכי היית רוצה שהילדים שלך יקחו ממך?
מה הכי היית רוצה שהם יקחו מבעלך?
באיזה מקום בעולם הכי היית רוצה לבקר?

ומוסיפה שאלה חדשה: אם יש מסר אחד בלבד שהיית יכולה להעביר לילדיך, מה הוא יהיה?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שאלות למחשבה...'
שאלות למחשבה...
05/01/2014 | 21:44
6
228
מה החלק הראשון שאת שוטפת במקלחת
- אף פעם לא חשבתי על זה לפני השאלון הזה.. זה כל כך אוטומטי. נדמה לי שאת הזרועות. אין לי מושג למה.
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה
- מנסה לקרוא קצת. בזמן האחרון אחרי מקס' שני עמודים אני נרדמת (או שהקטן מתעורר )
מה הדבר שאת הכי מתחרטת עליו
- שלא שמרתי על קשר עם חברות טובות מהעבר, שלא הייתי מספיק אקטיבית בחיים שלי ופספסתי הרבה דברים בגלל הפחד לנסות משהו חדש
מה הדבר שגורם לך את ההנאה הכי גדולה באמהות
- לראות את הילדים שלי חכמים, מתעניינים, עוזרים, מנומסים ובאופן כללי נהדרים. אני כל כך גאה בהם
נניח שהיית מקבלת במתנה משהו בגודל שנכנס לתוך קופסת נעליים, מה הכי היית רוצה שזה יהיה? אין הגבלת תקציב אגב אז תתפרעי
- שאלה טובה. בעלי כתב לי שיר ליום ההולדת ומסגר אותו. נראה לי שזו המתנה הכי טובה שקיבלתי אי פעם
מה הכי היית רוצה שהילדים שלך יקחו ממך?
- אהבה לשפה ורצון ללמוד
מה הכי היית רוצה שהם יקחו מבעלך?
- את החברותיות, את היכולת לקלוט אנשים במהירות ולדעת מול מי הוא עומד, את האמביציה והחוכמה
באיזה מקום בעולם הכי היית רוצה לבקר?
- יפן. נראה לי שאסתדר שם מצויין.

ומוסיפה שאלה חדשה: אם יש מסר אחד בלבד שהיית יכולה להעביר לילדיך, מה הוא יהיה?
אל תסתירו את היחודיות שלכם, התגאו במי שאתם ושמרו על החוק של המשפחה ("מי שצריך עזרה, אנחנו עוזרים לו")
&nbsp;
תודה על השאלות המעניינות!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אהבתי כל כך את התשובה שלך על המתנה!'
אהבתי כל כך את התשובה שלך על המתנה!
06/01/2014 | 13:49
5
97
רוב התשובות לשאלה הזו עד עכשיו (וגם שלי תכלס) מתייחסות לערך החומרי של המתנה הזו. למשל יהלום, כרטיסי טיסה, צ'ק פתוח וכו'.
מול זה יש בתשובה שלך משהו כל כך טהור ומרגש! ממש ממש אהבתי

וגם את שאר התשובות אבל זו ריגשה אותי במיוחד
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/01/2014 | 14:15
4
102
אני לא כל כך טובה בתחום החומרי... אם תשאלי אותי מה אני רוצה לקבל אף פעם לא תהיה לי תשובה. יש לי מספיק לכל צרכי. (מה שעושה חיים קשים לאנשים לפני יום ההולדת שלי... רובם כבר הבינו שספר תמיד מתקבל בשמחה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה לא שאת לא טובה בתחום החומרי'
זה לא שאת לא טובה בתחום החומרי
06/01/2014 | 15:38
3
116
את פשוט חומרנית -זה יתרון, לא חסרון את בודאי מודעת לזה ?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כמובן שהתכוונתי'
כמובן שהתכוונתי
06/01/2014 | 15:39
83
ל"את פשוט לא!!! חומרנית"
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'או שהיא עשירה '
או שהיא עשירה
06/01/2014 | 16:12
1
94
האמת שגם אני דיי סולדת ממתנות חומרניות (איזה מילה מוזרה ..)
אמרתי למשפחה שלי (הורים , גיסתי , אחותי) שאני לא מעוניינת במתנה ליום הולדת
כדי להפסיק את השושלת הזאת שבה בסוף אני קונה לאח שלי חולצה
(כי מה כבר אני יכולה לקנות לו ) אבל מתעקשים לקנות לי  (חיים קשים אני יודעת)
ואז זה לא נגמר .
מתנות יוםהולדת לפיצית - אם הייתי חוגגת לכל הגן זה סתם מתנות שרובן לא נחוץ
וכבר אין מקום בבית (מספיק לי מה שפיצית מביאה איתה אחרי כל ביקור אצל סבתא )
ואני ובעלי עושים משהו יחד ביום הולדת אחד של השני ולא קונים מתנה (יום טיול , ספא וכאלה ..) .  

יש לנו איזה קרובת משפחה שהביאה לפיצית כשנולדה מין מובייל של פרפרים שסרגה בעצמה
וסידרה עם חוטים על ענף יפה וזאת המתנה הכי מוצלחת שהבנות הכי אוהבות
(לחנוכת בית היא רצתה להכין לי וילון ) ואני הרבה יותר מתחברת לגישה הזאת
(מודה שגם באמת לא חסר לנו כסף , אבל בלי קשר העולם שלנו מאוד חומרני
הרבה יותר מבעבר)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
06/01/2014 | 16:52
75
באמת שלא חסר לנו כלום. אולי הייתי מדברת אחרת אם היינו במצוקה כלכלית.
אבל אם יש משהו שאני שונאת זה את מצעד המתנות האינסופי בחיינו. לא ברור לי למה כל ארוע צריך לציין במתנה, ובד"כ כזאת שהיא סתם חפץ מיותר (למבוגרים) או צעצוע שתוך יומיים יתקלקל או ישכח (לילדים).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי , רציתי לשאול למה בחרת דווקא בכינוי הזה '
היי , רציתי לשאול למה בחרת דווקא בכינוי הזה
05/01/2014 | 20:43
1
145
זה נשמע לי עגמומי מעט
והאם את עדיין מתחברת לכינוי הזה או שהיית רוצה להחליפו (לפחות תאורטית ) .
זהו בינתיים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה שיר של תרצה אתר'
זה שיר של תרצה אתר
05/01/2014 | 21:46
211
בזמנו שרתי אותו ואני מאוד אוהבת אותו למרות שהוא באמת עצוב.
http://www.youtube.com/watch?v=z_9dJMJJmZA
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם לי יש שאלון קבוע '
גם לי יש שאלון קבוע
06/01/2014 | 14:46
1
98
שמודה שהתפספס לי בשבועות האחרונים בגלל בעיות טכניות ומחשב לא שלי.
וחייבת להגיד שמאד נהניתי מהאירוח שלכן לפני כמה שבועות. השכלתי והיה לי תענוג!

1. אילו יכולת לשנות את השם שלך לכל שם בעולם (ממש להיוולד עם שם אחר), היית משנה? למה?
2. אילו קיבלת 100 שקלים מתנה מה היית עושה איתם? ו- 1000? עשרת אלפים? מליון?
3. כשאת פותחת את הארון שלך - מה הבגד האהוב עליך בו?
4. מה הממתק\חטיף האהובים עליך?
5. איזה נקודה בחיים היית מקפיאה בזמן? משמרת לעד?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'סליחה שלא עניתי אתמול, יום עמוס...'
סליחה שלא עניתי אתמול, יום עמוס...
07/01/2014 | 14:28
66
1. אילו יכולת לשנות את השם שלך לכל שם בעולם (ממש להיוולד עם שם אחר), היית משנה? למה?
הייתי משנה אבל לא יודעת למה. את השם שלי כיום אני לא ממש אוהבת והוא גם קצת קשה להגייה, וזה בעייתי כשעובדים עם ילדים בגן שפתי...
2. אילו קיבלת 100 שקלים מתנה מה היית עושה איתם? ו- 1000? עשרת אלפים? מליון?
100- כנראה קונה איזה בגד (אחרי שרוקנתי את הארון בהמלצת שושן וטייגר מאמ) 1000- חוסכת לילדים? או הולכת לסופר..  10,000- טיול מסביב לעולם!! מיליון- מפסיקה לעבוד ולומדת רק מה שמעניין אותי וללא כל מטרה.
3. כשאת פותחת את הארון שלך - מה הבגד האהוב עליך בו?
שאלה קשה... לפעמים אני קונה משהו ואחרי שבוע מגלה שהוא ממש לא יפה בעיני ולא יושב עלי טוב בכלל (אני לגמרי צריכה סטייליסטית). לפני שבוע הייתי אצל אחותי בת"א ועשיתי קצת קניות, אז כרגע שתי חולצות מ"אפרתה" שעלו הון (לא מאמינה שהוצאתי סכום כזה על חולצה וזה היה עוד במבצע) הן הבגד הכי שווה שלי.
4. מה הממתק\חטיף האהובים עליך?
קינדר בואנו ללא כל ספק. אבל אני הכי בענייני עוגות ופחות חטיפים.
5. איזה נקודה בחיים היית מקפיאה בזמן? משמרת לעד?
חושבת וחושבת ולא מצליחה למצוא כזו. אני מרגישה יותר טוב עם עצמי בשנים האחרונות (מאז הילדים אולי), אבל אלה שנים של שגרה ושל בית. אולי זה אומר שזה בעצם מה שאני הכי אוהבת...
תודה על השאלות המעניינות!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אין לי מושג לגבי קיבוצים של ימנו'
אין לי מושג לגבי קיבוצים של ימנו
06/01/2014 | 15:40
1
126
ולמען האמת גם יודעת ממש מעט על הקיבוצים של פעם.
הייתי רוצה להבין מה זה בעצם קיבוץ היום, לינה משותפת כבר לא קיימת, זה ברור...
אז במה החיים שלך שונים משלי חוץ מזה שאת גרה בבית צמוד קרקע ומרחבים?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא כל כך שונים....'
לא כל כך שונים....
07/01/2014 | 14:39
79
מלבד העובדה שהמשכורת שלי נכנסת לחשבון של הקיבוץ, שם מורידים לי עוד מיסים (מיסי קהילה שנועדו לעזרה הדדית, לסבסוד של בריאות/חינוך/תרבות, פנסיה לותיקים וכו) ואז מוחזרת אלי. בתמורה נהנים מהסבסוד הנ"ל, מעזרה כספית בכל מיני מצבים (אפילו עזרה במימון טיפול ריפוי בעיסוק לילד, למשל). יש הרבה פעילויות שהקהילה מארגנת (טיולים, ערבי תרבות, חוגים) והכל נגיש וקרוב.  וכמובן- שקט (מלבד טרקטורים וכלבים..) וטבע וחינוך קיבוצי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
07/01/2014 | 07:38
1
88
כמה שאלות ואולי חוזרת קצת כי עדיין לא הספקתי לקרוא את השרשור

איך זה לחיות בקיבוץ מה את הכי אוהבת ומה הכי פחות אוהבת

האם את משלבת בין הריפוי בעיסוק לשירה ופיתוח קול

איך הגעת למקצוע שלך
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'על הקיבוץ עניתי למעלה לשושן ולסו ורד'
על הקיבוץ עניתי למעלה לשושן ולסו ורד
07/01/2014 | 14:45
75
וגם קצת מעליך לרבקה.
לגבי השירה- אני ממש לא עוסקת בזה כרגע (מלבד פרוייקטים ספציפיים של הקיבוץ. למשל עכשיו מתארגן ערב שירי אריק איינשטיין). גם כשאחזור לזה (בתקווה, מתישהו) זה יהיה בערב, והעבודה שלי היא רק בבוקר (כיף במשרד החינוך ) אז זה לא יתנגש.
למקצוע שלי הגעתי במקרה (גם על זה עניתי כבר רק לא זוכרת למי... ) כי רציתי ללמוד קלינאות תקשורת והציונים שלי לא היו גבוהים מספיק. ריפוי בעיסוק היתה האופציה הבאה בתור ולא באמת ידעתי מה זה אומר.
האם הייתי הולכת ללמוד את זה שוב? מצד אחד כן, כי זה מקצוע מעניין והלימודים מעניינים, אבל אולי הייתי הולכת למשהו שגם יפרנס אותי ולא אצטרך לסמוך על המשכורת של בעלי....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כרגיל -כיף לקרוא אותך כאן ובכלל ואין לי שאלות'
כרגיל -כיף לקרוא אותך כאן ובכלל ואין לי שאלות
07/01/2014 | 08:02
1
83
לצפיה ב-' תודה!'
תודה!
07/01/2014 | 14:45
23
לצפיה ב-'והרי שאלותי'
והרי שאלותי
07/01/2014 | 21:33
2
34
היי, נעים להכיר!
1. איפה שרת בעבר האם מקהלה או סולנית או מה?
2. למדת לשיר  או טבעי? מאיזה גיל?
3. איזה ספר הכי אהבת? נניח  מהשנים האחרונות שקראת...
4. איזה שיר את הכי אוהבת בעברית?
5. איזו להקה?
6. במה את הכי גאה בעצמך?
7. במה מתביישת?
זהו!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי קמי, נעים להכיר בחזרה!'
היי קמי, נעים להכיר בחזרה!
08/01/2014 | 14:28
1
21
1. איפה שרת בעבר האם מקהלה או סולנית או מה?
שרתי במקהלה, היו לי גם כמה "סולואים"
2. למדת לשיר  או טבעי? מאיזה גיל?
את המוזיקליות ירשתי מהורי, ותמיד שרתי, אבל בתיכון התחלתי גם ללמוד פיתוח קול, וגם עשיתי רסיטל לבגרות (5 יח' מוזיקה)
3. איזה ספר הכי אהבת? נניח  מהשנים האחרונות שקראת...
ספרים שאהבתי בשנים האחרונות: אני קלאודיוס, והיום איננו כלה, תולדות האהבה,לבד בברלין,העזרה. (איך זה שאין אף אחד עברי? מוסיפה את מאיר שלו כדי לשמור על הכבוד...)
4. איזה שיר את הכי אוהבת בעברית?
איזו שאלה קשה!! אין אחד, אבל בין הגדולים- את תלכי בשדה. וגם את התשובה שמאיר אריאל כתב לו- ילדתי שלי. וגם את "כשחיכיתי לך על הספסל" (אהוד בנאי), ואת "תיאטרון רוסי" (אביתר בנאי) ואת שיר על התוכי יוסי (חלפי ורכטר). טוב, אני יכולה להמשיך עוד...
5. איזו להקה?
ישראלית? לא להקה אבל יוצרים- אהוד בנאי, שלום חנוך, מאיר אריאל בטופ. מהעולם- doors, ברוס ספרינגסטין, פינק פלויד.. דברים ישנים. בעצם, התלהבתי מהילדה הזו לורדס. יש לה שירים מדהימים. וגם לפלורנס אנד דה משין.
6. במה את הכי גאה בעצמך?
לצערי אין לי הרבה. אני לא כל כך מעריכה את עצמי. גאה בקול שלי אבל פוחדת שעם הגיל וחוסר השימוש הוא יעלם לי..
7. במה מתביישת?
שאני לא משקיענית מספיק, שאני ראש קטן, שאני לא יודעת לתקשר עם אנשים. טוב, מתביישת זו לא ההגדרה הנכונה. לא מתביישת בזה אבל לא אוהבת את זה בעצמי.
תודה על השאלות!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואו! נעים להכיר'
וואו! נעים להכיר
08/01/2014 | 16:08
16
גם אינטיליגנטית וגם אינטלקטואלית מאוד!!  למה לא להעריך את עצמך?   הכי מגיע לךֱֱ
Tאשמח להכיר במפגשי פורום הבאים  :)
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

02:14 | 03.04.20 אורחים בפורום
18:47 | 19.03.20 אורחים בפורום
19:17 | 01.02.20 natyh83
13:50 | 27.01.20 אורחים בפורום
03:32 | 18.01.20 אורחים בפורום
15:24 | 12.01.20 אורחים בפורום
19:58 | 07.01.20 יהונתן1114
09:05 | 07.01.20 אורחים בפורום
13:22 | 06.01.20 אורחים בפורום
06:30 | 18.12.19 אורחים בפורום
09:55 | 29.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ