נדיה, באירוח שכולו טבעי לקראת החורף

keren176

New member
היי אש"ת

ראיתי בתשובותיך לחברות הפורום שהמלצת לא לא לסבן לבנות (וגם לנשים) את איזור הפות.

רציתי לשאול האם אותו כנ"ל לגבי בנים.

הבן שלי שלי בן 3.5 ולעיתים שאני מסבנת אותו בבולבול הוא צועק ששורף לו. האם גם לבנים אין צורך לסבן באזור זה או שיש פיתרון אחר חוץ מסבון ?

אגב, אני משתמשת באל סבון של ד"ר פישר.

המון תודה

היי קרן

כעקרון גם אצל בנים האיזור הזה רגיש יותר, אבל לא כמו אצל נשים החומציות לא תשתנה בשימוש עם סבון.
מצד שני אם שורף לו אז לא הייתי מסבנת אבל כן חשוב להרים את האשכים ואם הוא ערל גם לדאוג לנקות את העטרה היטב.
מי הורדים שהמלצתי למעלה יעבדו גם בשבילו אפשר להוסיף גם מעט לבנדר שהוא מחטא טבעי.

shira29

New member
עוד אפשר? שאלת שיעולים לגדולים

אחותי התקשרה אלי אתמול כולה משתעלת בטירוף ושאלה על משהו טיבעי. אני מכירה רבנסרה, אבל לא היה בנמצא

מה מקל על התקף שיעול ובכלל, מה עוזר לשיעולים אצל הגדולים והקטנים (וסליחה עם כבר ענית, פשוט לא הספקתי עדיין לעבור ואני מפחדת שתעלמי לי
)

היי שירה

לאן אני אעלם לך?!?! (מתגעגעת אגב)
כל מה שתקף לילדים תקף גם למבוגרים, תסתכלי למעלה נתתי ל"חוט השני" כמה וכמה אופציות.
למבוגרים אני מוסיפה גם חליטות טימין וטיליה (בהנחה ואין הריון או בעיות לחץ דם כי טימין עלול להעלות מעט את לחץ הדם).
וכמובן אדים חמים.

puhadov11

New member
הי נדיה- שרשור מהמממםםם

ושאלתי- לבתי בת ה 7 היו אבעבועות רוח ביולי. לצערי נשארו לה שתי צלקות על הפנים, על המצח מעל העין ובלחי.

לצערי נתתי לרופאה שלה לשכנע אותי שזה יעבור לבד , יש משהו שאפשר לעשות כדי לטשטש או להעלים צלקות ישנות?

וכל העיצות האחרות שלך לגבי הצטננויות ומחלות נכנסות מייד לשימוש.

בשמן הריבנסרה אני משתמשת כבר כמה שנים אבל רק על הכרית, לא ידעתי שאפשר לעשות איתו עיסויים על הגוף. תודה רבה.

היי puhadov11

צלקות צריכות הרבה ויטמין E לחידוש תאים וטשטוש צלקות
במקרה הטבע דאג לנו לאגוז שעושים ממנו חמאה נפלאה, כן אני שוב מדברת על חמאת שיאה

פשוט קחי מעט שיאה, תוסיפי לה שמן לבנדר שהוא מרפא את העור וכמה קפסולות של ויטמין E ותמרחי לה כל יום אפילו פעמיים.
ותשתדלי לא לחשוף את הצלקות לשמש בלי מסנן קרינה כלשהו (שיאה היא מסננת קרינה - כי זו חמאת קסם!
)
תמשיכו למרוח עד שייעלם

שמחה שנהנית מהשרשור גם אני נהניתי

כל דבר טוב מגיע לקיצו

תודה רבה שאירחתן אותי (שוב)
מקווה שהפקתן משהו מהכתוב וגם אם לא, לפחות העברתי לכן איזה דקה שתיים עם כל החפירות שלי

בקרוב (אני מקווה שכבר בראשון הזה) תיפתח החנות הוירטואלית שלי ואת מה שלא מתחשק לכן להכין תוכלו לקנות במחירים משתלמים
מוזמנות לסדנאות שלי שמתקיימות בכל רחבי הארץ (פרטים בחתימה)

ואם יהיו שאלות המשך מאוד אשתדל לענות
אם פספסתי שאלה אנא שלחו לי מסר, זה ממש ממש שלא היה בכוונה
לילה טוב

ששת22

New member
תודה רבה רבה

תענוג כמו תמיד לקרוא אותך

מקווה להיפגש בסדנא בכרמיאל (אאוטינג קטן)

איזה כיף של אירוח

תודה על התשובות המפורטות, הנימה מלאת הסבלנות והידע שחלקת פה

היה כיף לקרוא!

חבל שלא הגעתי לכאן בזמן להשתתף....

קטנאמא

New member
בול מה שרציתי לכתוב

למרות שאת רוב השאלות שעניינו אותי אחרות כבר שאלו.
אמרתי כבר ואגיד שוב - אש"ת את אישה מופלאה!!

kramerkaren

New member
יקירתי, אלפי תודות!

וכמובן שהאירוח יכנס אוטוטו להודעות הנבחרות שלנו!

ממושקה4

New member
תודה שחידדת לי את הצורך להקפיד על תזונה נכונה

היום כבר הכנתי ברוקולי ...
והכנסתי לרשימת הקניות חומץ לכיורים ובכלל .

אז שוב תודה

היה מעולה, את אדירה!

כמה דברים את יודעת בחיי
והרגת אותי עם המי סוכר לתולעים

מלא בהצלחה בכל פעילויות התהלוליה

למעלה