נדיה, באירוח שכולו טבעי לקראת החורף

MotheRonit

New member
מוכר. אני חושבת שזה בגלל שהן לא מנגבות טוב

ואז האיזור מגורה והסבון יוצר צריבה. פתרון עקיף שלי הוא שהילדה מסבנת (או אני, אבל בגיל הזה מעדיפה כבר לתת להם לבד בגלל ההיבט של האיבר הפרטי...) ואני מוכנה עם זרם המים לשטוף מהר מהר ואז זה לא מספיק לשרוף...

Mנטה

New member
אצלי גם שניה שורפת

היא מנקה רק עם מים, ופעם בכמה זמן סבון ששורף + אלוורה.
ניסיתי גם דברים אורגניים ורגישים ושום דבר לא עוזר.
אגב, זה ככה מגיל אפס.

זה יכול להיות אבל לרוב

זה לא קשור, האיזור הזה נורא רגיש בעיקר אצל ילדות ופשוט לא כדאי לסבן שם.

היי זיוה

רות כבר בת 4?!?! איך יכול להיות? וואו אני זוכרת את ההודעות שלך מאז שהיא הייתה תינוקת, הייתכן שעבר כל כך הרבה זמן?

חוק ראשון בפות! פות לא אוהב ולא צריך סבון!!
לא מסבנים את הפות, לא לילדות ולא לנשים. לא צריך, ולא כדאי זה משנה את החומציות של האיזור וזה מה שגורם לתחושת הצריבה, אצל ילדות התחושה כואבת יותר כי אין להן את השיער שמסוכך וקצת מסנן.
פשוט לא לסבן שם.
מים חמים וזהו. אם ממש ממש חשוב לך את יכולה לטחון קצת עלי ורדים ואת המיץ לערבב עם מעט מים חמים ולנקות עם זה.
אבל לא סבון, לא טבעי ולא רגיל.

zivaf2

New member
תודה רבה! ושאלת המשך...

אכן, רות בת 4. הזמן טס
אני זוכרת שאת היית זו שענתה לי להודעה הראשונה והמבולבלת שלי אחרי הלידה... בזכותך הצלחתי להתמודד בגבורה עם הגזים

באמת לא צריך לסבן שם? אני שואלת במיוחד לאור העבודה שלצערי רות סובלת מדי פעם מתולעים, ולכן נראה לי שמאד חשובה ההגיינה שם, ומים לבד לא יכולים לנקות ממש, או שאני טועה?
ואם כבר- יש לך טיפ מנצח נגד תולעים? אני כמעט מתייאשת ועומדת לתת לה ורמוקס, אחרי כמה לילות סיוטיים שהיו לנו השבוע.
תודה רבה!

לא צריך ולא כדאי

מה שמצחיק הוא שדווקא בעניין הזה רוב רופאי הנשים מסכימים איתי ואומרים בפירוש שעדיף לא לסבן שם בכלל.
מים חמים ושפשוף עדין עם היד מספיקים בהחלט ושומרים על הגיינה.
הכי טוב ואידאלי זה לשטוף שם עם מעט מים אחרי כל שימוש, אבל זה לא ריאלי

אני שונאת תולעים אז אני עושה כמה שיותר דברים במקביל מהרשימה הזו:
– כל טיפול בתולעים צריך להמשך שבועיים. אורך חייה של תולעת הוא שבועיים ולכן פחות מכך לא יועיל לביצים חדשות שבוקעות.
שום טרי
גרעיני דלעת על קיבה ריקה
שמן זית ולימון על קיבה ריקה
GSE על קיבה ריקה
וזלין או חמאת שיאה בפי הטבעת למנוע יציאה של התולעים
אמבטיות סוכר
הורדה מהתפריט של סוכרים קמח לבן
שמנים:
10 טיפות שמן ניאולי, 10 טיפות שמן לבנדר, 10 טיפות שמן לימון על 30 מ"ל שמן בסיס למרוח על הבטן
או
5 טיפות שמן קורנית, 5 טיפות שמן שומר 5 טיפות שמן קינמון –על 30 מ"ל שמן בסיס למרוח על הבטן.

איזה כיף לקרוא (את השניה היום שאומרת לי שאני הייתי הראשונה שענתה לה, אני שואלת את עצמי כמה חרשתי את הפורום אז?
)

zivaf2

New member
וואו, תודה!

מה זה GSE?
את יכולה לפרט לגבי אמבטית סוכר? פשוט מושיבים את הילדה במים עם סוכר? לכמה זמן? כמה סוכר? זה נורא מגעיל?כי להבנתי התולעים אמורות לצאת.... בעעע

GSE תמצית זרעי אשכוליות אפשר להשיג בכל בית טבע
אמבטית סוכר - חצי ק"ג סוכר בגיגית עם מים חמים ופשוט מושיבים אותה מהר מאוד רואים אותן יוצאות וכן זה דוחה!!!

מותר GSE לילדים?

על הבקבוק כתוב איך להשתמש מגיל 6.
כמה GSE את נותנת ומאיזה גיל?

אני נותנת מגיל שנתיים

מינון נמוך של 3-5 טיפות בכוס שתיה בדר"כ מיץ כדי שיהיה נסבל
יש סוגים שונים של GSE
אני משתמשת בנוטרוביוטיק והוא ניתן לשימוש אצל ילדים, האמת שלדעתי זה בעיקר כסת"ח לגיטימי

אמבטית סוכר לא עוזרת למניעה

זה רק עוזר כאס או אס כשבאמצע הלילה הילדה מתגרדת ו\או כואב לה.
פשוט כל אלו שבפתח ומציקות לה יוצאות לאכול את הסוכר ואז שוטפים היטב את האמבטיה, זה לא יעיל כנגד אלו שעדיין עמוק בפנים, זאת רק עזרה ראשונה להרגעה.

GSE את יכולה לקנות באיהרב במחיר הרבה יותר זול מבארץ
http://www.iherb.com/?rcode=HFJ277

וסורי שאני נשמעת כמו פרסומת

פשוט התמכרתי לאתר הזה ואני לא מבינה איך חייתי בלעדיו עד היום.

malamlad

New member
שלום נדיה ותודה לך

הפעם יש לי שתי שאלות האחת על הקטנה שלי ואחת עלי
הקטנה שלי, בת שנתיים וחצי, כבר שבועיים מצוננת. בימים האחרונים אני שומעת שהיא מלאת ליחה והיא מרבה להתשעל בעיקר בבקרים. מניסיון השנתיים הקודמות, כל חורף בילינו במחלות שונות ובאנהלציות ואני ממש אשמח לעצה כיצד אפשר לחזק את גופה בטרם החורף מתחיל.
אני אדם בריא בדרך כלל אבל השנה לא מפסיקה להיות חולה. 3 פעמים לקחתי אנטיביוטיקה בעקבות אנגינה חוזרת ובאחת הבדיקות אף התגלתה לי מחלת הנשיקה. עד היום אני סוחבת את המחלה (כמעט שנה עברה) ואני מרגישה שהגוף שלי לא מספיק חזק, שאני עייפה באופן כרוני. אשמח לעצות

היי malamlad

לקטנטונת, שמי לה שמן הדס על דש החולצה בימים הקרובים וגם טיפה על הסדין כל לילה זה מאוד יעיל לצינון.
בנוסף, לקצוץ בצל ולשים לה ליד המיטה יעזור לה לרוקן את כל הנזלת, בשביל להימנע מהסרחון תסחטי פנימה חצי לימון.

במקרים של ליחה - תכיני לה מי אגסים - את לוקחת 2-3 אגסים בשלים חותכת לפלחים ושמה בסיר קטן או פינג'אן (ככה כותבים?) ומוסיפה מים כך שיכסו את כל האגסים ועוד סנטימטר בערך - מביאה לרתיחה, מכסה ומבשלת על אש קטנה עוד כרבע שעה. מצננת ונותנת לו לשתות כל פעם שנדמה לך שמצטברת ליחה (ניתן לשמור במקרר עד שבוע) זה טעים ויעיל, הרבה פעמים זה מוביל להקאה של הליחה. שזה מצויין וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים.

גם שמן רבנסרה יעיל לליחה 2-3 טיפות על החזה והגב

ובנוגע אלייך, את כנראה צודקת והגוף שלך נחלש קצת, עברת לא מעט השנה 3 פעמים אנטיביוטיקה בשנה אחת יכול מאוד מאוד להתיש את הגוף בנוסף לזה גם מחלת הנשיקה זה אומר שהגוף שלך קצת מרוקן.
אבל יש חדשות טובות

קודם כל צריך לנקות קצת את הגוף ולחזק אותו, את לא במצב לעשות תהליך ניקוי רעלים, אבל את כן יכולה לתגבר מינרלים, תתחילי כל בוקר לשתות שייק ירוק, תאכלי לפחות פעם ביום סלט חסה מראש שלם של חסה.
בגלל האנטיביוטיקה הייתי לוקחת עכשיו לפחות 3 חודשים רצוף פרוביוטיקה.
לא כתבת מה מצב הברזל והמאגרים שלך אבל צריך לבדוק ולתגבר גם שם אם צריך.
הייתי פונה לטיפול ברפואה סינית לאו דווקא דיקור אלא יותר לכיוון צמחים שיעזור לך לחזק את הגוף ולחזור לאיזון.

תלוי את מי שואלים

כמו כל דבר בשמנים הדעות חלוקות.
יש הגורסים שלא יש הגורסים שכן ויש את מי שבאמצע.
אני מוהלת את גיל שנה לאחר מכן שמה ישירות על הגוף

קרם פנים טבעי

תוכלי לרשום לנו מתכון לקרם טבעי לפנים? ואם אפשר משהו לא שמנוני במיוחד.

אשמח גם לשמוע קצת ממה שאת יודעת על חמאת שיאה כמסנן קרינה. אני מבינה שאת כוללת אותה בקרם פנים ומתייחסת אליה כאל מסנן. האם זה באמת יכול להגן מנזקי השמש?

nrnr2

New member
הזעה

אולי במקרה מכירה דורדוראנט שניתן לשים בבית השחי לילדה בת 6 עם ריח זיעה

היי nrnr2

ילדה בת 6 עם ריח של זיעה צריכה ללכת להיבדק ע"י רופא זה לא אמור להיות בגיל הזה וזה יכול להעיד על בעיה הורמונלית אז כדאי לבדוק.
בינתיים ראי למעלה שמתי מתכון לדאודורנטים.
במקרה של ילדה הייתי נמנעת לחלוטין מהשמנים שבמתכון ומפחיתה את הסודה לחצי.

בהצלחה

היי פלמינגו

הקרם פנים הכי טוב והכי זול והכי פשוט שאי פעם ניסיתי הוא שמן קוקוס (זול יחסית לקרמים לא יחסית לשמן)
אני טובלת אצבע אחת עד המפרק הראשון שלה ומורחת על הפנים, זה נספג ברגע משאיר את העור לח ונעים ובכלל לא שמנוני, אני יודעת שזה נשמע לא הגיוני, אין לי הסבר, זה פשוט נספג ומרגיש נפלא.

המתכונים שלי רובם ככולם שומניים כי הם מתבססים על שיאה שהיא מאוד שומנים ועל שמן קוקוס, הסיבה שאני מבססת את הקרמים שלי על החומרים האלו זה ששומן לא מצריך חומר משמר ואילו ג'ל או מים כן מחייבים חומר משמר ואני לא מוכנה להכניס את זה למוצרים שלי.

אבל באמת שכל מה שצריך זה שמן קוקוס.

חמאת שיאה יש לה מסנן קרינה טבעי שווה ערך ל15SPF, אני לא שמה שיאה בגלל שהיא מסנן אלא זה תוספת נחמדה.
אם את נוהגת למרוח תמיד מסנן קרינה גבוה אז שיאה זה לא הפתרון בשבילך כי היא מסנן קרינה נמוך.
אני מאמינה ממה שקראתי ובדקתי שזה מספיק, אבל כל אחת מכירה את גופה.
אגב הילדים שלי בקיץ כשהולכים לים נמרחים רק בשיאה ואומנם הבת שלי כהה כמוני אבל הבנים יצאו שקופים כמו אבא, השיאה מגינה עליהם והם לא נשרפים.

אגב אם מתחשק לך ממש להתפנק, תכיני לך קמח שיהולת שועל (טוחנים מלא זמן במעבד מזון) ערבבי עם חצי כף שמן קוקוס וכף שיאה ותמרחי לפני השינה, את תקומי עם עור חלק ונעים

למעלה