נדיה, באירוח שכולו טבעי לקראת החורף

לאחר לידה, חולה הרבה..

היי!
השאלה הפעם היא עלי- אם מותר..
אני כמה חודשים לאחר לידה, מניקה. מאז שילדתי חליתי בערך 4 פעמים, במגוון רב של מחלות.. יש לציין שאני חולה בשנה אחת 1-2 פעמים בקושי! ופתאום 4 בחודשיים..
נכון, לא ישנה הרבה אבל בכל זאת נחה בין נדנוד לנדנוד.. מה אפשר לעשות? מה אני עושה לא נכון?
אה כן ולא אוכלת מוצרי חלב/בשר..
תודה!

היי איימי

מזל טוב קודם כל

ריבוי מחלות אחרי לידה הוא יחסית שכיח, דבר ראשון שכדאי לעשות זה בדיקת דם לוודא שמצב הויטמינים ומאגרי הברזל שלך תקינים, את מניקה אז אם מראש הם מדולדלים בגלל ההריון אז ההנקה מדלדלת אותם יותר אז זה קודם כל.

מה שהייתי עושה זה קודם כל וראשון לכל מגבירה את התזונה, הרבה אגוזים ושקדים, הרבה שייקים ירוקים המון עלים ירוקים, את לא אוכלת בשר אז את חייבת למצוא מקור טוב לB12 .

במקביל הייתי פונה לאייפק או הומאופטיה גם דיקור מאוד יעיל לחיזוק המערכת החיסונית, רק תראי למה את יותר מתחברת.
בנוסף למרות שאני לא הכי אוהבת תוספי מזון, הייתי לוקחת 3 חודשים של ויטמין C בעיקר לקראת החורף - אבל רק 3 חודשים, ואז בודקת את המצב מחדש.

וגם לך אני אומרת - לנוח! אני יודעת שקשה, אבל למצוא את הדרך גם אם זו עזרה בתשלום, את חייבת לנוח , המחלות חוזרות שוב ושוב כי הן לא מוצו עד תום.

פולספגן

New member
הואיל ואת לאחר לידה ומניקה, מאגרי הברזל של

מדוללים ולכן את צריכה לחזור לאכול בשר, במיוחד בקר כל יום וכבד פעם (אפילו פעמיים) בשבוע.

פולספגן

New member
כשהיית ברשות עצמך זה הספיק לך, אך כיום יש מי

שלקח ממך את מאגרייך וממשיך לקחת ...

אגב, אני שברתי 6-7 שנים של צמחונות בזמן ההריון של הבכור שהרגשתי תאווה גדולה לשווארמה, כי הגוף דרש את זה.

התוספים לא נספגים טוב כמו האוכל ולכן נותנים בוסטים גדולים, שיכולים אף להזיק.

סו ורד

New member
טיפול בשפתיים סדוקות

1. כל חורף אני נסדקת, אשמח להצעות לטיפול, אם אפשר בלי חמאת שיאה (היא לא נעימה לי משום מה).
2. יש לי עור שמן יחסית. מנקה כרגע עם מי פנים. אשמח לשמוע הצעות לניקוי יסודי של הפנים מחומרים טבעיים.
ואם יש לך הצעות טבעיות לטיפול באסתמה של העור -אשמח לשמוע

היי סו

להגיד לי בלי חמאת שיאה זה קצת כמו לקשור לי את הידיים הרגליים ולזרוק אותי לים! אבל לא נואשתי ולקחתי את האתגר.
אז הלכתי למעבדה ( ידועה גם כ "המטבח שלי")
עשיתי מחקר ( ידוע גם כ" בחיי בגוגל יש הרבה דברים")
ושיחקתי עם כמה מתכונים שמצאתי כך שהגעתי למתכון שממש מצא חן בעיניי בלי שיאה (גם הילדים אהבו) :
והנה המתכון לשירותך:
2 כפות שמן קוקוס
כף אחת של חמאת קקאו
מעט שמן וניל
וטחנתי מעט עלי ורדים ואת הנוזל הכנסתי פנימה (הריח מטמטם)
2 קפסולות של ויטמין E
לערבב הכל ביחד, לשים בצנצנת וזהו

ואם לא בא לך להשתגע כמו שאני עשיתי - אז מעט חמאת קקאו עם שמן קוקוס יהיה אחלה שפתון לחות, כדאי להוסיף ויטמין E אם יש נטיה לפצעים.

2. את יכולה בקלות להכין מי פנים טבעיים, קחי בחשבון שזה לא מחזיק להרבה ימים כי זה בלי חומר משמר אבל זה נפלא.
ג'ל אלוורה או מי אלוורה בערך חצי כוס
רבע כוס חליטת קמומיל (עדיף מהפרחים עצמם)
4 טיפות שמן לבנדר
ומעט מיץ לימון
מערבבים הכל ומנקים עם זה את הפנים!

לניקוי יסודי אפשר להכין פילינג
כף שיבולת שועל מלאה (לא האינסטנט)
כף סוכר חום (מהסוג הדביק)
מיץ מחצי לימון
ולשפשף!
העור מרגיש אח"כ כמו של בת 16 (מהאלה בלי החצ'קונים)

אסתמה של העור
הדבר הראשון שאני אגיד לך ובטח כבר שמעת את זה זה להוריד לגמרי לגמרי לגמרי מוצרי חלב!
יש סבונים נהדרים שיכולים לטפל בתסמינים, גם למיכל סבון טבעי וגם לאביה סבונים (יש עכשיו מבצע באביה ללקוחות הדף שלי אם מעניין אותך)
אבל זה טיפול בתסמין.
אבטמה של העור ממבט של רפואה טבעית זו בעצם דרך כרונית של הגוף להוציא רעלים החוצה, מה שקורה בעצם זה זה שהגוף צובר רעלים ובשלה כלשהו הוא יוציא הכל החוצה במכה, אצל כל אחד זה אחרת זה מחלות, כאבי ראש, שיעול וכו' ואצל הרבה אנשים זה דרך העור
ולכן מבחינת הרפואה הטבעית אסטמה של העור מעידה על גוף שעובד נכון.
עכשיו צריך להבין מה זה הדבר הזה שנכנס באופן קבוע לגוף ויוצר את התגובה הזו - וזה יכול להעשות ע"י ניסוי וטעיה או ע"י אייפק או קינסיולוגיה.

אבל קודם כל לוותר לחלוטין על מוצרי חלב, המון אנשים נפטרו מזה בכזו פשטות.

(חפרתי הא?)

סו ורד

New member
תודה על המתכונים

מי הפנים נשמעים מעולה ויש לי את כל הרכיבים אז אנסה עוד היום. כל השאר ינוסה וידווח בהמשך! תודה על כל ההשקעה

קוקידו

New member
אפשר לנצל את השרשור ולהודות לנדיה ?

בתחילת הקיץ האחרון במקרה קראתי תגובה בשרשור בין נדיה לגולשת אחרת לגבי דאודורנט שהיא רוקחת
מאחר ואני סובלת קשות כל שנה מתחילת האביב ועד בוא החורף
פניתי לנדיה והיא בשמחה רקחה לי דאודורנט (אחכ קניתי ממנה עוד 3)
הדאודורנט התגלה כמוצר מעולה, איכותי ולא יקר
הודתי רבות לנדיה שהיא לראשונה מזה שנים (רבות מידי) הצילה לי את סבל הקיץ
ואני אשמח לעשות את זה גם כאן ממקום נטול אינטרס כלשהו (אם למישהו בטעות עלה הספק) רק מתוך תודה אמיתית על שירות מקסים ומוצר מקסים עוד יותר.

קטנאמא

New member
זה היה איתי

ואכן גם אני הרגשתי חופשיה הקיץ כפי שלא הרגשתי מימי. אמנם בוורסיה משל עצמי למתכון שלה (החלפתי את שמן הקוקוס וחמאת השיאה באלוורה), ובכל זאת. אש"ת, פשוט אין עליך!!

Mנטה

New member
גמני אשמח למתכון הדיאודורנט

משתמשת בזה של "הסבון של מיכל" אבל קצת נמאס לי.

בבקשה כמה מתכונים לדאודורנטים ביתיים

מהר ובקלות
1. סודה לשתיה - פשוט לפזר אותה על בית השחי ולצאת לעולם - הבעיה עם זה היא שאפשר לפתח רגישות ואז זה צורב.
2. ג'ל אלוורה עם סודה לשתיה, זה מנטרל את בעיית הרגישות של הסודה, אפשר להוסיף מעט שמן לבנדר או אחרים למען הריח
3. המתכון שלי:
2 כפות קורנפלור (לתחושת היובש)
2 כפות אבקת סודה לשתיה (לניטרול הריח)
כף וחצי חמאת שיאה (לשמירה על לחות העור)
כף וחצי שמן קוקוס (להזנת העור ומניעת יובש)
2 טיפות שמן עץ התה (למניעת פטריות)
5 טיפות שמן לוונדר (לחיטוי)

לערבב עד שמתקבל מרקם קרמי.
ניתן להוסיף שמנים שונים לקבלת ניחוחות כגון וניל, פצ'ולי, אגוז מוסקט וכו'.
הכמות מספיקה לכחודש ימים.

תהני

אני מזמינה ישירות מיבואנים זה הכי משתלם

אני אוהבת את עומר הגליל
שיפון
לבידו
וגם שלוס טובים אבל הם מוכרים רק למטפלים עם תעודות.

אני הזמנתי את השמנים

מאיהרב, במיוחד בשביל הדאורדורנט של אש"ת.
יותר זול מבארץ.
משלוח עולה 4 דולר וגם יש מוצר אחד חינמי שאפשר לבחור מרשימה.
זהירות לא להתמכר! יש שם המון דברים שווים.
http://www.iherb.com/?rcode=HFJ277

גם אני רוצה מתכון

הייתי רוצה יותר לקנות לי כזה כי לא נראה לי שזה בשבילי להכין
אש"ת איך אפשר לרכוש ממך כזה ?

היי ארני

המתכונים בתגובה למנטה.
אפשר לרכוש ממני די בקלות
054-8060993 ומזמינים.
בקרוב (בתקווה עד סוף החודש) גם תעלה החנות שלי לאוויר ותוכלי פשוט לרכוש משם דרך הדף שלי בפייסבוק.
תהיה שם תגית "חנות" נכנסים מזמינים מקבלים

https://www.facebook.com/tahalulismom

איזה כיף של הודעה

אגב בקרוב מאוד אני פותחת חנות אינטרנטית ויהיו משלוחים לכל הארץ אז לא נצטרך לטרטר את ההורים שלנו יותר חחחח

למעלה