לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2036420,364 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'נדיה, באירוח שכולו טבעי לקראת החורף '
נדיה, באירוח שכולו טבעי לקראת החורף
<< ההודעה הנוכחית
04/11/2013 | 11:05
159
13710
לבקשתכן,

תופים בבקשה...

האירוח הראשון מסדרת "אירוחים תוצרת בית" (אירוחים של בנות הפורום המוכשרות שלנו).

נדיה קדן, המוכרת לכולנו כ"אמא של תהלולי" (או אש"ת בקיצור), היא אישה רבת תחומי ידע ועניין. נדיה, אוטודידקטית , חקרה ולמדה את הנושא של רופאה ביתית, וכיום היא מעבירה סדנאות בכל הארץ בהן היא מלמדת, מנסיונה והשכלתה, את הנושא של נקיון וטיפוח טבעיים ורפואה טבעית.  בזמנה החופשי היא רוקחת קרמים ודאודורנטים טבעיים וכל זה תוך גידול שלושת ילדיה השובבים והקסומים בחינוך ביתי.
נדיה גם מעבירה סדנאות הורות בגישת "איך לדבר כך שילדים יקשיבו" של לייף סנטר, ומעידה על עצמה שהיא באופן כללי פשוט מרוצה מהחיים!

את רשימת הסדנאות הקרובה וטפסי ההרשמה אפשר למצוא כאן.

נדיה תענה על שאלות בנושא "הכן בני ביתך לחורף", על נקיון ורפואה טבעיים, חולי ובריאות בעונת המעבר\חורף. על הדרך, מכיוון שאני משוכנעת שיש לכן גם שאלות בנושא "איך לדבר כך שהילדים יקשיבו", אז בהחלט תשאלו גם כן.
מצ"ב קישור לדף העסקי של נדיה

נדיה תענה על שאלותיכן ביום רביעי, אתן מוזמנות להתחיל לשרשר שאלות להודעה זו מעכשיו!
הורים לפעוטות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בת שנתיים ושמונה שמצוננת באופן קבוע...'
בת שנתיים ושמונה שמצוננת באופן קבוע...
04/11/2013 | 11:40
14
401
שלום אש"ת (נדיה לא מסתדר לי - עוד מההריון אני מכירה אותך כאש"ת ).
עדי בת שנתיים ושמונה, מאובחנת כאסמתית מגיל כמה חודשים.
איך שיורדות הטמפרטורות, אפילו במעלה, מתחיל הסיוט - היא מצטננת, תוך יום הכל יורד לה לריאות, היא מלאה בליחה ולא מפסיקה להשתעל (לפעמים גם בלילות ולפעמים עד כדי הקאת הליחה). כשמתחמם קצת יש שיפור וברגע שמתקרר חוזר על עצמו. מעגל קסמים שאנחנו לא מצליחים לשבור.
ניסינו טיפולים אלטרנטיביים (הומאופתיה, דיקור, חדר מלח) אבל לא ראינו שיפור משמעותי שהצדיק את מאות השקלים שזה עולה... כרגע מטופלת קבוע במשאפים ואני גם נותנת לה פרוביוטיקה וסירופים טבעיים שאמורים לעזור כמו ווינטר-שילד של לייף או הוסטן-אליקסיר של וולדה).
אנחנו לא מעוניינים לטפל בה בתרופות כרוניות כגון סינגולר והיינו שמחים להקטין את כמות המשאפים שהיא מקבלת. כל עצה ורעיון יתקבלו בברכה!
תודה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'סתם נדחפת עם המלצה... '
סתם נדחפת עם המלצה...
05/11/2013 | 12:01
9
987
מניסיוני עם שתי הבנות שלי ועם הסטוריה דומה חייבת לשתף בהמלצה שקיבלתי :vapo cal kid - משחה כמו של פעם, מבוססת על שמן אקליפטוס דומני, או על משהו צמחי אחר - מורחים לפני השינה על בית החזה מלפנים ומאחור - בגב , מתחת לפיג׳מה , זה מתחמם מעט ואין לי מושג מה בדיוק זה עושה אבל אצלנו באורח פלא זה עובד!!!
אני שמה מיד עם התחלה של שיעול ללילה - שניים ועד כה שיעולים שבעבר ידעתי בוודאות שיתפתחו לסטרידו פשוט התפוגגו

לי נאמר שלא משתמשים למניעה אלא רק כאשר מתפתח שיעול וכך אני נוהגת - לילה, שניים ודי ...

קונים בסופר פארם, בלי מרשם רופא , עשרים ומשהו שח . לשים לב שמדובר בתכשיר לילדים כיוון שיש כזה למבוגרים במינון אחר של חומר פעיל .

וכמובן שמדובר בהמלצה מניסיוני ומניסיונן של חברותי בלבד , מבלי להחליף יעוץ רפואי בהתאם לצורך .

אני כל כך מופתעת לטובה שממש מרגישה צורך להפיץ את הבשורה:)))
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה. אני אשמח לנסות.'
תודה רבה. אני אשמח לנסות.
05/11/2013 | 12:06
8
165
אולי יש לך אפשרות לצלם את הקופסה ולהעלות את התמונה?
כמו שכתבתי, אני פתוחה לכל עצה ורעיון...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא מצליחה לצרף כאן. אם תרצי יכולה לשלוח לך '
לא מצליחה לצרף כאן. אם תרצי יכולה לשלוח לך
05/11/2013 | 15:08
7
157
במייל או בהודעה לנייד. מוזמנת לשלוח במסר או לחילופין לעשות חיפוש בגוגל תמונות. בדקתי ויש בנמצא...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מצאתי באינטרנט תמונה של זה'
מצאתי באינטרנט תמונה של זה
06/11/2013 | 09:07
6
202
מחר קונה. תודה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'רק שימי לב לקרוא את רשימת הרכיבים'
רק שימי לב לקרוא את רשימת הרכיבים
06/11/2013 | 11:23
5
417
ניסיתי לבדוק בשבילך, אבל כל מה שראיתי זה שכתוב שהחומרים הפעילים הם טבעיים.
שזה אומר שזה מכיל חומרים לא טבעיים (אני משערת שיש שם משמרים ועוד כמה דברים).
תבדקי את הרכיבים שלא יצא שכרך בהפסדך.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אשמח לדעת לאיזה הפסד את מתכוונת '
אשמח לדעת לאיזה הפסד את מתכוונת
07/11/2013 | 15:35
4
120
שואלת ברצינות , ולא מתוך קנטרנות חלילה.
נהניתי לקרוא את תשובותייך ומעניין אותי לדעת מה פוטנציאל הנזק במידה ותכשיר כזה מכיל חומרים משמרים כדי לשמור על חיי מדף יותר ארוכים.
ככל שאני תופסת את זה, שמחה שיש לי תכשיר שעומד במבחן היעילות וחוסך לי את המסלול הידוע מראש אצלנו של אינהלציות וטיפול בסטרואידים . ( כשאצלנו שמן רוו נסרה ושמנים הומאופטיים אחרים לא הביאו לאותן תוצאות)
אני מפספסת משהו ?? אשמח לדעת ממה עלי להיזהר בעצם ...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בגלל זה דיברתי על עלות מול תועלת'
בגלל זה דיברתי על עלות מול תועלת
07/11/2013 | 18:26
1
173
לפעמים באמת כדאי לקחת תכשיר שיש בו חומרים לא אידיאליים (אני לא יודעת לענות על התכשיר הזה כי אני לא מכירה את הרכיבים אם תשלחי לי רשימה אוכל לבדוק עבורך בשמחה) כל כך , אבל זה חוסך לנו חומרים חזקים יותר כמו במקרה שלך סטרואידים.

אני יכולה לתת דוגמא ממשהו שמוכר לי
לדוגמא התרופה נגד תולעים ורמוקס, יש לה השפעות על הכבד, אבל לעיתים אחרי שכבר מנסים כל אופציה טבעית ושום דבר לא עובד  (ויש הרבה פתרונות טבעיים) במקרה כזה כשכבר המצב בלתי נסבל ואיכות החיים יורדת מהותית בגלל הגרד והצריבה, אז אני כן אשקול להשתמש בורמוקס.
תמיד צריך לעשות שיקולי עלות מול תועלת ברגע שברורה לנו העלות וברורה לנו התועלת ניתן לעשות בחירה מודעת ובעיניי ברגע שמדובר בבחירה שמגיעה מתוך ידע ומודעות היא תמיד תהיה הנכונה יותר וזה לא משנה אם זה קונבנציונלי או טבעי
(מקווה שהייתי ברורה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה כפולה על התגובה '
תודה כפולה על התגובה
08/11/2013 | 15:53
58
ועוד אחת על השרשור בכלל... :))
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איזה מוזר עניתי על זה ואני לא רואה את התגובה'
איזה מוזר עניתי על זה ואני לא רואה את התגובה
07/11/2013 | 19:05
1
146
בכל אופן אנסה לשחזר
כוונתי היא לשים לב לעלות והתועלת, ספציפית את התכשיר הזה אני לא מכירה ולא יודעת מה מרכיביו.
אבל כוונתי הייתה, לראות מה יותר טוב לנו ומה המחיר שמשלמים.
אז נגיד במקרה שאת מתארת, עושה רושם שבהחלט עדיף לקחת תכשיר שמקצר תהליכים ומונע חומרים קשים יותר כמו סטרואידים ולהתמודד עם המציאות של חומר משמר שאומנם הוא לא בריא לנו וקצת מעמיס על הכבד אבל זה הרבה יותר טוב מסטרואידים.

קצת קשה לי להתייחס לתכשיר המסויים כי אני לא מכירה אבל אתן דוגמא "קרובה" ללבי (לצערי)
נניח תולעים
יש המון דרכים טבעיות להיפטר מהן, אבל אם מנסים הכל ושום דבר לא מצליח ואיכות החיים עם תולעים היא בלתי נסבלת גירודים וצורב ומצב רוח וכו', אז לפעמים באמת עדיף לתת ורמוקס למרות שיש לה השפעה על הכבד, אבל כשעושים את העלות והתועלת לפעמים עדיף לתת לגוף קצת מעמסה על הכבד ולא להמשיך להתמודד עם התולעים. שמעמיס על עוד הרבה מערכות בגוף.

אם תרצי תוכלי לשלוח לי את הרכיבים ואוכל לענות יותר מדוייק.
מבחינתי כל עוד ההחלטה מגיעה מתוך מקום של מודעות וידע אז היא החלטה נכונה וזה לא משנה אם מדובר במשהו כימי, טבעי, קונבנציונלי או ניו אייג'י להחריד.
העיקר שיודעים את העלות ומוכנים לשלם אותה.
לשמחתנו הגוף שלנו הוא מכונה מדהימה שיכולה להתגבר על הרבה מאוד דברים בצורה נהדרת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' תפוזבל!!!!'
תפוזבל!!!!
07/11/2013 | 19:06
100
גגגגגררררררררר
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי noahanoon'
היי noahanoon
06/11/2013 | 11:21
3
400
דבר ראשו שאני הייתי עוזה זה מורידה לה באופן מוחלט את כל מוצרי החלב אם היא אוכלת כאלו.
ובתקופה שמתקרר גם להוריד בוטנים, בננות ופירות הדר שמייצרים לחה.
בנוגע לטיפול בזמן שמתחיל להתקרר.
שמן הדס טיפה על דש החולצה במשך היום וטיפה על הסדין במשך הלילה יעזור לנזלת להיעלם ולא להפוך לליחה.
אם כבר הפכה לליחה שמן רבנסרה הוא מאוד יעיל להוצאת ליחה - מורחיפ 3 טיפו על החזה והגב ומלבישים בחולצה חמה.
אדים חמים גם יכולים להועיל.
וברגע שמתחיל צינון שימי לה בחדר כמה שיותר קרוב לראש בצל קצוץ, בשביל שהריח לא יהיה נוראי סחטי פנימה חצי לימון.

העניין האו שכל אלו הם טיפולים לתסמין וצריך לראות מה הבעיה האמיתית, אני הייתי פונה לטיפול אייפק כדי להבין למה זה קורה לה. (בדר"כ לא מדובר על טיפול יקר ויש גם מרפאות קהילתיות ששם זה 70-80 ש"ח לטיפול  היתרון באייפק זה שמספיק בדר"כ טיפול שניים כדי לפתור דברים, מכיוון שהוא מאוד ממוקד.)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/11/2013 | 11:58
101
הוספתי את השמנים שכתבת לרשימת הקניות למחר...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי נדיה , שאלה לגבי הורדת מוצרי החלב '
היי נדיה , שאלה לגבי הורדת מוצרי החלב
06/11/2013 | 13:36
1
169
אם מדובר בתינוק שמקבל תמ"ל
אז מספיק להחליף לתמ"ל דל לקטוז או שלכאורה עדיף לעבור לתמ"ל צמחי
(ה"לכאורה" כיוון שלא בטוח שזה עדיף )
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תלוי בגיל התינוק'
תלוי בגיל התינוק
06/11/2013 | 13:56
200
אם מדובר על תינוק מעל גיל שנה שתזונתו לא מתבססת לגמרי על תמ"ל הייתי עוברת לצמחי ולאט לאט מורידה לגמרי

אם מדובר בתינוק מתחת לגיל שנה או בתינוק שלא אוכל מוצקים עדיין, לא הייתי מחליפה כלום או שהייתי מחפשת תרומות חלב אם.
אני לא כל כך מכירה את הדל לקטוז אז קשה לי לענות על זה, שווה להתייעץ עם נטורופת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'צינון שלא נגמר ...'
צינון שלא נגמר ...
04/11/2013 | 11:44
1
296
באמת לי בזמן !!
אני בהריון תאומים עם שני ילדים קטנים בבית, לפני שבועיים וירוס של כאבי גרון שבא עם המון נזלת שפשוט לא עזבה אותי, הרגשה של איכסה כבר שבועיים, בחמישי התפתח לסינוסיטיס וביום שישי התחלתי אנטיביוטיקה. אני עם אכב ראש שדופק ברקה כבר איזה שלושה ימים לוקחת מידי פעם אקמול
מנסה להקפיד על שתית תה ירוק חם ומרגישה שהאנטיביוטיקה עוזרת
ההריון עובר ברוך השם בצורה טובה ובלי תופעות הריוניות יוצאות דופן
בגלל ההריון אני מרגישה שזה לא עובר לי מהר, בין לבין אני עובדת במישרה מלאה וכאמור בבית שני קטנים, מה עוד אני יכולה לעשות כדי שעונת המעבר והחורף יעברו חלקים יותר ?!!!! ממש לא רוצה להיות שוב חולה וממש רוצה כבר להפטר מהכאב ראש הטורדני הזה ! ובכלל עצות לחיזוק הגוף ולשמירה על ההריון וללידה במועד תתקבלנה בברכה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי מילקי '
היי מילקי
06/11/2013 | 11:48
288
הכאב ראש כנראה נובע מהסינוסיטס וזה אחד הכאבים הבלתי נסבלים, אני משערת שהיום כבר יותר טוב אם את על אנטיביוטיקה זה אמור להיות יעיל תוך 2-3 ימים.

קודם כל להבא, כשרק מתחיל סינוסיטיס, רק מתחיל הגודש הזה שמבשר על הבאות, חממי מלח גס במחבת או במיקרו והכניסי לגרב ספורט ותניחי על האיזורים הכואבים, כמה שיותר פעמים למשך היום לכמה שיותר זמן, זה ימנע מהסינוסיטס להתפתח ולהגיע למצב של אנטיביוטיקה.

התחושה שלך נכונה בגלל ההריון לוקח לך יותר זמן להחלים,אז מה אפשר לעשות כדי להקל?
1. לנוח! כן אני יודעת את לא יכולה, אבל תמצאי זמנים ולנוח, לאכול יותר אוכל ממשלוח, לנקות פחות את הבית, להביא בייביסיטר לילדים, לעשות פחות שעות נוספות בעבודה, להיעזר בכל מי שיכול ומוכן לעזור גם בתשלום אם צריף ולנוח
2. להקפיד על תזונה טובה ומלאת מירלים וויטמינים, כלומר המון המון המון עלים ירוקים (ראש חסה ביום לפחות), טחינה מלאה, בשר אדום אם את אוכלת, שייקים ירוקים בבוקר וכו'
3. כאב הראש יעבור  יחד עם הסינוסיטס, אבל אם לא, אז תחתכי תפוח אדמה לפרוסות ותניחי על המצח לרבע שעה (לא יותר כי זה מייבש) זה עוזר להזרים דם ומקל על כאב הראש.

רפואה שלמה ושיהיה קל , משעמם ועגול מעכשיו!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לאחר לידה, חולה הרבה..'
לאחר לידה, חולה הרבה..
04/11/2013 | 11:48
4
285
היי!
השאלה הפעם היא עלי- אם מותר..
אני כמה חודשים לאחר לידה, מניקה. מאז שילדתי חליתי בערך 4 פעמים, במגוון רב של מחלות.. יש לציין שאני חולה בשנה אחת 1-2 פעמים בקושי! ופתאום 4 בחודשיים..
נכון, לא ישנה הרבה אבל בכל זאת נחה בין נדנוד לנדנוד.. מה אפשר לעשות? מה אני עושה לא נכון?
אה כן ולא אוכלת מוצרי חלב/בשר..
תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי איימי '
היי איימי
06/11/2013 | 11:54
234
מזל טוב קודם כל
ריבוי מחלות אחרי לידה הוא יחסית שכיח, דבר ראשון שכדאי לעשות זה בדיקת דם לוודא שמצב הויטמינים ומאגרי הברזל שלך תקינים, את מניקה אז אם מראש הם מדולדלים בגלל ההריון אז ההנקה מדלדלת אותם יותר אז זה קודם כל.

מה שהייתי עושה זה קודם כל וראשון לכל מגבירה את התזונה, הרבה אגוזים ושקדים, הרבה שייקים ירוקים המון עלים ירוקים, את לא אוכלת בשר אז את חייבת למצוא מקור טוב לB12 .

במקביל הייתי פונה לאייפק או הומאופטיה גם דיקור מאוד יעיל לחיזוק המערכת החיסונית, רק תראי למה את יותר מתחברת.
בנוסף למרות שאני לא הכי אוהבת תוספי מזון, הייתי לוקחת 3 חודשים של ויטמין C בעיקר לקראת החורף - אבל רק 3 חודשים, ואז בודקת את המצב מחדש.

וגם לך אני אומרת - לנוח! אני יודעת שקשה, אבל למצוא את הדרך גם אם זו עזרה בתשלום, את חייבת לנוח , המחלות חוזרות שוב ושוב כי הן לא מוצו עד תום.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הואיל ואת לאחר לידה ומניקה, מאגרי הברזל של'
הואיל ואת לאחר לידה ומניקה, מאגרי הברזל של
09/11/2013 | 15:18
2
69
מדוללים ולכן את צריכה לחזור לאכול בשר, במיוחד בקר כל יום וכבד פעם (אפילו פעמיים) בשבוע.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'צמחונית.. שנים בלי ברזל'
צמחונית.. שנים בלי ברזל
09/11/2013 | 16:04
1
54
אבל לוקחת מדי פעם תוספים..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כשהיית ברשות עצמך זה הספיק לך, אך כיום יש מי'
כשהיית ברשות עצמך זה הספיק לך, אך כיום יש מי
09/11/2013 | 16:17
56
שלקח ממך את מאגרייך וממשיך לקחת ...

אגב, אני שברתי 6-7 שנים של צמחונות בזמן ההריון של הבכור שהרגשתי תאווה גדולה לשווארמה, כי הגוף דרש את זה.

התוספים לא נספגים טוב כמו האוכל ולכן נותנים בוסטים גדולים, שיכולים אף להזיק.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טיפול בשפתיים סדוקות'
טיפול בשפתיים סדוקות
04/11/2013 | 13:03
2
242
1. כל חורף אני נסדקת, אשמח להצעות לטיפול, אם אפשר בלי חמאת שיאה (היא לא נעימה לי משום מה).
2. יש לי עור שמן יחסית. מנקה כרגע עם מי פנים. אשמח לשמוע הצעות לניקוי יסודי של הפנים מחומרים טבעיים.
ואם יש לך הצעות טבעיות לטיפול באסתמה של העור -אשמח לשמוע
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי סו'
היי סו
06/11/2013 | 12:13
1
305
להגיד לי בלי חמאת שיאה זה קצת כמו לקשור לי את הידיים הרגליים ולזרוק אותי לים! אבל לא נואשתי ולקחתי את האתגר.
אז הלכתי למעבדה ( ידועה גם כ "המטבח שלי")
עשיתי מחקר ( ידוע גם כ" בחיי בגוגל יש הרבה דברים")
ושיחקתי עם כמה מתכונים שמצאתי כך שהגעתי למתכון שממש מצא חן בעיניי בלי שיאה (גם הילדים אהבו) :
והנה המתכון לשירותך:
2 כפות שמן קוקוס
כף אחת של חמאת קקאו
מעט שמן וניל
וטחנתי מעט עלי ורדים ואת הנוזל הכנסתי פנימה (הריח מטמטם)
2 קפסולות של ויטמין E
לערבב הכל ביחד, לשים בצנצנת וזהו
ואם לא בא לך להשתגע כמו שאני עשיתי - אז מעט חמאת קקאו עם שמן קוקוס יהיה אחלה שפתון לחות, כדאי להוסיף ויטמין E אם יש נטיה לפצעים.

2. את יכולה בקלות להכין מי פנים טבעיים, קחי בחשבון שזה לא מחזיק להרבה ימים כי זה בלי חומר משמר אבל זה נפלא.
ג'ל אלוורה או מי אלוורה בערך חצי כוס
רבע כוס חליטת קמומיל (עדיף מהפרחים עצמם)
4 טיפות שמן לבנדר
ומעט מיץ לימון
מערבבים הכל ומנקים עם זה את הפנים!

לניקוי יסודי אפשר להכין פילינג
כף שיבולת שועל מלאה (לא האינסטנט)
כף סוכר חום (מהסוג הדביק)
מיץ מחצי לימון
ולשפשף!
העור מרגיש אח"כ כמו של בת 16 (מהאלה בלי החצ'קונים)

אסתמה של העור
הדבר הראשון שאני אגיד לך ובטח כבר שמעת את זה זה להוריד לגמרי לגמרי לגמרי מוצרי חלב!
יש סבונים נהדרים שיכולים לטפל בתסמינים, גם למיכל סבון טבעי וגם לאביה סבונים (יש עכשיו מבצע באביה ללקוחות הדף שלי אם מעניין אותך)
אבל זה טיפול בתסמין.
אבטמה של העור ממבט של רפואה טבעית זו בעצם דרך כרונית של הגוף להוציא רעלים החוצה, מה שקורה בעצם זה זה שהגוף צובר רעלים ובשלה כלשהו הוא יוציא הכל החוצה במכה, אצל כל אחד זה אחרת זה מחלות, כאבי ראש, שיעול וכו' ואצל הרבה אנשים זה דרך העור
ולכן מבחינת הרפואה הטבעית אסטמה של העור מעידה על גוף שעובד נכון.
עכשיו צריך להבין מה זה הדבר הזה שנכנס באופן קבוע לגוף ויוצר את התגובה הזו - וזה יכול להעשות ע"י ניסוי וטעיה או ע"י אייפק או קינסיולוגיה.

אבל קודם כל לוותר לחלוטין על מוצרי חלב, המון אנשים נפטרו מזה בכזו פשטות.

(חפרתי הא?)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה על המתכונים'
תודה על המתכונים
06/11/2013 | 13:21
98
מי הפנים נשמעים מעולה ויש לי את כל הרכיבים אז אנסה עוד היום. כל השאר ינוסה וידווח בהמשך! תודה על כל ההשקעה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפשר לנצל את השרשור ולהודות לנדיה ?'
אפשר לנצל את השרשור ולהודות לנדיה ?
04/11/2013 | 13:15
11
505
בתחילת הקיץ האחרון במקרה קראתי תגובה בשרשור בין נדיה לגולשת אחרת לגבי דאודורנט שהיא רוקחת
מאחר ואני סובלת קשות כל שנה מתחילת האביב ועד בוא החורף פניתי לנדיה והיא בשמחה רקחה לי דאודורנט (אחכ קניתי ממנה עוד 3)
הדאודורנט התגלה כמוצר מעולה, איכותי ולא יקר
הודתי רבות לנדיה שהיא לראשונה מזה שנים (רבות מידי) הצילה לי את סבל הקיץ
ואני אשמח לעשות את זה גם כאן ממקום נטול אינטרס כלשהו (אם למישהו בטעות עלה הספק) רק מתוך תודה אמיתית על שירות מקסים ומוצר מקסים עוד יותר.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה היה איתי'
זה היה איתי
04/11/2013 | 16:54
8
302
ואכן גם אני הרגשתי חופשיה הקיץ כפי שלא הרגשתי מימי. אמנם בוורסיה משל עצמי למתכון שלה (החלפתי את שמן הקוקוס וחמאת השיאה באלוורה), ובכל זאת. אש"ת, פשוט אין עליך!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גמני אשמח למתכון הדיאודורנט'
גמני אשמח למתכון הדיאודורנט
04/11/2013 | 21:51
5
190
משתמשת בזה של "הסבון של מיכל" אבל קצת נמאס לי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בבקשה כמה מתכונים לדאודורנטים ביתיים'
בבקשה כמה מתכונים לדאודורנטים ביתיים
06/11/2013 | 12:18
4
448
מהר ובקלות
1. סודה לשתיה - פשוט לפזר אותה על בית השחי ולצאת לעולם - הבעיה עם זה היא שאפשר לפתח רגישות ואז זה צורב.
2. ג'ל אלוורה עם סודה לשתיה, זה מנטרל את בעיית הרגישות של הסודה, אפשר להוסיף מעט שמן לבנדר או אחרים למען הריח
3. המתכון שלי:
2 כפות קורנפלור (לתחושת היובש)
2 כפות אבקת סודה לשתיה (לניטרול הריח)
כף וחצי חמאת שיאה (לשמירה על לחות העור)
כף וחצי שמן קוקוס (להזנת העור ומניעת יובש)
2 טיפות שמן עץ התה (למניעת פטריות)
5 טיפות שמן לוונדר (לחיטוי)

לערבב עד שמתקבל מרקם קרמי.
ניתן להוסיף שמנים שונים לקבלת ניחוחות כגון וניל, פצ'ולי, אגוז מוסקט וכו'.
הכמות מספיקה לכחודש ימים.

תהני
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איפה את קונה את השמנים? אני מהאזור '
איפה את קונה את השמנים? אני מהאזור
06/11/2013 | 20:44
3
45
לצפיה ב-'אני מזמינה ישירות מיבואנים זה הכי משתלם'
אני מזמינה ישירות מיבואנים זה הכי משתלם
06/11/2013 | 20:45
1
229
אני אוהבת את עומר הגליל
שיפון
לבידו
וגם שלוס טובים אבל הם מוכרים רק למטפלים עם תעודות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אוי, שכחתי מעומר הגליל וזה הכי קרוב '
אוי, שכחתי מעומר הגליל וזה הכי קרוב
06/11/2013 | 20:46
129
לצפיה ב-'אני הזמנתי את השמנים'
אני הזמנתי את השמנים
09/11/2013 | 12:42
75
מאיהרב, במיוחד בשביל הדאורדורנט של אש"ת.
יותר זול מבארץ.
משלוח עולה 4 דולר וגם יש מוצר אחד חינמי שאפשר לבחור מרשימה.
זהירות לא להתמכר! יש שם המון דברים שווים.
http://www.iherb.com/?rcode=HFJ277
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם אני רוצה מתכון '
גם אני רוצה מתכון
05/11/2013 | 08:48
1
220
הייתי רוצה יותר לקנות לי כזה   כי לא נראה לי שזה בשבילי להכין
אש"ת איך אפשר לרכוש ממך כזה ?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי ארני'
היי ארני
06/11/2013 | 12:21
320
המתכונים בתגובה למנטה.
אפשר לרכוש ממני די בקלות
054-8060993 ומזמינים.
בקרוב (בתקווה עד סוף החודש) גם תעלה החנות שלי לאוויר ותוכלי פשוט לרכוש משם דרך הדף שלי בפייסבוק.
תהיה שם תגית "חנות" נכנסים מזמינים מקבלים
https://www.facebook.com/tahalulismom
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
06/11/2013 | 12:15
1
216
איזה כיף של הודעה
אגב בקרוב מאוד אני פותחת חנות אינטרנטית ויהיו משלוחים לכל הארץ אז לא נצטרך לטרטר את ההורים שלנו יותר חחחח
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' מעולה '
מעולה
06/11/2013 | 20:20
64
על אף שאמא שלי לא התלוננה כשהבינה את חשיבות העיניין
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי אש"ת:)'
היי אש"ת:)
04/11/2013 | 13:18
2
363
בריאות קודם: הילדון שלי מתקרב לגיל 3 ובחורפים הוא מגיע לשיעולים לא סימפטיים שעוברים רק באינהלציות, שמומסיפים להם עוד ועוד חומרים עד שעובר ועד שישן טוב בלילה. בחורף האחרון הוספנו אבקה כל יום למניעה שהומלץ על ידי הרופא, ורציתי שתתני טיפים יותר טבעיים למניעה
הילדון החדש בן שבועיים נולד לי עם אף קצת סתום והתעטשויות. אני מאוד מפחדת מהחורף, מה את מציעה עבור קטנטנים שזה להם החורף הראשון שלהם.

נקיון בסוף:) : אז איך מנקים באופן טבעי? איך שוטפים ריצפה? איזה חומר ניקוי ניתן ליצור ואיך עבור אמבטיות וכיורים וכו?

תודה, תודה! כבר אמרתי לך פעם שלומדת המון ממך.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי חוט השני'
היי חוט השני
06/11/2013 | 12:37
1
286
אני יודעת שאני קצת חוזרת על עצמי אבל דבר ראשון להוריד לגמרי מוצרי חלב ולהגביר משמעותית תזונה ירוקה (עלים ירוקים בעיקר וירקות ירוקים)

עם השיעול הראשון הייתי מורחת לו מיד שמן רבנסרה על החזה והגב ומלבישה חולצה חמה, לרוב זה מספיק כדי להימנע מהתקף רציני יותר.
במקביל מכינה לו לשתות מי אגסים כדי לרוקן את הליחה שמצטברת בריאות
להכנת מי אגסים את לוקחת 2-3 אגסים בשלים חותכת לפלחים ושמה בסיר קטן או פינג'אן (ככה כותבים?) ומוסיפה מים כך שיכסו את כל האגסים ועוד סנטימטר בערך - מביאה לרתיחה, מכסה ומבשלת על אש קטנה עוד כרבע שעה. מצננת ונותנת לו לשתות כל פעם שנדמה לך שמצטברת ליחה (ניתן לשמור במקרר עד שבוע) זה טעים ויעיל, הרבה פעמים זה מוביל להקאה של הליחה.
והנה סירופ לשיעול שעובד כמו קסם:
12 דבלים על 800 מ"ל מים מרתיחה מורידה לאש קטנה,
מוסיפה 150 גרם דבש ונותנת לזה להתבשל רבע שעה על אש קטנה
מורידה מהאש מוסיפה 2 לימונים סחוטים ושומרת במקרר.

אפשר גם לעצלנים 2 דבלים בכוס מים רותחים לחכות שיתקרר ולשתות.

במילים אחרות - איך שמתחיל השיעול למצוא את הדרך הנכונה לכם שעובדת, לרוב זה ימנע מזה להחמיר ואפילו יעצור את זה לגמרי כך שלא תגיעו לאינהלציות.

אה ואני יודעת שזה נשמע רוחניקי מהגליל (אבל אני רוחניקית אומנם מחדרה אבל זה מה יש)
לא לפחד! הרופאה הטבעית מתייחסת לרגשות כאל חלק בלתי נפרד מגופינו ורגשות קשים של פחד, כעס וכו' הם גם חלק מהדברים שהגוף בסופו של יום ינקז החוצה כרעלים, אז לא לפחד, לנשום עמוק, לקבל באהבה את החורף ולצאת לקפוץ בשלוליות (כן זה מלכלך אבל אני כבר עוברת לנקיון )
אגב כמובן שכדאי גם לפנות להומאופטיה.

כאילו לא שאלת כלום - אני יכולה לדבר על איך מנקים טבעי במשך 3 שעות בלי להפסיק (רק תשאלי את מה שהייתה בסדנאות שלי חחח)
אבל בגדול מאוד חומץ הוא חומר הניקוי העיקרי שלי
לריצפה כוס חומץ על דלי מים, כשמנקים בלי כימיקלים כדאי מאוד להקפיד על מים חמים, הכי חמים שיש בברז. אני מוסיפה גם מעט לבנדר או את העלים עצמם או שמן ומעט שמן גרניום כי הוא מרחיק חרקים.

כיורים  -לימון, כל פעם שאת משתמשת בלימון שמרי אותו ליד הכיור וכל פעם שאת מסיימת להשתמש בכיור פשוט תשפשפי עם הלימון את הכיור, זה ישמור עליו נקי, לבן ומחוטא.

אבמטיות ושירותים תרסיס שמכיל חומץ, שמן עץ התה, לבנדר, אקליפטוס אם יש לך בבית - מרססים ומנקים , כל החומרים הם מחטאים טבעיים, החומץ ממיס את השומנים של הסבונים והעור שלנו, שמן עץ התה מונע עובש כך שאפשר להשפריץ גם על הקיר למניעה, אקליפטוס הוא אנטיבקטריאלי ושמן לבנדר הוא מחטא טבעי (ובעל ריח גן עדן)

במילים אחרות - חומץ
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שתייה של תאנים גם משחררת יופי את הקיבה'
שתייה של תאנים גם משחררת יופי את הקיבה
09/11/2013 | 15:37
29
לצפיה ב-'שתי שאלות'
שתי שאלות
04/11/2013 | 13:22
9
441
1 שיעול טורדני אצל ילדים- מאז החורף שעבר שהמלצת לי על רבנסרה אני משתמשת ברוב המקרים זה עוזר אבל בפעם האחרונה שהן היו חולות הרבנסרה כבר לא עזר {אולי השמן לא שמיש יותר? } היתה הקלה ממש מינורית מה אפשר לעשות במקרה כזה.

2 יש לי בעיה של קיוטיקולס{העור שמסביב לציפורן} תמיד נורא יבש ומתקלף ויש לי שוונצים כאלה ואז זה אפך לפצעים מעצבנים. אני מבשלת הרבה כחלק מהעבודה, הידיים שלי נמצאות הרבה בשמן זית וחמאה אבל מצד שני אני גם שוטפת ידיים הרבה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי מיסי '
הי מיסי
06/11/2013 | 12:52
8
436
כותבת גם לך על סירופ לשיעול
והנה סירופ לשיעול שעובד כמו קסם:
12 דבלים על 800 מ"ל מים מרתיחה מורידה לאש קטנה,
מוסיפה 150 גרם דבש ונותנת לזה להתבשל רבע שעה על אש קטנה
מורידה מהאש מוסיפה 2 לימונים סחוטים ושומרת במקרר.

אפשר גם לעצלנים 2 דבלים בכוס מים רותחים לחכות שיתקרר ולשתות.
במקביל מכיוון שהן כבר גדולות (יחסית הכל יחסית) את יכולה להוסיף לשמן הרבנסרה איפה של שמן עץ התה לחזק את היעילות שלו.

2.שטיפת ידיים מרובה גורמת ליובש נוראי ולכן צריך להקפיד על כפפות, אבל מכיוון שזה לא תמיד אפשרי אני מציעה שתרכשי חמאת שיאה. את יכולה למרוח אותה ישירות על הידיים וזה יעזור
את יכולה לערבב עם מעט שמן לבנדר וזה ירפא את הפצעים ואת יכולה להכין קרם ידיים נהדר לפי המתכון הזה
3 כפות חמאת שיאה
1.5 כפות שמן קוקוס
2 כפות קמח שיבולת שועל (את יכולה להכין לבד בבית פשוט לטחון במעבד מזון)
ויטמין E בערך 2 קפסולות
ושמן לבנדר משהו כמו 10 טיפות.
מערבבים את הכל ואז הטריק הוא להקציף את זה וככה זה נשאר אוורירי וקרמי ולא מתקשה.
הקרם הזה עזר לידיים מדממות מיובש נוראי ולא פעם אחת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואו הסירופ לשיעול נשמע קלי קלות'
וואו הסירופ לשיעול נשמע קלי קלות
06/11/2013 | 16:13
2
192
וגם משהו שעלול להיות טעים
אני מניחה שרצוי להחזיק בצנצנת סטרילית? אני יכולה להכין מראש ולהחזיק בהישג יד או שזה חייב להיות טרי כדי להיות אפקטיבי?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפשר לשמור במקרר'
אפשר לשמור במקרר
06/11/2013 | 20:35
1
208
וזה באמת ממש טעים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מכינה ממש עכשיו '
מכינה ממש עכשיו
08/11/2013 | 09:37
75
הבעל סובל נורא והבטחתי משהו שיקל עליו.
כמה זמן זה יכול להחזיק בקירור?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הרתחת דבש עד כמה שאני יודעת'
הרתחת דבש עד כמה שאני יודעת
06/11/2013 | 21:13
2
237
גורמת לדבש לאבד את התכונות היעילות שלו ועל פי האיורוודה גם הופכת בגוף לסוג של רעל או פסולת. הם קוראים לזה אמה ( כמו הסבון כלים של פעם). יודעת על זה משהו?
ההמלצה לפיהם היא להוסיף את הדבש רק אחרי שהמים מתקררים מעט וכבר לא רותחים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לרעל הוא לא הופך '
לרעל הוא לא הופך
06/11/2013 | 21:21
1
234
אם כי שמעתי את התיאוריה הזו.
כל דבש רגיל שקונים בדופר מחומם ואם זה היה הופך לרעל אז היינו בבעיה.
זה נכון שהדבש מאבד חלק מערכיו בחימום אבל לא את כולם.
אבל בהחלט אפשר להוסיף את הדבר אחרי שמתקרר למי שמעדיף.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טוב אולי נמחלה רעל היתה חזקה מדי'
טוב אולי נמחלה רעל היתה חזקה מדי
07/11/2013 | 10:55
96
ברור שלא היתה פה כוונה לרעל-רעל. אלא למשהו שהגוף צריך להתנקות ממנו, להוציא אנרגיה על התהליך. כך בכל אופן על פי האיורוודה (שאני לא מיישמת את כל עקרונות התזונה שלה אבל אימצתי כמה שנראו לי רלוונטים עבורי).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה זה דבלים? '
מה זה דבלים?
08/11/2013 | 13:44
1
78
לצפיה ב-'סליחה את צודקת זה דורש הסבר'
סליחה את צודקת זה דורש הסבר
08/11/2013 | 14:58
139
דבלים הכוונה לתאנים מיובשות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'רגע, אפשר עוד שאלה '
רגע, אפשר עוד שאלה
04/11/2013 | 18:03
2
301
הבטן ענקית ומן הסתם הולכת בעזרת השם להמשיך ולתפוח ואני שמה מדי פעם קרם גוף "אקווה קרם" על מנת למנוע סימני מתיחה
הריונות קודמים נדמה לי שמתי שמן שקדים ולא היו לי סימני מתיחה למעט במותניים
אני רגישה לבישום
אשמח להמלצה על קרם אם שמן טוב נטול בושם לחלוטין שיעשה עבודה טובה על הבטן המאד נמתחת שלי
אגב, התזונה שלי רוב הזמן טובה, או ככה אני חושבת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי שוב מילקי '
היי שוב מילקי
06/11/2013 | 12:59
1
206
אפשר עוד כמה שאת רוצה.
שמן קוקוס מעולה לעור.
אבל מה שאני דווקא הייתי מציעה לך למרוח זו חמאת שיאה, חמאת שיאה היא הדבר הכי קרוב לורניקס של תינוקות והיא מלאה כל טוב ובעיקר המון המון ויטמין E שמחדש תאים ומרכך את העור.
את יכולה למרוח אותה ישירות או לערבב אותה עם מעט שמן קוקוס כדי לרכך אותה.
אם כי לשמן קוקוס יש ריח ברור למדי ואולי מבחינתך זה ירגיש כמו בישום.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מעולה ! תודה !'
מעולה ! תודה !
08/11/2013 | 15:36
29
אשמח לקנות אם את מוכרת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ניקוי בעזרת לימונים'
ניקוי בעזרת לימונים
04/11/2013 | 18:42
1
237
הי נדיה, נתקלתי פעם במתכון שלך להכנת קרם לניקוי המבוסס על קליפות לימונים. מחפשת אותו כבר זמן מה ולא מוצאת.
איך מכינים ומה השימושים.
תודה! את אלופה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי לי'
היי לי
06/11/2013 | 13:05
182
למען הגילוי הנאות הוא לא מתכון שלי, זה מתכון שמסתובב באינטרנט ואני קצת משנה אותו לנוחות ליש ולפי הצרכים שלי
לוקחים קליפות לימון ושמים בצנצנת זכוכית עם מכסה ואקום
על כל חצי לימון שמים כף חומץ
אחרי שהצנצנת מלאה מוסיפים עוד כחצי כוס חומץ סוגרים ושמים מתחת לכיור לשבוע שבועיים עד שהכל מתרכך.
מעבירים לבלנדר עם עוד קצת חומץ וטוחנים עד שנהיה קרם.
וזהו.

זה הבסיס להרבה חומרי ניקוי
אפשר להוסיף לזה סודה לשתיה ולהפוף את זה לסבון כלים
אפשר לשים 2 כפות במי השטיפה של הבית
אפשר לדלל את זה במים או חומץ ולהפוך את זה לחומר ניקוי כללי למשטחים וכו' וכו'...

ותודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אצלנו אותה הבעיה'
אצלנו אותה הבעיה
04/11/2013 | 21:53
1
245
נהיה לה ממש אדום מסבון ורק אלוורה מרגיע את המקום.
יש פתרונות אחרים?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא לסבן, ראי תשובתי לזיוה'
לא לסבן, ראי תשובתי לזיוה
06/11/2013 | 13:10
102
לצפיה ב-'סבון של מאמי קר'
סבון של מאמי קר
05/11/2013 | 11:09
152
משתמשת בו לאזור הזה כבר 4 שנים גם לילדה וגם לי לא שורף כלל....
http://www.mommycare.co.il/producth.aspx?IDP=11
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מוכר. אני חושבת שזה בגלל שהן לא מנגבות טוב'
מוכר. אני חושבת שזה בגלל שהן לא מנגבות טוב
05/11/2013 | 11:47
2
207
ואז האיזור מגורה והסבון יוצר צריבה. פתרון עקיף שלי הוא שהילדה מסבנת (או אני, אבל בגיל הזה מעדיפה כבר לתת להם לבד בגלל ההיבט של האיבר הפרטי...) ואני מוכנה עם זרם המים לשטוף מהר מהר ואז זה לא מספיק לשרוף...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אצלי גם שניה שורפת'
אצלי גם שניה שורפת
05/11/2013 | 22:30
147
היא מנקה רק עם מים, ופעם בכמה זמן סבון ששורף + אלוורה.
ניסיתי גם דברים אורגניים ורגישים ושום דבר לא עוזר.
אגב, זה ככה מגיל אפס.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה יכול להיות אבל לרוב'
זה יכול להיות אבל לרוב
06/11/2013 | 13:12
218
זה לא קשור, האיזור הזה נורא רגיש בעיקר אצל ילדות ופשוט לא כדאי לסבן שם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה! ושאלת המשך...'
תודה רבה! ושאלת המשך...
06/11/2013 | 13:18
7
285
אכן, רות בת 4. הזמן טס אני זוכרת שאת היית זו שענתה לי להודעה הראשונה והמבולבלת שלי אחרי הלידה... בזכותך הצלחתי להתמודד בגבורה עם הגזים
באמת לא צריך לסבן שם? אני שואלת במיוחד לאור העבודה שלצערי רות סובלת מדי פעם מתולעים, ולכן נראה לי שמאד חשובה ההגיינה שם, ומים לבד לא יכולים לנקות ממש, או שאני טועה?
ואם כבר- יש לך טיפ מנצח נגד תולעים? אני כמעט מתייאשת ועומדת לתת לה ורמוקס, אחרי כמה לילות סיוטיים שהיו לנו השבוע.
תודה רבה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא צריך ולא כדאי'
לא צריך ולא כדאי
06/11/2013 | 13:28
6
327
מה שמצחיק הוא שדווקא בעניין הזה רוב רופאי הנשים מסכימים איתי ואומרים בפירוש שעדיף לא לסבן שם בכלל.
מים חמים ושפשוף עדין עם היד מספיקים בהחלט ושומרים על הגיינה.
הכי טוב ואידאלי זה לשטוף שם עם מעט מים אחרי כל שימוש, אבל זה לא ריאלי

אני שונאת תולעים אז אני עושה כמה שיותר דברים במקביל מהרשימה הזו:
–  כל טיפול בתולעים צריך להמשך שבועיים. אורך חייה של תולעת הוא שבועיים ולכן פחות מכך לא יועיל לביצים חדשות שבוקעות.
שום טרי
גרעיני דלעת על קיבה ריקה
שמן זית ולימון על קיבה ריקה
GSE על קיבה ריקה
וזלין או חמאת שיאה בפי הטבעת למנוע יציאה של התולעים
אמבטיות סוכר
הורדה מהתפריט של סוכרים קמח לבן
שמנים:
10 טיפות שמן ניאולי, 10 טיפות שמן לבנדר, 10 טיפות שמן לימון על 30 מ"ל שמן בסיס למרוח על הבטן
או
5 טיפות שמן קורנית, 5 טיפות שמן שומר 5 טיפות שמן קינמון –על 30 מ"ל שמן בסיס למרוח על הבטן.

איזה כיף לקרוא (את השניה היום שאומרת לי שאני הייתי הראשונה שענתה לה, אני שואלת את עצמי כמה חרשתי את הפורום אז? )
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואו, תודה!'
וואו, תודה!
06/11/2013 | 13:32
5
199
מה זה GSE?
את יכולה לפרט לגבי אמבטית סוכר? פשוט מושיבים את הילדה במים עם סוכר? לכמה זמן? כמה סוכר? זה נורא מגעיל?כי להבנתי התולעים אמורות לצאת.... בעעע

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
06/11/2013 | 13:35
3
242
GSE תמצית זרעי אשכוליות אפשר להשיג בכל בית טבע
אמבטית סוכר - חצי ק"ג סוכר בגיגית עם מים חמים ופשוט מושיבים אותה מהר מאוד רואים אותן יוצאות וכן זה דוחה!!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אם יהיה לי אומץ... תודה ענקית!'
אם יהיה לי אומץ... תודה ענקית!
06/11/2013 | 13:47
48
לצפיה ב-'מותר GSE לילדים?'
מותר GSE לילדים?
06/11/2013 | 21:26
1
166
על הבקבוק כתוב איך להשתמש מגיל 6.
כמה GSE את נותנת ומאיזה גיל?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני נותנת מגיל שנתיים'
אני נותנת מגיל שנתיים
06/11/2013 | 21:33
166
מינון נמוך של 3-5 טיפות בכוס שתיה בדר"כ מיץ כדי שיהיה נסבל
יש סוגים שונים של GSE
אני משתמשת בנוטרוביוטיק והוא ניתן לשימוש אצל ילדים, האמת שלדעתי זה בעיקר כסת"ח לגיטימי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אמבטית סוכר לא עוזרת למניעה'
אמבטית סוכר לא עוזרת למניעה
09/11/2013 | 12:57
91
זה רק עוזר כאס או אס כשבאמצע הלילה הילדה מתגרדת ו\או כואב לה.
פשוט כל אלו שבפתח ומציקות לה יוצאות לאכול את הסוכר ואז שוטפים היטב את האמבטיה, זה לא יעיל כנגד אלו שעדיין עמוק בפנים, זאת רק עזרה ראשונה להרגעה.

GSE את יכולה לקנות באיהרב במחיר הרבה יותר זול מבארץ
http://www.iherb.com/?rcode=HFJ277

וסורי שאני נשמעת כמו פרסומת
פשוט התמכרתי לאתר הזה ואני לא מבינה איך חייתי בלעדיו עד היום.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שלום נדיה ותודה לך'
שלום נדיה ותודה לך
04/11/2013 | 22:16
3
212
הפעם יש לי שתי שאלות האחת על הקטנה שלי ואחת עלי
הקטנה שלי, בת שנתיים וחצי, כבר שבועיים מצוננת. בימים האחרונים אני שומעת שהיא מלאת ליחה והיא מרבה להתשעל בעיקר בבקרים. מניסיון השנתיים הקודמות, כל חורף בילינו במחלות שונות ובאנהלציות ואני ממש אשמח לעצה כיצד אפשר לחזק את גופה בטרם החורף מתחיל.
אני אדם בריא בדרך כלל אבל השנה לא מפסיקה להיות חולה. 3 פעמים לקחתי אנטיביוטיקה בעקבות אנגינה חוזרת ובאחת הבדיקות אף התגלתה לי מחלת הנשיקה. עד היום אני סוחבת את המחלה (כמעט שנה עברה) ואני מרגישה שהגוף שלי לא מספיק חזק, שאני עייפה באופן כרוני. אשמח לעצות
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי malamlad'
היי malamlad
06/11/2013 | 13:21
2
183
לקטנטונת, שמי לה שמן הדס על דש החולצה בימים הקרובים וגם טיפה על הסדין כל לילה זה מאוד יעיל לצינון.
בנוסף, לקצוץ בצל ולשים לה ליד המיטה יעזור לה לרוקן את כל הנזלת, בשביל להימנע מהסרחון תסחטי פנימה חצי לימון.

במקרים של ליחה - תכיני לה מי אגסים - את לוקחת 2-3 אגסים בשלים חותכת לפלחים ושמה בסיר קטן או פינג'אן (ככה כותבים?) ומוסיפה מים כך שיכסו את כל האגסים ועוד סנטימטר בערך - מביאה לרתיחה, מכסה ומבשלת על אש קטנה עוד כרבע שעה. מצננת ונותנת לו לשתות כל פעם שנדמה לך שמצטברת ליחה (ניתן לשמור במקרר עד שבוע) זה טעים ויעיל, הרבה פעמים זה מוביל להקאה של הליחה. שזה מצויין וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים.

גם שמן רבנסרה יעיל לליחה 2-3 טיפות על החזה והגב

ובנוגע אלייך, את כנראה צודקת והגוף שלך נחלש קצת, עברת לא מעט השנה 3 פעמים אנטיביוטיקה בשנה אחת יכול מאוד מאוד להתיש את הגוף בנוסף לזה גם מחלת הנשיקה זה אומר שהגוף שלך קצת מרוקן.
אבל יש חדשות טובות
קודם כל צריך לנקות קצת את הגוף ולחזק אותו, את לא במצב לעשות תהליך ניקוי רעלים, אבל את כן יכולה לתגבר מינרלים, תתחילי כל בוקר לשתות שייק ירוק, תאכלי לפחות פעם ביום סלט חסה מראש שלם של חסה.
בגלל האנטיביוטיקה הייתי לוקחת עכשיו לפחות 3 חודשים רצוף פרוביוטיקה.
לא כתבת מה מצב הברזל והמאגרים שלך אבל צריך לבדוק ולתגבר גם שם אם צריך.
הייתי פונה לטיפול ברפואה סינית לאו דווקא דיקור אלא יותר לכיוון צמחים שיעזור לך לחזק את הגוף ולחזור לאיזון.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'רבנסרה לא צריך שמן נשא?'
רבנסרה לא צריך שמן נשא?
06/11/2013 | 21:31
1
269
לצפיה ב-'תלוי את מי שואלים '
תלוי את מי שואלים
06/11/2013 | 21:32
140
כמו כל דבר בשמנים הדעות חלוקות.
יש הגורסים שלא יש הגורסים שכן ויש את מי שבאמצע.
אני מוהלת את גיל שנה לאחר מכן שמה ישירות על הגוף
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'קרם פנים טבעי'
קרם פנים טבעי
05/11/2013 | 04:59
6
156
תוכלי לרשום לנו מתכון לקרם טבעי לפנים? ואם אפשר משהו לא שמנוני במיוחד.

אשמח גם לשמוע קצת ממה שאת יודעת על חמאת שיאה כמסנן קרינה. אני מבינה שאת כוללת אותה בקרם פנים ומתייחסת אליה כאל מסנן. האם זה באמת יכול להגן מנזקי השמש?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הזעה'
הזעה
05/11/2013 | 07:08
1
93
אולי במקרה מכירה דורדוראנט שניתן לשים בבית השחי לילדה בת 6 עם ריח זיעה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי nrnr2'
היי nrnr2
06/11/2013 | 14:37
130
ילדה בת 6 עם ריח של זיעה צריכה ללכת להיבדק ע"י רופא זה לא אמור להיות בגיל הזה וזה יכול להעיד על בעיה הורמונלית אז כדאי לבדוק.
בינתיים ראי למעלה שמתי מתכון לדאודורנטים.
במקרה של ילדה הייתי נמנעת לחלוטין מהשמנים שבמתכון ומפחיתה את הסודה לחצי.

בהצלחה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי פלמינגו'
היי פלמינגו
06/11/2013 | 13:33
3
191
הקרם פנים הכי טוב והכי זול והכי פשוט שאי פעם ניסיתי הוא שמן קוקוס (זול יחסית לקרמים לא יחסית לשמן)
אני טובלת אצבע אחת עד המפרק הראשון שלה ומורחת על הפנים, זה נספג ברגע משאיר את העור לח ונעים ובכלל לא שמנוני, אני יודעת שזה נשמע לא הגיוני, אין לי הסבר, זה פשוט נספג ומרגיש נפלא.

המתכונים שלי רובם ככולם שומניים כי הם מתבססים על שיאה שהיא מאוד שומנים ועל שמן קוקוס, הסיבה שאני מבססת את הקרמים שלי על החומרים האלו זה ששומן לא מצריך חומר משמר ואילו ג'ל או מים כן מחייבים חומר משמר ואני לא מוכנה להכניס את זה למוצרים שלי.

אבל באמת שכל מה שצריך זה שמן קוקוס.

חמאת שיאה יש לה מסנן קרינה טבעי שווה ערך ל15SPF, אני לא שמה שיאה בגלל שהיא מסנן אלא זה תוספת נחמדה.
אם את נוהגת למרוח תמיד מסנן קרינה גבוה אז שיאה זה לא הפתרון בשבילך כי היא מסנן קרינה נמוך.
אני מאמינה ממה שקראתי ובדקתי שזה מספיק, אבל כל אחת מכירה את גופה.
אגב הילדים שלי בקיץ כשהולכים לים נמרחים רק בשיאה ואומנם הבת שלי כהה כמוני אבל הבנים יצאו שקופים כמו אבא, השיאה מגינה עליהם והם לא נשרפים.

אגב אם מתחשק לך ממש להתפנק, תכיני לך קמח שיהולת שועל (טוחנים מלא זמן במעבד מזון) ערבבי עם חצי כף שמן קוקוס וכף שיאה ותמרחי לפני השינה, את תקומי עם עור חלק ונעים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'דווקא קיוויתי למתכון ממש...'
דווקא קיוויתי למתכון ממש...
07/11/2013 | 09:06
2
98
כי בשמן קוקוס אני אכן משתמשת. וגם בשמן שקדים לפעמים.
אבל זו כבר פעם שנייה שאת מסקרנת אותי עם קמח שיבולת שועל, אז אני אנסה גם את זה.
תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אז תכיני את זה'
אז תכיני את זה
07/11/2013 | 09:39
1
122
אבל זה קצת שומני אז קחי בחשבון
2 כפות שיאה
1 כף שיבולת שועל
1. כף שמן קוקוס
לערבב הכל היטב
ולמרוח.
אבל זה יחסית שומני בגלל השיאה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה תודה!'
תודה תודה!
07/11/2013 | 11:05
14
לצפיה ב-'טיפים לשמירה טבעית על בריאות הפה והחניכיים '
טיפים לשמירה טבעית על בריאות הפה והחניכיים
05/11/2013 | 09:32
2
113
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה'
מצטרפת לשאלה
05/11/2013 | 10:22
28
לצפיה ב-'היי טלינקה'
היי טלינקה
06/11/2013 | 13:38
210
את יכולה להכין את כל תכשירי הגיינת הפה בבית לבד.
אני מכינה משחת שיניים ביתית
שמורכבת מחימר ירוק - שזו בעצם אדמה מלאה במינרלים
שמן קוקוס
לעיתים מעט סודה לשתיה אבל לא תמיד כי זה שנוי במחלוקת אם זה טוב או לא, הטענה היא שזה הורס את האימיייל, מצד שני גם SLS הורס אותו והוא קיים בכל משחת שיניים
שמן מנטה

וכשמתחשק לי להשתגע אני מוסיפה את החלק הלבן של קליפת בננה כי הוא מלבין.

אבל בגדול אפשר להרטיב מעט מברשת שיניים לטבול אותה בחימר הירוק ולצחצח.
החימר יעיל מאוד גם למקרים של דלקת חניכיים.

מי פה אני מכינה מכוס מים עם 5 טיפות GSE ו2 טיפות שמן מנטה, משאיר את הפה נקי מחיידקים ורענן
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נזלת וסיבוכיה'
נזלת וסיבוכיה
05/11/2013 | 09:47
4
166
שלום נדיה,
יש לי שתי שאלות:
האמצעית שלי (בת ארבע וחצי) מנוזלת הרבה. נזלת ירוקה וקשה (סליחה על התיאורים...) שלוקח לה המון זמן לעבור והרבה פעמים גם מתפתחת לשיעול, לסטרידו ולדלקת ריאות. מה אפשר לעשות כמניעה? מה אפשר לעשות כשהמצב כבר מתחיל כדי להחלץ ממנו?

שאלה נוספת - הקטנצ'יק בן כמעט חודשיים וכבר סובל מאף קצת סתום, במיוחד בלילה, שמעיר אותו מהשינה. יש מה לעשות חוץ ממי מלח ואדים?
תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי חמודבה'
היי חמודבה
06/11/2013 | 13:42
3
188
אני קוראת את הגילאים של הילדים ואני בהלם, אני זוכרת הודעות על הילדים האלו כשהיו תינוקות וזה לא מרגיש כל כך הרבה זמן...
אז ככה
קודם כל צריך לנטרל סיבות לנזלת, החשוד המיידי זה מוצרי חלב, בננות, בוטנים ומוצרי חלב. אבל אם ניסיתם כבר להוריד את אלו ועדיין יש נזלת חוזרת הייתי פונה לאייפק לבדוק מה המקור, לרוב טיפול אחד פותר את זה.
אם כבר התחיל, אז שמן הדס טיפה אחת על דש החולצה ועל הסדין בלילה
וליד המיטה בצל קצוץ (עם מיץ מחצי לימון שלא יסריח)
אם מתפתח לשיעול להוסיף שמן רבנסרה על החזה והגב בלילה (2-3 טיפות )

לקטנצ'יק את יכולה גם להוסיף בצל ואם יש חלב אם באיזור להשפריץ לו לאף, דווקא מי מלח אני לא אוהבת כי זה מייבש את רירית האף ומעודד ייצור נזלת.

רק בריאות!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה נדיה'
תודה נדיה
06/11/2013 | 15:36
56
הזמן בהחלט רץ...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא, רבנסרה זה מגיל 3 חודשים בלבד'
לא, רבנסרה זה מגיל 3 חודשים בלבד
06/11/2013 | 21:24
70
לצפיה ב-'אז איך באמת מדברים כך שיקשיבו? '
אז איך באמת מדברים כך שיקשיבו?
05/11/2013 | 10:18
4
281
הקטנטונת בת 3 וכל דבר שמבקשים/אומרים לה מלווה בויכוח ואז גם בבכי. העניין די מתיש ולעיתים אף ממש מרגיז!
אנחנו משתדלים לשמור על קור רוח ולדבר בטון ענייני ורגוע, כמו גם להרפות ולא להתוכח על דברים לא מהותיים.
נשמח לשמוע איך לעשות זאת אחרת!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תקראו את הספר, הוא ממש ברור וקל למימוש'
תקראו את הספר, הוא ממש ברור וקל למימוש
05/11/2013 | 10:48
1
84
לצפיה ב-'אופס - לא ידעתי שיש ספר כזה '
אופס - לא ידעתי שיש ספר כזה
05/11/2013 | 12:03
152
בהחלט נקרא - תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי שביטה'
היי שביטה
06/11/2013 | 13:54
1
269
היא נשמעת כמו ילדה נפלאה שנמצאת בדיוק בשלב שבו היא אמורה להיות.
קצת על "איך לדבר"
הספרים של "איך לדבר כך שילדים יקשיבו ולהקשיב כך שילדים ידברו" ושאר ההמשכים נכתוב ע"י פייבר ומייזליש שתי נשים מקסימות שהבינו שמשהו בחינוך שקיבלנו לא עובד.
לארץ הביאה את הגישה הזו לפני למעלה מ20 שנים שושנה היימן שפתחה את מרכז לייף סנטר להורות מקושרת.

בגישה שלנו אנחנו מתעסקים המון עם הקשרות הילד להורה, הילד מחפש להיקשר להורה, זו כוונתו, זה רצונו וזה הצורך שלו.
איך עוזרים לו לעשות את זה? ע"י המון המון הכלה, אם ניקח את הדוגמא שנתת ביקשת ממנה להרים משהו מהריצפה, היא לא מוכנה, את דורשת/ פוקדת שוהב, היא לא רוצה, את מצווה עליה, היא לא רוצה, את מאיימת "אם, אז" לא עוזר ואז את מענישה. (לא את ספציפית אני פשוט משתמשת בך לצורך הדוגמא של התהליך שמתרחש בדר"כ יש פעמים שהוא נעצר לפני כמובן)

אז באיך לדבר נעשה את זה קצת אחרת
במקום להתייחס אליה כאל חלק מהבעיה (זה על הריצפה והיא לא מרימה) נתייחס רק לבעיה (משהו על הריצפה)
יש כמה דרכים לזכות בשת"פ עם הילד
1.לתאר את העניין - יש בקבוק מים על הריצפה - מכיוון שהיא מכירה את חוקי הבית הרבה פעמים רק התיאור של הבעיה תגרום לה להרים אותה, היא בסך הכל רוצה להיות טובה למעננו זו ההקשרות שלה.
2. למסור מידע- כשמשאירים את הבקבוק על הריצפה נשפכים מים ואפשר להחליק ולקבל מכה. אותו רעיון, מסבים את תשומת לבה שיש משהו שצרך לעשות אבל לא פונים אליה
3. להגיד במילה אחת - בקבוק.
4.תתארי את מה שאת מרגישה לא מה שאת רוצה - אני ממש לא אוהבת לראות בקבוקים על הריצפה אני פוחדת שאפצע או שאת תפצעי
5. לכתוב פתק - אחד הטריקים הכי טובים שעובדים לי מעולה זה לכתוב פתק, גם אם היא לא יודעת לקרוא ילדים אוהבים פתקים, את יכולה לצייר בקבוק על ריצפה ולעשות עליו X אדום גדול ולתת לה, או לעשות מזה מטוס ולשלוח לה את זה.
את יכולה לבחור בכל אחד מאלה ולרוב זה יעבוד.
זה צריך להיות מלווה עם המון אמפטיה והכלה.
אם היא מתחילה לבכות או לצעוק להגיד בקול עצוב ומנחם, את כועסת, את ממש ממש לא רוצה לעשות את זה, זה מתסכל אותך שצריך להפסיק את X כדי לעשות את Y.
לא לוותר על העשיה אבל לקבל את זה ולהכיל את זה שזה לא תמיד כיף.

נכון שבתיאוריה זה נשמע מעולה? זה באמת מעולה וזה עובד נפלא
הטריק הוא לשנות אתעצמנו וזה קצת יותר קשה, אז אם מצליחים פעם ביום זו התחלה נהדרת

אני מאוד ממליצה לקרוא את הספר, או ללכת לקבוצה של השיטה כי זה באמת משנה משפחות.

(ושוב חפרתי, מקווה שזה הועיל)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לי זה עזר מאוד. '
לי זה עזר מאוד.
06/11/2013 | 15:36
140
אין לי סבלנות לספרי הדרכה. בחיי, אני מבינה שיש בהם אוצר בלום של ידע אבל אני פשוט לא מצליחה. הסיכום הזה, עם נקודות ותכל'ס הסברים מה לעשות ואיך מאוד מאוד עזר. אני מבטיחה להמשיך ולהציק לך עם זה בהמשך
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גירוי ואדמומיות בלחיים'
גירוי ואדמומיות בלחיים
05/11/2013 | 10:33
2
72
תמיד זה מתחיל בתקופה הזו, בן שנתיים וחודשיים מאז שיותר קטן תמיד בתקופות המעבר ובחורף יש לו אדמומיות בלחיים,עור מחוספס, כמו גירוי שגורם לעור להסדק מעט.
ניסיתי שמן תינוקות, קרם פנים וזה לא עוזר, אשמח להמלצה של משהו טבעי לכך.

תודה רבה מראש!!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי אורית'
היי אורית
06/11/2013 | 14:35
1
106
מה שאת מתארת זה בעצם משהו דמוי כווית קור זה קורה להמון קטנטנים בעיקר לאלו עם עור רגיש.
אני מכינה לילדים שלי קרם כזה.
2 כפות חמאת שיאה
כף שמן קוקוס
מעט שמן קלנדולה
ושמן קמומיל.
מערבבים הכל יחד ויש קרם נעים ונהדר ששומר על העור ואם כבר התחיל יובש גם מטפל בו.
אבל אם אין לך את כל הרכיבים אפשר גם למרוח פשוט חמאת שיאה או רק שמן קוקוס.
שמן תינוקות ממש לא כדאי כי הוא עלול אפילו להחמיר את המצב.

שיהיה חורף נפלא
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
06/11/2013 | 15:13
25
את מדהימה, אני קוראת את כל התשובות שלך ונפעמת.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הזעת רגליים, סרחון הנעל והרגל ושות''
הזעת רגליים, סרחון הנעל והרגל ושות'
05/11/2013 | 10:52
2
177
הדובון, בן שלוש וחצי, מזיען בטירוף. בתחום הרגליים - עם/בלי גרביים (100% כותנה), סנדלים, כפכפים, נעל ספורט - יו ניים איט, הכל פשוט מצחין. אנחנו מורידים נעליים ברגע שמגיעים הביתה (ולעיתים עוד לפני כן), מאווררים את הנעל, הגרב והרגל ולעיתים אפילו אחרי שטיפה קלה עם סבון הארומה נוכחת.

עצות (לנעל ולרגל)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם אצלנו אותו הדבר...'
גם אצלנו אותו הדבר...
05/11/2013 | 11:29
103
חוזרת עם גרביים רטובות מזיעה בסוף היום, אפילו אם גרבה אותן רק אחרי שנת הצהריים...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי מיטמיט'
היי מיטמיט
06/11/2013 | 14:43
207
נתחיל מהחלק הקל הנעליים, פזרי בתוכם סודה לשתיה זה ימנע את הריח ואת הצטברותו וגם ינטרל את הריח שכבר נוצר.

ברגליים זה כבר סיפור אחר  -קודם כל תזונה, יכול להיות שמשהו בתזונה שלו לא טוב לא וחייב לצאת איכשהו וכנראה שאצלו זה בהזעה ברגליים.

בנוסף דיקור יכול להיות מאוד אפקטיבי במקרים כאלו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'קרקפת'
קרקפת
05/11/2013 | 10:54
1
118
יש לי בעיה שרופא עור מגדיר אותה כפעילות יתר של בלוטת חלב בקרקפת שנובעת כתוצאה ממתח (פחחח..) ובחלק גדל מהזמן יש לי קשקשים בקרקפת.
הטיפול הקונבנציונלי זה שמפו רפואי שאני לא אוהבת.
הייתי פעמיים בים המלח בחצי שנה האחרונה, וכשחזרתי, נהניתי משבועיים של שקט תעשייתי.
האם יש דרך טבעית לטפל בתופעה?
קניתי מסיכה... של חברה כלשהיא, זה מסיכה אורגנית שכחתי את השם...
ניראה לי שזה עוזר קצת אבל מנסיום של שנים, הדברים האלה לא מחזיקים הרבה זמן.
רעיונות?
תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי ליאת '
היי ליאת
06/11/2013 | 14:47
104
כמו שאת אומרת, יש דרך לטפל בסימטום אבל צריך לטפל בבעיה.
גם פה הייתי פונה לאייפק או/ו לרפואה סינית.
בינתיים הייתי עושה שטיפות במקלחת עם GSE תכיני לעצמך כוס מים עם 10 טיפות עשק ושפשפי על הקרקרפת לפני שאת יוצאת מהמקלחת, זה יטפל בקשקשת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'קרם לידיים יבשות'
קרם לידיים יבשות
05/11/2013 | 14:35
3
81
הי, ותודה על האירוח!
כל שנה אני סובלת בסתיו ובחורף מיובש קיצוני בידיים, שמגיע לחתכים מדממים.
קרם הידיים של וולדה עזר לי בעבר אך משום מה בשנים האחרונות כבר לא.
גם הקרם של אננדה היה עוזר אבל אני לא מוצאת אותם יותר בחנויות.
אשמח מאוד לשמוע על המלצה.
תודה רבה!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם מתכון להכנת קרם כזה יתקבל בברכה'
גם מתכון להכנת קרם כזה יתקבל בברכה
05/11/2013 | 14:37
1
33
לצפיה ב-'ועוד שאלה אם אפשר'
ועוד שאלה אם אפשר
06/11/2013 | 14:13
38
ראיתי את המתכון שלך לשפתיים סדוקות ללא חמאת שיאה, אשמח למתכון כזה עם חמאת שיאה. תודה רבה!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש כמה אפשרויות לרכישה'
יש כמה אפשרויות לרכישה
06/11/2013 | 15:11
175
יש לך את הקרמים של שקד קוסמטיקה טבעית שהם מצויינים
יש את הקרמים של מיכל שהם טובים מאוד.
והכי פשוט באמת הכי פשוט זה למרוח חמאת שיאה אין קרם טוב מזה.
והנה מתכון להכנה בבית:
3 כפות חמאת שיאה
1.5 כפות שמן קוקוס
2 כפות קמח שיבולת שועל (את יכולה להכין לבד בבית פשוט לטחון במעבד מזון)
ויטמין E בערך 2 קפסולות
אפשר להוסיף מעט שמן וניל או ורדים לריח.

לשפתיים סדוקות אני מורחת ישירות שיאה זה עובד נהדר.
אבל את יכולה גם להכין זה המתכון שאני מכינה
כף שיאה
חצי כף שמן קוקוס
ויטמין E
ומעט שמן וניל (בעיקר בגלל שהילדים שלי ממש אוהבים, אבל לא חייבים להוסיף)
מערבבים הכל ואז אפשר לשפוך למיכל שפתון ישן ולשים במקרר זה יתקשה ויהווה שפתון נוח לשימוש
תהני
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפשר נקיון הבית או רק הגוף?'
אפשר נקיון הבית או רק הגוף?
05/11/2013 | 20:17
3
112
אם כן, כיצד ניתן לנקות עובש מרובה שסביב הכיור במטבח וכתם חלודה מאריח באמבטיה?

המון המון תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'עובש זה באמת קלי קלות '
עובש זה באמת קלי קלות
06/11/2013 | 20:39
2
177
מה שאני עושה זה לוקחת חיתול טטרא או סמרטוט דק ושופכת עליו חומץ את אני מניחה על העובש, אפשר גם לשים ישורת חומץ אבלצריך שהוא יישאר על העובד לפחות חצי שעה , שעה, ואז עוברים עם סקוץ' ונגמר.

חלודה אותו דבר, להשרות בחומץ לכמה שעות ולשפשף בעדינות זה יירד.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'חומץ פשוט, רגיל כזה '
חומץ פשוט, רגיל כזה
06/11/2013 | 23:28
1
79
אני אף לא קונה חומץ אז שלא אפשל ואקנה בטעות חומץ עם יין

תודה, אעדכן
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הכי פשוט הכי זול'
הכי פשוט הכי זול
06/11/2013 | 23:29
104
תסתכלי על המדפים התחתונים ברמי לוי זה עולה 3 ש"ח לליטר
במגה ושופרסל 6 ש"ח לליטר (גנבים)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יששש! מתה על נדיה וקוראת בשקיקה :)'
יששש! מתה על נדיה וקוראת בשקיקה :)
05/11/2013 | 20:41
4
217
נדיה יקירתי, יש לי שאלה:
לרוני יש סבוריאה בקרקפת.
רופא העור המעולה רקח לה (באמצעות בית מרקחת) שמפו מיוחד ללא סטרואידים, עם חומצה סליצילית ועוד כל מיני GOODIES...
זה עוזר אבל מקומי מאד ואנחנו צריכים לחפוף בו כל פעם שחוזר.
האם יש לך רעיון מה יכול לעזור?
(מדובר בגירוי מסוג פטרייתי בבלוטות החלב בקרקפת)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי אריאלה'
היי אריאלה
06/11/2013 | 20:40
3
160
GSE יכול לעזור גם לה, אבל GSE זה טיפול בתסמין צריך להבין למה זה חוזר על עצמו, אם זה פטרייתי, אז GSE יכול להרוג את הפטריה.
אבל גם צריך לבדוק תזונה, ובכל מקרה גם במקרה הזה כדאי להגביר תזונת עלים ירוקים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'את מקסימה. תזונה זו בעיה רצינית, ולגבי העלים'
את מקסימה. תזונה זו בעיה רצינית, ולגבי העלים
06/11/2013 | 20:45
2
107
אין מצב. היא לא אוכלת ירקות ופירות כלל.
עכשיו שקישרת לי את עניין התזונה לסיפור הזה - מאד הגיוני...
נו שוין, עוד תופעה....
תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שייקים ירוקים?'
שייקים ירוקים?
06/11/2013 | 21:00
1
118
קרטיבים?
אם שום דבר לא הולך הייתי דואגת לתת לה GSE 5 טיפות בכוס מים או מיץ פעם ביום למשך 10 ימים כדי להשמיד את הפטריה
אבל זה יחזור אם התזונה לא תשתנה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן, זה לא יקרה. לא שייק ולא קרטיב לצערי'
כן, זה לא יקרה. לא שייק ולא קרטיב לצערי
06/11/2013 | 21:06
90
נחכה שמשהו ישתנה ברמה התזונתית..
תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שלום לכולן '
שלום לכולן
05/11/2013 | 21:39
1
334
תודה על כל השאלות, מחר לקראת הצהריים אשב ואענה על הכל
קראתי את כל השאלות כבר וחלק מכן שלחו אותי לעשות קצת שיעורי בית, שהז נפלא כי לכבודכן ובזכותכן למדתי כמה וכמה דברים חדשים, אז המון תודה

כל שאלה הולכת, נקיון הגוף, הבית, רפואה טבעית לקטנים לגדולים אפילו לכלבים וחתולים בדגים אני לא מבינה
ואשמח בכיף גם לענות על שאלות בגישת "איך לדבר..."

רק רוצה להזכיר, התשובות שלי נובעות מנסיוני האישי ומידע שצברתי ולמדתי במשך השנים ולא באות להחליף המלצות רופאים.
נתראה מחר
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' ושוב תודה!!!'
ושוב תודה!!!
06/11/2013 | 00:44
22
לצפיה ב-'תחליף לשמן רוזמרין למניעת כינים'
תחליף לשמן רוזמרין למניעת כינים
05/11/2013 | 22:27
5
144
האם יש לך רעיון לחומר אחר שמיועד למניעת כינים ולא רוזמרין?
אני כל יום מורחת לילדה רוזמרין בכדי למנוע הדבקה (עד עכשיו לא היה ואני מתה מפחד כי השנה יש ארגז חול בגן, הילדה בת 3 אגב) אבל הריח שלו כ״כ דומיננטי ולא נעים...

אשמח לרעיונות
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נחכה לתשובה של אש״ת אבל '
נחכה לתשובה של אש״ת אבל
06/11/2013 | 07:57
2
146
בנתיים אני יכולה לומר שאני משתמשת בסרקל. גם התרסיס וגם הקרם רוזמרין. קרם רוזמרין ממש עם ריח עדין נעים וממש מקל על הסירוק.
(חשוב לציין- התכשירים האלו לא טבעיים כפי אש״ת מכינה ומציעה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אין לי צורך בהקלה לסירוק, כי השיער של הילדה '
אין לי צורך בהקלה לסירוק, כי השיער של הילדה
06/11/2013 | 11:10
1
98
חלק וארוך (כל יום אני קולעת לה צמה כמובן) והשעיר שלה קל לתפעול ולכן אני לא משתמשת בספריי או קרמים למיניהם.
בשמפו שלה יש גם רוזמרין אבל אני לא יודעת עד כמה הוא אפקטיבי ופעיל כי אני חופפת לה לפני השינה ולגן היא הולכת כ13 שעות אחרי החפיפה...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הצעתי כי הריח שלו נהדר'
הצעתי כי הריח שלו נהדר
08/11/2013 | 09:10
42
הצעתי רק בגלל שהריח נהדר, ריח רוזמרין עדין שנשאר ונשאר...
גם אצלנו אין בעיית סירוק. אני משתמשת למטרת הרחת כינים בלבד.
ומשתמשת בזה מכוון שאני לא סובלת את הריח של שמן רוזמרין ״נקי״
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי אמא של פיצקית'
היי אמא של פיצקית
06/11/2013 | 20:44
1
207
הרוזמרין כבר לא ממש יעיל לצערי.
מי שאין לו נטיה להידבק לא נדבק ואז הרוזמרין לא רלוונטי
מי שיש לו נדבק למרות הרוזמרין.
מה שאפשר לעשות זה לשים 3-4 טיפות של שמן נים הודי בתוך בקבוק השמפו מה שזה עושה בעצם במידה ןיש כינים הוא פשוט הורג אותן.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'למה??'
למה??
06/11/2013 | 23:25
125
כי נים!
(היתתי חייבת...)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי מסתערת'
היי מסתערת
06/11/2013 | 20:51
101
הרופא צודק חלקית, זה באמת נובע מהרוק שיש לה סביב הפה כל הזמן
אבל בטח שיש מה לעשות.
ובגלל שזה מסביב לפה זה באמת צריך להיות משהו אכיל ותקין, אז אני אומנם קצת חוזרת על עצמי אבל למרוח לה שמן קוקוס יעשה פלאים.
קודם כל זה יצור שכבת מגן שומנית וככה הרוק לא יגיע ישירות לעור כל הזמן (העור שלנו הוא חומצי ולכן הוא עושה לה את התפרחת הזו)
ובמקביל הוא יטפל בתפרוחת הקיימת
וכמובן זה אכיל.
בלילה הייתי מכינה משחה משמן קוקוס וקמח שיבולתץ שועל עם מעט קורנפלור ומורחת לה, זה לא נעים לעין אז היא לא תוכל להסתובב עם זה ביום אבל בלילה לפני השינה זה יעשה פלאים.
הרבה בריאות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שאלות בקשר לגישה של "איך לדבר"'
שאלות בקשר לגישה של "איך לדבר"
06/11/2013 | 11:52
7
173
1. הבת שלי נורא יללנית, היא בת 3.3 ועל כל דבר היא מייללת אבל על כל דבר וזה מחרפן אותי
אני רק אציין שגם בגן היא מייללת שמבחינתי זה אומר שהיא לא עושה את זה בשביל "להפעיל" אותי.
איך מתמודדים עם זה? איך מורידים את כמות היללות?

2. אני לא יודעת אם זה קשור אבל אני אנסה
לפני 8 חודשים ילדתי ובחודשים האחרונים זה משפיע על הגדולה ממש והיא לא מוכנה לשחק בשום משחק היא פשוט נצמדת לקטנצ'יק ואליי וגם כשאני אומרת לה שתביא משחק ונשחק ביחד היא פשוט לא מקשיבה.
איך אני גורמת לה להקשיב ולחזור לשחק? לפני כן היא הייתה מרכיבה המון פאזלים ומשחקת המון במשחקי קופסא
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה - צינון והנקה'
ועוד שאלה - צינון והנקה
06/11/2013 | 13:49
1
81
אני מניקה ועכשיו התחילה לי נזלת שממש עושה לי כאבי ראש
בדכ אני שותה תה עם נענע שקצת עוזר אבל עכשיו אני לא יכולה.
מה אפשר לעשות?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
06/11/2013 | 21:01
100
שמן הדס, טיפה על דש החולצה מאוד יעזור לזה.
בצל קצוץ ליד המיטה
ואגב את יכולה לשתות תה עם כמה עלי נענע, מה שאסור בהנקה זה לשתות חליטות של נענע בכמות גדולה כי זה מייבש חלב, אבל מעט זה בסדר.
חליטות של טיליה גם יועילו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי ששת'
היי ששת
06/11/2013 | 20:58
4
142
1. אאאההה יכול להטריף היללות האלו. יש לי אחד כזה.
בגישה שלנו אין כזה דבר "להפעיל" הילד לא מחפש להפעיל אותנו, הילד מחפש להיקשר אלינו, הוא רוצה קשר איתנו ואנחנו תפקידנו להיות שם בשבילו.
אז במקרה של הרבה יללות, לא ממש פירטת אבל אם אני לוקחת את הבן שלי לדוגמא, מדובר על כל דבר, אתה רוצה את החולצה הזו? ווואואאאווואוא
אתה רוצה תפוח? לא ווואואואואואו ולפעמים גם ככה סתם.
אז אני חוזרת לעצה שלי מלמעלה שם - לא להתייחס להתנהגות, להתייחס לרגש, קודם כל לחבק אם היא מוכנה בשלב הזה פשוט לקחת ולחבק אותו ולהגיד בקול מאות אמפטי ואפילו קצת עצוב, "אוי את לא רצית את החולצה הזו, את רצית משהו אחר, את נורא מתוסכלת כי לא הבנתי אותך"
או כל ניסוח אחר שיתאים לך, אבל הניסוח מתייחס לרגש ולתחושות
הרבה פעמים אחרי כמה ימים כאלו שעל היללות עוצרים רגע ומחבקים ונותנים לה את הקשר שהיא צריכה, זה לא חייב להיות חיבוק זה יכול להיות רק הנהון וחיוך או אפילו רגע של לעצור ולשבת לידה בשקט, היללות פוחתות.

2. עזבי את זה, היא עכשיו רוצה להיות איתך ועם התינוק, היא רוצה וכנראה מרגישה שהיא צריכה לחזק את הקשר הזה. במקום לנסות לשכנע אותה לשחק, תרתמי אותה לעשות דברים ביחד איתך ועם התינוק, היא תחזור לשחק, היא פשוט לא במצב כרגע שהיא יכולה בכלל להתפנות רגשית למשחק כרגע וזה לגמרי בסדר. (אגב זה גם מאוד מתחבר לסעיף הראשון שלך).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
06/11/2013 | 21:18
3
76
בקשר ליללות זה בכל דבר ועם כולם.
קצת דוגמאות:
אנחנו בגן שעשועים עם חברים, אחת החברות חוסמת את המגלשה ולא נותנת לה לעבור במקום לתקשר איתה היא מייללת.
מישהו לוקח לה טוש, היא לא תגיד: זה שלי!! היא תיילל למבוגר שלידה.
זה דווקא לא בקטע של אני לא רוצה זה או רוצה משהו אחר. זה פשוט ההתנהלות היומיומית שבמקום לדבר ולהגיד מה מפריע לה היא מייללת והיא ילדה מאוד ורבלית שכשהיא רוצה יכולה להסביר בדיוק מה מפריע לה.

בקשר למשחקים, לוקחת לתשומת ליבי ואני אניח לה, אני פשוט ממש מרגישה שבמקום להתקדם היא הולכת אחורנית מאז שהוא נולד
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן מוכר היטב.'
כן מוכר היטב.
06/11/2013 | 21:29
2
97
במקום להתמודד היא ננעלת ומייללת, אוקיי אז אני ממשיכה בהצעתי, לבוא ולתמלל תוך כדי חיבוק
"אוי, איזו אכזבה זה שאי אפשר לגלוש כשרוצים"
"אוף, זה נורא מכעיס כשלוקחים לך משהו ששייך לך" וכו'.
הרגש הוא הרלוונטי, זה שהיא וירבלית זה נפלא וחשוב ויקל עליכם בהמשך אבל כנראה שלמרות הוירבליות כרגע קצת קשה לה לבטא את הרגש שהיא חווה אז תעשי את זה בשבילה, לאט לאט זה יירגע. זה לא קל, צריך לנשום עמוק הרבה פעמים. אבל זה עובד בהן צדקי

היא לא הולכת אחורה, היא מחפשת את הקישור מחדש וזה הגיוני ותקין.
כל החיים שלנו זה צעד קדימה שניים אחורה, לפעמים כדי לרוץ קדימה אנחנו צריכים לקחת קצת תנופה ובשביל זה הולכים אחורה.
היא מחזקת את השורשים כדי שהיא תוכל לגדול, זה נהדר!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
06/11/2013 | 21:35
1
56
זה מרגיש לי כמו משהו שאני לא אצליח לעשות אבל אני אנסה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה באמת לא קל בהתחלה'
זה באמת לא קל בהתחלה
06/11/2013 | 21:38
64
תחליטי שאת מנסה רק פעם ביום, פעם ביום כשהיא מייללת תנסי להגיב ככה.
זה שינוי לא קל ודורש מאיתנו לפעמים כוחות לא הגיוניים.
אז פעם ביום ברגעים שעוד יש לך כוח וסבלנות.
תראי מה קורה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני אשמח לתקציר של איך לדבר...'
אני אשמח לתקציר של איך לדבר...
06/11/2013 | 11:59
4
260
אוקיי - לא תקציר אולי, אבל לקווים מנחים? רזי הגישה? ראשי פרקים?
(הכל, רק תחסכי ממני את הקריאה של הספר...)

תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כל הספר הוא סוג של תקציר...'
כל הספר הוא סוג של תקציר...
06/11/2013 | 13:28
1
214
קדימה קרן, זה קומיקס...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' גיליתי שאני מכורה לפורומים כי הקריאה היא '
גיליתי שאני מכורה לפורומים כי הקריאה היא
06/11/2013 | 15:41
219
בפסקאות קצרות.
איבדתי יכולת ריכוז ליותר מזה.
אני אחפש אותו שוב בקינדל באנגלית, בזמנו לא היה, וכולנו יודעים כמה אני עצלנית, אז הסיכוי שאני אתאמץ ממש.....
או שנדיה תתן לי תקציר של התקציר
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא נו את לא רצינית '
לא נו את לא רצינית
06/11/2013 | 21:07
252
זה ספר שרובו פסקאות קצרות וקומיקסים!
הרעיון הוא פשוט
לא מתייחסים להתנהגות, מכילים ומתייחסים לרגש.
(נכון עזר לך?)
לכי לקרוא את הספר!
80 עמודים מתוכם הרוב קומיקס וסיכומים.
או שתחכי קצת ואני אזמין אותך כאורחת כבוד לאחת הסדנאות שלי אבל אז תצטרכי להכין לי לפחות 7פעמים קפה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הספר באמת הכי קליל שאפשר'
הספר באמת הכי קליל שאפשר
07/11/2013 | 09:38
91
רזי הגישה - יש לגיטמציה לכל רגש (אבל לא לכל התנהגות).

(מזכיר לי שאני צריכה לדפדף בו שוב, הוא ליד המיטה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כיורים לבנים במטבח, בלי אקונומיקה'
כיורים לבנים במטבח, בלי אקונומיקה
06/11/2013 | 13:02
1
131
יש דבר כזה?
לימון מבהיר אבל לא מאד מלבין וגם אחרי כמה שעות חוזר לצבע הלא לבן
או שאולי אנילא משרה את זה מספיק זמן??

ועוד שאלה
משהו טבעי שמועיל להעביר כאב ראש חזק? כשלישון לא בא בחשבון..

את מקסימה ונדיבה, תודה רבה
[כשראיתי את הפוסט של המשחת שיניים חייכתי לעצמי כי נזכרתי שכשראיתי את הפוסט על הדאודורנט שלך אמרתי לעצמי לשמור? לא לשמור? טוב אני אשמור, מקסימום לא אשתמש בזה. טוב ששמרתי, כי הוא מעולה, ואני כבר צריכה להכין את השני אז גם את המשחת שינים שמרתי, ואני מאמינה שיהיה לזה שימוש... תודה רבה מאד! כבר אין ריח של זיעה בבגדים, גם אחרי יומיים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי ריקושטי'
היי ריקושטי
06/11/2013 | 21:12
150
אפשר להכין את הקרם לימון שננתי אליו מתכון למעלה, להוסיף לו סודה לשתיה ולמרוח על הכיור, להשאיר לילה שלם ובבוקר לשפשף מעט עם סקוטש
זה ילבין לך את הכיור. המהדרין יוסיפו מעט מי חמצן.
ואז פשוט להקפיד לשפשף עם לימון בכל סיום שימוש והוא יישאר לבן

כמה דברים לכאבי ראש מהקל אל הכבד
1. טיפה של שמן לבנדר על הרקות ולעסות מעט
2. שמן מנטה או אם אין לך אז קצת נענע קצוצה את הנוזל למרוח על הרכות כמו הלבנדר
3. פלחי תפו"א ישירות על המצח לרבע שעה
4. לקצוץ ג'ינג'ר כמה שיותר עד שהנוא מגיר נוזלים , הניח אותו בין שתי חתיכות בד ולהניח על מקור הכאב (בדר"כ מצח או עורף)
5. להימנע מקפאין!!! (גם שוקולד)

בגדול מאוד להקפיד על חימום הראש והגוף זה מקל מאוד על כאבי ראש.

ואני שמחה לשמוע שאת נהנית מהדאודורנט, מישהישהייתה אצלי בסדנא נקיון וטיפוח שבה אנחנו מכינים את הדאודורנט, שזה קצת כמו סמים - מנסים פעם ומתמכרים
אז במשחת שיניים לוקח כמה ימים להתרגל לשינוי אבל אח"כ אין מצב לחזור לקולגייט ושאר חבריו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי קרן'
היי קרן
06/11/2013 | 21:14
90
כעקרון גם אצל בנים האיזור הזה רגיש יותר, אבל לא כמו אצל נשים החומציות לא תשתנה בשימוש עם סבון.
מצד שני אם שורף לו אז לא הייתי מסבנת אבל כן חשוב להרים את האשכים ואם הוא ערל גם לדאוג לנקות את העטרה היטב.
מי הורדים שהמלצתי למעלה יעבדו גם בשבילו אפשר להוסיף גם מעט לבנדר שהוא מחטא טבעי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'עוד אפשר? שאלת שיעולים לגדולים'
עוד אפשר? שאלת שיעולים לגדולים
06/11/2013 | 18:43
1
75
אחותי התקשרה אלי אתמול כולה משתעלת בטירוף ושאלה על משהו טיבעי. אני מכירה רבנסרה, אבל לא היה בנמצא
מה מקל על התקף שיעול ובכלל, מה עוזר לשיעולים אצל הגדולים והקטנים (וסליחה עם כבר ענית, פשוט לא הספקתי עדיין לעבור ואני מפחדת שתעלמי לי )
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי שירה'
היי שירה
06/11/2013 | 21:16
95
לאן אני אעלם לך?!?! (מתגעגעת אגב)
כל מה שתקף לילדים תקף גם למבוגרים, תסתכלי למעלה נתתי ל"חוט השני" כמה וכמה אופציות.
למבוגרים אני מוסיפה גם חליטות טימין וטיליה (בהנחה ואין הריון או בעיות לחץ דם כי טימין עלול להעלות מעט את לחץ הדם).
וכמובן אדים חמים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי נדיה- שרשור מהמממםםם'
הי נדיה- שרשור מהמממםםם
06/11/2013 | 19:46
1
95
ושאלתי- לבתי בת ה 7 היו אבעבועות רוח ביולי. לצערי נשארו לה שתי צלקות על הפנים, על המצח מעל העין ובלחי.

לצערי נתתי לרופאה שלה לשכנע אותי שזה יעבור לבד , יש משהו שאפשר לעשות כדי לטשטש או להעלים צלקות ישנות?

וכל העיצות האחרות שלך לגבי הצטננויות ומחלות נכנסות מייד לשימוש.

בשמן הריבנסרה אני משתמשת כבר כמה שנים אבל רק על הכרית, לא ידעתי שאפשר לעשות איתו עיסויים על הגוף. תודה רבה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי puhadov11'
היי puhadov11
06/11/2013 | 21:19
107
צלקות צריכות הרבה ויטמין E לחידוש תאים וטשטוש צלקות
במקרה הטבע דאג לנו לאגוז שעושים ממנו חמאה נפלאה, כן אני שוב מדברת על חמאת שיאה
פשוט קחי מעט שיאה, תוסיפי לה שמן לבנדר שהוא מרפא את העור וכמה קפסולות של ויטמין E ותמרחי לה כל יום אפילו פעמיים.
ותשתדלי לא לחשוף את הצלקות לשמש בלי מסנן קרינה כלשהו (שיאה היא מסננת קרינה - כי זו חמאת קסם! )
תמשיכו למרוח עד שייעלם
שמחה שנהנית מהשרשור גם אני נהניתי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' כל דבר טוב מגיע לקיצו '
כל דבר טוב מגיע לקיצו
06/11/2013 | 21:36
11
308
תודה רבה שאירחתן אותי (שוב)
מקווה שהפקתן משהו מהכתוב וגם אם לא, לפחות העברתי לכן איזה דקה שתיים עם כל החפירות שלי

בקרוב (אני מקווה שכבר בראשון הזה) תיפתח החנות הוירטואלית שלי ואת מה שלא מתחשק לכן להכין תוכלו לקנות במחירים משתלמים
מוזמנות לסדנאות שלי שמתקיימות בכל רחבי הארץ (פרטים בחתימה)

ואם יהיו שאלות המשך מאוד אשתדל לענות
אם פספסתי שאלה אנא שלחו לי מסר, זה ממש ממש שלא היה בכוונה
לילה טוב
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
06/11/2013 | 21:37
1
76
תענוג כמו תמיד לקרוא אותך

מקווה להיפגש בסדנא בכרמיאל (אאוטינג קטן)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
06/11/2013 | 21:39
38
לצפיה ב-'תודה רבה על אירוח מרתק! '
תודה רבה על אירוח מרתק!
06/11/2013 | 21:41
19
לצפיה ב-'תודה!! ובהצלחה עם החנות :)'
תודה!! ובהצלחה עם החנות :)
06/11/2013 | 21:45
16
לצפיה ב-'איזה כיף של אירוח'
איזה כיף של אירוח
06/11/2013 | 21:57
1
93
תודה על התשובות המפורטות, הנימה מלאת הסבלנות והידע שחלקת פה
היה כיף לקרוא!

חבל שלא הגעתי לכאן בזמן להשתתף....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בול מה שרציתי לכתוב'
בול מה שרציתי לכתוב
06/11/2013 | 22:24
60
למרות שאת רוב השאלות שעניינו אותי אחרות כבר שאלו.
אמרתי כבר ואגיד שוב - אש"ת את אישה מופלאה!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יקירתי, אלפי תודות! '
יקירתי, אלפי תודות!
06/11/2013 | 22:52
81
וכמובן שהאירוח יכנס אוטוטו להודעות הנבחרות שלנו!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
07/11/2013 | 11:10
10
לצפיה ב-'תודה שחידדת לי את הצורך להקפיד על תזונה נכונה'
תודה שחידדת לי את הצורך להקפיד על תזונה נכונה
07/11/2013 | 12:42
59
היום כבר הכנתי ברוקולי ...
והכנסתי לרשימת הקניות חומץ לכיורים ובכלל .

אז שוב תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היה מעולה, את אדירה!'
היה מעולה, את אדירה!
07/11/2013 | 16:01
53
כמה דברים את יודעת בחיי והרגת אותי עם המי סוכר לתולעים
מלא בהצלחה בכל פעילויות התהלוליה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
07/11/2013 | 17:31
7

הודעות אחרונות

11:40 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:57 | 01.04.19 אורחים בפורום
16:41 | 24.03.19 ilovenoam
18:24 | 21.03.19 אורחים בפורום
15:58 | 06.03.19 אורחים בפורום
15:01 | 03.03.19 פיקוס123
12:00 | 16.02.19 אורחים בפורום
12:03 | 14.02.19 אורחים בפורום
11:48 | 13.02.19 galilit11
14:00 | 06.02.19 אורחים בפורום
10:21 | 05.02.19 בלונד23
07:21 | 02.02.19 מייחלת לרגע
14:20 | 22.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ