היכרות

אתיופית

New member
היכרות

(מנהלות-אם היה שרשור היכרות ופספסתי, אז מוזמנות למחוק
).

לכבוד השנה החדשה שנכנסה אלינו, ולכבוד יום הכיפורים שעבר לו (צום לא קל למי שמניקה...ובכלל אמא לקטנים
)
חשבתי על שירשור - היכרות, לתוותיקות/ים ולחדשות/ים שבניכן/ם...מקווה תשתתפו
!

אני...

סטטוס: נשואה+2

אזור: אזור ירושלים

איך עבר הצום?: קשה, אבל נסבל.

מה אני מאחלת לעצמי ובכלל לשנה החדשה?: שתהיה שנה יותר טובה, וכמובן
בריאות, הצלחה ושלווה.

מקום האהוב עליי בארץ/בעולם: בעולם-אתיופיה והוואי ואיים.

חיה אהובה: סוס, כלב, דולפין

סגנון מוסיקה אהוב עליי: פופ, קאנטרי, מוסיקה נשמה

אמהות בשבילי: סיבה למה להמשיך לרצות לחיות

זהו...מי שרוצה יכול/ה להוסיף שאלה.

שיהיה המשך סופ״ש נעים

עונה

אני...

סטטוס: נשואה+3

אזור: אזור ירושלים

איך עבר הצום?: בסדר ב"ה, ותודה לגדולה שעזרה לי.

מה אני מאחלת לעצמי ובכלל לשנה החדשה?: שתהיה שנה יותר טובה בעיקר בכל התחומים שאנחנו רוצים, וכמובן
בריאות, הצלחה ושלווה.

מקום האהוב עליי בארץ/בעולם: ארץ ישראל
חיה אהובה: אין

סגנון מוסיקה אהוב עליי:מוזיקה שקטה.

אמהות בשבילי: הקרבה ונתינה בלי גבול(ולפעמים גם בלי תמורה מיידית)

זהו...מי שרוצה יכול/ה להוסיף שאלה.

שיהיה המשך סופ״ש נעים

אתיופית

New member
מה הכוונה ל ״גדולה״?:)

הבת הגדולה עזרה לך לנוח והפעילה את הילדים?
לזה הכוונה?
אם כן, זו באמת עזרה ענקית

היא סה"כ בת 6.5

ובזמן שהתפללתי(בבית)ונחתי היא דאגה לאחים הקטנים שלה,
שטפה להם פירות מהמקרר.

עונה גם

כינוי: פרפרי אהבה (פרפרית)

סטטוס: נשואה ללא ילדים עדיין

איזור מגורים:איזור השרון

איך עבר הצום: לא היה אבל גם לא אכלתי בהיסטריה,העסקתי את עצמי...

איחולים לשנה החדשה: להיכנס להריון, להנות מהשנה הנוכחית בגן, לקדם עצמי לקראת פתיחת גן ולהנות בלימודי הקאוצ'ינג שמתחילה אוטוטו.

מקום האהוב עליי בארץ/בעולם: בארץ- אוהבת מאוד את שוק הכרמל אחרי ששנים שנאתי את המקום הזה... בעולם-ניו יורק, לונדון.

חיה אהובה-כלב,חתול

סגנון מוזיקה אהוב-רוק ישראלי של פעם-כוורת וכו'.

אמהות בשבילי זה.... משהו שאני מאוד רוצה שיקרה כבר. למרות שאני עדיין לא אמא בעצמי-אני אימהית בכל רמ"ח אבריי-וזה הולך טוב עם המקצוע שלי

אתיופית

New member
לא חייבת כמובן לענות, אבל אשאל בכל זאת:)

את עוברת טיפולים?
אם כן, זה מסביר את החששות שניכר בתגובתך - בשאלת האיחול העצמי.
מקווה עבורך שהשנה הזו תזכי לחבוק תינוק/תינוקת.
סתם עיצה, תנסי לא לחשוב על זה, רק תזרמי, כשנכנסים לזה משום מה הגוף מחליט לפעול אחרת, כאילו עושה דווקא.
אומרים שזה בא כשלא מצפים, אז זה אומר משהו על הגוף, הוא רוצה לפעול בלי לחץ:)

בהצלחה, בהחלט תהיי אמא בעל ניסיון:)

לא בשלב הטיפולים, מחכה שבעלי יעשה

בדיקת זרע ומשם נזוז...
הוא אמור ללכת בקרוב לעשות את הבדיקה... עדיין מעכל את זה

ואכן-משתדלת לקחת באיזי ולזרום...מודה שלא תמיד זה עובד.

zivaf2

New member
בתור מטופלת פוריות בעצמי

אני יכולה להעיד שאין משהו שמרגיז יותר לשמוע מהמשפט "אם תרפי ולא תהיי בלחץ- תראי שזה יבוא". זה כל כך לא נכון ולא מרגיע, אז עדיף למי שלא היתה שם שפשוט לא תגיד את זה.
וסליחה אם זה יצא תוקפני מדי, זו לא הכוונה שלי. אני בטוחה שמה שרשמת היה מתוך כוונה טובה

אתיופית

New member
זה בסדר, אני הבנתי מרגע שהתחלתי לקרוא

אבל זה נכון.
ישנם מקרים שנשים שעברו טיפולים בלי הפסקה, וכאשר הם ירדו ואימצו פתאום נקלטו.
אנחנו בלי לשים לב משדרים לחץ לגוף.
נראה לי שעשו מחקרים על זה.

אתיופית

New member
אין לי מושג מה עשו תפוז

שהקישורים לא ״נופלים״ בדיוק בדף הנכון...
מקווה תסתדרי.
כנראה שבכדי שהקישור יצליח צריך לעשות - העתק הדבק -כל השורה כולה

מסכימה עם כל מילה zivaf2

קל ל"הדביק" לינקים ולהשתמש במילא "לשנוא" אך לעיתים פשוט עדיף לחבק ולא להוסיף אף מילה בפרט אם לא היית שם (לשמחתך) ואינך יועת מה משפטים מהסוג הזה יכולים לעשות.

שנה טובה לכולן.

אתיופית

New member
זו דווקא הייתה תמיכה

אני אסביר...
אני למשל מאז שאני מכירה את עצמי והרגשתי שאני בשלה לאמהות ולמשפחה רציתי בכל מעודי להכיר אדם רציני עם אותם שאיפות והשקפת עולם זהים לשלי. לא היה לי מושג בזוגיות - אבל תמיד רציתי אדם רציני.
עוברים שנים ומתוודה שזה ממש לא קל למצוא אדם, עברו שנים של ציפיה ואכזבות...וכאשר אמרתי לעצמי ״אני אביא ילד מבנק זרע״ מתחושת כעס (למרות שזה לא היה אהוב עליי הרעיון הזה) וירדתי מהרעיון של קשר רציני, פתאום הכרתי אדם שחושב בדיוק כמוני: שונא בגידות, תומך בעד אהבה אין סופית, בעד ילדים מאותם הורים ועוד ועוד.
בכלל לא בניתי על כלום כשהכרתי אותו, ופתאום יצא הפוך.
זה אומנם לא אותו הדבר כמו לעבור פוריות, אבל החששות הן אותן חששות גם עם הן שונות...מחשבות על זה שאני לא אהיה אמא בחיים כי אין אהבה (למרות שיש כל מיני אופציות, אבל זה היה כמוצא אחרון), ושאני צריכה להתפשר (בנק זרע וכו).

חפרתי...אבל זה הכיוון. זה בא מהנקודה הזו.
בכל אופן, שיהיה בהצלחה (וברור לי שכל מטען שמישהי עוברת זה לא זהה).

אתיופית

New member
ברור לי בהחלט שזה שונה

אבל כל כך הרבה נשים ישנן שכמהות להקים משפחה כפי שהן חולמות (ומכירה אישית, גברים ונשים) אבל אין עם מי. רואות תינוק ודמעות בעיניים. אפילו קראתי פה בפורום על מישהי כזו, שרוצה להקים משפחה ואין לה עם מי, ולא רוצה את האופציות החלופיות.
אני מדברת על התחושות.
קשה להסביר במילים.
זה פיזי - וזה אישיות ומה שלא יקראו - שורה תחתונה יש בזה סבל.

happy end

New member
אנא ראי מה כתבתי ל-Zivaf2

רוב רובם של טיפולי הפוריות מבוצעים בגלל בעיה פיזיולוגית ושום רוגע בעולם לא יוכל לעזור. רופא כן. מה גם ששכחת שחצי מבעיות הפוריות הן עקב בעיית זרע של החלק הגברי במשוואה. מצב נפשי לא יכול לתקן ליקוי גופני. מזל שיש היום רפואה מתקדמת שמאפשרת להתגבר על בעיות רפואיות. תמיד נחמד להיות שלווים אבל זה באמת אפשרי כשמזריקים כל יום הורמונים במינון גבוה וחרדים לתוצאות הטיפול? מייחלים לילד שלא מגיע?
מה שכתב על זוגיות הוא ענין אישיותי, כאן מדובר ברפואה.

מצטערת על החפירה אבל זה משהו שתמיד מוציא ממני הרבה אמוציות גם שש שנים אחרי התחלת הטיפולים שהניבו בסוף שני ילדים מקסימים.

זה לא מתחיל להידמות לטיפולי פוריות

בתהליך הזה שעברת לא ראית אף רופא ולא הזרקת לעצמך כלום,
ובטח שזה לא גרם לך להיות כבויה.

zivaf2

New member
סייג לחכמה שתיקה

תסלחי לי, אבל את פשוט מדברת שטויות.
הבנות פה מכירות אותי ויודעות שזה לא הסגנון שלי בד"כ,אבל את מצליחה ממש להרגיז אותי

לא היית שם? תודי לאלוהים על מזלך הטוב ותסתפקי בתמיכה של חיבוק וזהו. כל העצות למיניהן (וזה מתחבר לי עם העצות של כל הנשמות הטובות: אולי תעברי רופא? אולי לא עשיתם מספיק בדיקות? וכו' וכו') ובראשן העצה "להיות רגועה" הן כל כך לא במקום, וכותבות לך את זה עוד ועוד בנות, אז די. אל תתני השוואות מטופשות על זוגיות, כי זה באמת באמת לא קרוב להיות דומה.
ולפרפרית היקרה- מאחלת לך שלא תצטרכי להבין את המקום הזה של הטיפולים, אבל אם תצטרכי- שיעבור לך הכי בקלות שאפשר, ואני פה אם את צריכה משהו

למעלה