אירוח בטיחות ברכב

בוסטר בארה"ב

היי, בהילוך שישי אנו לא עוסקים במכירת בוסטרים, קשה יהיה לי לסייע לך בנושא.

באופן כללי, תקני הבטיחות בארה"ב הם מהגבוהים בעולם. וודאי שמדובר בחברה ידועה ומוכרת.

מטרת הבוסטר היא העלאת גובה הילד ולאפשר את חגירת החגורה באופן בטוח. ברגע שהחגורה יושבת טוב על הילדה והחגורה לא משפשת את צווארה/חונקת אותה, תוכלי להיות שקטה בנושא.

הנה כתבה בשבילך על בוסטר מתנפח

זה לא אותו יצרן אבל נראה לי שווה קריאה בכל זאת
ולדעתי גם שווה להתיעץ עם אבי ורון בדף הפייסבוק שלו.

ר80

New member
עוד שאלת בוסטר...

האם מותר להשתמש בבוסט עם רצועות גם כאשר הילד/ה עדיין לא שוקלים 15 ק"ג?
באחד הבוסטרים כתוב שניתן ממשקל 9 ק"ג כל עוד משתמשים ברצועות שלו ומ- 15 ק"ג רק עם חגורת הרכב...
האם זה נכון לגבי כל בוסטר כזה או רק לדגם הספציפי שראיתי (לא זוכרת איזה חברה...)

תודה

MotheRonit

New member
היצרנים בשונה מבטרם מרשים מ15 קילו

ולא 18... לא מבינה למה הם לא מיישרים קו עם ההיבט הבטיחותי המומלץ. ובוסטר עם רצועות פנימיות אכן מתפקד ככיסא בטיחות מתשעה קילו.

בוסטר עם רצועות

היי, לא ברורה לי שאלתך אשמח אם תסבירי לי שוב את כוונתך.

בוסטר עם רצועות מיועד לשימוש מתחת למשקל 15 ק"ג מאחר חגירת חגורה רגילה של הרכב לא תגן הילד כנדרש עד משקל זה.

ר80

New member
מסבירה

בעצם בוסטר עם רצועות משמש כמו כיסא בטיחות?
ביתי שוקלת 14 קילו. האם מותר לי להשתמש בבוסטר עם רצועות למרות שטרם הגיעה ל15 קילו?

סל קל ישן

בעזרת השם אני אמורה ללדת תאומים יש לי שתי שאלות שקשורות לזה :
1. יש לי סל קל בן 7.5 שנים, הוא היה בשימוש כשנתיים וחצי (עם שני ילדים) ואח"כ נשמר בצורה טובה במחסן ביתנו, האם ניתן להשתמש בו ? הסל קל נדמה לי של קוסקו
2. היכן המקום הבטוח ביותר לשים תאומים ? אחד אני מניחה, מקדימה ? והשני ? מאוחרה באמצע ? בצד ? יש לי עוד שני ילדים עם בוסטר ואני מניחה שנקנה רכב מתאים, אחרת כמובן שהשאלות אינן רלבנטית

תודה רבה !!!!

תאומים ברכב

היי,

ראשית מזל טוב!

דבר ראשון, ניתן לשים ילד אחד מקדימה בכסא נוסע כאשר פניו לאחור (יש לוודא כי כרית אוויר בצד נוסע מנוטרלת!) תינוק שני ניתן לשים מאחור עם הפנים לכיוון הנסיעה מומלץ בצד ולא באמצע.
הכי חשוב חשוב זה כמובן לעבור רכב מתאים עם 7 מקומות.

לגבי שאלתך הראשונה - איננו עוסקים בסל - קלים, ולכן קשה לי לחוות דעה בנושא.

פולספגן

New member
"עם הפנים לכיוון הנסיעה"-אתה בטוח שלא התבלבלת

כמו כן, אתה יכול להסביר, למה "מומלץ בצד"? כי לי מוכר שמומלץ דווקא באמצע.

ההערה במקום - כל הכבוד על הערנות

אכן פניו של הילד צריכים להיות נגד כיוון התנועה.

פולספגן

New member
ולגבי השאלה השניה - למה "מומלץ בצד"?

לי מוכר שמומלץ דווקא באמצע שזה המקום הכי פחות פגיע מבחינה סטטיסטית.

פולספגן

New member
איזה הגנה הוא נותן מפני פגיעה מהצד?

הסיבה שהכרתי ששמים באמצע היא כי זה הכי מרוחק.

יהלום29

New member
בוסטר ללא גב, וישיבה מקדימה

שתי שאלות ברשותך:
1. התאומים שלי בני 4 וחצי. למרות שכביכול מותר בוסטר בגיל הזה, כשהם יושבים בבוסטר ללא גב, החגורה נכנסת להם בצוואר. רציתי לדעת אם יש פתרון לזה. אין לי ברירה אחרת, ניסיתי כל שילוב אפשרי של כסאות/בוסטרים ולא הצלחתי להכניס 3 כסאות עם גב מאחור.
2. שאלת המשך - מכיוון שלא הצלחתי להכניס 3 מושבים עם גב מאחור, כרגע אחד יושב בבוסטר בלי גב באמצע, ועוד שניים בצדדים בכסא בטיחות מאחור. אבל חשבתי שאולי במקרה כזה עדיף שאחד ישב בכסא טוב מקדימה?

פולספגן

New member
תכניסי את החגורה מתחת לידיות של הבוסטר

זה מה שאני עושה ברכב של ההורים שלי.

רבותי, זה אירוח!!

אני מבינה שהנושא חשוב ובוער ולכולנו יש מה להגיד אבל בבקשה, בואו נכבד את האורח שלנו וניתן לו לענות.

כמו שנאמר, יש עמו צוות שלם של אנשים שמבינים בנושאים הללו ויכולים לתת תשובה מוסמכת. תנו להם את הקרדיט ואת ההזדמנות לענות.

למעלה