סקר המסעדות הגדול

mother cat

New member
סקר המסעדות הגדול

בעקבות הדיון על מסעדות-ילדים-כן-לא, וכיוון שאני מודה שהחתלתול מאד קשה במסעדות, ותיכף חופש ואנשים יצאו לבלות ויצטרכו גם לאכול, אשמח לשמוע המלצות על מסעדות/בתי קפה ידידותיים לילדים. כן, כן, אני יודעת שהיה שרשור כזה, אבל עולם המסעדנות דינמי ובטח השתנו דברים (ואני 4 חדשים אחרי לידה - לא זוכרת כלום ואין לי כח לחפש...). אה, ושושן הרשתה לי

כדי להקל אפתח הודעות לאזורים שונים - וכולכן מתבקשות לשרשר מסעדות ובתי קפה שאתן ממליצות בכל אזור, אם הסבר של מה ידידותי לילד שם (תפריט ילדים, ג'ימבורי,גינה, דפים וטושים, ליצן, מטפלת צמודה, ווטאבר....).

קיץ מהה לכולנו!

zivaf2

New member
עוגתה- קיבוץ כנרת

היינו שם פעמיים, מעבר לזה שהם ידידותיים לילדים- המקום עצמו אינטימי וכפרי כזה, האוכל מעולה ממש. אנחנו ממש אהבנו.
מה זה אומר ידידותיים- באופן כללי רות היא ילדה מאד נוחה שפשוט יושבת על הכסא ואוכלת,במקסימום היא מסדרת מחדש את השקיות של הסוכר לפי צבעים
אז לא קשה להיות נחמדים אליה...
הם שאלו אם להביא לה את השתיה בכוס זכוכית או פלסטיק (זכוכית! כמו של אבא ואמא. את לא רואה שאני גדולה?) , עם קש או בלי, התפריט לא מותאם במיוחד לילדים אבל ממילא כל מה שהיא מזמינה באופן קבוע זה חביתה ומיץ תפוזים
, שאלו אם להביא לה כסא וזהו בערך. היו אדיבים וחייכנים.

noahanoon

New member
טאנטי באצ'י - טבעון

מעבר לזה שזו מסעדה איטלקית מ-ע-ו-ל-ה, הם גם ידידותיים לילדים, מאוד אפילו.
יש כלי פלסטיק, משחקים, תפריט ילדים שהוא פשוט מנות קטנות יותר אבל מבחינת טעמים ואיכות - כמו של המבוגרים, יש מטבח פתוח שהוא אטרקציה בפני עצמו.
למי שתגיע אני מבטיחה ארוחה איטלקית מצוינת (אבל לא זולה...)

noahanoon

New member
ללה - צומת כפר ברוך

שוב מסעדה מצוינת שאתן בטח לא מכירות.
גם כאן הגישה לילדים מאוד מקבלת ונחמדה. יש כלים מפלסטיק ומנות ילדים.
בכלל זו מסעדה על הדרך עם תפריט מאוד עשיר וגם טעים - מומלצת מאוד, פתוחה גם בשבתות.

bbb בחיפה-מוריה

כבר ציינו למטה. אבל חייבת לציין לטובה את הסניף במוריה- מעבר לארוחות הילדים המדליקות ודפי הצביעה, הקטנה שלי ביקשה גלידת תות שהתגלתה כסורבה חמצמץ והם מיד החליפו לווניל. אחר כך כבר ממש התביישתי כשהיא החליטה לבדוק איך נראה כדור גלידה ווניל מרוח על רצפת המעבר (יום שישי בערב, שעה הכי עמוסה כן..), והם היו מקסימים! סרבו לתת לי לנקות ומיד הביאו כדור חדש. אני זוכרת להם את הביקור הזה ממש לטובה

sefia

New member
צל תמר באזור הכינרת

כאמור:
לוקחים הזמנה עבור הילדים כבר בהתחלה כשמתיישבים
המסעדה בנויה מפינות חמד שהילדים יכולים לשוטט בהן (בחצר)
ג'ימבורי בחלק האחורי של המסעדה (בחצר מאחור) מוצלח וגדול
הילדים מקבלים חוברות צביעה מגניבות וטושים
יש מנות ילדים
יש מספיק כסאות תינוק (היינו כמה משפחות כולן עם תאומים והיו כסאות לכולם)
מנות טעימות וגדולות שאפשר לחלוק
צוות מבין קשוב ואוהב ילדים.

yaelyb

New member
לחובבי הבשר והכשרות..הארי 8 בצפת

מסעדה מדהימה אוכל מצויין! יש לה חדר משחקים נחמד שיש שם דפי צביעה משחקי הרכבה קופסא ועוד.
הצוות מאוד מאוד קשוב לילדים וגם אם הילד טיפה חוצה גבולות יבואו אל האמא בעדינות וברוגע וימליצו להסיח את דעתו למשהו אחר (משחק, קינוח וכד,).
בעל המסעדה מ-ד-ה-י-ם!!!!!
מומלץ!

קפה קפה בקרית טבעון

בכל הרשת יש תפריט ילדים, הסניף בטבעון ממוקם על הפארק- הרבה דשא וגם מתקני משחק מעט רחוק יותר (למי שהילדים מעט יותר גדולים ולא דורשים השגחה צמודה..)

pix37

New member
זה סניף שנלחם נגד הקהילה שבה הוא פועל

מנסה להפקיע את המרחב הציבורי לטובת עסקיו הפרטיים תוך חבלה מכוונת בפעילות הקהילתית מסביבו.

טבעוני אמיתי (מאנשי טבעון) לא נכנס לסניף המגעיל הזה ובטח לא נותן לילדיו לאכול שם.

ובכלל אם יש חלופה לרוב עדיף לוותר על סניפי הרשת הזו בכל מקום בארץ. (אי אפשר באמת לקרוא להם מסעדות)

אל באבור הכניסה לקיבוץ מזרע

אני מקווה שאייתתי נכון...
היינו כמה משפחות עם ילדים, והתייחסו אלינו יפה מאוד.
יש חצר גדולה (שם ישבנו) ובסמוך אזור מגודר עם דשא סינטטי ומתקני חצר לילדים (מגלשות, בית, נדנדות וכו')
לא היה תפריט ילדים מיוחד אבל הביאו להם כל מה שביקשנו.
ולמבוגרים- אוכל מיוחד ומעולה!

ingreen

New member
בנחלה בנהריה

חצר ענקית ותחומה, מלא משחקים ונדנדות ואפילו מתנפח קטן בסוף שבוע..
לא זולה אבל אוכל נחמד מאד ויש מנות ילדים.

מומלץ בחום עם ילדים.

pix37

New member
איזבלה באר - רח' מחניים - מ. הכרמל - חיפה

מקום מאוד נחמד ובעבר היה בו גם אוכל נהדר
בפורום ביקורת מסעדות היתה עליו ביקורת לא טובה לאחרונה אבל אני מקווה שזו מעידה חד פעמית.
יש לו חצר גדולה עם הרבה מקום להסתובב ולפרוק מרץ והצוות ידידותי מאוד לילדים.

pix37

New member
מאמא פיתה - רח' אלנבי חיפה

מעין מערת שודדים שעושים שם פיצות טאבון נהדרות.
החוויה מעניינת לילדים והפיצות פשוט נפלאות.
בילוי זול מאוד וטעים מאוד למשפחות עם ילדים.

pix37

New member
סמיר אמיס - בסמת טבעון

מזרחית סטנדרטית לכיוון הטובה (לוותר בשבת בצהרים שאז היא פשוט גיהנום)
מולה יש חווה חקלאית עם חיות משק שהילדים מאוד אוהבים לשחק עימם להאכיל וללטף.
זו חווה פרטית אז תהיו מנומסים לבעלי החווה

אונינון

New member
רוטנברג בגשר(עמק הירדן)

אוכל מצויין,נמצאת במבנה לשימור יפהפה,ידידותית לילדים

למעלה