אירוח חטוב ומחוטב - פטפוטי אופנה|נעלי

yaelal1

New member
מזל טוב על הגיזרה החדשה!!

כל הכבוד על כח הרצון, ההתמדה, וההצלחה!

לגבי בגדים לראיון עבודה, אני חושבת שזה מאוד תלוי איזה סוג עבודה את מחפשת. אם את מחפשת עבודה כמזכירה או מנהלת כח אדם לדוגמא אז הייתי הולכת על מראה "נקי" וקלאסי.
מכנסיים מחוייטות בסגנון:
http://www.calvinklein.com/product/index.jsp?productId=4404413#BVRatingsShowHideButton
או אם את מעדיפה גזרה גבוהה אז:
http://bananarepublic.gap.com/browse/product.do?cid=86861&vid=1&pid=228890002

לגבי חולצה - את יכולה לבנה מכופתרת או אם את כמוני, ומעדיפה משהו יותר נשי אז אני אוהבת חולצות בסגנון הבא:
http://bananarepublic.gap.com/browse/product.do?cid=5042&vid=1&pid=406423002

אולי לא בצבע הזה, אבל בסגנון הזה ובתוך המכנסיים.

אם את מחפשת עבודה יצירתית כמו עיצוב, קופי רייטר דברים כאלה אז נראה לי שחשוב להיות קצת יותר נועז במה שלובשים. דווקא בארץ יש חולצות מעוצבות נורא מדליקות. אז הייתי הולכת על מכנסיים סולידיים וחולצה "מעניינת".

לגבי הג'ינס וזה שיש רווח בגב, זה נראה לי רק עניין של גיזרה, ולא עניין של מידה לא נכונה. צריך לקנות מכנסיים "שיושבות טוב" וזה עניין של ניסוי וטעייה. אני פחות או יותר יודעת מה נראה עלי טוב, כך שאני רואה בגדים באינטרנט אני רק צריכה מידה נכונה ואני יודעת שזה יראה עלי טוב.

אני קונה בגדים סולידיים ב"בננה ריפבליק". חולצות בסגנון:
http://bananarepublic.gap.com/browse/category.do?cid=5040&nsc
או קלוין קליין
לפנטז אני מפנטזת פה:
http://www.saksfifthavenue.com/Wome...4446491916&SECSLOT=LN-Outerwear&bmUID=jFnt7oQ

kramerkaren

New member
*אנחה* אמריקה הקסומה, בה מידה 44

נחשבת למשהו שקונים בחנויות רגילות, שוות כאלה, ולא רק בחנויות של השמנות.
יש דברים שאני ממש רוצה saks. אוף. כמהשזה יקר.

yaelal1

New member
האמת, אני לא מבינה את החנויות בארץ

הם ממש בכח מפסידים לקוחות!
צריך לעשות איזה התארגנות צרכנים או משהו... הרי בכל מקום אחר בעולם המידות הללו הן סטנדרד! זה לא ממש הגיוני שכל הנשים נראות בדיוק אותו הדבר - אותו גובה ואותו משקל.

אגב, שלא תחשבי. אני מאוד נמוכה, וגם לי קשה למצוא בגדים מתאימים. על חזיות, בכלל אין על מה לדבר ואני קונה באינטרנט כי אין לי ברירה.

בכל מקרה. סאקס. אנחה. וואו! אם הייתי רוטשילד...
אפילו קניתי שם פעם שמלה חמודה ב300$ אבל גוד - זה לא שוה את זה...

kramerkaren

New member
tell me about it

הכי כיף זה לנסוע לאמריקה ולהרגיש "מלאה בקושי", "עגלגלה במידה". אני מניחה שזה אומר הרבה על התרבות שם, כמו שזה אומר על התרבות כאן, אבל בשביל אלה מאיתנו שמידה 38 התאימה בכיתה ה'.....באמת ארץ בה הרחובות מרוצפים בזהב....

סו ורד

New member
לא מתאפקת וקופצת לענות לך. לפני כולן..

מיסי את נראית מדהים! באמת שאין לי מילים רק
. הייתי חייבת להגיב לך לפני הכל!

דברים בסיסיים למלתחה לעבודה -
מכנסיים שחורים בגזרה ישרה. אל תקני מתרחבות אלא ישרות בירכיים וצמודות על השוק. הרגליים שלך רזות -תשוויצי.
קרדיגן ( עם חגורה, קצר) בצבע שמרני ( אפור/שחור/כחול מעושן לדוגמא) שאפשר ללבוש עם חולצות צבעוניות מתחת ולתת תחושה של גיוון.
אם את לא מתכננת לעבוד במקום שדורש הופעה אלגנטית כמו mother cat אז ג'ינס, עבה וכהה, גזרה ישרה.
חולצות סריג עם מחשוף V או U לא נדיב מידי, בצבעים חלקים.

דילדול ומחטב -תראי, יש הרבה חולצות שגזרתן יכולה ממש לטשטש עודפים שכאלה. לדוגמא חולצה של דפנה לוינסון שבקישור. גם ב אריסטו שמט יש הרבה חולצות כאלה, צירפתי קישור לחולצה שאני אוהבת אבל תמצאי שם עוד הרבה הצעות.
בעיני מחטב הוא פתרון לא פשוט ליום יום -זה חם וזה לוחץ. כיף ללבוש מחטב עם שמלה לאירוע ולקבל מחמאות ולהראות באמת כמה רזית, לכמה שעות ולהוריד. את יכולה להתחיל עם תחתונים גבוהות וחזקות, מין "חצי מחטב" כזה. מכנסיים גבוהים גם יחזיקו את העודפים בפנים. שמעתי המלצות חמות על המחטב של טריני וסוזנה שעולה הון קטן אבל כנראה נעים יותר ללבישה. מחטבים עולים כמה מאות שקלים, אני שולחת נשים לפסיה שבנחלת בינימין -הן מתאימות ומייעצות ומנוסות מאוד. אין לי המלצה צפונית.

וטיפ לגבי המכנסיים שגדלו עלייך -נסי לחבר להן בד אלסטי רחב מלמעלה, כמו הפטנט במכנסי ההריון. את מוכשרת -תעשי זאת בקלות.

mAmA MiSiSiPi

New member
תודה על התשובה המפורטת

נראה לי שבמקום מחטב אני אנסה הלבשה תחתונה יותר אוספת לפחות עד שאני אגיע למשקל הבריא

ניסיתי את הבד האלסטי על ג'ינס ופשוט הרסתי ג'ינס זה עדין לא יושב טוב פשוט נוצרת בליטה עם אקסטרא בד והמכנס כל הזמן החליק לי למטה שזה גם הבעיה שהיתה לי עם מכנסי הריון.

van9

New member
איזה כיף !

הורדתי עד כה 11.5 קילו... אני מאוד מרוצה מזה אך יש לי עוד מה לרדת..
רוב הבגדים גדולים אליי,
שמרתי בגדים מתקופות רזות שלי אבל כבר לא רלווטים או יצאו מכל אופנה :)
יש לי התלבטות האם לקנות מלתחה חדשה כבר עכשיו או להמתין ..
השאלה למה להמתין
1. אני מתחילה טיפולי פוריות עוד כמה ימים
2. אני ממשיכה בדיאטה.

יש טעם לקנות בגדים ולהשקיע לסטייל חדש או לחכות עד סיום הריון ( מקווה שיבוא בקרוב)/ או ליעד שזה עוד 7-8 קילו..

אשמח לכמה טיפים למשהו שיוכל ללוות אותי בתקופה זו
צירפתי תמונה של לפני ואחרי :)

סו ורד

New member
לא הייתי משקיע במלתחה חדשה

אבל כן הייתי מוסיפה לי 4-5 פריטים שאפשר להנות מהם בינתיים.

את יכולה לקנות חצאית מעטפת - רצוי לא מבד רך, גזרת A תתאים. הן גם מחמיאות לגזרה מלאה וגם ניתן לקשור אותן הדוק יותר/רחב יותר על פי הגוף המשתנה.

את יכולה לקנות טוניקות צרות בחזהו מתרחבות בהמשך + גרבונים אטומים, זה מראה שיכול להכיל גוף משתנה. להזהר מטוניקות שנראות הריוניות.

את יכולה לקנות שמלת טריקו רחבה ולכווץ אותה עם חגורה על פי צו הגיזרה המשתנה

את יכולה לקנות חולצות בגזרת עטלף עם רצועה אלסטית של כיווצים באזור הבט

העונה הנוכחית מביאה לך פתרון בדמות השכבות. את יכולה לקנות עליונית. סתם דוגמא זו של דיסקרט, ואת סוגרת אותה עם חגורה על פי הגזרה הנוכחית שלך. מאוד קל לשנות ולהתאים אותה לגזרה משתנה. עוד פתרון שכבתי נאה -ווסט סריג שאת יכולה לפתוח/לסגור לפי איך שאת מרגישה עם הגוף.

בהצלחה בתהליך וכל הכבוד...

Nuna 1

New member
שילוב אקססוריז

אירוח מעולה,תודה!
שאלה לגבי שילוב שרשראות/צמידים/צעיפים.
יש איזושהי חוקיות מבחינת אורך,צבעים,מבנה גוף?
האמת,אני רואה נשים שמשלבות בצורה מושלמת שרשרת,צמידים וכו וכשאני הולכת לקנות אני תמיד חוזרת בי בשניה האחרונה כי נראה לי מגוחך או לא מתאים.
לדוגמא:חולצה עם פתח צוואר סגור (לא v או מחשוף) מתאימה שרשרת ארוכה/קצרה?
מקווה שהסברתי את עצמי
תודה

סו ורד

New member
קודם כל אין חוקיות

אני חושבת שהמחשבה הזו שיש חוקיות מונעת מהרבה נשים לנסות ולהתקשקש עם אקססוריז מפחד לעשות טעויות. וכל העניין עם אקססוריז זה לשחק איתם בכיף, מקסימום לא הולם -את מורידה.

צעיפים -אני אוהבת להתלבש בצבעים שקטים ולהתעטף בצעיף או מטפחת צבעוניים מאוד. לדוגמא כתום אדמה/חמרה, סגול (לכהות העור בעיקר...) ירוק דשא. צעיפים הולמים גם מחשוף עמוק, וגם חולצות סגורות -אם כי אז אקשור אותו בלולאות שיהיה יותר צמוד לצוואר. החוקיות היחידה בעיני -צעיף לא הולך לרוב עם חולצת כפתורים -לכפתורים יותר הולם מטפחת קטנה ואלגנטית.
שרשראות -לא חובה לטעמי לצרף כברירת מחדל. בדוגמא שנתת -חולצה עם פתח צוואר סגור, האקססוריז שיוציא ממנה את המיטב יהיו עגילים ארוכים משתלשלים, או סיכת דש -האקססוריז האהוב עליי.
צמידים -הולך עם הכל, מאוד מחמיא עם חולצות שרוול רחב כמו חולצות עטלף לדוגמא.
חגורות וכובעים -בקיץ הישראלי אני בעד כובע יפה ומצל שיכול להיות אקססוריז משדרג במיוחד, נשי, חוצלארצי. חגורות הן האקססוריז הכי בשימוש אצלי -אפשר לקנות המון ובצבעים שונים בזול ברשתות כמו קסטרו/זארה ואז לשחק איתן.

אני מזדהה איתך במובן של חוששת שזה "נראה לי מגוחך" -אקססוריז זה כמו המשחקים ששיחקנו כשהיינו ילדות -מורידים, לובשים, וצריך להעז.
מצרפת תמונות של אקססוריז זולים -את הצמיד האדום הייתי מצרפת דווקא ללבוש שמרני בשחור או אפור לדוגמא.
את הסיכות -קלסי לטוניקות ולחולצות סגורות מפתח.

אויאוי2

New member
סיכות הדש מאד מאד יפות!

איפה אפשר למצוא אותן באזור המרכז, ומה טווח המחירים בערך?
תודה

סו ורד

New member
עולות סביבות 30 ש"ח ברשת דיווה

סיכות יפות וזולות אפשר למצוא באקססוריז. ובכלל -סיכות אפשר לקנות בזול, ככה לא חבל על הכסף אם הן לא מתאימות לכלום...

למעלה