אירוח חטוב ומחוטב - פטפוטי אופנה|נעלי

עוד פרטים

הייתי אומרת יותר בכיוון של שעון חול

אני 1.70 מטר, "החייבת חזיה" כי הוא קטן יחסי, בלי חזיה הוא בגדר נעלם (בצבא היו צוחקים ואומרים לא ידענו אם את באה או הולכת
מניאקים)
הנקודות תורפה שלי זה הזרועות השמנמנות קצת והבטן.
זה מספיק? במידת הצורך אני אוכל לצלם את עצמי ולשלוח לך במסר

סו ורד

New member
תשובה חלקית

לגבי החצאית -הייתי מחפשת חלקים עליונים (חולצות, קרדיגנים וכו) שנסגרים סביב המותן (ולא מתחת לציצי) ונפתחים שוב. לדוגמא ללבוש חצאית ארוכה עם גופיה ומעליה /www.cassidi.co.il/site/he/Style.aspx?id=1264-13" target="_blank" rel="nofollow">https://www.cassidi.co.il/site/he/Style.aspx?id=1264-13" rel="nofollow" target="blank">עליונית (התמונה של קסידי אבל כאלה יש בכל חור). אם זה לערב ראיתי חולצה נהדרת בזארה שמצטרפת נפלא לחצאית ועושה בדיוק את זה. עניתי לך קצת בקצרה בגלל שנגמר הזמן והגיע עת לאסוף את הילדים. אנסה להרחיב בהמשך

שמלה ארוכה ופשוטה ליום יום - לגוף שלך, עם מותן דקה ובטן שרוצה להטשטש -הייתי הולכת על שמלת ג'ינס. הבד הקצת נוקשה מאוד מטשטש בטן. דוגמא לשמלה של H&M שאני מחבבת.

סו ורד

New member
וחידוד קטן לתשובה
עם תמונות

מצרפת לך תמונה של חצאית מקסי וחולצה עם כיווצים שמסתירה את הבטן כדי שתביני את הכיוון של השילוב -אתמול כבר לא הצלחתי לתת קישורים ותמונות, המחשב קרס מהעומס...

אלו בדיוק החצאיות שאני אוהבת (האורך)

ואני רואה שלזו יש כיווצים אז בטח יסתיר, נכון?
אהבתי מאוד את השמלה מ H&M חבל שאין באילת

אבל אני אנסה לחפש משהו לפי מה שרשמת (סוג הבד, הכיווצים),
ובאמת לא חשבתי על החולצות עם הגומי בשביל החצאיות.
תודה רבה יקירתי!!

לא מאמינה שאני אשכרה שואלת את זה

אבל אין מנוס, הבטן הזאת כבר לא תחזור לעצמה
אז - איזה מחטב מומלץ? כזה שלא רואים סימנים שלו מבעד לחולצה/מכנסיים/ווטאבר? שלובשים מתחת לחולצה רגילה, לא צמודה מדי, ולא בויפרנד מדי? ומה זה מחיר סביר למחטב? אולי יש פתרון אחר? {כן אני יודעת שגיזרה גבוהה זה טוב
}
תודה

סו ורד

New member
גיזרה גבוהה זה טוב

סתם... זה תלוי איפה מתחילה הכרס. אם זו כרס גבוהה אז גזרה גבוהה היא אסון. אם מדובר בשיפולי הבטן אז היא פתרון.

את תלביבית -סורי לפסיה בנחלת בינימין. הן יתאימו לך מחטב. תבואי עם הרבה שאלות -הן אוהבות את זה... אם הדתייה המבוגרת לא נמצאת תבררי מתי היא מגיעה.
רגע לפני המחטב -שכפי שכתבתי למיסי, לטעמי לא קל ללכת איתו ביום יום -נסי תחתונים גבוהים שנגמרים מתחת לצלעות, מין "חצי מחטב" -גם כן לקנות בחנות לבנים של זקנות כמו פסיה.
מחירים של מחטב -תלוי אם הוא כולל את הירכיים, או רק עד החזה -סביב ה-200-300. כמו שכתבתי שמעתי המלצות חמות על מחטבים של טריני וסוזנה שנמכרים ברשת אפרוטידה.

תחתונים גבוהים
נשמע סקסי

כמעט כמו חזיית הנקה...
גיזרה גבוהה יושבת עליי יופי, דא עקא, אני אוהבת גיזרה נמוכה
אז יש לי גם וגם. וגם בטן. אצעד לי לנחלת בנימין (עשר דקות מהבית, כבר נחמד...) ואצטייד במחטב עד החזה לא כולל ירכיים, נשמע כמו רשימה לקצבייה

תודה

דווקא יש גבוה סקסי

http://market.marmelada.co.il/products/16396

אגב לי יש מחטב עד החזה שהיה פעם גם של ירכיים (קיבלתי מחברה שלא עשתה בו שימוש)
מספריים נשלפו והמחטב הפך ל "תחתון גבוה"
, מספיק לי שילחץ לי בבטן, לא צריך "לסבול" גם בירכיים.

mAmA MiSiSiPi

New member
אני אמיצה

ואם לא היתה לי סיבה להתגאות בעצמי{השרשור של מנטה} אז עכשיו יש לי.
הצטלמתי במיוחד עבור האירוח ואני מקווה שזה יעזור לא רק לי.

אני בקרוב צריכה לצאת ולחפש עבודה אני רוצה לעשות רושם טוב וכמו שכמעט כולן יודעות ירדתי לאחרונה במשקל כמעט כל הבגדים בארון גדולים רופפים או לגמרי נופלים ממני {הצטלמתי במה שהכי צמוד עלי }והגיע זמן להתחדש אני לא יכולה להשקיע במלתחה חדשה ומלאה
רק בכמה פריטים אז אני צריכה המלצה על דברים בסיסים שאפשר לאלתר איתם .

2 אין ברירה ומתחיל להווצר עור עודף ונפול במיוחד באיזור הבטן ומותניים אפשר אפילו לראות בתמונה , אני מרגישה שהכל זז ומדלדל לי כשאני הולכת וזה מרגיש ממש רע יש כמה חולצות שהפסקתי ללבוש כי הדילדול הזה מודגש בהן מאוד.כדי להשקיע במחטב? מתי לובשים מחטב? יש מחטב מומלץ? רק לאיזור הבטן או אובראול?

3 שאלה לגבי ג'ינס ובעצם כל מכנסיים . בתמונה מס' 2 אפשר לראות את הרווח שנוצר בגב , אי אפשר להצר אצל תופרת כי אז המכנסיים לא עוברות את הירכיים הרחבות, יש פתרון?

kramerkaren

New member
בצדק אמיצה! וואו וואו וואו וואו

אני בשוק. פה פעור. נפעמת.
כמה הורדת כבר? נראה כמו 30 ק"ג???!!!!!!!!!!!!

mAmA MiSiSiPi

New member
אני מניחה שקרוב ל20

היה את הקטע הזה בהתחלה שנשקלתי על משקל מקולקל אז אני מניחה שהמשקל ההתחלתי שלי היה קרוב ל 140 קילו.

ilym

New member
ווואו!! נשארתי בלי מילים!!

מדהים מדהים מדהים כל הכבוד לך!

למעלה