אירוח חטוב ומחוטב - פטפוטי אופנה|נעלי

יש לי ליד הבית קלרקס

אני ברביעי אהיה ליד החנות אז אם את רוצה שאבדוק לך מידה אז בכיף

mother cat

New member
את מתוקה! תודה רבה!

אני מקווה לעשות סיבוב סיום שלישי בערב - זה היום שבעלי מטפל בחתלתול, אז אולי אספיק לפנייך.

אגב איפה יש קלארקס? חשבתי שיש בקניון אילון אבל באינטרנט טוענים שלא... אנסה אולי לקפוץ בכפר-סבא אחרי העבודה.

תושה

New member
אמא באנגליה?

שילחי אותה מיד למרקס אנס ספנסר ובקשי ממנה לקנות חזיות. הרבה חזיות.

עליתי מידה (ועוד מידה) בהריון ולא היה מנוס מלקנות חזיות חדשות. אבל החזיות במידה שאני צריכה (אוהל סיירים / מנשא תאומים
) עולות 400-500 ש"ח ליחידה.
במרקס אנד ספנסר יש יופי של חזיות לכל המידות, במחירים ממש טובים (אאל"ט יצא 80-100 ש"ח לבייסיק, 150 -120 למפונפנות)

mother cat

New member
קצת מפחדת לקנות חזיות בלי למדוד

כי אני בעיתית במידה - אני יחסית צרה בהיקף ועם ההריון עם קאפ שמשתנה כל הזמן.
אבל אל דאגה, במזוודתה של אמא יש ערימה נאה של גוזיות הנקה גם מ- mother care. וגם צמר כדי שאמא שלי תסרוג שמיכה וקרדיגן לגברת שבדרך (היא מוצאת באנגליה צמר מגניב שעמיד במכונת כביסה ומייבש - היה מושלם לחתלתול כשהוא היה תינוק), וקרם שאני אוהבת נגד סימני מתיחה שאי אפשר להשיג בארץ (ואני יודעת שזה שטויות והכל גנטיקה, אבל זה עושה לי נעים בבטן...), ובטח עוד שלל פינוקים. מגיע לי אחרי שהתמודדתי בגבורה כמעט חודש בלי העזרה שלה, לא?

תושה

New member
לגמרי מגיע...

קחי בחשבון בחנויות ליה לונדון יש מגוון מותגים אנגליים, והמידות די תואמות. כך שאת יכולה למדוד כאן ולעדכן אותה שם.

מה שכן - רשימת הפינוקים נשמעת מ-ע-ו-ל-ה!

kramerkaren

New member
ועוד שאלה - בגדים אלגנטיים

יש לנו כמה אירועים, ארוחות, דברים קצת יותר פורמאליים. אני צריכה כמה פרטי בייסיק, יפים, שאני יכולה לשלב ולערבב ביניהם. עם אקססןריז (מה בכלל הולך באיזור הזה היום???) ושלא יהיה מאד יקר.

סו ורד

New member
עונה לך בקישורים ותמונות...

בייסיק לאירועים וארוחות -שמלה שחורה או אפורה כהה, או כחולה כהה. את קונה אחת ומגוונת באקססוריז -מאוד פרקטי.
בייסיק נוסף ליציאה -חצאית שמתאימות לה 2-3 חולצות שתוכלי להחליף. חצאית שבעיני תתאים לך היא בגזרת A שמשתוקקת לאגן רחב, אם קצת קלוש לשטשטוש בטן, שחורה, פשוטה, לא מבד דק אלא קצת נוקשה. ואיתה חולצות. מצרפת תמונה של חצאית שאני אוהבת מקסטרו וכמה חולצות שיכולות להסתדר איתה.
חולצה 1. דלית -חולצה עם פטנט פלא לטשטוש בטן -אני לבשתי אותה רגע אחרי הלידה וזה עשה קסמים. 2. עדית מור -מעצבת בגדים יפים לנשים, ממוקמת בשרון אאל"ט. אני אוהבת לקנות דרך האתר "ג'ינג'ית"
דוגמאות לשמלות נשים שאני אוהבת:
אלמביקה אהובתי - מי שהייתה בעבר המעצבת של הגרה. מעצבת שמבינה בחמוקי אישה בעיני הכי טוב בארץ. אם המחירים יקרים לך -חפשי מעונות קודמות. היא גם ככה לא מוצאיה קולקציות טרנדיות אלא סגנון קלאסי די אחיד. שימי לב בקישור לשמלה האפורה כהה עם הקשירות (האחרונה במצגת...) -בעיני תהלום אותך מאוד מאוד. בסוף עונה שמלות שלה עולות סביב ה-300 שזה מחיר טוב לשמלה טובה.
רונן חן - מצרפת תמונה של שמלה מהקולקציה החדשה -זו עם הפס/תפר האורכי שעושה נפלאות לגזרה. ובכלל לרונן חן יש בגדים שמאוד מאוד יחמיאו לך. מזהירה שהוא יקר לטעמי -שימרי לאירוע מיוחד.

בעיני כדאי לזכור ששמלות הן לא הפריט הכי מחמיא לנשים שרוצות לטשטש בטן או ירכיים, לכן שווה להשקיע בשמלה אחת בטוחה ויקרה. חצאית וחולצה כמעט תמיד יעשו עבודה מחמיאה יותר.

תשובות על אקססוריז -קראי את תשובותי בהמשך לאנטיבס.
מקווה שעזרתי

mother cat

New member
לגבי רונן חן - יקר אבל שווה את זה...

הבגדים שלו מחזיקים מעמד יפה במשך שנים ושורדים גם כשבעלי טועה ומכניס אותם למייבש (
), וזו אחת החנויות היחידות שבה יש מידות יחסים גדולות - מ-0 עד 6.

ואני ממליצה בחום לבדוק את חנות העודפים שלו בתל-גיבורים. כמה פעמים קניתי שם דברים במחירים ממש מצחיקים, ואפילו אם יש איזה פגם קטן - לא משהו שאי אפשר לחיות איתו.

kramerkaren

New member
אני עם פה פעור כאן, איזה דברים מקסימים!

תודה רבה על החיפוש וההשקעה!
הפתעת אותי לגבי שמלה אל מול חצאית - תמיד חשבתי שחצאית פחות מתאימה...
נתת לי רעיונות מעולים, שבוע הבא - יוצאים למסע חיפוש!
תודה תודה תודה!

סו ורד

New member
לגבי שמלה

יותר קל לעצב חצאית שמחמיאה, לעומת שמלה שצריכה לשבת טוב בכל חלקי הגוף - גם בירכיים, גם במתניים, גם בחזה, גם בזרועות...

שמחה שעזרתי, תשלחי לי תמונות עם השמלה החדשה...

yakimoon

New member
לגביי שמלות

כדאי לך לבדוק בגולברי. יש להם ליין שמלות מוצלח ומחמיא מאוד!
שמלות מעטפת מקסימות שמטשטשות בדיוק מה שצריך.
לי יש את השמלה שבקישור (התמונה קצת עושה לה עוול) אבל היא סופר מחמיאה! וגם לא הכי יקרה, 200 ש"ח אאל"ט.
חוץ מזה יש להם קרדיגנים מעולים (אלו שהגזרה שלהם א-סימטרית) , בצבעים מקסימים ב 99 ש"ח , והם הולכים נפלא עם ג'ינס או מכנס שחור, וגם עם חגורה על המותן

http://www.golbary.co.il/#/?stringId=collection_mc

איזה כיף!!

אני אנסה לתאר את המצב.
קודם כל אני תקועה עם בגדים מסויימים שחרשתי עליהם, הם מרגישים לי כבר ישנים, אבל כרגע אין אפשרות לרכישות חדשות.
איך ניתן לרענן בגדים קיימים, מה ניתן להוסיף?

בטן בטן בטן, יש לי בטן ואני לא אוהבת ללכת עם חולצות צמודות,
הן צמודות בחלק העליון ואז רחבות, שאלתי:
אני מאוד אוהבת חצאיות ארוכות, אבל חצאית ארוכה עם חולצה רחבה במותניים זה ממש לא יפה לטעמי, מה כדי ללבוש עם חצאית ארוכה ושהבטן עדיין תהיה מוסתרת?

בא לי לנסות לחפש שמלה ארוכה פשוטה ליומיום, איזה סגנון עלי לחפש?
חסרונות: הזרועות שלי קצת שמנמנות, בטן, חייבת חזיה.
תודה יקירתי, באת לי בדיוק בזמן

סו ורד

New member
אני צריכה עוד פרטים

נתחיל מהסוף -את מונה את "חייבת חזיה" כחסרון שלך? אני מתפללת בלילה שיום אחד תחזור תפארתי אהיה חייבת חזיה...

אני רוצה לענות לך תשובה מועילה באמת ולכן צריכה עוד פרטים -מלבד הכרס הסוררת -המבנה שלך אגסי? (חלק תחתון רחב וחלק עליון צר יותר) או שעון חול? או דק ורק "כרס לא עשיתי פילאטיס"? את גבוהה יחסית? נוהגת לנעול עקבים? את יכולה לענות לי במסר אם לא נוח לך.

ורק לגבי חידוש בגד ותקציב מצומצם. אני לא טובה במלאכות יד, מי שמוצלחת בזה תמיד יכולה להוסיף סרט יפה לצווארון של חולצה ישנה... אם יש לך שמלה שאת אוהבת במיוחד והצבע שלך דהה אפשר לשטוף עם צבע לבגדים ולרענן משמעותית את המראה. לי בקיץ הזה היה תקציב מאוד מצומצם ואני חובבת שמלות ידועה. קניתי שמלת טריקו שחורה רחבה בבזאר של אתי פרץ ב-50 שח, עד גובה הברך בערך ובכל פעם כיוצתי אותה עם חגורה או סרט שונה -חגורת עור עם ניטים, סרט שחור, סרט כסוף לערב, חגורת בד אדומה כשרציתי להרגיש סקסית..אני מכינה לי סרטים משאריות בד וזה אחד הדברים שאני מרשה לעצמי להתפרע איתם מבחינת צבעים והדפסים ורחבים שונים.

תשובות מפורטות על שמלה וחולצות לחצאית אתן לך כשתעבירי לי קצת פרטים

איפה את קושרת את הסרט\חגורה?

לפעמים נראה לי שחסר לי בחולצה איזו חגורה, אני יודעת שזה די אופנתי בשנים האחרונות אבל כשאני מנסה משהו מוזר לי, לא יודעת בדיוק איפה ממקמים אותה ו\או מה העובי שלה צריך להיות ובסופו של עניין לא יצא לי עוד אף פעם ללכת עם חגורה מעל החולצה, לא מסתדר לי.

את יכולה לצלם את הסרטים\חגורות שהכנת?

תמונות של דוגמניות עם חגורות כאלו אני יכולה לראות בגוגל אבל הייתי מעדיפה לראות תמונות של משהו יותר "אמיתי" ולאו דווקא של משהו מתצוגה שעשרות מעצבים בדקו לפני שזה יושב בול.

למעלה