ציוד לסופ"ש

פגאזיס

New member
ממוצעים?

הקטן שקל 17 קילו בדיוק בגיל 3 ואמנם זה קצת מעל הממוצע אבל לא בהמון (לעומת זאת בגובה הוא כבר מזמן מעל אחוזון 97).
אבל מסכימה ש- 35 קילו זה איפשהו ביסודי...

יד אביב

New member
מבחינתי השיקולים העיקריים בכסא בטיחות

זה:
א. ציון בטיחות
ב. אפשרות נסיעה נגד הכיוון.

קראי באתר בטרם. חפשי קצת מידע על הסיבות להמלצה להמשיך לנסוע נגד הכיוון עד גיל שנתיים לפחות - אחרי שנתקלים במה שתאונה פשוטה יכולה לעשות לפעוט חגור בכסא עם כיוון הנסיעה - לא מוכנים להתפשר על הענין הזה.

מכאן אני ממליצה לחפש באמת את אבי ורון והמלצותיו הספציפיות ,המפרטות גם את ציוני הבטיחות, היתרונות והחסרונות של כל כסא.

אישית לא הייתי לוקחת מקסי קוזי כי ככל הזכור לי אין להם דגם שמאפשר נסיעה נגד הכיוון. לא הפריורי בכל מקרה.
חוץ מזה, ממה שראיתי על הכסא הזה אצל חברים - הוא נוח מאד לילד, אבל הקלקרים שלו (שמשמשים להגנה מפגיעות צד) נוטים להשבר מתישהו. זה קרה בכל הכסאות של כל החברים שלי.

אני הייתי בוחרת בכסא שיתאים לילד עד גיל 4-5, כי בשלב הזה בכל מקרה עוברים כבר לבוסטר. ובוסטרים זה דבר די זול.

mother cat

New member
אפשר המלצות לחנויות לרהיטי ילדים?

בהכנה לבואה בעוד כחמישה חודשים של הגברת החדשה לביתינו, החתלתול צריך מיטה וארון. יש לו חדר גדול ולכן החלטתי לוותר על שלב מיטת המעבר לעבור ישר למיטת ילדים עם מעקה.

היה פה דיון לפני איזה שבוע שממנו הבנתי שעדיף ללכת על חנויות קטנות ולא על ה"גדולים" כמו עצמל'ה. אשמח אם משהי יכולה לתת המלצות ספציפיות של חנויות באיזור המרכז. אני מחפשת משהו איכותי, שרות טוב, ולא מחירים בשמיים (בינתיים ההמלצה היחידה שקיבלתי מקולגה בעבודה זה קלימרו בהוד השרון - הוא קנה שם עכשיו מיטה לבן שלו ב-4500 ש"ח - זה יקר, נכון? תגידו לי בבקשה שזה יקר....).

אגב מה עם נגר פרטי? יש לזה יתרונות? המחיר יצא יקר הרבה יותר?

והתיעצות אחרונה - יש לחתלתול כוך בחדר שבו התכוונתי לשים את הארון. הכוך באורך של כ-2 מטר. ארון 4 דלתות סטנדרטי הוא 1.6 מטר ומספיק בהחלט לילד ואפילו לנער (זה מה שיש לגדולים בחדרים שלהם וזה בהחלט מספיק). חשבתי בהתחלה להזמין בכל זאת ארון 2 מטר כדי למלא את כל הכוך. בעלי הציע להשאיר את זה 1.6 ולמלא את הרווח במדפים פתוחים (למרות ששטח מדפים כבר יש לו בחדר). דעות? רעיונות?

בת הים 79

New member
זה יקר בטירוף

אנחנו קנינו ב2200 מיטת חבר מקסימה בחנות בשם בנים בנות ברמת גן. בינתיים מרוצים מאוד (10 חודשים בערך)

mother cat

New member
או, זה נשמע מחיר שפוי יותר...

איפה זה בנים בנות? לא מצאתי בגוגל, ודווקא רמת-גן זה טוב בשבילי...

בת הים 79

New member
לא זוכרת בדיוק אבל אם רמת גן טוב לך

יש המון חנויות אחת ליד השניה מול קניון איילון והיא אחת מהן, המחירים שם +- אותו דבר בכל החנויות וגם ההיצע. מאוד ממליצה על סיבוב שם באיזור. גם ארון קנינו שם ברהיטי דורון

MiMamiMexicana

New member
בנים בנות תיכב פושטים רגל, עצמל'ה מומלץ מאוד

וגם יש את סבא שאול בכפר מל"ל במחירים של עצמל,ה ואולי אפילו זול יותר, אנחנו עם מיטה מעצל'ה ומרוצים מאוד (גילוי נאות, עבדתי -טכנית עדיין שייכת לצוות- בעצמל'ה) אבל באמת שאני ממליצה אובייקטיבית מהניסיון שלי

mother cat

New member
סבא שאול לא יקר נורא?

הצצתי שם פעם כשהלכתי לקנות פסטה בחנות ליד ואני זוכרת שהסגנון מצא חן בעיני. אלך לבדוק (ואולי לקנות פסטה...).

שמעתי הרבה ביקורות שליליות על השירות של עצמל'ה אז אני קצת חוששת מהם....

double pass

New member
אחרי שאת מכירה את הסיפור שלי איתם את ממליצה??

הרגת אותי עכשיו...

MiMamiMexicana

New member
יש את הסיפור שלך ושל עוד רבים

אבל גם קיבלתי ומקבלת גם המון תודות ואנשים מרוצים, כמו כל חברה נירא לי, לא מכירה חברה (כמעט) ששירות הלקוחות שלה "פלולס" ואני ממליצה על טיב המוצר על פי מוצר שנמצא אצלי בבית ושוב, כמו שיש אנשים מאוד לא מרוצים, בתכלס ביוםיום שלי היו לי הרבה יותר לקוחות מרוצים מאשר לא מרוצים.
לגבי סבא שאול, הבנתי שהמחירים נמוכים יותר, מעולם לא הייתי שם אבל אחד הלקוחות בעצמל'ה טען שסבא שאול זול יותר, אז שווה לבדוק.
אז אמא חתולה, כשאת באה לאזור דברי איתי ונפגיש את הציפלונים בפארק =)

Precious37

New member
לצערי לא ממליצה על עצמלה

יש לנו את המיטה שנה, היא לא נראית כאילו היא מעץ מלא בכלל למרות שזה מה שהם מפרסמים. נראה יותר שהיא עשוייה מארגזי תפוזים שצבעו אותם בצביעה מרושלת.
המיטה התחתונה זזה ולא ניתנת לקיבוע. ה
ם מאלתרים לא מאט בזמן ההתקנה - מה שמראה על ליקוי בתיכנון של המיטה.
לא ממולץ בכלל.

מאומאו

New member
לא להתקרב לבנים בנות!

שירות מתחת לכל ביקורת. חברה טובה עדיין אוכלת מהם קש עם המיטה שהזמינה מהם. אאל"ט הם פשטו/פושטים את הרגל.

yaelyb

New member
בהחלט יקר

מיטת ילדים בממוצע ממה שבדקתי בזמנו נעה סביב 2000+-. אגב גם בעצמל'ה זה המחירים למיטה סטנדרטית.
אני לא רואה סיבה לנגר פרטי, מה שכן הייתי לוקחת בחשבון זה מיקום מיטה לקטנה שבדרך
כי ישנה נטייה לבכור/ה לקנות מיטה ענקית גדולה ויפה ואם אח"כ רוצים לקנות מיטה נוספת אין מקום בחדר למיטה דומה.
אם יש מקום מספק למדפים הייתי קונה ארון 4 דלתות אבל שוב השאלה מה התכנון, האם הקטנה מיועדת לחדר הזה? יש חדר נוסף?
אומנם זה נראה לך רחוק אבל אם הדירה שלכם אז האם את מתכננת בעתיד שולחן כתיבה בחדר? בחדר אחר?
אומנם אני הולכת רחוק מידי אבל חבל בעייני להשקיע בארון מיטה ואח"כ להתפשר ולעשות שינויים לא רצוניים.
וסליחה עם בלבלתי אותך יותר

mother cat

New member
תודה רבה! לא בלבלת בכלל

ואכן אני מנסה לחשוב לטווח הרחוק.

קודם כל - הקטנה תקבל חדר משלה. אני גרה בבית פרטי גדול (הצלחנו להרשות אותו לעצמינו כי הוא מאד ישן והוא בדיוק ממול סופר - מה שהוריד דרסטית את המחיר, אבל גם עושה לנו בעיות חניה קשות...). יש קומה של חדרי ילדים ובו 4 חדרים גדולים - תחשבי על חדרי שינה בבניה של שנות השבעים. כרגע שלושה חדרים מאוכלסים - שני ילדיו של בעלי והחתלתול. החדר הרביעי שימש מאין חדר משחקים/מחשב עד עכשיו. אנחנו בשלבים של לסדר ולפנות אותו ומיטת התינוק והשידה של החתלתול יעברו לשם עבור הגברת שבדרך. אני מאד רוצה לעשות הכל מוקדם, קודם כל כי אני חוששת מלידה מוקדמת (בעית קרישיות, הסטריה מהלידה של החתלתול שלא הייתי מוכנה בכלל...) וגם כי אני רוצה שהחתלתול יקבל דברים חדשים בלי קשר אליה כדי למנוע קנאה. שני החדרים - גם של החתלתול וגם של הגברת שבדרך גדולים - החדר עצמו גדול ובנוסף יש כוך חצי עגול באורך 2 מטר בצד אחד של החדר. בחדר של הגברת הדיירים הקודמים סגרו את הכוך לחדר ארונות - אני צריכה להביא נגר לעשות שם תיקונים כי יש דברים שלא עובדים (הדלת לא נפתחת ונסגרת טוב וכנ"ל מגירות) - בגלל זה חשבתי לשאול את הנגר גם על ארון לחדר של החתלתול. בחדר של החתלתול יש שפע של מקום לארון - אני רוצה לשים אותו לאורך הכוך, ולכן ההתלבטות עם ללכת על 1.6 סטנדרטי ולהשאיר רווח בקצה (שאפשר למלא במדפים) או להזמין ארון 2 מטר שימלא את הכוך. יש כבר מדפים מקובעים לקיר בפינה אחת שישארו איפה שהם, ויש מקום למיטת ילדים ונשאר עוד מקום לשולחן כתיבה כשזה יהיה רלוונטי. בקיצור - מקום זה לא האישוי...

2000 ש"ח למיטה נשמע לי סביר הרבה יותר מהמחיר שהקולגה שילם. אני לא מחפשת איזה מותג או עיצוב מיוחד. מיטה, עם מגירות ומיטת חבר, באיכות סבירה ובעיצוב נעים ופשוט. כנ"ל לגבי הארון.

וואו, איזה מגילה כתבתי....

Lady D 24

New member
אנחנו הזמנו מרהיטי דורון

נראה לי שיש להם חנויות בכל הארץ.
לקחנו דגמים פשוטים ולא מקושקשים- כדי שזה יחזיק לטווח רחוק. המחירים שלהם סבירים מאוד והשירות מצוין.
בקיצור מאוד מרוצים מהם.

mother cat

New member
תודה - הוספתי לרישמה

הצצתי באתר שלהם - אכן נראה טוב - מחירים סבירים ודגמים נחמדים. נקפוץ גם אליהם.

למעלה