לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2036420,364 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-' יום ההולדת בעיצומו והתחרות ממשיכה!'
יום ההולדת בעיצומו והתחרות ממשיכה!
<< ההודעה הנוכחית
08/01/2012 | 15:51
61
720
לצפיה ב-'תפוז חוגגת יום הולדת לקטנטנים שלכם'
תפוז חוגגת יום הולדת לקטנטנים שלכם
04/01/2012 | 12:05
60
268
יום הולדת לתפוז

נדמה כאילו רק אתמול תפוז היה ממש קטנטן ורק עשה את צעדיו הראשונים בעולם האינטרנט...
ככל שעברו השנים הוא גדל, התפתח, התחזק ומתפוז קטן הפך לפרדס גדול  ולו למעלה מאלף פורומים, קהילת בלוגים מפותחת, קומונות בשלל תחומים ואתר וידאו משלו!
הזמן חלף לו במהירות והשבוע... תפוז היקר חוגג את יום הולדתו ה-15

לכבוד יום ההולדת חשוב לנו לחגוג אתכם, הגולשים, שהופכים את האתר למה שהוא. אנחנו רוצים להודות לכם ומאחלים לכולנו עוד עשרות שנים טובות ומוצלחות יחד אתם מוזמנים לחגוג איתנו כמו שתפוז הכי אוהב - בתחרויות נושאות פרסים
מלבד התחרות שתיערך בפורום, תוכלו להתעדכן על תחרויות נוספות בפורום מומלצים בתפוז
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumMaavaron.as...

אז קדימה - נתחיל בחגיגות  הפעם - יש לכם הזדמנות לזכות ב-ערכת הפעלות למסיבה ויום ההולדת של המותק שלכם

אז... איך משתתפים?
בין התאריכים ה-4-12.1 בשעה 12:00 ספרו לנו - איך עורכים יום הולדת לילד מבלי לפשוט רגל - תנו לנו טיפים, עצות ורעיונות ליום הולדת כיפית וחגיגית שהיא גם חסכונית.

מתוך כלל הסיפורים שלכם, אנחנו נבחר ב-4 ואלו יזכו לחגוג יום הולדת כיפי ושמח במיוחד לקטנטנים שלהם:
כל זוכה יקבל ערכת יום הולדת על פי בחירתו מתנת "תיבת ההפעלות"
הזוכים יוכלו לבחור מבין רשימת מגוונת ביותר של ערכות:
מסיבה מהאגדות
מסיבת חלל
מסיבת פיג'מות בנים
מסיבת כדור הארץ
מסיבת פיג'מות בנות
אתם מוזמנים להתרשם מהערכות המגניבות http://www.t-hafalot.co.il

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

פרטים נוספים על "תיבת ההפעלות"
עורכים יום הולדת או מסיבה לילדכם?
רוצים שהילד שלכם יהיה מלך ליום אחד?
תיבת ההפעלות הכינה לכם את כל מה שאתם צריכים להפעלה:
תוכן מלא לשעתיים, עם כל ההפעלות, האביזרים המשחקים והפרסים,
והכל פשוט להפליא!
מה שנשאר זה לבחור, להזמין
ולהפיק חוויה בלתי נשכחת בקלי קלות!
http://www.t-hafalot.co.il
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כמה טיפים מנסיון'
כמה טיפים מנסיון
04/01/2012 | 12:22
1
79
דבר ראשון הרבה סבלנות והכנה נפשית מראש שיכול להיות שהפעוט לא ישתף יפעולה ב100%
דבר נוסף לארגן צוות מבוגרים לפחות שלושה ארבעה על מנת להצליח להשתלט על הילדים
לארגן דף קשר עם הטלפונים של ההורים לפעמים הורים משאירים לבד את הילדים.

לארגן את ההפעלה ביסודיות ללא הפסקות בכלל כי הילדים מתפזרים
לקנות הפתעות בטחותיות וגם חטיפים
לדאוג שתמיד יהיה מישהו צמוד לילד היומולדת כדי לוודא שהוא מרוצה

הרבה מזל טוב לכולם!!!

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שרשרו אותי בבקשה לתחרות...'
שרשרו אותי בבקשה לתחרות...
04/01/2012 | 12:41
18
לצפיה ב-'לשחזר את ימי ההולדת של פעם'
לשחזר את ימי ההולדת של פעם
04/01/2012 | 12:49
1
53
השבוע בדיוק עלתה אצלנו השאלה הזו, איך חוגגים יום הולדת בלי להוציא 3000 שח על ג'ימבורי ואוכל.

בזמנו, היתי מארגנת ימי הולדת לאחים שלי במקלט של הבנין או על הדשא בחוץ. יצא לי גם להתחפש לליצן בעצמי ופשוט להנחות את האירוע.

קונים ומסדרים את החטיפים האהובים על הילדים בדיוק כמו שהיה לנו במסיבת הכיתה - במבות,ביסלי, פופקורן,תפוצ'יפס, וכו וכו.
כמובן שתיה קלה.
אפשר לקנות פיצות משפחתיות בייתיות - יש ממש טעימות ב10 שקלים למגש יפה. מוסיפים מעליהן קצת תוספות ועוד גבינה וזה נהדר.

מכינים תוכנית פעולה - משחקים ופעילויות - ברשימה מסודרת כדי לייצר פעילות לפחות ל3/4 שעה עד שעה (יחד עם ההתכנסות והאוכל, והעוגה ופתיחת המתנות מגיעים לשעתיים מסיבה שזה בדיוק מספיק בגילאים האלו)

קונים מראש שקית הפתעות לכל הילדים.יש דברים חמודים מאוד ב2-3 שקלים בחנויות מסוג מוזלים, הכל בדולר וכו - בועות סבון, קופסאת צבעים, מדבקות, חוברות צביעה ועוד.

ונהנים....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני הפעלתי את יומולדת גיל 6 לגדול'
אני הפעלתי את יומולדת גיל 6 לגדול
04/01/2012 | 14:53
56
היו איתי בעלי אחותי חבר שלה ואחותו
היתה הפעלה מסודרת מאד
והיה מאד מאד קשה להפעיל את הילדים
ילד היומולדת כעס ורב איתי כי ביקשתי ממנו
להזמין עוד ילדים לתחרויות חוץ מהארבעה שהוא הזמין בלופפ
הוא רצה לעשות את אותה תחרות פעם אחר פעם
הילדים התפזרו לי

בקיצור אני סקפטית מאד לגבי הפעלה לבד

ובכל זאת אשמח לנסות את המוצר
או לקרוא מפורטות ממי שתזכה איך זה עובד
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הטיפים שלי'
הטיפים שלי
04/01/2012 | 15:05
52
לוותר על מפעילים יקרים ולגייס את בני המשפחה לעניין
עוגה לא קונים, אופים לבד...יש באינטרנט סדנאות וטיפים לאפייה שכל אחד יכול להצליח
חושבים על קונספט- פיות/בישול/יומולדת של פעם/חיות/מדע וכו...ולפי זה בונים תוכנית
נותנים לילדים להכין את הכיבוד בעצמם: לקשט קאפקייקס, לאפות לחמניות, כדורי שוקולד, פיצות אישיות על בצק או פיתות
לדעתי אין צורך בחטיפים
את החגיגה עושים בבית/גינה/פארק ולא בתשלום בגימבורי

והכי חשוב להנות מהתהליך
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם למבוגרים - לא רק לקטנטנים'
גם למבוגרים - לא רק לקטנטנים
04/01/2012 | 15:09
15
92
עלות של בלון גז הליום נמוכה בהרבה מעלות בלונים מנופחים, אנחנו מזמינים בלון קטן ומנפחים לבד ( מספיק לפעמים ל3-4 חגיגות )
קישוטים נשמרים ב"תיבת יום הולדת" וחוסכים לנו לקנות מידי שנה קישוטים חדשים
לפני 6 שנים קנינו מפל שוקולד, הוא עדיין הכוכב בכל מסיבה
הוא מוזיל משמעותית את עלויות האוכל ( צריך רק פירות, מרשמלו ועוגה ) והוא נראה מיליון דולר
וכשאנחנו לא חוגגים אנחנו משאילים אותו לחברים / משכירים בסכום סימלי ( ומחזירים לעצמנו הוצאות )

והכי חשוב
הנאה לא באה מכסף - היא באה מהחוגגים איתך

יומולדת שמיייייח

מפנקת אתכם בתמונה של המפל בפעולה
זו אחת הפעמים הפחות מושקעות... אבל מוכיח שנחמד להיות בצוות שלי בעבודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איפה קונים בלון גז הליום?'
איפה קונים בלון גז הליום?
04/01/2012 | 17:38
4
502
וכמה זה עולה בערך?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אנחנו קנינו בחנות מקומית סטייל הפנינג'
אנחנו קנינו בחנות מקומית סטייל הפנינג
04/01/2012 | 20:16
3
105
הבלון עולה להם 50 ( ראיתי את הקבלה ) והוא מכר לי אותו ב 80 ( הקטן )
ניפחנו ממנו כבר בלונים ל 3 ימי הולדת ( כמעט 400 בלונים! ) ועדיין יש בו גז
בעבר קניתי את הגדול ושילמתי 120 , אבל הוא גדול מידי ונשאר בבית לתקופה ארוכה מידי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
05/01/2012 | 12:52
31
לצפיה ב-'טוב, .... מוזר אני צריכה הכוונה נוספת'
טוב, .... מוזר אני צריכה הכוונה נוספת
09/01/2012 | 17:11
1
69
הלכתי כדבריך לחנות סטייל הפנינג ושאלתי בכמה הם קונים. אז הם נתנו לי את המספר של המשווקים והבחור אמר לי שבלון של 2 ליטר עולה 750 מ!!! מילוי עולה 130 ושעון ווסת עולה 350!

אז תעזרי לי פלייייז מה עשיתי לא נכון שזה כ"כ יקר ?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'המחירים שנתנו לך דווקא נשמעים לי יותר '
המחירים שנתנו לך דווקא נשמעים לי יותר
10/01/2012 | 16:56
76
הגיוניים ממה שההיא רשמה.
אני זוכרת שעבדתי באיזה עסק והם רצו לנפח מלא בלוני הליום קטנים עם פרסומת שלהם והלכתי לכמה חניות "שנקל" לקבל הצעות מחיר.
אני לא ממש זוכרת אבל נראה לי שעל ניפוח בלון קטן הם רצו משהו כמו שקל או קצת יותר ואז מכיוון שזה לא ממש השתלם הם הציעו למכור לי מיכל מילוי ושננפח לבד, אני זוכרת שהמיכלים האלו עלו בסביבות 200 ש"ח למיכל הקטן (שוב, אני לא ממש זוכרת אבל זה בערך היה הסדר גודל ובטח שלא 50 ש"ח).
)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'YYY איזה יופי'
YYY איזה יופי
04/01/2012 | 22:15
1
76
יש מצב להשכיר ממך את מפל השוקולד ליום ההולדת של האפרוח?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש מצב לקבל אותו חינם אין כסף '
יש מצב לקבל אותו חינם אין כסף
05/01/2012 | 08:18
74
דברי איתי בפייסבוק ונתאם
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ואיפה קונים מפל שוקולד? רעיון מדליק!'
ואיפה קונים מפל שוקולד? רעיון מדליק!
06/01/2012 | 18:51
7
215
לצפיה ב-'האמת? '
האמת?
07/01/2012 | 16:36
2
87
אני כבר לא זוכרת איפה קנינו

אבל מצאתי לך את זה

http://www.gadgetshop.co.il/items/chocolate_founta...
הורים לפעוטות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ואחד קטן יותר וזול יותר'
ואחד קטן יותר וזול יותר
07/01/2012 | 16:37
74
לצפיה ב-'תודה רבה. התלהבתי..'
תודה רבה. התלהבתי..
07/01/2012 | 22:31
28
לצפיה ב-'יש ב EBEY מפלי שוקולד במחירים יותר שפויים...'
יש ב EBEY מפלי שוקולד במחירים יותר שפויים...
08/01/2012 | 21:22
3
65
הלכתי לחפש בעקבות הטיפ...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איך כתבת?'
איך כתבת?
10/01/2012 | 11:48
2
40
מנסה למצוא באי ביי ולא מוצאת ..אולי אני כותבת לא נכון?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'המונח באנגלית הוא chocolate fountain'
המונח באנגלית הוא chocolate fountain
10/01/2012 | 11:52
1
42
זה ה- להיט במסיבות באנגליה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה לא הייתי בכיוון חח'
תודה לא הייתי בכיוון חח
10/01/2012 | 12:06
22
לצפיה ב-'טיפים ליום הולדת חסכוני'
טיפים ליום הולדת חסכוני
04/01/2012 | 16:13
75
כאשר עורכים מסיבה עם עוד חבר, העלויות נחצות לשתיים וכמות המבוגרים שיכולים לעזור, להפעיל ולסייע - מכפיל את עצמו.
ממליצה להשקיע בציוד מעט יותר עמיד, שלטי יום הולדת יפים, אביזרי קישוט, פנסים סיניים, ולשמור אותם משנה לשנה.
קישוט מיוחד מוסיף המון ואינו מצריך השקעה כלכלית. ליום הולדת פיות הדפסנו פיות ותלינו בשרשראות, ליום הולדת סרט הכנו כרטיסי קולנוע שיהוו הזמנות, וליום הולדת מדעי תלינו סביב את הכוכבים - הכל בעזרת המדפסת הביתית.
במקום לערוך שולחן עם ממתקים, אפשר לחסוך המון כסף ולבלאגן על הכנה מראש של צלחות (ממליצה על כוסיות פופקורן עמוקות, שקונים בכל חנויות החד פעמי) ובהן מעט מכל סוג ממתק. כל ההתנפלות והבזבוז נחסכים.
בכיתה של בכורתי, מזה השנה השניה, אוספים כסף מכל ילדי הכיתה (30 שקלים, סכום נמוך יחסית) וקונים מתנה גדולה ויקרה מכל הילדים, במקום המוני מתנות קטנות, והרבה שטויות לא נחוצות (ערכות לגו, פליימוביל וכו').
הטיפ הכי חסכוני - אל תלדו בחורף. ואם אפשר גם לא באוגוסט. הרבה יותר כיף וזול וקל לערוך מסיבות בחוץ מאשר לשכור מקום או לדחוף 30 (במקרה הטוב) אנשים לתוך חלל קטן.
במקום לקשט עם פרחים - קשטו עם עציצים או שתילים. הם לרוב יותר זולים ומחזיקים מעמד הרבה יותר זמן.
לחלק מראש את התפריט לדברים שאפשר להכין מראש ולהקפיא, ואותם ניתן אפילו לקנות ולהכין מראש (מסייע לפרוס את התשלום על האירוע על כמה חודשים)

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הטיפ הכי חשוב הוא להתכונן מראש'
הטיפ הכי חשוב הוא להתכונן מראש
04/01/2012 | 16:26
106
לחפש באתרים ולתכנן מה מכינים ומה קונים. לדוגמא ליום הולדת ארבע של הגדול הכנתי יום הולדת אבירים ודרקונים. כל ילדי הגן השתתפו, נהנו ושיתפו פעולה. הם היו צריכים למצוא את הקוסם (בעלי עם מפה כהה בתור גלימה וכובע קוסם מבריסטול) בתוך מבוך (כמה קרטונים גדולים שהוסבו למנהרות) ולקנות ממנו חרבות  (קרטון שחתכתי בצורות שונות של חרבות) ולקבל כובעים (מנייר) בעזרת מטבעות זהב שחילקתי להם. הם קישטו אותם עם מדבקות. לאחר שהם קנו אותם, כל אחד בתורו קיבל הזדמנות "להרוג" את הדרקון (קניתי פיניאטה בצורה של דינוזאור והפכתי אותו לדרקון) כשבתוך ה"דרקון" היה האוצר - שקיות ההפתעה שלהם.  קצת אלים, אני יודעת, אבל הילדים נהנו.
במקום שקיות הפתעה רגילות, השתמשתי בשקיות בד עם נצנצים עליהם - 0.5 ש"ח לשקית וזה גם הוסיף למימד הקסמים. סה"כ יום ההולדת כולל העוגה והחומרים עלה לי 250-300 ש"ח, כאשר רוב העלות הייתה העוגה, למרות שהכנתי לבד. אז אפשר אפילו להוזיל הרבה יותר.
ליום הולדת חמש - הכנו יום הולדת אינדיאנים. הכנתי רצועות סול עם נוצות שהילדים קישטו. מדורה (לא אמיתית) מעצים שהילדים מצאו בוואדי לידינו ובדים שתפרתי מזמן. אוהל טיפי מאולתר מעצי במבוק (גם מהוואדי), רקדנו את ריקוד הגשם וכו'.
ד"א יום ההולדת הטוב ביותר שראיתי היה של ילד שההורים שלו הכינו מסע בפרדס ליד הבית עם לעבור כל מיני מכשולים קטנים ובסוף קיבלו שלוק, עוגה ושקית הפתעה. כולם זוכרים את יום ההולדת הזה עד היום.
צירפתי תמונות של ימי ההולדת שהוזכרו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'במקרה.. לנויה יש יומהולדת עוד שבועים..'
במקרה.. לנויה יש יומהולדת עוד שבועים..
04/01/2012 | 18:02
54
ותכננו  לה יומהולדת מהממת  עם כלום עלויות והנה התוכנייה:

רק בנות כי זה יומהולדת של נסיכות {חוגגת 5 יאאא}
כולן מגיעות בתחפושת של נסיכות... אנחנו קנינו בחנות של הגננות מעין כתרים מקרטון שהילדים צריכים לעטר {ממש כלום כסף}

אנחנו עושים פינת איפור ולק כיאה לנסיכות

אנחנו מכינות שלטים לחדר  {ניגשתי לנגרייה וביקשתי ממנו את השאריות עץ  והוא חתך לי אותן לגודל מקסים }  קנינו מהחנות של הדולר מלא שטויות לקישוט  

בנוסף יש לנו  גם מאפינס לכל ילדה עם קצפת ורודה וכל מיני סוכריות שקניתי בחנות של קונדטוריה  והן יקשטו {נצנצים ופרפרים ודברים מגניבים}

וכמובן שלא אשכח הכנת תכשיט  כיאה לנסיכה.. חרוזים וחוט .. 20 בנות  אמא אבא  ו2 אחים גדולים ויוצא אחלה יומהולדת!!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מסיבת פיגמות ..מדהימה ולא יקרה...'
מסיבת פיגמות ..מדהימה ולא יקרה...
04/01/2012 | 18:37
87
"הזמנה בצורת כרית"הילד השתומם
כן, מסיבת פיגמות כבר קיבלה את הפתיח מההזמנה
הילדים התבקשו להגיע בפיגמות ושק שינה
והמון מצב רוח

ביום ההולדת בסלון( כל הריהוט הוזז ע"י הבעל)
ערכתי משחים עם שק השינה ..
המון מצב רוח
ולא יקר
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הטיפים שלי ליום הולדת מוצלח וחסכוני...'
הטיפים שלי ליום הולדת מוצלח וחסכוני...
04/01/2012 | 19:00
84
קודם כל חשוב מאוד, לפני הכול, לתכנן הכול מראש בהתייסות מותאמת מבחינת הזמן והתוכן לקהל היעד.
הזמנות אפשר להכין בבית במחשב בקלות!
אם מדובר על ילדים קטנים צריך לקחת בחשבון שאין להם הרבה סבלנות וכדאי לתכנו פעילות קצרה.

אני ממליצה מראש להחליט על נושא ליום ההולדת: משחקים של פעם/ פיות/ אבירים/ דרדסים/ ארצות,השרדות וכו'... ולהכין את כל הפעילויות/ תפאורה סביב הנושא או פשוט ללכת על הפעלות בלי נושא כמו חבילה עוברת לגילאי 4+ שילדים מאוד אוהבים... אפשר להכין חידון על ילד היומולדת בצורת בינגו ועוד... אפשר לעשות פינת קעקועי מדבקות/ איפור ופינת יצירה/ בישול קליל כמו הכנת עציץ ממתקים.
היום קל מאוד להכין הפעלות עצמאיות, יש בנט שפע רעיונות להפעלות, יצירות, דפי צביעה ומשחקים וגם בחנויות היצירה ישמחו לתת לכם שפע רעיונות.  אין שום סיבה לשלם מאות/ אלפי שקלים למפעיל....

כמובן שהכול תלוי גיל המשתתפים, אבל כדאי להכין יותר הפעלות או לתכנן מה נעשה אם ישאר זמן פנוי, כי הרבה פעמים מה שתכננו נגמר מהר מכפי שחשבנו.
אם מדובר בילדים גדולים אפשר לעשות יומהולדת עם תחנות, מומלץ לגייס לשם כך כמה שיותר עזרה....
אם אתם שמים ברקע מוזיקה דאגו שהיא לא תהיה רועשת מדי ועם אוריינטציה ליומהולדת או לנושא המסיבה.
ארגנו מישהו מבני המשפחה שיצלם כדי שלא תצטרכו להתעסק עם זה במקביל לכל השאר.
זרמו עם ילד יום ההולדת- אחרי הכול המסיבה היא שלו ובשבילו.
כדאי מאוד לפנות את המרחב שבו תתקיים יום ההולדת מכל מיני דברים שבירים כדי למנוע מראש נזקים...ולפרוס על הרצפה מחצלת/ שטיח או שולחנות וכסאות.
אם יש לכם כלב קחו בחשבון שיש ילדים שעלולים לפחד ממנו...נסו למצוא פתרון לעניין.
מבחינת קישוט הבית- בלונים, שלטים וכו'. ממליצה לקנות בלונים במארז גדול, זה הרבה יותר משתלם וזול. בלונים נשמרים כשהם לא מנופחים לדי הרבה זמן, כך שתוכלו להשתמש בהם בימי הולדת נוספים... חוץ מזה לעניות דעתי חבל להשקיע בבלונים מיוחדים ובניפוח בהליום. מדובר סה"כ על קישוט זמני שאח"כ אין מה לעשות איתו... שלטים מאלומיניום שתולים ניתן למחזר לארוע הבא!

מבחינת כיבוד- הכינו מראש! אם מדובר בילדים אז ההמלצה שלי היא ללכת על פיצה+ טרופיות. הילדם יהיו מבסוטים וזה הכי פשוט. מנסיון להתחיל למזוג מיץ לכולם זה חתיכת בלאגן, בזבוז כוסות פלסטיק ומובטחות לכם שלוליות דביקות...
בנוגע לחטיפים- לדעתי הכי נוח (וכמובן פחות מלכלך) להכין מראש בשקיות ( ממליצה לקנות במארזים גדולים ולחסוך בהוצאות)  ולתת ביציאה ביחד עם ההפתעה והעוגה.
הפתעות ניתן לקנות בחנויות של השקל. ילדים מתלהבים מכל שטות ואין סיבה לצאת עם חור בכיס.
ממליצה לקנות לכל הבנות/ בנים הפתעה אחידה... לבנות מדבקות זו ההפתעה האידיאלית בעיני.
בנוגע לעוגה- כל העוגות מבצק סוכר מהממות בעיני ותמיד נראה לי שחבל על כל המאמץ שהושקע בהן ועוד לחתוך אותן....זה כמו להרוס יצירת אומנות...
אני בעד עוגת שוקולד שילדים תמיד אוהבים- המתכון מהאינטרנט:
1 כוס שוקולית
1 כוס קמח
1 כוס סוכר
1 כוס שמן קנולה
4 ביצים
שמנת מתוקה/ ריץ (לפרווה)
100 גר שוקלד מריר.

מערבבים את כל החומרים היבשים, מוסיפים שמן וביצים, מערבבים היטב. מוסיפים חצי מיכל שמנת מתוקה, מערבבים היטב ומכניסים לתנור על 180 מעלות לחצי שעה.
לציפוי ממיסים את השוקולד ומערבבים עם חצי מיכל השמנת המתוקה שנשאר. ממליצה לשמור במקרר ומבטיחה שיוצא טעים!!
אפשר כמובן לקשט כמיטב המסורת וכמובן להכין בכל מיני תבניות, רק הקפידו לשמור על יחסי הכמויות של המצרכים.
בתאבון בהצלחה ומזל טוב!!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת חסכוני יכול להיות'
יום הולדת חסכוני יכול להיות
04/01/2012 | 20:53
37
יום הולדת בסימן יצירה...
נכון,יצירה זה לא תמיד הדבר הכי חסכוני שיש-רק מספיק להיכנס לחנות חומרי יצירה ולהסתכל על שלל המחירים כדי להבין זאת אבל...
מה שיפה ביצירה שיש בה מלא אפשרויות.
אפשר להפיק יום הולדת יצירתי וחסכוני. אלו לא מילה והיפוכה.אחת לא סותרת את השניה.
כיצד?
פשוט מאוד. מחומרים זמינים וחומרי מיחזור אפשר להכין יופי של תוצרים,משחקים,מזכרות ופעילויות כיפיות אשר בהן לא רק התוצאה היא כיפית אלא גם מהלך הפעילות שזה לא פחות אם לא יותר-חשוב.
דוגמאות? בבקשה..
אפשר להכין משחק באולינג מבקבוקי פלסטיק שמקשטים אותם יפה, אפשר להכין בובות מצחיקות מגרביים שאין בהם שימוש, או תמונה יפה מדיסק.
אפשר ליצור דרך עיסת נייר מסגרת לתמונה ולצבוע אותה ולקשט.
אפשר להכין ים של דברים מחומרים זמינים...
כדאי ומומלץ בחום...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תיאום ציפיות?'
תיאום ציפיות?
04/01/2012 | 21:01
28
חשבתי הרבה איך לנסח את ההודעה הזאת... והשאלה הראשונה שעלתה בי, וסליחה על הפילוסופיה המתפרצת, היא מה זה חסכוני, יקר וזול?
חשבתי על ימי ההולדת שאני חגגתי לקטן יחד עם אלה שערכו חברותי לילדיהן - איזה ספקטרום נרחב של רעיונות, הפקות והוצאות!
מה שנתפש בעיני אחת כחשוב וכחסכוני, יכול להתפש בעיני אחרת כבזבוז מוחלט.

לכן, ובאמת אחרי שיחות רבות עם אותן החברות סביב כל יום הולדת... השנקל שלי הוא תיאום ציפיות עם עצמנו, בני זוגינו וילדינו, וחינוך בהתאם. (אידאי משהו, אבל גם ישים לטעמי, כמו כל דבר אחר בחינוך...).

אם מתאים לנו ימי הולדת "נושאיים" אז שלל העצות שמחולקות פה בפורום יהפכו יום הולדת כזה לחסכוני.
אם מתאים לנו מפעיל, אז סקר שוק כמובן
וכד'...

עם כל החיסכון אגב, לא הייתי מתפשרת על מה שהחלטנו שחשוב לנו בימי ההולדת - בין אם זה אוכל (בריא יותר לרוב יעלה יותר... ), מפעיל, מקום, כמות אנשים וכד'.

ורק בשמחות!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שני טיפים'
שני טיפים
04/01/2012 | 22:15
62
אני אף פעם לא מפעילה בעצמי, אלא מזמינה מפעיל, ולכן הטיפ הראשון שלי הוא:
להתחלק עם עוד ילד ביום הולדת. ככה מתחלקים בעלויות ובכאבי הראש, אבל כל אחד מהילדים מקבל תשומת לב ומתנות.

בסוף האירוע מחלקים פרסים קטנים. אני לא אוהבת את פרסי הפלסטיק שמיוצרים בסין, ונהרסים תוך כדי המסיבה, תוך עוגמת נפש קשה לילדים. ולכן אצלנו
מחלקים עציצים קטנים, שהם גם ירוקים, גם מתכלים וגם זולים - 2 ש"ח במשתלה הקרובה. לטאץ' אישי אנחנו מוסיפים שלט תודה קטן דבוק על שיפוד.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'עושים הפעלה לילדים בבית ביצירת '
עושים הפעלה לילדים בבית ביצירת
05/01/2012 | 00:36
1
42
עוגיות בצורת מספרים או אותיות ובזמן שאופים מכינים כדורי שוקולד ואחר כך מקשטים את העוגיות
עושים משחקים לילדים, משחקים של פעם
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת שמח'
יום הולדת שמח
05/01/2012 | 08:46
36
בחג פורים קניתי לי תחפושת ב30 שקלים של ליצן שיפצתי אותה עם אקרילן בבטן ובישבן והיא מדליקה
אופה שוקולד פשוטה ותמיד תמיד מניחה עליה דף מבצק סוכר לפי מה שהילד אוהב באותה שנה עולה 30 שקלים
היו בוב ספוג טלאטביז פו הדב בקיצור אפשר אפילו להביא דף מודפס מהבית ובחנות מדפיסים אותו על דף סוכר
תמיד יהיה איתי צוות גדול לעזרהוכמובן חבר של אחותי הבמדים
דף קשר תמיד בהישג יד
תמיד יהיה כיבוד שאני הכנתי
כמובן
רעיונות למשחקים תמיד אני מוצאת פהhttp://kinderland.xnet.co.il/
לילדים אני תמיד משקיעה במשהו איכותי השנה כל אחד קיבל בובה של דרדס קטנה
שהוצאתי מהמכונה במסעדה ב-5 שקלים לבובה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת מיוחד וחסכני'
יום הולדת מיוחד וחסכני
05/01/2012 | 08:19
40
שמתי לב שהילדודס אוהבים הכי הרבה את היום הולדת הקטן והנעים.אינטימי. סדנת אפייה שבעלי עושה איתם. פנקיקיים קטנים, עוגיות .כולם מבסוטים. ולאחר האפייה.מאפשרים לילדים החמודים האורחים שהגיעו ליום ההולדת לשים כל מיני מילויים וממרחים.לפי טעמם האישי. הכל מונח בקעריות קטנות. מקסים, יפה אסתטי וכיפי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אנחנו חוגגים בבית...'
אנחנו חוגגים בבית...
05/01/2012 | 12:08
41
מכינים הכל (פשטידות, פיצות, פסטות) קונים בורקסים ממאפייה ואופים במקום, פיתות, סלטים, גבינות
עוגה שווה
חטיפים לילדים

אנחנו עושים אצל ההורים שגרים בבית פרטי אז יש חצר עם קצת מתקנים אז הילדים לא היו צריכים הרבה (בני 3). בגילאים יותר גדולים - מסיבת פיג'מות, מאפרת, ליצן - לא צריך להיות מקצועיים, מספיק שיש קצת חוש הומור ורעיונות וזה עושה את העבודה יופי יופי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מפעילים את החברים/משפחה '
מפעילים את החברים/משפחה
05/01/2012 | 12:51
33
לדוגמא לנו יש חבר שהוא אשף ניפוח בלונים בצורות אז הנה יש כבר משהו מגניב...פעם היינו ביום הולדת שהמפעילה הייתה הדודה חסכוני ביותר וכיף!
יום הולדת עם חבר טוב יכול לחסוך גם כן לא מעט.... גיליתי שלפעמים פחות ממתקים ופחות מבחר של אוכל רק מועיל לריכוז הילדים בהפעלה....ולי מוזיל את העלות ואני גם לא נשארת עם הרים של אוכל לא מנוצל.

לצערי אני ורעיונות יצירתיים לא הולכים יחד... ואני נתקעתי עם חבורת נסיכות שצועקות לי "לא בא לנו יותר את זה..." ומחכות שאמציא להן פעילות נוספת... אז בסוף עשינו את משחק הכיסאות ואחת שתיים שלוש דג מלוח....

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תכנון יום הולדת!'
תכנון יום הולדת!
05/01/2012 | 15:11
33
ראשית יש לתכנן מראש היטב היטב את כל מה שרוצים לעשות.
יש לעשות רשימה מסודרת של המרכיבים של המסיבה:
רשימת המוזמנים, רשימה של התפריט, רשימת קניות, ורשימת הפעלות לקטנטנים.
לכל רשימה יש לרשום מה התקציב שלכם ולהמשיך לפעול לפי אותו התקציב.
ברגע שהכול רשום מסודר אין סיכוי שתבזבזו מעבר להוצאות המקוריות שלכם.
צריך לבחור בתפריט פשוט וקליל, על פי רשימת המוזמנים וכמות האנשים.
מניסיון - תמיד תמיד קונים יותר ומכינים יותר אוכל ובסוף הרבה נזרק לפח!
ברור שאנחנו לא רוצים שיחסר משהו, אבל אפשר להכין אקסטרה בלי לפשוט את הרגל ובלי להגזים בכמויות.
אם עושים תכנון מדויק ולוקחים את הכל בחשבון יוצאת מסיבת יום הולדת מושלמת ומסודרת!
וכל אחד על פי התקציב שלו יכול להוסיף ולגרוע לפי רצונו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת חסכוני במיוחד'
יום הולדת חסכוני במיוחד
05/01/2012 | 16:12
32
קודם כל- בלי מפעילים!! מה רע במשחקי החברה של פעם? זה הכי כיף והילדים יזכרו זאת להרבה זמן.
להכין עוגה מושקעת (עד כמה שאפשר)- כי אין כמו עוגה של אמא (ולא קנויה, שאולי יפה יותר אבל טעימה פחות).

להביא לכל ילד שקית עם הפתעות (בשקל). עדיף משחק ולא ממתק:)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טיפ של החיים איך אפשר לחגוג ולהישאר בחיים'
טיפ של החיים איך אפשר לחגוג ולהישאר בחיים
05/01/2012 | 16:37
44
שוב שלום לכולם ותמיד כיף לחזור לחממה המלטפת של הפורום הזה.
אז איך עורכים יום הולדת לילד מבלי לפשוט רגל ?
קבלו טיפים, עצות ורעיונות ליום הולדת כיפית וחגיגית שהיא גם חסכונית (לא מחייב).
כמובן שכלום לא יכול לעצור את הקידמה,וימי הולדת כיום זה לא מה שהיה פעם,נדמה שהיום זה יותר לחץ חברתי וכמובן הקפיטליזים שהולך במדינות מפותחות כמו שלנו.
אבל קחו דוגמה אישית ממני שעדיין צרובה היטב בזכרוני גם בחלוף מעל 30 שנה.
ילדים זה עם ממזר שמאבד מהר מאוד עניין מכל ההמולה סביבו גם אם "יובל המבולבל" וכיו"ב מלהטטים ביום ההולדת.

אצלי זה קרה בשנות ה-70 המוקדמות, יום הולדת פשוט אבל עם מלא חברים מהגן ומהבתים הסמוכים,ונראה לכם שעניין אותי מי בא או לא,עניין אותי מה הביאו לי מתנה חחח, ואז באותם זמנים היו "דוקים" ועוד כל מיני מתנות שהילדים הכינו בבית מעשי ידיהם,אמא שלי ז"ל בכלל לא הצטרכה להוציא אלפי שקלים על ההכנה ליום ההולדת (שלי או של אחיי) כל השכנות והדודות הביאו עוגות (הרוב עוגות טורט שחצו אותם עם חוט תפירה ומילאו אותם בקרם) ומלא ממתקים.
בלי ליצנים ובלי חארטות, תמים ואפקטיבי והייתי עירני כל יום ההולדת ולא איבדתי עניין לשנייה.

לכן העצה העיקרית שלי שאין צורך להשקיע אלפי שקלים ליום הולדת "לדרדקים" שלכם, הם יזכרו רק את המתנות והממתקים יותר מכל כוכבי הילדים והאטרקציות שתביאו להם, הכי חשוב גם זה איך תפעילו את המוזמנים הקטנים כי הם חייבים גירוי מההתחלה עד הסוף.

אומנם בתקופת הילדות שלי הכל היה בקטן, המדינה הייתה בחיתוליה, ובואו לא נשכח... מהגיל שהתחלתי להבין את מהות ימי ההולדת,מדינת ישראל עברה 2 מלחמות (ששת הימים וים כיפור) ולמי היה ראש בכלל לחגיגות בומבסטיות.
אז ימי ההולדת שלי היו הדבר הכי כייפי שזכור לי,במיוחד אלו שנחוגו בגן,ועד היום יש לי תמונות.
אז ביננו... בימים של מיתון וכל הטררם הזה של צדק חברתי, אל תפרצו את המסגרת הכלכלית שלכם רק בשביל להרשים אחרים.
תבואו צנועים תצאו אחלה הורים, הרי בסך הכל מה שחשוב זה הכוונה כי לילד לא חשוב כמה כסף הוצאתם,הוא צריך לחוש שהוא כמו כולם חוגג יום הולדת וכמה אתם אוהבים את הילדים.
אז סוף שבוע נעים לכולם ובהצלחה

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת חסכוני'
יום הולדת חסכוני
05/01/2012 | 18:14
23
ליום הולדת חסכוני צריך לחשוב קראטיבי.
קודם כל בוחרים במקום שלא עולה כסף כמו הבית שלך או הבית של הסבתא אם הוא גדול יותר, ואפשר אפילו בגינת הבניין או בגינה הציבורית (לא בחורף) או אפילו במקלט של הבניין אם יש.
מקשטים את הבית בבלונים וניתן אפילו להכין קישוטים עם הילדים מגזירות או שרשראות כמו שמכינים לסוכה וזה גם משהו שיפעיל את הילדים וימצא להם תעסוקה.
מחליטים על אחד ההורים או הדודים שיהיה המפעיל והאחראי של האירוע, שמים מוזיקה כמובן של יום הולדת ומתחילים את ההפעלות.
ניתן לשחק משחק הכסאות, חבילה עוברת, ושאר משחקים נוסטלגיים שלא דורשים כסף או קנייה מיוחדת.
למשקיענים ניתן לאפר את הילדים או לעשות להם איזה ציור מיוחד כמו פרפר או משהו או לחלופין לקנות קעקועים חד פעמיים ולשים להם והם מאוד יתלהבו.
בתור כיבוד ניתן להכין כמו שלנו היו מכינים פעם סנדוויצ'ים עם גבינה וחומוס או מלפפון וחומוס, או שוקולד וכדומה..
ניתן גם לרכוש פיצות או בורקסים מוכנים של מעדנות או שלושת האופים לדוגמא אם קונים את המיני בורקס יש בחבילה 48 חתיכות וזה בהחלט מספיק.
ניתן כמובן לקנות או להכין שקיות הפתעה עם כמה פיצ'יפקס שניתן לקנות היום בחנויות של שקל עם כמה ממתקים וככה כולם יהיו שמחים ומרוצים.
כמובן הכי חשוב לצלם את האירוע ניתן לקחת מצלמה דיגיטלית שהיום נמצאת כמעט בכל בית בישראל ולתת למישהו שיהיה אחראי על צילום האירוע והנה לכם יום הולדת מעולה בכמעט כלום כסף והשקעה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'7 ימי הולדת לימדו אותי ש:'
7 ימי הולדת לימדו אותי ש:
05/01/2012 | 21:14
46
- 1- הפתעות- לגשת לחנויות ה"שנקל" ולא להוציא על הפתעות יותר מ שקל וחצי - שניים.

2- אוכל - אין צורך בארוחה מלכותית, אני השנה עשיתי בצק לפיתות ועשינו מדורה קטנה עם כיפת ברזל קטנה לפיתות. קניתי 1 - חב' לבנה ו1 - חבילת שוקולד השחר.

וגם זה היה מיותר, גם ככה הילדים אכלו רק- עם שוקולד או בלי כלום, יכלתי לחסוך את הלבאנה.

3- כיבוד- קניתי חבילה אחת של פופקורן שבה היה כמה חבילות וכל פעם שנגמר עשיתי עוד. קניתי חבילה אחת של סוכריות על מקל והילדה חילקה בסוף סוכריה לכל ילד, תאמינו לי שאף אחד לא הלך רעב הביתה... מי אמר שכל היום הולדת הם צריכים לטחון...?!

4- אם מישהו מבני המשפחה יכול להפעיל את הילדים זה הכי טוב. תאמינו לי שהילדים נהנים גם מהמשחקים הישנים של פעם והם ממש לא חייבים ליצן מעצבן או מתנפח בגודל של בית כדי להנות. עד כמה שאפשר- להפעיל לבד ובבית.

5- לא חייבים להזמין את כל העולם. באמת לא חייבים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טיפים + תכנית, ליום הולדת חסכונית !!! '
טיפים + תכנית, ליום הולדת חסכונית !!!
05/01/2012 | 21:46
99
לאחר שנים של ארגון ימי הולדת באופן קבוע
יש לי טיפים כיצד לחסוך ואף ליהנות מאוד באירוע
דבר ראשון והכרחי ,על מנת לעמוד במשימה
להכין מראש "תכנית עסקית" ולהלן הרשימה
עלויות אל מול תקציב, עד הפרטים הכי קטנים
הפעלות, פרסים, כיבוד, משחקים וכמות מוזמנים
אם יש לילד נוסף יומולדת באותו התאריך או די קרוב
חגיגה משותפת היא גם חוסכת וגם משמחת לרוב
במקום לקנות קישוטים ניתן להכין עם הזאטוטים
מגוון ברכות וכרזות מחומרים הכי פשוטים
"מסיבות נושא" הם עניין נפוץ, אך לא חייב להיות יקר
מסיבת פיג'מות/ברביות/מחשב יכולה להיות אחלה דבר
כל ילד מביא פריט מהבית : פיג'מה, בובה, משחק
וכך הם גם שותפים לחגיגה וגם הארנק לא נשחק
אפשר גם לסנג'ר אח או אחות להיות ה"ליצן" המושלם
שיספר בדיחות קרש ויחלק בלונים ומשרוקיות לכולם
משחקים זולים ומהנים הם "משחקים של פעם" ויש המון
כיסאות מוזיקליים, חבילה עוברת או חפש את המטמון
לגבי אוכל די ידוע שילדים בעד אוכל פשוט ולא מורכב
כריכים עם חומוס ומלפפון חמוץ או פיצה כל אחד יאהב
שימוש בכלים חד פעמיים יעיל, חסכוני ומאוד נוח
כמעט ולא מלכלך ויש יפים וצבעוניים במיוחד לאירוח
עוגה קנויה זה עסק יקר ופשוט בזבוז אדיר
אפשר להכין בבית עוגה מושקעת בחצי מחיר
להוציא מתכון פשוט מהאינטרנט לעוגות שוקולד מעולות
וניתן לקשט עם דף אכיל או סוכריות צבעוניות נפלאות
מחנויות של "הכל בשקל " ניתן לרכוש שקיות הפתעה ומתנות
יש מבחר גדול ודברים מקסימים גם לבנים וגם לבנות
ניתן גם לרכוש שיפודי עץ פשוטים וסוכריות דובונים ונחשים
ולהכין עם הילדים זר חגיגי ליומולדת טעים ומרשים
ולסיום, לדעתי הכי חשובה ביומולדת זאת האווירה השמחה והמלהיבה
שלא עולה אפילו שקל אבל עושה את החגיגה להכי מוצלחת בסביבה :)

ושיהיה ועד 120 המון ושתהיה מסיבה

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שישי אחה"צ'
שישי אחה"צ
06/01/2012 | 00:47
27
בפארק השכונתי.
לשכור סטודנט שיתלבש כליצן
או קוסם מתחיל.

בתור ילד סבתי אירגנה משחקי חברה ביום ההולדת שלי.
עד היום אני זוכר משחקים כמו תחרות נשיפה בצמר גפן,
לאכול תפוח בקערת מים,
להכניס נר לבקבוק ריק.
לפוצץ בלון בחיבוק.

פעם היו ימי הולדת...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הטיפים שלי ליומולדת חסכוני לקטנטנים '
הטיפים שלי ליומולדת חסכוני לקטנטנים
06/01/2012 | 01:27
2
49
קודם כל, ניתן לדחות את הגיל ההתחלתי של החגיגות. ילד מתחת לגיל 6 יכול בהחלט להסתפק בחגיגה צנועה יותר בקרב המשפחה, וחגיגה בגן. במידה ופסחתם על חגיגות גילאי 4 ו- 5, חסכתם לעצמכם הוצאה ממוצעת של 3,000 שקל לכל ילד. ואם נחשב עבור 3 ילדים לדוגמא – חיסכון של כ- 9,000 שקל

אזזזז - למה לא לחגוג עם כמה חברים ביחד

בגילאי 6, כבר אין מנוס מהחגיגות בד"כ... אז האם בכל זאת ניתן לצמצם עלויות? בוודאי
יום הולדת בזוגות הוא  פתרון חסכוני ביותר לחגוג יום הולדת עם ליצן או קוסם הוא יום הולדת משותף. בודקים האם יש חבר טוב של הילד בגן שיום ההולדת שלו קרוב מאוד לתאריך של הילד/ה שלכם, ולחגוג יום הולדת משותף. כמובן שכל אחד מקבל עוגה משלו. יתרון שהרבה ילדים עשויים להתלהב ממנו - שתי עוגות ביום הולדת אחד !

הכיבוד – נכון שפיצות זה מרשים, ולחמניות עם נקניקיות זה נחמד וטעים, ומאוד מפתה להכין שולחן עמוס כל טוב למבוגרים הממתינים. אך ניתן בהחלט להסתפק בצלחת ממתקים, פיתות עם שוקולד, ועוגה וקפה למבוגרים. סעיף הכיבוד יכול לרדת מ- 500 שקל ל- 150 שקל, חיסכון של 350 שקל לילד

הפתעות – יש טווח גדול למחירי ההפתעות. וכאשר אנו עומדים מול השפע, תמיד עוברת מחשבה: "עוד 2 שקלים לא ישנו בעלויות". אז זהו, שזה כן משנה. במידה והחלטתם להעלות את התקציב של כל הפתעה ב- 2 שקלים, והזמנתם 40 ילדים, העליתם את עלות יום ההולדת ב- 80 שקל נוספים. תחשבו אם זה שווה, עבור מתנה שמוצאת את מקומה כעבור יומיים בפח כנראה ...

ולהלן מספר רעיונות לימי-הולדת חסכוניים, פשוטים, אך עם זאת- כיפיים ואטרקטיסיים לילדים :

יום הולדת מהסרטים - אפשר לקחת את הקטנים לקולנוע, קונים כרטיסים מראש, כמובן שלא לפני שבדקתם עם הילד\ה איזה סרט יעדיפו לראות. כך הגעתם לשעתיים של פעילות ללא מאמץ, ובהרבה פחות כסף. בדרך כלל יש גם הנחות של אחד פלוס אחד על כרטיסי קולנוע דרך חברות האשראי. קונים פופקורן ושתייה, וכך גם חסכתם לעצמכם את כל נושא הכלים החד פעמיים והבלגן בבית.

קיפצו בבית - ניתן לשכור טרמפולינות ומתנפחים ניתן להשיג מתנפחים גם בזול בין 250 ל-300 ₪ רק חשוב לשים לב מה גודל המתנפח שמביאים לכם. מעבר למתנפחים אפשר לעשות פינות יצירה: פינת הכנת כדורי שוקולד, פינת כתיבת ברכות, קליעה למטרה - מעמידים שולחן עם שש פחיות (שלוש למטה עוד שניים מלמעלה ואחד בראש המגדל) וזורקים עליו כדור טניס ומסמנים קו זריקה. כמובן שאפשר לעשות את המשחק קשה בהתאם עם מרחקים גדולים יותר או מספר רב של חפצים. פינת קעקועים, פינת איפור (אם זה יום הולדת לבנות). קונים כיבוד קל ושתייה קלה או מזמינים פיצה וכך חסכתם לעצמכם מפעיל בשווי של לפחות 2000₪ - עכשיו רק נשאר לנקות את כל הבלאגן.

יום הולדת מסיבת פיג'מות - מתאים בעיקר לבנות . יום הולדת שמתחיל בשעות הערב וגם נשארים לישון עד למחרת בבוקר. מתאים לעשות מסיבה כזאת בערב שבין יום שישי לשבת. כולן בפיז'מות, אפשר להזמין סרט ולצפות בו ביחד. להזמין פיצה ושתייה קלה לכולן (כיבוד פופולארי מאוד בקרב ילדים). לעשות פינת איפור ולק, לקנות קעקועים שנשטפים במים, וכך לספק פעילות של לפחות שעתיים. פורסים מזרנים ברחבי הבית, והלכים לישון ביחד.

שימו לב שבבוקר יקומו "כמה" ילדות רעבות, אז הקפידו לדאוג לדגני בוקר או חביתיות שקלות ומהירות להכנה עם רוטב מייפל או שוקולד לבחירה של כל אחת. !

יום הולדת משחקי מחשב - אותו דבר כמו מסיבת פיז'מות של בנות רק לבנים. עושים ערב של סרט ומשחקי מחשב ואפשר גם לעשות פינת קעקועים (לא של נסיכות כמובן ) לבנים. מזמינים פיצה לכולם ואוכלים ביחד ארוחת בוקר. !

ו- יומולדת שמח ומהנה לכולם
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת מהסרטים - יוצא מאוד יקר !'
יום הולדת מהסרטים - יוצא מאוד יקר !
07/01/2012 | 09:38
1
42
אם צריך להזמין גן - 35 ילדים * 37 ש"ח לכרטיס קולנוע ליל -  יוצא 1295 ש"ח, לא כולל פופקורן ושתיה, והסעה אם לא גרים קרוב לקולנוע.
במבצעי 1+1 של כרטיסי האשראי אי אפשר לעזר, כי זה רק לכרטיס אחד.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא לכך התכוונתי בכלל במה שכתבתי '
לא לכך התכוונתי בכלל במה שכתבתי
12/01/2012 | 23:43
29
היי,
תודה על תגובתך לפוסט שלי, אך לקחת אותו לאן שלקחת, ובטח לא למקום שאני התכוונתי אליו.
את העיצות והטיפים שלי ביססתי על נסיון העבר, כך שאין כלל על מה להתוווכח : לרגע לא דיברתי על "גן שלם", חחח.... לכל היותר 15 ילדים ! כמובן, שאף אחד גם לא הזכיר הסעה מאורגנת בתשלום, אלא הגעה בכמה מכוניות פרטיות לקניון בקירבת מקום, שזו חוויה נחמדה בפני עצמה - בדוק ! ומי בכלל מתיימר לשלם הון על פופקורן ושתייה בקולנוע מה השתגעתי לגמרי :) ?? כל הכיבוד הוא בהכנה עצמית, או הזמנה של פיצה משפחתית לדוגמא.
ובאשר למבצעי 1+1 על כרטיסי קולנוע: לא הבנתי למה התכוונת. אני בכל מקרה ניצלתי את המבצעים שהיו אז לכך, וכך חסכתי 6 כרטיסי קולנוע (מ-3 כרטיסי-אשראי שונים) - סופר משתלם, חוויתי וחסכוני לקבוצת ילדים, בדיוק כפי שציינתי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת ששילב אגדות עם משחק חפשי את המטמון'
יום הולדת ששילב אגדות עם משחק חפשי את המטמון
06/01/2012 | 22:35
1
90
לנסיכה בת החמש  ו-15 חברותיה (!) חגגנו יום הולדת ששילב אגדות עם משחק חפשי את המטמון, והיה מקסים.
לשלב ההתאספות (שמנסיוני, לוקח רבע שעה - עשרים דקות ודורש עשייה כלשהי) הכנו בגינה שולחן איפור, ליד שולחן השתייה+חטיפים, והילדות איפרו את עצמן ואחת את השנייה. כשהתחלנו, ביקשנו מכולן לשכב על המחצלת ולעצום את העיניים, וקראנו שיר מחורז על כל הנסיכות שייצאו לחפש את המטמון במלכות האגדות, ברגע שהפייה ילדת היומהולדת תיגע בהן בשרביטה.
מכאן, כתב חידה בחרוזים הציג כל פעם את האגדה הבאה ואת מיקום הפעילות - גן שעשועים, מתנ"ס, חזרה לגינה שלנו וכו', כשתחנות הפעילות בהשראת אגדות (אסוציאטיבי למדי). הפעילויות לאגדות:
החתול במגפיים: משחק החבילה (מישהו לא מכיר? הסבר: ילדת היומ' עברה עם קובייה בין הילדות היושבות במעגל. מי שזרקה וקיבלה שש בקובייה, רצה למרכז, נעלה מגפיים של אבא, חבשה כובע עם אוזניים של חתול והתחילה לפתוח את החבילה (שכבות רבות של נייר עיתון). בינתיים הקובייה ממשיכה לעבור, כך שיש מצב שילדה מחליפה ילדה שאפילו לא הספיקה להתחיל לפתוח, והשמחה רבה). בתוך החבילה היו שקית ממתקים מחרבי שיניים למהדרין לכולן, והפתק הבא.
סינדרלה: שרשרת סנדלים ? שתי ערימות סנדלים ? כל ילדה הניחה סנדל אחד שלה בכל ערימה, התחלקנו לשתי קבוצות, חיברנו סנדל לסנדל ויצרנו שרשרת סנדלים שאפשר להרים באוויר בלי שהיא תיקרע. כדי שהמשימה תהיה קבוצתית ולא תחרותית, בסוף שתי הקבוצות חיברו את השרשרות שלהן לטבעת.
פינוקיו: ציור גדול של פינוקיו, בעינים קשורות צריך לפי התור להדביק את האף במקום הנכון.
עמי ותמי: כל זוג קיבל חוט ריקמה שבמרכזו קשורים שני מרשמלו, אוכלים את החוט בלי עזרת הידיים כדי להגיע למרשמלו. צריך להכין יותר מכמות הילדות (נפל לנו, נרטב לנו, היא הפילה לי).
המטמון: לנסיכה שלנו כבר שש שנים מלאו/אך מסענו עוד לא תם, המתינו ותראו:/ביתה של הנסיכה - הלא הוא הארמון/ובגינתו, כמו שהבטחנו, מתחבא מטמון./מי שמוצאת את המטמון לנסיכות תקרא/ותחכה בסבלנות לכל החבורה/והנסיכה שלנו את התיבה פותחת/ומה שיש בפנים-נראה כולנו יחד!
ואז עוגה, נרות, שירים והביתה.
הכל הכל לקח שעתיים והיה כיף. הנסיכה שלי ריחפה על עננים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נשמע מקסים!'
נשמע מקסים!
07/01/2012 | 09:46
5
לצפיה ב-'לו הייתי פיראט'
לו הייתי פיראט
07/01/2012 | 02:15
24
בזמנו, ארגנתי לאחי הקטן יום הולדת "קונספט" באווירה ימית. הוא היה בכתה ג', בגיל שהחליט להזמין רק את הבנים....

ההזמנות נשלחו בפתקים שגלגלנו והכנסנו לבקבוקים (מכתב בבקבוק)
גזרתי מבד טריקו אדום וכחול משולשי בד - ששמשו בנדנות. היה בדיוק חצי חצי.
גזרתי רטיות שחורות כמספר הילדים ובעזרת חוט גומי שחור הם הומצדו סביב ראשי הילדים
בעפרון איפור צוירו שפמים וזקנים.
היה לנו "עדר" פיראטים

הילדים חולקו ל 2 קבוצות (הספינה האדומה והספינה הכחולה). שיחקנו טרוויה על פיראטים ויורדי ים מפורסמים.
עשינו תחרות שריקות

אחרי זה שחקנו "חפשו את המטמון" - כשלכל קבוצה הוצמד מבוגר ומפה בכתב סתרים. היה מטמון אמיתי (קופסא עתיקת מראה מלאה בשכבת מטבעות שוקולד ומתחתיה פרס לכל ילד)
העוגה היתה בצורת קופאת מטמון עם שרשאות מסוכריות ומטבעות שוקולד.

שיחקנו משחק "פרה עיוורת" בגרסה ימית שכללה להצמיד נוצה לזנב של תוכי צעצוע
לימדתי את הילדים לעשות שני סוגי קשרים - (אפשר ללמוד ביו טיוב או למצוא מישהו שהיה בצופים או במקום הנכון בצבא....) כי כל ימאי חייב לדעת לקשור
ולבסוף הכנו "יומן מסע" כשכל ילד היה אחראי על הכנת דף אחד שמתאר את ההרפתקאותיו מאותו היום.

היה מעולה. הילדים נהנו עד הגג.  העלות הייתה סבירה בהחלט
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הטיפים שלי...'
הטיפים שלי...
07/01/2012 | 08:52
33
כאשר אחותי הקטנה הגיעה לגיל מצוות להוריי לא היתה אפשרות לערוך מסיבת ענק החלטנו אחיי ואני לערוך לה מסיבת הפתעה.
אני התחפשתי לליצן ודאגתי לכל מיני משחקי חברה, אחי השני דאג למוזיקה שהרנינה את כולם, אבי עשה להם מנגל "על האש" והכלה היתה מאושרת מאין כמותה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'האם ניתן להצליח במשימה???'
האם ניתן להצליח במשימה???
08/01/2012 | 14:29
51
חגיגת יום הולדת לגיל 4 , הרבה סבלנות אין להם...מה עושים???
1. בלונים -והרבה... משמח כל ילד ואין ספור משחקים והפעלות עם בלונים...
2. מוזיקה- שירים, שירי יום הולדת - היום ניתן דרך המחשב\אינטרנט למצוא כל שיר
3. משחק בינגו על בסיס צבעים (לילדי גן שעדיין לא יודעים מספרים) או על בסיס ציורים שניתן להכין בקלי קלות בבית
4. כמובן עוגה.
5. ניתן להכין עם הילדים פיצה אישית לכל ילד -נחמד מאוד ומעסיק אותם , מסקרן אותם , והם מחכים כבר לפיצה...
הכי חשוב הרבה שימחה
לגבי הערכות שלכם נשמע נחמד מאוד ואשמח לנסות...אוטוטו יש יומולדת...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'העצות שלי'
העצות שלי
09/01/2012 | 08:56
4
39
לאחרונה נפתחו מלא מלא חנויות של דברי קוסמטיקה במחירים ממש מצחיקים (ביוטי קייר, מיי קוסמטיקס וכו'...).
הרעיון שלי ליומולדת 6 לנסיכה היה, לאסוף כמה חברות טובות שלי, גיסות וכו' (אין לי אחיות... :-S), ללכת לפארק הקרוב שם יש דשא גדול ולעשות תחנות:
תחנה אחת של קעקועי נצנצים (ערכה של 8 צבעים + מדבקות שבלונה עולה 35 שקלים),
תחנה אחת של איפור (כל עפרון איפור עולה 3 שקלים),
תחנה אחת של תסרוקות (כל "סטיפה" של קוקיות או סיכות עולה בערך 1.50 ש"ח וזה מספיק ל- 15 ילדות בקלות)
וגולת הכותרת - עוגה בהזמנה אישית - קונים קאפקייקס בשקל, בטעם שוקולד או וניל - כמובן שאפשר להכין גם בבית - מניחים על שולחן קעריות עם רוטב שוקולד, סוכריות בכל מיני צבעים, עדשים, מרשמלו קצוץ וכו' וכל ילד מכין לעצמו את העוגה שהוא אוהב...

זהו, שיהיה מזל טוב
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ואו אני חייבת לשאול'
ואו אני חייבת לשאול
09/01/2012 | 13:10
3
35
בתור שכנה פחות או יותר , עם ילד שנולד גם בדצמבר, איך עושים במקומותינו יומולדת בפארק? אני תמיד חושבת על זה ולא מעיזה... אשמח לתשובה, גם במסר אם את מעדיפה (השנה כבר עשינו בבית, אבל רוצה להחכים לשנה הבאה ).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בארצנו הקטנטונת...'
בארצנו הקטנטונת...
09/01/2012 | 14:24
2
31
לא קשה לתפוס שבוע יבש, ואז בסופו ניתן לערוך יומולדת בפארק (כאן יש, בעין חמד, אחלה פארק).
את אותו רעיון של יומולדת ניתן לעשות גם בבית, בחניה, או בכל מקום אחר מקורה וחמים.

מזלטוב :)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אבל קר אצלנו...'
אבל קר אצלנו...
09/01/2012 | 15:19
1
22
את עשית בעין חמד? זה בתשלום לא? לא היה קר? לא היה עמוס?

ברור שאת אותו רעיון אפשר לעשות בבית, סתם התענינתי בכללי בלי קשר לתוכן היומולדת (שלא רלבנטי כרגע כי הוא בן, אולי כשהקטנה שלי תגדל...). לה יש יומולדת באפריל ואני כבר חושבת על דשא מתאים באיזור (שנה שעברה די שברתי את הראש ובסוף לא ממש עשינו לה בגלל רצף מבאס של גשם/מחלה/גשם/מחלה עד שהתייאשנו, אבל השנה מקווה לחוויה מתקנת .

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא פארק עין חמד - זה בטח בתשלום'
לא פארק עין חמד - זה בטח בתשלום
09/01/2012 | 23:06
22
אני מתכוונת לפארק שליד גן השעשועים בשכונה.

איפה אתם גרים? (אפשר במסר...)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'דוגמאות לימי הולדת שחגגנו'
דוגמאות לימי הולדת שחגגנו
09/01/2012 | 09:05
1
78
בכל ימי ההולדת קנינו כיבוד קל. הפתעות השתדלנו בהתאם:

יום הולדת פיראטים - ילד בן 5
קישוטים: הורדנו דפי צביעה מהאינטרנט של ספינות פיראטים וצבענו מראש עם הבן שלנו.

הוכנה לכל אחד מן הילדים רטייה מסול עם קשירה מגומי. בנוסף - משקפת מגליל נייר טואלט. לבן שלי - כובע פיראטים מסול.
הילדים הגיעו, איפרתי אותם, בלי קשר ליום ההולדת - כל אחד לפי בקשתו, במקביל קישטו את המשקפות במדבקות, וכן קישטו תבות עץ קטנות.
לאחר מכן היו מספר משימות - בדרך למטמון - המשימות לא היו תחרותיות אלא משותפות: משחק באולינג, משחק ים יבשה ולבסוף - חפש את המטמון. הכנו מראש פתקי משימה שהובילו מאחד לשני, והפתק האחרון הוביל אל המטמון:

המטמון היה - תבת האוצר שקישטו בהתחלה, ובתוכה: קצת ממתקים וגם אבני פסיפס בצבעי כסף וזהב הנרכשות בחנויות יצירה.

עוגה: הכנתי לבד מבצק סוכר - ספינת פיראטים, ועליה הוספנו בובות פיראטים - נדמה לי מביצת קינדר שהייתה.

יום הולדת דרדסים -  ילד בן 6

הכנו מראש לילדים כובעי דרדסים מסול.

פעילות יצירה: כל ילד קיבל מובייל של שני דיסקים הקשורים אחד לשני - על האחד מודבק עיגול כחול ועל השני עיגול לבן מסול.
הכנתי מראש: כובע דרדס, אף, עיניים זזות, אוזן לדרדס. על פי דוגמא שהכנתי מראש - כל ילד הדביק את פרצוף הדרדס על ההעיגול הכחול - פה הוספנו באמצעות טוליפ אדום.

על העיגול הלבן העבודה הייתה יותר חופשית - היו להם צורות סול ואחרות מחנות יצירה - פרפרים, פרחים, פטריות, דשא. הם הדביקו כל אחד לטעמו.

משחקים: חם קר - לקחנו פטריה שנשארה מעבודות היצירה, אחד יצא מהחדר והאחרים הינחו אותו לפי חם-קר, משחק תופסת - אישי היה עם כובע מכשפה ואף של גרגמל והם היו צריכים לברוח ממנו.
בנוסף, אישי הכין מצגת תמונות על 6 השנים של בננו - בפאוור פוינט וכן הראה מספר סירטונים שלו מאז שהיה קטן.

עוגה: מצויירת מבצק סוכר - אני ציירתי את הגבולות והבן שלי היה שותף בצביעה.

יום הולדת פרפרים - ילדה בת שנתיים:
יום הולדת יחסית מצומצם: קנינו בחנות יצירה פרפרים גדולים ולוחות קנווס. בתחילת יום ההולדת נתנו לילדים לצבוע כל אחד לפי טעמו בגואש. בזמן שהתייבשו העבודות, שרנו שירי יום הולדת. לאחר הארוחה, הילדים חזרו לעבודותיהם - הדביקו את הפרפרים - כל אחד לפי טעמו וכן קישטו את העבודה באלמנטי יצירה נוספים שהיו לנו.
העוגה: קניתי שבלונות של פרפרים - עוגה מבצק סוכר מקושטת מעט בפרפרים.

יום הולדת אילת מטילת - בת 3.

הכנו קישוטים בצבע תכלת. ביקשנו מהמוזמנים שיבואו לבושים בתכלת (זה לא ממש עבד), הכנתי עוגה מבצק סוכר של אילת מטילת, עם כל החיות שפגשה בדרך.

הכנו מראש בצק - הילדים הכינו עוגיות ועם הסיום הכנסנו לתנור.

בזמן אפיית העוגיות, סיפרנו את הסיפור אילת מטילת וכל פעם שאילת פגשה חיה, הם היו צריכים למצוא אותה.

בסוף הסיפור - כשמגיעים לבית של אילת עם כל אחיות ואמא נותנת להם עוגיות ומיץ תפוחים - הילדים אכלו את העוגיות שהכינו ונאפו בתנור. התזמון יצא מעולה.

פעילות יצירה - הכנת מוביילים: כל אחד קיבל 4 עיגולים מ-MDF עליהם הדביק משני הצדדים עיגולים מסול בצבעים שבחר. על כל עיגול, הדביק אחת מהחיות שהיו בסיפור של אילת מטילת או קישוט אחר בהתאם למה שהיה לנו.

מראש הכנו מקלות בהצלבה - מחוברים על - ידי גומיה, בקשה של כל מקל נקשר עיגול ונוצר מובייל.

לאחר מכן ישבנו איתם, כל פעם ילד בחר אחת מהחיות של הסיפור, ובאמצעות שאלות, הילדים היו צריכים לנחש איזו חיה בחר.

בהפתעות - קצת ממתקים, אבל גם עיגול MDF עם מגנט, עיגולי סול ו-3 חיות שהילדים יוכלו להכין להם מגנט בבית.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איזה יופי!!'
איזה יופי!!
09/01/2012 | 10:11
42
נשמעים נהדר, אני שוקלת לאמץ חלקים ממסיבת איילת מטיילת שלך לפעילות בגן. פשוט מקסים!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לערוך יום הולדת לילד בלי לפשוט את הרגל'
לערוך יום הולדת לילד בלי לפשוט את הרגל
09/01/2012 | 14:03
86
כאמא לארבעה ילדים (שני בנים ושתי בנות) אין ספק שיום הולדת כייפית יכולה להיות גם חסכונית אם רוצים,צריך הרבה יצירתיות ותכנון מוקדם כדי למנוע הוצאות מיותרות,להלן מספר דוגמאות מניסיון אישי שלי :
1.על מנת לחסוך עלות מפעיל ניתן לקחת את הילדים  לפארק .מתכננים  מראש את נושא היום הולדת, למשל לבנים הנושא היה שודדי ים. שיחקנו במשחק "סימני דרך". מבעוד מועד מסתירים כתבי חידה לאורך המסלול, עם רמזים ובסופו של דבר הילדים מגיעם למטמון.
2.יום הולדת משותף- פתרון חסכוני אם רוצים לחגוג יום הולדת עם ליצן או קוסם . בודקים אם יש חבר טוב של הילד בגן שיום ההולדת שלו קרוב מאוד לתאריך של הילד שלכם וחוגגים להם יום הולדת משותף. כמובן שכל אחד מקבל עוגה משלו. יתרון שהרבה ילדים עשויים להתלהב ממנו - שתי עוגות ביום הולדת אחד.אני וגיסתי ילדנו באותו היום וכל שנה אנחנו חוגגות להם יחד.
3. יום הולדת מהסרטים בקולנוע-קונים כרטיסים מראש לסרט שהילד בוחר. כך הגעתם לשעתיים של פעילות ללא מאמץ, ובהרבה פחות כסף. בדרך כלל יש גם הנחות של אחד פלוס אחד על כרטיסי קולנוע דרך חברות האשראי. קונים פופקורן ושתייה, וכך גם חסכתם לעצמכם את כל נושא הכלים החד פעמיים והבלגן בבית.
4.יום הולדת בגינה - שוכרים טרמפולינה  ומתנפחים  (עלה לי כ- 300 ₪ ) רק חשוב לשים לב מה גודל המתנפח שמביאים לכם. מוסיפים פינות יצירה: פינת הכנת כדורי שוקולד, פינת כתיבת ברכות, קליעה למטרה ,פינת קעקועים, פינת איפור (אם זה יום הולדת לבנות). קונים כיבוד קל ושתייה קלה או מזמינים פיצה וכך חסכתם לעצמכם מפעיל בשווי של לפחות 2000₪ - עכשיו רק נשאר לנקות את כל הבלאגן...
5.מסיבת פיג'מות  לבנות- מתחיל בשעות הערב וגם נשארים לישון עד למחרת בבוקר. כולן בפיז'מות, אפשר להזמין סרט ולצפות בו ביחד. להזמין פיצה ושתייה,. לעשות פינת איפור ולק, לקנות קעקועים שנשטפים במים, וכך לספק פעילות של לפחות שעתיים. פורסים מזרנים ברחבי הבית, והלכים לישון ביחד.רעיון דומה למסיבת פיג'מות לבנים-
יום הולדת משחקי מחשב -עושים ערב של סרט ומשחקי מחשב ואפשר גם לעשות פינת קעקועים (לא של נסיכות כמובן) לבנים. מזמינים פיצה לכולם ואוכלים ביחד
.והעיקר שהילד יהיה מרוצה ושמח!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יום הולדת חסכונית'
יום הולדת חסכונית
10/01/2012 | 13:45
44
הקטנה חוגגת 4 וטוענת שכל יום יש לה יום הולדת 4 עד שתהיה בת 5
ובתור בת זקונים אהובה
עושים לה מספר חגיגות קטנות
וממלאים את משאלתה.

אז לשם כך צריך:
אביזרים והפתעות אותם אני אוגרת במהלך השנה מחנויות הכל בשקל,
כל פעם יש להיט תורן שאפשר לשים בצד ולא לקנות הכל בלחץ וביוקר לפני היום הולדת.

את הכלים החד פעמיים כמו צלחות ומפיות קניתי בשוק ברמלה,
ולא להאמין, המחירים לטיקרבל ולסופרמן היו 2 שקל לחבילת צלחות ושתי שקל לחבילת מפיות
בפעם הבאה אקנה הרבה יותר!!!

בשביל ההפעלה טרחתי לפני כמעט 16 שנה ונולדו לי תאומים בן ובת
והייתי נחמדה גם לחברים וההפעלה תהיה אני מאמינה בכייף ועם הרבה אהבה.
יערכו משחקים כמו חבילה עוברת , משחק הכסאות, איפור פיות עם הרבה נצנצים ואבקת קסמים.
ויצירה בבצק, כל ילד יכין לו עוגיה אישית שתאפה במהלך הארוע , לשם כך הכנתי סינרים ממחזור שקיות חד פעמיות.

המוזיקה היא לפי השירים שהנסיכה שלנו מדקלמת השכם וערב , נכין דיסק לפי דרישת הקהל.
.
עוגת היום הולדת סבתא מכינה תמיד לכל הנכדים והיא העוגה שעליה לא מוותרים.
מעל נשים הדפס של דף מלא מלא דרדסים שהודפסו במדפסת על דף אכיל , לפי בקשת כלת הארוע.

ולסיום ממתקים שקניתי בשוק במשקל על שיפודים שהקצה נקטם והם יעמדו על חצי עיגול עטוף בנייר כסף , נראה מדהים מנסיון.

וכך ביציאה כל ילד יקבל עוגיה שעשה , שיפוד מתוק  ועוגת דרדס  .
ושיהיה יום הולדת מתוק ונפלא כל השנה.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'משחקים ומתנות הכל בשקל'
משחקים ומתנות הכל בשקל
16/01/2012 | 14:09
44
שערכתי לבני יום הולדת 3, פשוט מאוד ביום שבת קיצי וכיפיי, הזמנו את כל המשפחה וחברים מהגן. פתחנו מחצלות וכיבוד בשפע. והכי הילדים נהנו מכל ההפתעות שרכשתי מחנות הכל בשקל שלה יש סניפים בארץ.
בעלויות נמוכות הפקנו מסיבת יום הולדת כיפיית ומקסימה.

הכל אבל הכל בשקל, לינק:  
http://www.mashoo4u.com/
גם את ששקית ההפתעות רכשנו משם.
שווה ביותר מבלי לרוקן את הכיס כלל.

יוליוס
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'משחקים ומתנות הכל בשקל'
משחקים ומתנות הכל בשקל
16/01/2012 | 14:12
32
שערכתי לבני יום הולדת 3, פשוט מאוד ביום שבת קיצי וכיפיי, הזמנו את כל המשפחה וחברים מהגן. פתחנו מחצלות וכיבוד בשפע. והכי הילדים נהנו מכל ההפתעות שרכשתי מחנות הכל בשקל שלה יש סניפים בארץ.
בעלויות נמוכות הפקנו מסיבת יום הולדת כיפיית ומקסימה.

הכל אבל הכל בשקל, לינק:  
http://www.mashoo4u.com/
גם את ששקית ההפתעות רכשנו משם.
שווה ביותר מבלי לרוקן את הכיס כלל.

יוליוס
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

11:40 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:57 | 01.04.19 אורחים בפורום
16:41 | 24.03.19 ilovenoam
18:24 | 21.03.19 אורחים בפורום
15:58 | 06.03.19 אורחים בפורום
15:01 | 03.03.19 פיקוס123
12:00 | 16.02.19 אורחים בפורום
12:03 | 14.02.19 אורחים בפורום
11:48 | 13.02.19 galilit11
14:00 | 06.02.19 אורחים בפורום
10:21 | 05.02.19 בלונד23
07:21 | 02.02.19 מייחלת לרגע
14:20 | 22.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ