יום ההולדת בעיצומו והתחרות ממשיכה!

תפוז חוגגת יום הולדת לקטנטנים שלכם

יום הולדת לתפוז
נדמה כאילו רק אתמול תפוז היה ממש קטנטן ורק עשה את צעדיו הראשונים בעולם האינטרנט... ככל שעברו השנים הוא גדל, התפתח, התחזק ומתפוז קטן
הפך לפרדס גדול ולו למעלה מאלף פורומים, קהילת בלוגים מפותחת, קומונות בשלל תחומים ואתר וידאו משלו!
הזמן חלף לו במהירות והשבוע... תפוז היקר חוגג את יום הולדתו ה-15
לכבוד יום ההולדת חשוב לנו לחגוג אתכם, הגולשים, שהופכים את האתר למה שהוא. אנחנו רוצים להודות לכם ומאחלים לכולנו עוד עשרות שנים טובות ומוצלחות יחד
אתם מוזמנים לחגוג איתנו כמו שתפוז הכי אוהב - בתחרויות נושאות פרסים
מלבד התחרות שתיערך בפורום, תוכלו להתעדכן על תחרויות נוספות בפורום מומלצים בתפוז http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumMaavaron.aspx?ForumId=22
אז קדימה - נתחיל בחגיגות
הפעם - יש לכם הזדמנות לזכות ב-ערכת הפעלות למסיבה ויום ההולדת של המותק שלכם
אז... איך משתתפים?
בין התאריכים ה-4-12.1 בשעה 12:00 ספרו לנו - איך עורכים יום הולדת לילד מבלי לפשוט רגל
- תנו לנו טיפים, עצות ורעיונות ליום הולדת כיפית וחגיגית שהיא גם חסכונית. מתוך כלל הסיפורים שלכם, אנחנו נבחר ב-4 ואלו יזכו לחגוג יום הולדת כיפי ושמח במיוחד לקטנטנים שלהם:
כל זוכה יקבל ערכת יום הולדת על פי בחירתו מתנת "תיבת ההפעלות"
הזוכים יוכלו לבחור מבין רשימת מגוונת ביותר של ערכות:
מסיבה מהאגדות מסיבת חלל מסיבת פיג'מות בנים מסיבת כדור הארץ מסיבת פיג'מות בנות אתם מוזמנים להתרשם מהערכות המגניבות
http://www.t-hafalot.co.il
אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2228072
פרטים נוספים על "תיבת ההפעלות"
עורכים יום הולדת או מסיבה לילדכם? רוצים שהילד שלכם יהיה מלך ליום אחד? תיבת ההפעלות הכינה לכם את כל מה שאתם צריכים להפעלה: תוכן מלא לשעתיים, עם כל ההפעלות, האביזרים המשחקים והפרסים, והכל פשוט להפליא! מה שנשאר זה לבחור, להזמין ולהפיק חוויה בלתי נשכחת בקלי קלות! http://www.t-hafalot.co.il

artjob

New member
כמה טיפים מנסיון

דבר ראשון הרבה סבלנות והכנה נפשית מראש שיכול להיות שהפעוט לא ישתף יפעולה ב100% דבר נוסף לארגן צוות מבוגרים לפחות שלושה ארבעה על מנת להצליח להשתלט על הילדים לארגן דף קשר עם הטלפונים של ההורים לפעמים הורים משאירים לבד את הילדים. לארגן את ההפעלה ביסודיות ללא הפסקות בכלל כי הילדים מתפזרים לקנות הפתעות בטחותיות וגם חטיפים לדאוג שתמיד יהיה מישהו צמוד לילד היומולדת כדי לוודא שהוא מרוצה הרבה מזל טוב לכולם!!!

לשחזר את ימי ההולדת של פעם

השבוע בדיוק עלתה אצלנו השאלה הזו, איך חוגגים יום הולדת בלי להוציא 3000 שח על ג'ימבורי ואוכל. בזמנו, היתי מארגנת ימי הולדת לאחים שלי במקלט של הבנין או על הדשא בחוץ. יצא לי גם להתחפש לליצן בעצמי ופשוט להנחות את האירוע. קונים ומסדרים את החטיפים האהובים על הילדים בדיוק כמו שהיה לנו במסיבת הכיתה - במבות,ביסלי, פופקורן,תפוצ'יפס, וכו וכו. כמובן שתיה קלה. אפשר לקנות פיצות משפחתיות בייתיות - יש ממש טעימות ב10 שקלים למגש יפה. מוסיפים מעליהן קצת תוספות ועוד גבינה וזה נהדר. מכינים תוכנית פעולה - משחקים ופעילויות - ברשימה מסודרת כדי לייצר פעילות לפחות ל3/4 שעה עד שעה (יחד עם ההתכנסות והאוכל, והעוגה ופתיחת המתנות מגיעים לשעתיים מסיבה שזה בדיוק מספיק בגילאים האלו) קונים מראש שקית הפתעות לכל הילדים.יש דברים חמודים מאוד ב2-3 שקלים בחנויות מסוג מוזלים, הכל בדולר וכו - בועות סבון, קופסאת צבעים, מדבקות, חוברות צביעה ועוד. ונהנים....

אני הפעלתי את יומולדת גיל 6 לגדול

היו איתי בעלי אחותי חבר שלה ואחותו היתה הפעלה מסודרת מאד והיה מאד מאד קשה להפעיל את הילדים ילד היומולדת כעס ורב איתי כי ביקשתי ממנו להזמין עוד ילדים לתחרויות חוץ מהארבעה שהוא הזמין בלופפ הוא רצה לעשות את אותה תחרות פעם אחר פעם הילדים התפזרו לי בקיצור אני סקפטית מאד לגבי הפעלה לבד ובכל זאת אשמח לנסות את המוצר או לקרוא מפורטות ממי שתזכה איך זה עובד

הטיפים שלי

לוותר על מפעילים יקרים ולגייס את בני המשפחה לעניין
עוגה לא קונים, אופים לבד...יש באינטרנט סדנאות וטיפים לאפייה שכל אחד יכול להצליח
חושבים על קונספט- פיות/בישול/יומולדת של פעם/חיות/מדע וכו...ולפי זה בונים תוכנית
נותנים לילדים להכין את הכיבוד בעצמם: לקשט קאפקייקס, לאפות לחמניות, כדורי שוקולד, פיצות אישיות על בצק או פיתות
לדעתי אין צורך בחטיפים
את החגיגה עושים בבית/גינה/פארק ולא בתשלום בגימבורי והכי חשוב להנות מהתהליך

גם למבוגרים - לא רק לקטנטנים

עלות של בלון גז הליום נמוכה בהרבה מעלות בלונים מנופחים, אנחנו מזמינים בלון קטן ומנפחים לבד ( מספיק לפעמים ל3-4 חגיגות )
קישוטים נשמרים ב"תיבת יום הולדת" וחוסכים לנו לקנות מידי שנה קישוטים חדשים
לפני 6 שנים קנינו מפל שוקולד, הוא עדיין הכוכב בכל מסיבה
הוא מוזיל משמעותית את עלויות האוכל ( צריך רק פירות, מרשמלו ועוגה ) והוא נראה מיליון דולר וכשאנחנו לא חוגגים אנחנו משאילים אותו לחברים / משכירים בסכום סימלי ( ומחזירים לעצמנו הוצאות ) והכי חשוב הנאה לא באה מכסף
- היא באה מהחוגגים איתך
יומולדת שמיייייח
מפנקת אתכם בתמונה של המפל בפעולה
זו אחת הפעמים הפחות מושקעות... אבל מוכיח שנחמד להיות בצוות שלי בעבודה

אנחנו קנינו בחנות מקומית סטייל הפנינג

הבלון עולה להם 50 ( ראיתי את הקבלה ) והוא מכר לי אותו ב 80 ( הקטן ) ניפחנו ממנו כבר בלונים ל 3 ימי הולדת ( כמעט 400 בלונים! ) ועדיין יש בו גז בעבר קניתי את הגדול ושילמתי 120 , אבל הוא גדול מידי ונשאר בבית לתקופה ארוכה מידי

ynlove

New member
טוב, .... מוזר
אני צריכה הכוונה נוספת

הלכתי כדבריך לחנות סטייל הפנינג ושאלתי בכמה הם קונים. אז הם נתנו לי את המספר של המשווקים והבחור אמר לי שבלון של 2 ליטר עולה 750 מ!!! מילוי עולה 130 ושעון ווסת עולה 350! אז תעזרי לי פלייייז
מה עשיתי לא נכון שזה כ"כ יקר ?

המחירים שנתנו לך דווקא נשמעים לי יותר

הגיוניים ממה שההיא רשמה. אני זוכרת שעבדתי באיזה עסק והם רצו לנפח מלא בלוני הליום קטנים עם פרסומת שלהם והלכתי לכמה חניות "שנקל" לקבל הצעות מחיר. אני לא ממש זוכרת אבל נראה לי שעל ניפוח בלון קטן הם רצו משהו כמו שקל או קצת יותר ואז מכיוון שזה לא ממש השתלם הם הציעו למכור לי מיכל מילוי ושננפח לבד, אני זוכרת שהמיכלים האלו עלו בסביבות 200 ש"ח למיכל הקטן (שוב, אני לא ממש זוכרת אבל זה בערך היה הסדר גודל ובטח שלא 50 ש"ח). )

ynlove

New member
יש ב EBEY מפלי שוקולד במחירים יותר שפויים...

הלכתי לחפש בעקבות הטיפ...

ilym

New member
איך כתבת?

מנסה למצוא באי ביי ולא מוצאת ..אולי אני כותבת לא נכון?

למעלה