אפשר להתחיל שירשור טיפים יעילים ליום יום?

זה עוזר לי להתאים חליפות אבל רק לי...

בשביל בעלי כל חליפה צריכה להיות בשקית נפרדת. בשנה שעברה לפני שהתחלתי להכין לו שקיות, המטפלת היתה יורדת עליו בקטנה על ההתאמות שלו

יד אביב

New member
הבעיה עם הטיפים האלה היא

שהם לא עובדים בזמן גמילה או אצל ילד שיש לו עדיין פספוסים מדי פעם, או סתם מאלה שאוהבים להתלכלך כהוגן בארוחה או בטיול (וסליחה אם זה רלוונטי רק לקיבוץ). נורא מנסים להתאים והכל, אבל בסוף הוא מחליף 3 זוגות מכנסיים ביום וכבר לא אכפת לך אם הוא לובש מכנס כתום וחולצה ירוקה. העיקר שילבש משהו נקי...

אצלנו הם מחליפים בכל מקרה בגן

הרבה פעמים הבגדים נקיים אבל הם מחליפים. זה בזבזני אבל אני מפחדת שאם אעיר להם הם עלולים להתעצל להחליף...

השגה לגבי הסכין גילוח והחומר גילוח

לי יש עור רגיש ואם אני משתמשת במשהו אחר מקצף גילוח נהיה לי אדום, מגרד ושורף.

אצלנו....

לכבס את וילון האמבטיה במכונה יחד עם כל הבגדים - יוצא מבריק וככה לא צריך לקנות כל פעם כשיש קצת עובש
לשים את הכלי של הסקוטש מטבח בתוך הכיור עצמו ככה שהשיש לא יירטב משאריות מים וסבון שנשארו אחרי הדחת הכלים
תמצית לוונדר - טובה לכל מכה יבשה שמקבלים וגם לפציעות קטנות בבית. (במיוחד פצעים קטנים - לערבב כף דבש+טיפת לוונדר וזה עוזר מעולה)
לעשות תמונות קטנות של הילדים\משפחה קרובה על כל מגנטי הפרסומות שמדביקים לנו לדלת - יש לי עשרות
תמונות של הבנות על המקרר מכל התקופות
אני פוחדת על האצבעות הקטנות מדלתות שנטרקות - אני שמה מגבת מקופלת למעלה כך שהדלת לא תיסגר. זה מה שעולה לי לראש

למעלה