אפשר להתחיל שירשור טיפים יעילים ליום יום?

kramerkaren

New member
איזה יופי של שרשור. ושלי:

אני משתמשת בבקבוקי קטשופ לרטבים לסלט (אפרופו הטיפ של מיסי). יש לי כמה סלטים קבועים ואני מכינה את הרטבים בכמות גדולה ושומרת (רוטב סיני, רוטב ויניגרט, אלף האיים וכו). מכינה מראש שניצלים בביצה ופרורי לחם ומקפיאה ככה, עם ניר אפיה בין השכבות. כשרוצים מוציאים שכבה, שמפשירה גם מאד מהר, ומטגנים. הגאונות החדשה, שמסתבר שכולם מכירים, אבל למקרה שלא - הנחתי שטיח כביס מתחת לאיזור של כיור המטבח. הרצפה פתאום הרבה יותר נקיה, הטפטופים נספגים ולא יוצרים כתמי זוהמה. קניתי עוד אחד וברגע שזה ראשון מתלכלך, מחליפה וזורקת לכביסה. העברתי את החשבונות לגרסה אלקטרונית, ואני שומרת על המחשב בתיקייה ייעודית. הרבה פחות ניירת בבית. שעשועים לאוטו - מצאתי תיק עם כתפיה ארוכה. מלבישים את הכתפיה מעל המושב הקדמי ומניחים בתיק מחברת כריכה קשיחה וצבעים, ספר או שניים, בובות אצבע. הכל נגיש והקטנים שולפים בקלות. בטוח יש עוד.....אבל אני לא זוכרת....

kramerkaren

New member
רטבי ויניגרט נשמרים לנצח....

(להרבה מאוד זמן. זה שמן, חומץ, חרדל ודבש\סוכר ותבלינים)

לצערי בת השנה ו-3 שלי מתה על השטיח הזה

בדיוק מהסיבה הזו.... היא רק מחכה שאנחנו נסיים לנקות והיא באה לנשנש פירורי אוכל ממנו. תופעה שאני לא יודעת איך לפתור עדיין!!

את לא יודעת... היא מסיימת את הארוחה על הכיסא

ומשאירה פינה של 2X2 בבטן לפירורים שהיא זורקת מבעוד מועד על הריצפה.....

מסתערת

New member
אפשר טיפים של הסרת כתמים?

יש לי מאבק מתמיד עם כתמים של עגבניה, פלפל אדום ושל קקאו (למשל כשמכינים עוגה). לא מצליחה להוריד אותם בכביסה בשום אופן. יש לכם טיפים? טיפ להסרת כתמי קקי של תינוקות- שמים בשמש, עדיף ישירה, הכתם נעלם כמו קסם... מעניין אם זה עובד גם עם קקי של גדולים יותר בגמילה...

כל מה שהוא אוכל יורד בד"כ עם סבון כלים

מספיגים את הכתם בסבון כלים וזורקים ככה לסל הכביסה. אין בעיה שיתייבש. אח"כ מכבסים רגיל. בד"כ יורד. ההגיון הוא שחומרים שנועדו לפרק את המזון מהכלים מפרקים אותם גם מהבגד.

מסתערת

New member
ניסיתי, לא עבד

ניסיתי עם הכתמים של הקקאו ושל הפלפל האדום וזה לא עבד... גם כששמתי ממש רגע אחרי שהכתם נוצר.

סבון כלים או מסיר כתמים פושטי

סנו קל רסס וכבס שעולה 10 שח, לכבס, ולתלות בשמש (להקפיד להוריד כשמתייבש, אחרת הבגד דוהה)

תנסי לכבס את הבגדים עם האבקת של אריאל החדשה

יצאה לאריאל אבקת כביסה חדשה אקטיב 3D והיא פשוט מצויינת...את כל הכביסה עם הכתמים שהיו לנו ריכזתי למכונה אחת ו99% מהכתמים ירדו ואלה שלא ירדו נהיו יותר בהירים וקטנים.. שווה לנסות..

אני קניתי אותה במיוחד בגלל איזה כתם

שהייתי חייבת להוריד מחולצה לבנה הכתם לא ירד מה שהוריד אותו בסוף היה סנט מוריץ(מסיר שומנים של הגז) לא ממליצה רק מספרת...

yaelyb

New member
השרייה ושפשוף....

גיליתי שזה תמיד עובד וכל התכשירים יכולים רק לעזור. לרוב אני משרה בסביבות החצי שעה עם אבקת כביסה ואז שמה חומר מסיר כתמים ישירות על הכתם משפשפת כמו לפני 50 שנה ושמה במכונה

dominogrose

New member
טיפים להורדת כתמים

אני קיבלתי את אבקת הכביסה של אריאל עם טכנולוגיית ה3D החדשה. וכבר בניסיון הראשון האבקה הורידה כתמים ש2 אבקות אחרות לא הצליחו להוריד אריאל גם פירסמה מס' טיפים על איך להוריד כתמים. אחד הטיפים להורדת כתמי פירות ורטבים - מומלץ להשרות במים קרים, על מנת לדלל את הכתם ולכבס עם אבקת כביסה. ניתן להשתמש באריאל ג'ל לפני הכביסה: לשפוך את הג'ל על הכתם, להמתין כ-20 דקות ולשטוף במים חמים. יש קופון של 20 ש"ח הנחה לרוכשים בשופרסל ישיר נכנסים ללינק הזה http://www.shufersal.co.il/yashir/d...er_dept_id=0&kashrot=&show_pic=on&WT.mc_id=pg בוחרים את אחד משלושת הוריאנטים של אריאל 7 ק"ג ומכניסים לעגלת קניות. מכניסים את קוד הקופון ב"הערה להזמנה" בדף הקופה קוד הקופון הוא - 7290013296757

שרית931

New member
הדבר היחיד שאצלי עבד

(אחרי שזרקתי הרבה בגדים של הקטן)_ זה סנו אוקסיג'ן. ריססתי על הבגד והפעלתי מכונה (רשום שם שצריך לרסס ממש לפני שמכבסים ולא לתת לזה להתייבש). לכתמים קשים הוספתי פיירי צהוב (ואל תשאלי אותי למה צהוב- זה מה שהומלץ לי ומסתבר כעובד...)

sharonad

New member
ההמלצה שלי

אם הכתמים עקשניים במיוחד, שווה להשרות אותם במים חמים עם אבקה לפני שמכניסים למכונת הכביסה. האבקה שנמצאת אצלי בשימוש קבוע היא אריאל ואני שמחה להמליץ עליה במיוחד למקרים כאלו. היא מצליחה להסיר ביעילות כתמים קשים גם בטמפרטורות נמוכות והיא מריחה נפלא! האבקה החדשה (אריאל 3D) מצוינת לכתמים עקשניים, שווה לך לנסות אותה. פשוט תשרי את הבגדים עם מים חמימים ומעט מהאבקה של אריאל בגיגית, למשך חצי שעה. משם - למכונת הכביסה. תראי שזה פשוט עובד! בהצלחה :)

APRSMON

New member
כאשר קונים צרור של ירק למרק,

שוטפים את כל הירקות, פטרוזיליה, כוסברה, שמיר, עלי סלרי, ואם יש עוד אז גם אותם, אח"כ מחלקת אותם ל-6 רבוצות, בכל קבוצה קצת מכל ירק, מכניסה לשקית ניילון, ויאללה, לפריזר, ואז תמיד כשאני מבשלת מרק יש לי ירק למרק.

הכנת הבגדים לבוקר

כשעושים כביסה במקום לקפל ולאכסן בארון מכינים בגדים לגן לכל השבוע בשקיות מוכנות -אחת לכל שבוע ושמים אותן בארון. מקל את ההתארגנות בבוקר (כך גם אני שומרת שהבעל ישלח אותו לגן עם חליפות בצבעים תואמים
)

yaelyb

New member
אני מסדרת בארון חליפות ביחד...

מכנס ומעל חולצה וכך לא צריך לחפש

למעלה