אפשר להתחיל שירשור טיפים יעילים ליום יום?

miyoos

New member
אפשר להתחיל שירשור טיפים יעילים ליום יום?

אני אוהבת ללקט טיפים שיכולים לעזור ולהקל בחיים אז אתחיל בדוגמא משלי: 1. הטיפ הכי חדש קיבלתי מהמטפלת של הבן שלי - אם מקבלים מכה ורוצים למנוע מהאזור להתנפח מורחים מעט מרגרינה וזה אמור למנוע את ההתנפחות. 2. אם יורד דם ורוצים להפסיק אותו יש למרוח שמן זית באזור וזה מפסיק את הדם ממש מהר. 3. למתגלחות בסכין גילוח במקום להוציא כסף על קצף גילוח - מירחו מעט מרכך שער זה עושה את אותה הפעולה. ויש עוד המון אשמח לשמוע גם ממכן

לבשל לפריזר

מקצצת קציצות? תעשי פי 3 ולפריזר, כנ"ל לגבי שניצלים, רוטב לפסטה? נכון שזה 5 דקות עבודה, אבל כשחוזרים מאוחר ורעבים והילד רוצה ידיים, הרבה יותר קל להוציא מהפריזר... לגבי האחסון - שמה על צלחת חד"פ, ניילונית או שקית סנדוויץ בין השכבות, עוטפת ומקפיאה. אח"כ קל לשלוף גם אם קפוא ורוצים רק חלק מהמנה.

joshjulia

New member
אני תמיד אומרת שאקפיא ואף פעם לא זוכרת

אבל טיפ מעולה לגבי החד"פ, מקווה להתחיל להשתמש בו

ביג טיים!!

אין לי מושג איך הייתי מסתדרת אחרת - אורז, פסטה, פשטידות מרק והטיפ של האכסון הוא החשוב ביותר

אמרי22

New member
ולכמה זמן זה טוב?

כלומר - כמה זמן זה יכול להישאר בפריזר ועדיין להיות אכיל....?

טיפים

אם נופל לכן עגיל או חפץ קטן, אפשר לשים גרב או בד כלשהו על הפיה של שואב האב ולחפש. ככה השואב ימצא את החפץ אבל לא ישאב אותו פנימה
שרשראות ועגילים אני מאחסנת רק בקופסאות של ברגים. ככה התכשיטים לא מסתבכים זה עם זה.
כאב גרון - לגרגר עם חומץ תפוחים או מי חמצן. עוזר מאד.
אחסון שמיכות/בגדים/כריות - בתוך שקיות ואקום. ממליצה לשים בתוך השקית דף נייר שעליו כתוב מה יש בפנים (למשל: "בגדים חורף לילד") ואז לא צריך לפתוח את כל השקיות כדי לחפש משהו.
איפור - לא צריך לקנות הכל. צללית מסוימת (כמובן, תלוי בצבע) יכולה להיות גם צללית וגם סומק. צללית שחורה/כהה יכולה להיות גם איילינר וגם צללית. וכך הלאה.
חוטי חשמל לאחסון - אפשר לאחסן בתוך גלילי נייר טואלט. כך הם לא מסתבכים זה עם זה ולא תופסים מקום מיותר.
מצעים - אפשר לשים כל סט מצעים בתוך ציפית אחת מאותה סט ואז הסטים מסודרים בארון בצורה מאד יפה וגם קל לשלוף במקום לחפש את כל החלקים של הסט. באופן אישי אני לרוב לא עושה את זה כי אני אוהבת לערבב בין הסטים אבל מי שרוצה להפריד - זו שיטה מעולה. מממ...אם אחשוב על עוד, אכתוב יותר מאוחר

את בטוחה שמי חמצן?!

זה לא הדבר הזה ששופכים באוזן של הילד כשיש דלקת וזה מבעבע ומוציא את הג'יפה? נשמע מוזר להשתמש בזה לשימוש פנימי. לגבי השאר....אני רואה שגם אלייך הגיע המייל ההוא :) בקטע של המצעים אני עושה ככה כבר שנים, זה מעולה!

בטוחה לגבי מי חמצן 3%

בדיוק זה. זה מחטא גם את הגרון. לבעלי היתה דלקת גרון בשבוע שעבר והוא גרגר שלושה ימים (שלוש פעמים ביום) והדלקת חלפה בלי אנטיביוטיקה. אצלי, לעומת זאת, זה לא עבד והייתי חייבת אנטיביוטיקה, אבל שווה לנסות. ולגבי המייל - ????? אולי חמותי קיבלה משהו כי העצות החדשות הן ממנה

lilend

New member
מי חמצן? כששמתי באוזן נשפכה לי טיפה על

האצבע וקילפה לי את העור, לא הייתי לוקחת סיכון ובולעת את זה.

אז לא השתמשת במי חמצן

תשאלו בבית מרקחת - מי חמצן 3% - משתמשים בזה לשטיפת אוזניים ולכאבי גרון. זה אפילו לא חריף, כמו מים עם טעם קצת מוזר

אבל תמיד יש סיכוי שיבלע טיפה

כשאני מגרגרת מי מלח כשכואב לי הגרון תמיד נבלע לי וזה דוחה ומגעיל וגורם לבחילה, לא הייתי מסכנת את עצמי ומגרגרת מי חמצן (בייחוד שהיא אמרה שזה לא תמיד עובד, ככה שנראה לי עדיף להשאר עם האופציות היותר שפויות ואכילות- גוגל מוגל, מי מלח, בצל ודבש וכו'..)

שונצו

New member
אחלה טיפים!

ענין השואב זה מעולה. לגבי אחסון מצעים בתוך הציפית- השאלה אם הכל ייכנס, בייחוד בסטים זוגיים/כפולים. לדעתי ממש לא.

למעלה