ציוד, קניות, החלפות, מסירות לתחילת שבוע

1אמאלה

New member
מישהי תרצה לקנות תחפושת רובוטריק?

מתאימה לגיל 5-6 אני אצטרך לעשות חיפוש רציני אם כן 120 ש"ח

ששת22

New member
למכירה נעלי צעד ראשון של papaya

נקנו לפני פחות מחודשיים והילדה ממש לא אוהבת אותם, כנראה שזה קטן עליה... מידה 19 בצבע לבן http://www.step-one.co.il/index.php?dir=site&page=... אני מהצפון אבל יכולה לשלוח. עלו לנו 190 ש"ח, מוכרת ב - 120 שח. הם ממש במצב טוב כי היא בקושי הלכה איתם.

אז גם לי יש תחפושת למכירה
ספיידרוומן

פריאל שלי התחפשה שנה שעברה.. חושבת מידה 4 אם לא טועה נקנתה ב120 ש"ח מוכרת בחצי מחיר..אפילו 50 הולך
אפשר גם להחליף בתמורה לתחפושת בשבילה להשנה-היא תהייה כמעט בת 3, או אפילו חליפות פוטרים לעכשיו או פיגמות נעליים מידה 27 מוכנה להחליף בעד... או למכור אני מנתניה

*** תחפושות מיוחדות מחו"ל למכירה ***

תחפושות לילדים שנקנו בחו"ל (מלבד האריה שאהב תות) - מיוחדות וייחודיות איכותיות ביותר. פו הדב - לגיל 3-4 מחיר: 200 ש"ח ארנב - לגיל שנה + מחיר: 150 ש"ח כבשה / כלבלב (כל אחד חושב אחרת ) לגיל שנה + מחיר: 200 ש"ח האריה שאהב תות לגיל 1.5-2 מחיר: 80 ש"ח פרטים נוספים במסר או טלפון 050-7569395

yakimoon

New member
איפה קנית את האריה שאהב תות?

הייתי קונה ממך אבל זה קטן לנו

תודה ! ואני התחפשתי יחד איתו

לאמא הלביאה ... והכנתי לעצמי סינר עם כל הדברים שלא אהב לאכול... פטל , שזיפים , אוכמניות וכו'... הוא פשוט מטורף על הספר הזה

*** שמלה מדהימה לבריתה ***

ממש כמו שמלת כלה קטנה עיצוב אישי אצל תופרת. מוכרת ב 180 ש"ח 050-7569395

ganat11

New member
להחלפה/למכירה תחפושת של רקדנית

בגד גוף לבן עם פייטים שמחובר לו טאטו + אביזרים, לגיל שנה - שנה וחצי בתמורה אשמח לקבל תחפושת לבן או לבת לגיל שנתיים וחצי

עדי25182

New member
מחפשת בגדים לבן במידה 6-12 , 12-18

אם יש למשהי בגדים במצב טוב שהיא סימה להשתמש ומחפשת למי להעביר אשמח מאוד לקבל אותם

מעוניינת לקנות מכשיר איירפופר יד שניה

earpopper - מכשיר לשחרור נוזלים באוזניים. מישהי מוכרת יד שניה? תודה, נטע

puchiluchi

New member
יש מצב שאנחנו .....

קנינו בחו"ל ולא השתמשנו אפילו פעם אחת.......

משהי מעוניינת בפינגווין מתוק?

כמובן בתחפושת הילד שבתמונה נשאר אצלי
מידה 18-24 עלות 120 ש"ח מי שמעוניינת שתשלח

למעלה