מי יזכו בכרטיסים ל"הופ! מותק של פסטיבל"

יש לכם כבר תוכניות לחנוכה?

השנה בחנוכה אנחנו מזמינים אתכם להיכנס עם הילדים לעולם שכולו קסם, דמיון והרפתקאות. בעולם הזה נפגוש את כל הגיבורים שהילדים הכי אוהבים נלחם ברשע שמנסה להשתלט על הממלכה הקסומה נלמד שלא רק מה שחדיש ומשוכלל הוא מגניב, ושגם צעצועים פשוטים יכולים להיות כיפיים נקשיב לשירים (אפילו שירי ילדות של פעם
), נכיר ריקודים חדשים ונתפעל מהתפאורה והתלבושות הססגוניות - וכל זאת ועוד כל במה אחת - "מותק של פסטיבל 4 בממלכת הצעצועים"
רוצים לזכות בכרטיסים
בין התאריכים 22-29.11 בשעה 12:00 אתם מוזמנים להעלות תמונה של הילד עם צעצוע אהוב - אנחנו יודעים שיש לכם הרבה, נסו לבחור את המגניבה והמיוחדת מכולן
מתוך כלל התמונות שיועלו אנחנו נבחר 10 ואלו יזכו את ההורים ב- כרטיס זוגי ל"מותק של פסטיבל" וגם DVD של המופע
בנוסף, בין התאריכים 29.11-02.12 כל הגולשים מוזמנים להצביע לתמונות שהכי אהבו. אנחנו נספור את ההצבעות וה-5 שיקבלו את מרב הקולות גם כן יזכו בפרס: כרטיס זוג ל"מותק של פסטיבל"
אז קדימה, התחילו לנבור בתמונות, בחרו את הכי מיוחדת והעלו אותה לכאן
אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2186100
פרטים על "הופ - מותק של פסטיבל 4 בממלכת הצעצועים"
גם השנה כוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל עולים על במה אחת לחגיגה קסומה של דמיון, בה הם יעניקו חוויה מופלאה לכל המשפחה והפעם... בממלכת הצעצועים: תכירו את איתי (עמרי רוטברד - שחקן תיאטרון וזמר, ממשתתפי "כוכב נולד 3") ילד מתוק, שאוהב משחקי מחשב משוכללים שפועלים בשלט-רחוק. יום אחד סבא טוביה (טוביה צפיר) מביא לו במתנה מפת-קסמים של ממלכת הצעצועים, המקום הכי קסום שיש. שם, יש צעצועים, שאולי לא פועלים בשלט-רחוק, אבל הדמיון שלנו יכול להמציא איתם מותק של סיפורים והרפתקאות. איתי החמוד לא מתלהב. הוא מעדיף את המשחקים החדישים שלו. אבל כשאיתי נרדם הוא מוצא את עצמו... בממלכת הצעצועים! שם חיים כל הצעצועים בכיף ובשלום ובארמון מתגוררת לה נסיכה מקסימה ואהובה על כולם (רינת גבאי). בדיוק אז מופיעה דמותו של הברון דה לה מחשב, אלוף המחשבים והמשחקים החדישים, שמציע לאיתי לארוז את כל הצעצועים הישנים מיד, כדי לפנות מקום למשחקי מחשב משוכללים ו"מגניבים" יותר. בתמורה מבטיח הברון, שאיתי יוכל לשחק בלי סוף בכל משחקי המחשב שיש.איתי כמעט משתכנע ורק הבובה יעלי (יעל בר-זוהר) מראה לו שגם בצעצועים פשוטים כיף לשחק. יחד יוצאים השניים לנצח את הברון דה לה מחשב. והם לא לבד – מצטרפים אליהם עוד המון חברים טובים, שממש אבל ממש אוהבים צעצועים: סבא פיקולינו (טוביה צפיר, בתפקיד כפול) שי ורועי, גילי בא לבקר, מיכל צפיר, דפנה דקל, גיא פרידמן, שלישיית כוח הקצב. אבל דה לה מחשב לא יוותר כל-כך בקלות. הוא מתכוון להגיע אל ארמון הנסיכה (רינת גבאי), כדי להשתלט על כל הממלכה. מהר מאוד הוא יגלה, שכשזה נוגע לממלכה שלהם, הצעצועים ממש לא משחקים... האם יצליחו הצעצועים להציל את הממלכה? או שהברון דה לה מחשב יהיה למלך החדש של ממלכת הצעצועים? הופ! מותק של פסטיבל 4 בממלכת הצעצועים הוא מופע איכותי שלא תראו בשום מקום אחר מאחר והוא חוויה תרבותית איכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בבסיס ה"אני מאמין" של יוצרי המופע נמצא היחס לילדים כאל קהל בוגר לכל דבר, הראוי לבידור איכותי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שילוב מסרים חינוכיים.המתכון המנצח הזה הופך את הופ! מותק של פסטיבל 4 לחוויה תרבותית קסומה בניצוחו של גדול במאי המופעים בישראל, צדי צרפתי, המלאה בשירים, כוריאוגרפיה מופלאה, תפאורה ותלבושות מרהיבות. אז קדימה, ההרפתקה מחכה... בואו לחוויה בלתי נשכחת בממלכת הצעצועים ותגלו שגם צעצועים אוהבים לשחק. בממלכת הצעצועים רינת גבאי, יעל בר-זוהר, טוביה צפיר, שי ורועי, מיכל צפיר,דפנה דקל, גילי בא לבקר, גיא פרידמן, שלישיית כוח הקצב

י י ל י

New member
אביגיל והצעצוע האהוב עליה

אביגיל אוהבת מאוד סט של טבח , כשהיא מחליטה להתחיל "לבשל" אז היא חייבת ללבוש את כל הסט. הרי אי אפשר לבשל רק עם סינר וכובע טבחים, חייבים גם את הכפפה על היד כדי להיות שפית מושלמת. כשהיא לובשת את כל הסט היא צועקת "הצלחתי" וניגשת לבישולים. מכינה לי מרקים ומזהירה אותי שזה חם, עוזרת לי לעשות פו ובסוף גם מביאה לי קפה. בקיצור- אביגיל ישר למאסטר שף!

karinns

New member
יואב בתפקיד בוב הבנאי/סמי הכבאי

יואב מאוד אוהב את בוב הבנאי וסמי הכבאי ולכן הצעצוע האהוב עליו הוא התחפושת שלו. משחקי התפקידים מרקיעים שחקים וכולם מצטרפים לחגיגה. אמא היא פני הכבאית, אבא הוא אלויס הכבאי, יותם התינוק הוא מפקד התחנה ואפילו הכלב משתתף והופך להיות רקסי כלב החילוץ. לאחרונה הפך הצינור של שואב האבק להיות צינור הכיבוי והבימבה הפכה להיות הכבאית. התחפושת היא אותה תחפושת אבל כל פעם הוא הופך אותה למשהו אחר ומדהים לראות מה זה דמיון של ילד.

י י ל י

New member
אביגיל והצעצוע האהוב עליה (הפעם עם תמונה)

אביגיל אוהבת מאוד סט של טבח , כשהיא מחליטה להתחיל "לבשל" אז היא חייבת ללבוש את כל הסט. הרי אי אפשר לבשל רק עם סינר וכובע טבחים, חייבים גם את הכפפה על היד כדי להיות שפית מושלמת. כשהיא לובשת את כל הסט היא צועקת "הצלחתי" וניגשת לבישולים. מכינה לי מרקים ומזהירה אותי שזה חם, עוזרת לי לעשות פו ובסוף גם מביאה לי קפה. בקיצור- אביגיל ישר למאסטר שף!

mAmA MiSiSiPi

New member
אצלינו הולך חזק עכשיו מר תפוח אדמה

רק שגירסת המשחק שונה הילדים מנסים לשים על עצמם את האביזרים של מר תפוח אדמה השפמים שלו הם להיט כי הם גילו שיטה לתקוע לעצמם את זה באף בלי שזה יפול הפעם גפן עם קצת עזרה מסבתא

למעלה