לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2036420,364 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור רפואה משלימה הגדול '
שרשור רפואה משלימה הגדול
<< ההודעה הנוכחית
25/10/2011 | 09:06
105
263
תיקנו אותי ולכן אני כותבת את הכותרת מחדש, ומשנה קצת את הניסוח:

עונת מעבר, אחר כך חורף, הילדים חזרו למסגרות וחוזרים הביתה מלאי חיידקים, צינונים, שיעולים ומה לא. כולנו משתדלים להפחית בשימוש בתרופות, וכולנו נעים בין הרצון להשקיט את השיעול על מנת שהילד יוכל סוף סוף להירדם, לבין חוסר רצון שוב לתת לילד סטרואידים, משככי כאבים או תרופות חזקות.

חשבנו ליצור מאגר, מקום בו הורים שואלים והורים עונים, הורים משתפים והורים מספרים - לקסיקון הורי לטיפול ומניעה על ידי שימוש בתרופות הומאופתיות וטבעיות, תרופות סבתא, ארומתרפיה, נטורפתיה ועוד . לאגד יחד, כולנו, מדריך להורה הנבוך, ממש "גזור ושמור" של ידע הורי בנושא הטיפולים הטבעיים.

המידע שיינתן כאן איננו מידע רפואי ואיננו בא במקום פניה לרופא או הומאופת או כל איש מקצוע העוסק בתחום, זהו מידע של הורים להורים בלבד, ויש להתייחס אליו בהתאם.

הדיון יונחה על ידי אמא של תהלולי, שלה ידע נרחב ומעמיק בתחום, אבל כל אחת ואחד מוזמנים, מתבקשים, לכתוב ולהוסיף את מה שלכם יש לומר ולשאול.

אנו מקוות שהדיון ילמד, יחשוף ובעיקר יעזור לכולנו, ילדים ומבוגרים כאחד.
השרשור יישאר נעוץ 72 שעות ואח"כ יועבר למועדפים של הפורום.

והעיקר - תהיו בריאים!  
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שרשור ההומאופתיה הגדול'
שרשור ההומאופתיה הגדול
25/10/2011 | 08:34
59
78
עונת מעבר, אחר כך חורף, הילדים חזרו למסגרות וחוזרים הביתה מלאי חיידקים, צינונים, שיעולים ומה לא. כולנו משתדלים להפחית בשימוש בתרופות, וכולנו נעים בין הרצון להשקיט את השיעול על מנת שהילד יוכל סוף סוף להירדם, לבין חוסר רצון שוב לתת לילד סטרואידים, משככי כאבים או תרופות חזקות.

חשבנו ליצור מאגר, מקום בו הורים שואלים והורים עונים, הורים משתפים והורים מספרים - לקסיקון הורי לטיפול ומניעה על ידי שימוש בתרופות הומאופתיות וטבעיות. לאגד יחד, כולנו, מדריך להורה הנבוך, ממש "גזור ושמור" של ידע הורי בנושא הטיפולים הטבעיים.

המידע שיינתן כאן איננו מידע רפואי ואיננו בא במקום פניה לרופא או הומאופת, זהו מידע של הורים להורים בלבד, ויש להתייחס אליו בהתאם.

הדיון יונחה על ידי אמא של תהלולי, שלה ידע נרחב ומעמיק בתחום, אבל כל אחת ואחד מוזמנים, מתבקשים, לכתוב ולהוסיף את מה שלכם יש לומר ולשאול.

אנו מקוות שהדיון ילמד, יחשוף ובעיקר יעזור לכולנו, ילדים ומבוגרים כאחד.
השרשור יישאר נעוץ 72 שעות ואח"כ יועבר למועדפים של הפורום.

והעיקר - תהיו בריאים!  

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה רשימת הבסיס ש"חובה בכל בית"?'
מה רשימת הבסיס ש"חובה בכל בית"?
25/10/2011 | 08:52
23
28
הדברים שכדאי שיהיו באופן קבוע בארון בבית? וכמובן - איך משתמשים בהם?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לגבי שמן רוונסרה'
לגבי שמן רוונסרה
25/10/2011 | 09:42
2
45
לא קורה שהילד מקיא באמצע הלילה?
אני מקיאה משיעול ליחתי ונראה שגם הקטנצ'יק מגיב ככה וזה בסדר, אבל בפעם האחרונה הוא היה כל כך היסטרי שזה קרה לו בלילה שממש לא הייתי רוצה לעודד את זה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'האמת, שאני ממש רוצה שהם יקיאו את הליחה'
האמת, שאני ממש רוצה שהם יקיאו את הליחה
25/10/2011 | 09:44
29
כי זה תקוע אצל שני הקטנים שלי כבר חודש! ולא יוצא מהמערכת...
על הקטן שלי לא עובד הרוונסרה. על הגדול עבד מעולה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא נתקלתי במצב של הקאה באמצע הלילה'
לא נתקלתי במצב של הקאה באמצע הלילה
25/10/2011 | 09:52
33
אבל אם את חוששת, את יכולה פשוט למרוח לו בשינת הצהריים, או אפילו בשעות הבוקר, זה עדיין יעבוד, קצת פחות טוב כי יש עדיפות לתת לשמן לעשות את עבודתו בזמן מנוחה, אבל זה יעבוד בכל זאת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
25/10/2011 | 09:52
2
35
הדברים הם זהים לילדים ולמבוגרים? הכמויות, אופן ההכנה?
יש חשש של Over dose? כלומר - יש נזק בשלוש טיפות במקום 2? זה משהו שצריך להילחץ ממנו?
ובגלל ששבית אותי עם גידול אלוורה (לא שמשהו באמת צומח אצלי חוץ מעגבניות שצמחו לגמרי בטעות...) - לוקחים את העלים (הבשרניים, הנכון?), חוצים ומורחים או שיש תהליך יותר מורכב מזה, של הרתחה וכדומה?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שאלות טובות'
שאלות טובות
25/10/2011 | 10:05
1
38
כן השימוש הוא זהה גם למבוגרים
המינונים מעט שונים - רוונסרה למבוגרים 5 טיפות במקום 2-3
בנוגע לשמן הדס - למבוגרים אפשר לשים יותר מטיפה אחת.
3 טיפות או אפילו 4 או 5 לא יהוו נזק, 10 טיפות זה משהו שכדאי להימנע ממנו!!!
קרן - אני חושבת ששכחת שאני עצלנית!!! הרתחה? פעולות שדורשות עבודה?? חלילה!!
לקחת את העלה, לחצות לאורכו ולמרוח, זה הכל
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שכחתי שיש עוד אנשים כמוני....'
שכחתי שיש עוד אנשים כמוני....
25/10/2011 | 10:46
12
לצפיה ב-'חשוב להדגיש את השורה האחרונה שלך'
חשוב להדגיש את השורה האחרונה שלך
25/10/2011 | 11:22
35
גם טיפולים טבעיים הם עוצמתיים ולא מתאימים לכל אחד.
למעט 'תרופות סבתא' - לדעתי רצוי לפנות לאיש מקצוע ולהתאים טיפולים.
חשוב לציין למשל ששמן אקליפטוס לימוני חוסם טיפולים הומאופתים (לפחות לטענת ההומאופתית שלנו), כך שחשוב להימנע ממנו במקביל לטיפול.
תרופות מדף הומאופתיות הן בשיטת "מצליח" - לפעמים עובד ולפעמים לא - תלוי במטופל.
שמן הדס הוא חריף מאד לטעמי האישית ולא הייתי שמה לפעוטות טיפה על הכרית - עדיף לדלל בשמן בסיס ולעסות את החזה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' לגמרי על הארניקה'
לגמרי על הארניקה
25/10/2011 | 20:06
2
43
אצלנו ארניקה עשתה שעות נוספות עם הגדולה, עד שלמדתי שפלסבו עושה את אותו דבר בחלק ניכר מהמקרים...
ברשותך, אמא של תהלולי, מוסיפה להמלצה שלך גם APIS באותו מינון למקרה של עקיצות חמורות (מהסוג שיוצר בצקת והתנפחות של האיבר).

למיטב ידיעתי, ישנן חברות שמוכרות ערכות "עזרה ראשונה" הומיאופתית, וכדאי להחזיק כמה מן הפוטנצים הנמוכים שלהם כמו ארניקה, STAPH - לחתכים עמוקים/לאחר ניתוחים או תפרים, APIS וכו'. כל קיט כזה מכיל גם חוברת הסבר לגבי התכולה שלו ולאיזה מצב/סיטואציה היא מתאימה.

מעבר לכך, ממליצה על הספר הומיאופתיה לילדים של פינו ופלדמן. שווה לקרוא ולדעת על כל צרה שלא תהיה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'רגע רגע.. ככה לירות וללכת?'
רגע רגע.. ככה לירות וללכת?
25/10/2011 | 20:30
1
37
APIS אני לא מכירה, מאיזה צמח זה? מה זה מכיל?
APIS 30 זה מה שמבקשים בבית מרקחת?

והספר אכן מאוד אהוב עליי!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שולחת לך מסר '
שולחת לך מסר
25/10/2011 | 20:56
9
לצפיה ב-'מדגישה על הרוונסרה- חשוב מאוד!'
מדגישה על הרוונסרה- חשוב מאוד!
26/10/2011 | 01:47
4
47
לא יודעת אם חובה את השמן שקדים או לא אבל זה שמן שיכול לשרוף לתינוק חייב להתפרק ואני סופקת יד ביד ומערבבת לפני שאני מניחה על החזה. אז אני לא יודעת מה מפרק אותו הערבוב או השמן שקדים אבל זה חשוב. לעדי שמתי ישר והוא ממש צרח פעמיים עד שבפורום אמרו לי שהוא שורף וצריך לפרק
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש שמנים שאפשר להשתמש כמו שהם'
יש שמנים שאפשר להשתמש כמו שהם
26/10/2011 | 11:16
2
20
ויש שמנים שחייבים "שמן נושא" או איך-שלא-קוראים-לזה.
רוב השמנים חייבים לערבב עם שמן אחר, כי הם בריכוז גבוה מדי מדי כפי-שהם.

נדמה לי ששמנים שניתן להשתמש ישירות זה שמן שקדים ושמן לבנדר.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שמן לוונדר - מותר לשים ישירות על העור, אבל רק'
שמן לוונדר - מותר לשים ישירות על העור, אבל רק
26/10/2011 | 15:57
1
34
טיפה אחת / שתיים.
לא הייתי שמה ישירות לתינוק או לפעוט.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אין בעיה לשים לתינוקות ופעוטות ישירות על העור'
אין בעיה לשים לתינוקות ופעוטות ישירות על העור
26/10/2011 | 16:54
33
שמון לוונדר
בכל מקרה לא מומלץ יותר מ2-3 טיפות כי מדובר בשמנים מאוד מרוכזים.
גם הארומוטרפיים מחמירים ביותר מאפשרים שמן לוונדר ישירות במגע עם העור.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא חייבים למהול אלא אם כן ידועה רגישות'
לא חייבים למהול אלא אם כן ידועה רגישות
26/10/2011 | 16:53
25
אבל את צודקת, למרוח קודםפ על הידיים ורק אז על החזה...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אש"ת, שאלה של מתחילים....'
אש"ת, שאלה של מתחילים....
26/10/2011 | 14:30
3
23
לוונדר על פצעים/עקיצות/רקות - מוהלים בשמן בסיס או פשוט ככה?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לבנדר אין צורך למהול'
לבנדר אין צורך למהול
26/10/2011 | 15:31
25
לצפיה ב-'טיפה אחת - שתיים מקסימום על העור'
טיפה אחת - שתיים מקסימום על העור
26/10/2011 | 15:58
1
14
יש באינטרנט מקומות שממליצים למהול גם שמן לוונדר, במקומות אחרים רשום טיפה אחת-שתיים ישירות על העור.
אני הייתי נזהרת ומוהלת לתינוק / פעוט.
אגב - הלוונדר קצת שורף ישירות על פצעים - מנסיון אישי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מוזר. לוונדר לא שורף על פצעים'
מוזר. לוונדר לא שורף על פצעים
28/10/2011 | 01:52
18
ממש לא מורגש.

כנראה שמה ששרף היו פצעים שכל דבר, כולל מים, ישרוף עליהם.

פרט למי שלא מבין בתחום, לא תמצאי המלצות למהול לוונדר.
ממש אין בעיה עם כמה לשים. אין איתו בעיה.
אבל אין צורך בכמות גדולה כפי שאמא של תהלולי כתבה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'משהו מכל הדברים שהוזכרו פה'
משהו מכל הדברים שהוזכרו פה
26/10/2011 | 23:09
2
29
אובשרשורי ההמשך עלול להיות בעייתי לתינוקות ממש צעירים או לנשים בהריון?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן!'
כן!
26/10/2011 | 23:23
1
33
שמו אקפילטוס הוא שמן שבשום אופן אין להשתמש איתו עם תינוקות, אני מהמחמירים ולכן עד גיל 6 לפחות אני לא מקרבת אותו לילדים.
נשים בהריון צריכות להיזהר באופן כללי משמנים חזקים במיוחד כמו שמן עץ התה, שמן אקליפטוס, שמן ציפורן ועוד.
אבל כמובן שכל מקרה לגופו ויש אפשרויות שימוש במהילה מסויימת.

אבל שמן אקליפטוס - מסוכן לתינוקות - יכול לגרום לשינה עמוקה עד כדי איבוד הכרה (במקרים נדירים) ובמגע עם העור עלול לגרום לכוויה.

ואם כבר באזהרות עסקינן - שמן תפוז - אם מורחים ישירות על העור יש להימנע מהשמש מכיוון שהוא יוצר כתמים על העור.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שמן תפוז'
שמן תפוז
27/10/2011 | 14:33
20
עשיתי לעצמי איתו כוויה....ממליצה למהול
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'Y Y Y '
Y Y Y
25/10/2011 | 08:53
1
45
כל כך הרבה הסתייגויות!
א. יש הבדל מהותי בין הומאופתיה לטיפולים בצמחים. זה שני עולמות רחוקים זה מזה בערך כמו המרחק בין הרפואה הקונבנציונאלית והומאופתיה.

ב. כל טיפ שיכול להינתן דרך האינטרנט וקשור בצריכה של תרופות הומאופתיות הוא מזיק במקרה הטוב ומסוכן במקרה הרע.

ג. אין כל כך קשר בין הומאופתיה אמיתית לבין מניעה של מחלות חורף (למעט חיזוק כללי, שזה כולם טוענים שהם עושים).

למען הסר ספק באמתחתי רקורד של לימודי הומאופתיה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני מקבלת את ההסתייגויות, אבל '
אני מקבלת את ההסתייגויות, אבל
25/10/2011 | 09:03
24
יש דברים שעולים כל הזמן. שמות שחוזרים ומדגישים, לא דברים שהורים קנו ורקחו במיוחד בשבילם, אלא דברים שקונים איך שהם בבתי הטבע למיניהם.
אני (ואני מניחה הרבה מאיתנו) מחפשת פתרון לשיעול ופתרון לכינים, מה לשים באינהלציה ומה לשים הקערית ליד החלון. אני חושבת שיש להורים מצבור ידע רחב שהם כן יכולים לתרום בנושא, והזהרתי מראש שזה לא במקום עיצותיו של איש מקצוע. זה בכדי שאוכל לגשת לבית טבע ולדעת לאיזו כיוון אני הולכת, ומה אני מחפשת. לדעת שיש מוצרים בשוק, שיכולים לעזור ולהוות תחליף או פתרון או עזרה.  
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לפי התוכן - הכותרת שמתאימה:שרשור רפואה משלימה'
לפי התוכן - הכותרת שמתאימה:שרשור רפואה משלימה
25/10/2011 | 08:57
1
12
לא רק הומאופטיה.
גם נטרופטיה, ארומוטרפיה וסתם תרופות סבתא.

אם אני מבינה נכון...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הבנת לגמרי נכון. שיניתי. תודה!'
הבנת לגמרי נכון. שיניתי. תודה!
25/10/2011 | 09:07
3
לצפיה ב-'אצלנו יש בבית'
אצלנו יש בבית
25/10/2011 | 09:19
13
21
שמנים:
רוונסארה לעיסוי כשיש נזלת ומשתעלים
אקליפטוס לימוני: נזלת,שיעול וצינון כללי
שמן שקדים: לעיסוי עם הרוונסארה
קמומיל לדלקות עיניים
טראומיל משחת הקסם
משחה מיוחדת מבית מרקחת בהוד השרון לתפרחת חמורה ולגירויים
וולדה קרם פנים
לונדר למיעת עקיצות והקלה
בצל קצוץ ליד המיטה שמקוררים
שרשרת ענברים לשיניים
זה באגף הטבעי.
יש גם פניסטיל ג׳ל,משחות חרום כמו אינוטיול לתפרחת חמורה,טיפות אוזניים ועוד....

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה עושים עם טראומיל? קניתי ולא השתמשתי אף פעם'
מה עושים עם טראומיל? קניתי ולא השתמשתי אף פעם
25/10/2011 | 09:45
8
165
לצפיה ב-'מורחים על המכה/פצע/עקיצה'
מורחים על המכה/פצע/עקיצה
25/10/2011 | 09:49
38
גם אני משתמשת לפעמים.
זה מאלחש את המקום,מקטין את הנפיחות/סימן כחול.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לגבי טראומיל'
לגבי טראומיל
25/10/2011 | 10:26
69
משחה מעולה הומאופתית על בסיס צמחי מרפא. יכולה להשתמש בה לכל מכה שהילד\ההורה קיבל, צלקות, שטפי דם, שברים,נקעים. גם לכאבי שרירים, שריר תפוס כאבי פרקים המון דברים היא מעולה. אני משתמשת כבר כמה שנים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אצלנו זו משחת הפלא '
אצלנו זו משחת הפלא
25/10/2011 | 12:28
5
57
אני מורחת על כל גירוי בעור - עקיצות, פצעונים, חצ'קונים, מכות, שפשופים (יבשים).
וזה גם עוזר לכאבי שרירים...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טוב לדעת!! בטח ידעתי את זה ובגלל זה קניתי אבל'
טוב לדעת!! בטח ידעתי את זה ובגלל זה קניתי אבל
25/10/2011 | 13:38
26
הזיקנה/טמטמת מכה שנית
תודה בנות!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה עובד עם חצ'קונים?'
זה עובד עם חצ'קונים?
26/10/2011 | 15:52
3
37
זה מספיק עדין לשים לגדולה שלי על הפנים? (אך עם זאת מספיק אפקטיבי??)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מספיק עדין - כן'
מספיק עדין - כן
26/10/2011 | 17:46
31
אפקטיבי - חלקית, זה לא הייעוד העיקרי של זה.
נסי ותראי אם יעזור אצלכם target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש טיפולים וקרמים על בסיס שמנים'
יש טיפולים וקרמים על בסיס שמנים
26/10/2011 | 19:13
1
34
שאת יכולה להכין אבל הם דורשים התמדה והכנה בבית וזה קצת עבודה, אם תתגברי על העצלנות הטבעית שלך תגידי לי ואני אפרט לך.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אש"ת.....לא יקרה....אבל אני מאד מהירה בשליפת '
אש"ת.....לא יקרה....אבל אני מאד מהירה בשליפת
26/10/2011 | 20:31
25
כרטיס אשראי, אז אם תגידי לי איפה לקנות, אני הראשונה בתור target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
(וכמו שבעלי אומר "רגע עצוב היה הרגע בו למדת בעל פה את מספר כרטיס האשראי. רגע עצוב, ויקר")
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'באיזו צורה הקמומיל מגיע?'
באיזו צורה הקמומיל מגיע?
25/10/2011 | 09:47
3
12
תיון של ויסצקי זה מספיק או שאפשר לקנות קמומיל? ומנקים עם זה את העין או שצריך להשאיר פרק זמן?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני מהעצלנים...'
אני מהעצלנים...
25/10/2011 | 09:50
2
18
תיון קמומיל מרוכז שקונים בסופר.
מניחה כמה דקות עם מעט מים חמימים,צמר גפן ומנקה את העיניים.
אפשר להשאיר כמה שניות,אם הילד מסכים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפשר גם פרחי קמומיל- לעשות חליטה'
אפשר גם פרחי קמומיל- לעשות חליטה
25/10/2011 | 12:56
12
לצפיה ב-'חח גם אני בעצלנים שמשתמשים בתיון'
חח גם אני בעצלנים שמשתמשים בתיון
25/10/2011 | 21:11
13
אגב באזורי ההר של בוליביה, פרו, אקוודור (=אקלים קר מאוד ויבש מאוד) תה קמומיל מאוד נפוץ כדי להרגיע שיעול. מצד שני כולם כל הזמן משתעלים שם! כך שאני לא בטוחה שזה עובד
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'חידוד קל על השרשור הזה,'
חידוד קל על השרשור הזה,
25/10/2011 | 10:21
23
הומאופתיה הינה אסכולה ספציפית ברפואה המשלימה אשר מטפלת באדם עי רמדיס (תכשירים) הומאופתיים אשר מיוצרים מחומרים שונים (ומשונים- כמו צמחים, מהחי ועוד ועוד) אשר מדוללים במיים מזוקקים מספר פעמים עד שבעצם מה שאותו אדם מקבל היא האנרגיה של החומר.
שאר ההמלצות על מוצרי רפואה משלימה כגון צמחים, שמנים, תוספים וכו...אינם קשורים להומאופתיה אלה הם מעולם הרפואה המשלימה\הטבעית\העממית....וכדומה.
רק לצורך ההבהרה.
אגב אני במקצועי נטורופתית. לכן חשבתי להבהיר את הנקודה החשובה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אחסון של שמנים'
אחסון של שמנים
25/10/2011 | 11:32
1
34
מצאתי שמנים שקניתי לפני 10 שנים בערך כשעשיתי קורס ארומתרפיה
יש מצב שהם עדיין טובים? איך אפשר לבדוק את זה?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לרוב השמנים יש תאריך פג תוקף'
לרוב השמנים יש תאריך פג תוקף
25/10/2011 | 16:04
135
אם את לא רואה את זה על הבקבוקונים תתקשרי ליצרן ותני לו את מספר האצווה הוא ידע להגיד לך אם השמן עוד רלוונטי או לא.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
26/10/2011 | 08:09
7
44
יש משהו שיכול להיות טוב עם פריחה לא ברורה בפנים?
היינו אצל הרופא הוא אמר שזה כנראה חררה או ויראלי ושאפשר לרשום לי משחה עם סטרואידים אבל לא כל כך ממליץ ואני בטוח לא אתן לתינוק בן שנה סטרואידים רק כדי להעביר לו פריחה אז יש משהו שאפשר?!

אף מנוזל - הקטן מנוזל כבר שבוע, האף ממש נוזך, שוב גם זה כנראה עונתי אבל אני נורא רוצה להקל עליו, שמן רוונסרה יעבוד גם פה? ואגב איפה קונים את זה?

שלשולים - יש המלצה כלשהי לגבי זה? אורז הוא לא מוכן לאכול, בננות כן אבל לא עוזר לו, מה עוד אפשר?

תודה רבה!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מי אורז'
מי אורז
26/10/2011 | 08:15
2
24
הוא שותה תמ"ל? תכיני אורז עם כמות גדולה של מים, ובסוף הבישול תשתמשי במים שנותרו להכנת התמ"ל. זה עובד כמו קסם. (עד שיש לך ילדים שלא יודעים תמל מהו, ואז את מסתבכת עם למצוא דרכים להסתיר את זה בשתיה רגילה, מה שפחות קל...מנסיון)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/10/2011 | 08:30
1
13
פשוט להכין את התמ"ל עם המים של האורז במקום מים רגילים?
הוא לא ירגיש בהבדל הטעם?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הוא לא ירגיש - מבטיחה!'
הוא לא ירגיש - מבטיחה!
26/10/2011 | 09:41
6
לצפיה ב-'רק עכשיו ראיתי סליחה'
רק עכשיו ראיתי סליחה
26/10/2011 | 10:27
3
25
בנוגע לפריחה, זה פריחה עם מוגלה או סתם פצעונים אדומים?
אני מסכימה איתך שסטרואידים בהחלט לא כדאי במצב כזה.
מה כן? אבקת ליקו שזה בעצם דומה לטלק רק שזה עשוי מצמח ויש לו גם מוטיב מחטא.
להקפיד על המקום יבש עש כמה שאפשר ומשחת החתלה כלשהי ( אני אוהבת את של ולדה) גם.תעזור מאוד. אבל כל עוד זה לא מפריע או מגרד לו לא חייבים לגעת.

נזלת - חלב אם באף מאוד עוזר, מי מלח גם יעזרו. טיפה אחת של שמן הדס בקצה הסדין ייקל עליו בלילה. בצל קצוץ בקערה ליד הראש בלילה או אם אפשר קשור בתוך חיתול טטרא מעל הראש. רוונסרה יכול לעזור אבל הוא יותר מתאים לשיעול מאשר לצינון. אפשר לקנות בחנויות טבע ואפילו בסופרפארם.

שלשול- טוב, פה הגישה שלי קצת שונה אני לא מפסיקה שלשולים. אני מאמינה שאם הגוף משלשל יש משהו שצריך להוציא ברגע שנותנים תזונה עוצרת אז מונעים מהגוף להתנקות ואני מעדיפה לא למנוע מהגוף לעשות את שלו. אני כן מורידה משמעותית את כמות הירקות והפירות, מקפידה על שתיה רבה שלא יתייבשו ומחכה שיעבור.

עכשיו שאלה- הפריחה והשלשול התחילו ביחד עם הצינון? כי יש סיכוי טוב שיש קשר ביניהם, נסי לחשוב אם קרה משהו לאחרונה, הוה איזה שינוי, משהו שיכל להשפיע עליו קצת ואולי להוציא אותו קצת מאיזון?  הרי ידוע לכולם שהגוף והנפש קשורים זה בזה, כל כך הרב דברים בבת אחת גורמים לי לעצור ולבדוק אולי יש משהו מעבר.
תרגישו טוב.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בעיקרון התחילו הצינון והפריחה'
בעיקרון התחילו הצינון והפריחה
26/10/2011 | 10:48
2
21
זה התחיל בסוכות הראשון, היינו אצל חמותי והייתי בטוחה שהיא נתנה לו משהו חדש, לא זכור לי שראיתי אם נתנו לו משהו מיוחד ובכל מקרה כבר עבר המון זמן מאז והרופא שלו אמר שאם זה היה אלרגי זה היה גם בבטן או בגב ולא רק בפנים, ביום שישי האחרון אני הייתי עם וירוס בטן, הוא שילשל פעם אחת, יום שבת הקיא פעם אחת ופתאום מיום שני הוא עם שלשולים לפחות 4 פעמים ביום
בקשר לשינויי כלשהו, מאז שחזרנו מסוכות הוא לא היה עם המטפלת הרגילה כי חמותה נפטרה, יש את השכנה שלה שאנחנו מכירים וגם הוא היא כל הזמן שם וגם התחלנו לחפש גנים בשבילו, בואי נגיד שמיום ראשון הדברים שהוא אוכל זה בעיקר שטויות וג'אנק והוא משלשל רק אצלה כל הזמן, אצלה הוא שילשל רק פעם אחת בכל הימים האלו
מסכימה איתך שלא צריך לעצור שלשול רק שאני ממש חוששת שאני לא אוכל להכניס אותו לגן אם זה ימשיך(אולי זה קשור לשיניים?)

שמן רוונסרה קונים בסופרפארם? יהיה שם? את יודעת אולי איפה? ואבקת ליקו? מאיפה קונים? יש גם בסופרפארם? שוב אין לי בעיה שזה ישאר מצידי, לא נראה שמפריע לו ואני אוספת לו את השיער שם כדי שלא יגרד לו ממש אבל אני חוששת שלא נוכל להתחיל תהליך בגן החדש ככה...

תודה רבה :)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואו נשמע שעבר עליכם הרבה....'
וואו נשמע שעבר עליכם הרבה....
26/10/2011 | 16:58
1
14
לא מפתיע שהוא ככה, זו תגובה טבעית של הגוף לכל השינויים, אותי אישית זה מרגיע כי אם הכל היה רגיל והגוף היה יוצא מאיזון אז זה יכול להיות קצת מלחיץ, אבל בגלל שהיו הרבה דברים שונים והמטפלת שלו לא איתו (וזה לא משנה כמה הוא מכיר את השכנה, זו עדיין לא המטפלת), האוכל שהוא אוכל הוא כנראה אחר... אז הכל נשמע הגיוני למדי.
אני הייתי מחכה שהכל יעבור לפני הכנסה לגן, אלא אם כן באמת אין ברירה והוא כבר חייב להיכנס ואז שלשולים יכולים להוות בעיה בגן כי לרוב יש חשש שזה מדבר ושולחים הביתה, אבל פריחה לא אמור להיות בעייתי.

שמן רוונסרה את יכולה לקנות בסופרפארם או בחנויות טבע, אבקת ליקו יש בבתי טבע נבחרים (לא בכולם) אבל יש גם אתרי אינטרנט שמוכרים אני קונה מ"נולי" אתר אינטרנט שאני מכירה את הבעלים וסומכת עליה לגמרי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'האמת שאני לא מאוד לחוצה'
האמת שאני לא מאוד לחוצה
27/10/2011 | 08:41
15
אני מאוד מאמינה בגוף ונפש, אצלי תמיד לחץ ודברים שקורים משפיעים עליי ישר אני נהיית חולה,כאבי ראש, בלאגנים, בתור ילדה הייתי בבי"ח המון כי זה היה משפיע עליי קשה
ככה שברור לי לחלוטין שאין שום ספק שזה מזה וגם הוא בטח מרגיש את הלחץ שלי מכל נושא המטפלת שאני לא מחבבת ולהעביר אותו למקום אחר
לצערי, אני עובדת ואין מצב שאני יכולה לקחת חופש של כמה ימים כדי להיות איתו בבית לפני הכניסה לגן ואין שום סיוי שאני משאירה אותו אצלה, מצאתי גם גן שהוא מאוד לטעמי ואני מאוד קשה בדברים האלה
לשמחתי מסתמן שהשלשולים מתחילים לעבור אבל הפריחה בפנים נראית נורא, אני אקח אותו לרופא שיוודא שזה לא משהו שיכול לדבק ויתן לי אישור ככה שאם הגן יבקש יהיה לי אישור מוכן

איזה עוד שימושים יש לאבקת ליקו?

תודה!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'עוד שאלה - קנייה של שמנים'
עוד שאלה - קנייה של שמנים
26/10/2011 | 10:46
5
24
איפה אפשר לקנות שמנים באיכות טובה במחירים סבירים?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אם יש לך באיזור - ניצת הדובדבן'
אם יש לך באיזור - ניצת הדובדבן
26/10/2011 | 16:00
1
36
שמנים של פרימוורה במחירים מצויינים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה, אין באיזור שלי אבל אני יכולה לבקש מחברה'
תודה, אין באיזור שלי אבל אני יכולה לבקש מחברה
26/10/2011 | 16:07
10
שנמצאת בחיפה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני אוהבת את השמנים של עומר הגליל'
אני אוהבת את השמנים של עומר הגליל
26/10/2011 | 16:10
2
25
ושלוס הם מאוד איכותיים ואם אני לא טועה גם אורנגניים שזה יתקון משמעותי בעיני.
את שניהם אפשר להשיג בבתי טבע או להזמין ישירות מהם דרך האינטרנט שזה מה שאני עושה ואז הצחירים טובים יותר.
פיור אויל ופרימוורה שנמכרים בסופר פארם אני פחות אוהבת ולטעמי לא מספיק איכותיים אם כי יש מי שמרוצה מהם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'על פרימוורה דווקא המליץ לי נטרופת'
על פרימוורה דווקא המליץ לי נטרופת
26/10/2011 | 16:19
1
10
לצפיה ב-' כאמור יש מי שאוהב'
כאמור יש מי שאוהב
26/10/2011 | 16:30
20
אני לא אוהבת כל כך , בזמנו גם בדקתי את המקורות שלהם ודיאגנוזות ולא כל כך הייתי מרוצה.
הארומוטרפים שאני בקשר איתם גם פחות אוהבים.
אם כי אני חייבת להגיד משהו על שמנים - גם הפחות איכותיים, עדיין יעשו את העבודה, מכיוון שמראש זה דבר חזק יחסית גם במידה והוא פחות איכותי הוא עדיין יעבוד.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה עושים עם משחת ארניקה?'
מה עושים עם משחת ארניקה?
25/10/2011 | 14:55
5
72
קניתי פעם לטיפול בדלקת בגיד היד, לזה זה לא הועיל.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ארניקה'
ארניקה
25/10/2011 | 15:41
3
32
לטיפול במכות יבשות
אם יש שפשוף, לא לשים ארניקה (אומרים ששורף) כלומר - היא לא מיועדת לעור חשוף
אבל כל מכה/נפילה - ישר אצלנו מורחים ארניקה.

יש גם ארניקה בכדורים - במקרים של "טראומה" לגוף - נפילה חזקה, נקע, שבר, ניתוח, לידה...

אצלי בבית יש גם קרם רסקיו - משמש בעיקר לעקיצות וגירויים בעור.

שמן אקליפטוס לאף סתום (למרות שאוהבת גם את שיטת הבצל, אבל זה יותר לנשימות כבדות)

מורז - X-תוש נגד יתושים וגם קרם/ג'ל לעקיצות (אם שכחנו לשים את הקרם בזמן ו/או אם המ\ניאקיות התעלמו ממנו ועקצו בכל זאת)

אני מחזיקה גם קבוע משחה נגד "תפרחת חיתולים" - בדיוק עכשיו נגמרת לי שפופרת של מורז, אבל תמיד יש אצלי משהו - לעתים שורף לבנותיי הטוסיק, וזה ממש מציל!!! (בעיקר אם הן ניגבו לעצמן ולא עשו עבודה "מושלמת" או כשיש שלשולים וכ"ו... ובנותיי כבר גדולות!)

נדמה לי שאלה הדברים ה"טבעיים" שיש אצלי בבית..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה על ההבהרות'
תודה על ההבהרות
25/10/2011 | 19:01
1
12
לגבי שמן אקליפטוס - ידעתי שאסור מתחת לגיל שנה או שנתיים, לא ידעתי שיש כזו החמרה.

אני בד"כ שמה טיפה או שתים בפינה הרחוקה של המיטה,
או קושרת למעקה של המיטה חיתול טטרה ומטפטפת עליו, כלומר - אף פעם לא במגע ישיר.

אגב - בזמנו המליצו לי על שמן אקליפטוס לימוני, אבל הריח שלו נורא נורא חזק (ואישית לא ממש מרגישה שאכן פותח נשימה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני גם לא ממש אוהבת את הלימוני'
אני גם לא ממש אוהבת את הלימוני
25/10/2011 | 19:09
16
יש את הרדיאטה (אם אני מאייתת נכון) שהוא סביר יותר.
אבל לצינון אני פשוט משתמשת בשמן הדס.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'דווקא לדלקת הייתי שמה טראומיל'
דווקא לדלקת הייתי שמה טראומיל
25/10/2011 | 18:43
24
ולא ארניקה, ארניקה יותר יעילה למכות, שטפי דם וטראומות שונות לגוף.
למקרה של דלקות כשאין טראומיל בבית
אפשר לכתוש כמה שיני שום לכסות אותן בשמן זית לתת לזה לשבת כמה שעות, לקחת חיתול טטרא או פד גזה ולטבול בשמן ואז ללפף מסביב למקום הדלקת (עובד נהדר במקרים של דלקות בגיד אחרי לידה).
כדי שזה לא ייפול אני מצמידה את זה עם ניילון נצמד ואז זה גם לא מלכלך ופשוט הולכים לישון.

אז קמים עם ריח של רוטב פסטו אבל הכאב והדלקת תוך יומיים שלושה נעלמים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זוטה לבנה- חליטה טעימה ומעולה לשפעת'
זוטה לבנה- חליטה טעימה ומעולה לשפעת
25/10/2011 | 16:37
3
13
יש צמח נחמד וקל לגידול בשם זוטה לבנה.
חליטה ממנו בתחילתה של שפעת, כאב גרון, צננת עושה נפלאות.
למדתי על זה מבדואים בצפון שמשתמשים בזוטה ממין אחר קצת (שאין להשיג משתלות).
גם זוטה לבנה עושה את העבודה. גם עלים יבשים של זוטה יעילים, לא חייבים לגדל עציץ של זוטה, הבעיה היא לפעמים שקשה להשיג חליטה של זוטה בעונה.

ובלי קשר, החליטה של זוטה טעימה...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הזוטה מעולה לכאבי גרון'
הזוטה מעולה לכאבי גרון
25/10/2011 | 18:40
14
וגם לבעיות עיכול, מי שלא מצליח לגדל בבית אפשר לקנות מיובשת בחנויות טבע.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואלה? טוב לדעת. מתה על זוטה'
וואלה? טוב לדעת. מתה על זוטה
26/10/2011 | 15:38
1
2
לצפיה ב-''
26/10/2011 | 20:41
1
לצפיה ב-'עוד טיפ קטן - עקיצת דבורה'
עוד טיפ קטן - עקיצת דבורה
25/10/2011 | 18:46
2
54
במקרה היינו היום בגינה והיו המון דבורים ונזכרתי.
אם נעקצתן ע"י דבורה חיתכו מהר מהר בצל ושפשפו על מקום העקיצה
זה יוצא את העוקץ החוצה ויוריד באופן מיידי את הנפיחות.
אם אין בצל בסביבתכן אז לשים בוץ טרי (לשפוך מים על החול ולמרוח על העקיצה) כשהבוץ יתייבש לקלף אותו יחד עם הבוץ יצא העוקץ והנפיחות תפחת משמעותית.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'או עגבניה !'
או עגבניה !
26/10/2011 | 09:30
1
28
עקצה אותי דבורה לא מזמן,לא עקיצה שגרמה למותה או להשארת העוקץ ברגל אבל כואבת ביותר , ומה שהיה לי היה עגבניה...... אחת החברות שלי (עולה מרוסיה) אמרה לי שאצלם שמים עגבניות הייתי סקפטית אבל נואשת... וזה עבד ! תוך דקה נעלם הכאב !
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מעולה טוב לדעת '
מעולה טוב לדעת
26/10/2011 | 16:43
3
לצפיה ב-'טוב, כבר התבלבלתי - מנ עושים עם שפשופים ושריט'
טוב, כבר התבלבלתי - מנ עושים עם שפשופים ושריט
26/10/2011 | 09:32
9
23
ושריטות?

הבנתי שטראומיל זה טוב למכות יבשות.
אבל מה שמים על שריטות ושפשופין פתוחים? שמן לוונדר? זה לא שורף?
בקיצור, מה אני צריכה להחזיק בתיק שהולך איתי לגן הציבורי?

תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אשמח אם תעני גם לי טיפה למעלה'
אשמח אם תעני גם לי טיפה למעלה
26/10/2011 | 09:45
143
כנראה שרשרתי לא טוב... :)
תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
26/10/2011 | 10:14
4
15
לא בכל בית מרקחת רק בבתי מרקחת הומאופטיים יש סופרפאקמים שיש להם בית מרקחת הומאופטי אם תגידי לי מאיזה איזור את אני אמצא לך מקום קרוב לקנות.

אין בכלל בעיה לתת אפילו לתינוקות מדובר במשהו כל כך קטן שגם תינוק בן כמה חודשים יכול בקלות לשים בפה בלי חשש בכלל.
אני לא נותנת סוכריות בכלל גם לגדולים יותר מדובר במשהו בקוטר של מילימיטר, ככה שזה ממש פיצי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני גם אשמח לדעת איפה אפשר לקנות'
אני גם אשמח לדעת איפה אפשר לקנות
26/10/2011 | 10:48
15
אני מאיזור כרמיאל ויכולה להגיע גם לאיזור חדרה
תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה כמו רמדי שמכין הומאופט?'
זה כמו רמדי שמכין הומאופט?
26/10/2011 | 13:24
2
12
אם זה כזה אז בסדר - החתלתול כבר קיבל כאלה מהומאופט ואכן אין בעיה.
מכינים במיוחד, או שיש לקנות מוכן?
אני גרה בקרית אונו. יש בית-מרקחת הומאופטי בכיכר דרכטן. יש לך מושג אם יהיה להם שם?

תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
26/10/2011 | 13:47
1
11
בדר"כ בכל בית מרקחת הומאופטי יש מוכן ואם אין אז הם מכינים במקום.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מצויין! תודה!'
מצויין! תודה!
26/10/2011 | 14:15
2
לצפיה ב-'לי אישית שמן לוונדר שורף '
לי אישית שמן לוונדר שורף
26/10/2011 | 16:02
14
אני שמה על שריטות ושפשופים ויטה מרפן בספריי.
לא טבעי, לא שורף ומחטא..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שאלות על טיפוח גם אפשר?'
שאלות על טיפוח גם אפשר?
26/10/2011 | 16:17
8
18
משהו ביתי לניקוי פנים? עור שמנוני
משהו לשפתיים סדוקות בשביל הבכור
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
26/10/2011 | 16:51
22
לשפתיים סדוקות - חמאת שיאה - יותר טוב מוזלין ועושה אחלה עבודה אפשר לערבב עם קצת לוונדר ואז זה גם מבריא את הפצעים שכבר נוצרו.
לניקוי פנים

שטיפת פנים לכלח סוגי העור:
100 גרם שקדים טחונים
100 גרם קורנפלור
100 גרם סבון מוצק טבעי (עדיף על בסיס ירקות או זיתים)
מערבלים בבלנדר היטב ואז מוסיפים:
2 טיפות שמן גרניום
2 טיפות שמן לימון
1 שמן בן אזוב (אם אין אפשר 2 טיפות לבנדר)
לערבב שוב בבלנדר.
לשמור במקום יבש- שמים מעט על כף היד מרטיבים ומורחים על הפנים... עושה עבודה נהדרת, ממריץ, פותח נקבוביות ועושה אחלה תחושה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ועוד יותר פשוט...'
ועוד יותר פשוט...
26/10/2011 | 21:35
5
30
מעט סוכר רגיל על אצבעות הידיים במקלחת ולשפשף בעדינות את הפנים.
(בתנאי שאין נימי דם בולטים על הפנים)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'???באמת???'
???באמת???
26/10/2011 | 21:45
1
5
לצפיה ב-'באמת באמת...'
באמת באמת...
26/10/2011 | 21:52
17
פילינג טבעי לחלוטין.
(קרובת משפחה שהגיעה בשנות התשעים המאחרות מרוסיה והיתה אישה יפיפיה ומטופחת ברמות על לימדה אותי את הפטנט הזה,היא עושה את זה יום כן יום לא במקלחת והעור שלה פשוט זורח.לי יש קופרוז(נימים אדומים בולטים בפנים) אז אני עושה פעם בשבועיים לערך וממש בעדינות,מיסי יכולה להעיד על עור הפנים שלי...) target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה אחלה פילינג'
זה אחלה פילינג
26/10/2011 | 21:50
2
21
עובד גם עם מלח. לעור שמן עדיף מלח.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הבעיה עם מלח שהוא צורב אם הוא נכנס בעיניים'
הבעיה עם מלח שהוא צורב אם הוא נכנס בעיניים
26/10/2011 | 21:53
20
ולפעמים הוא נכנס.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'עובד גם עם קפה שחור (עם הבוץ)'
עובד גם עם קפה שחור (עם הבוץ)
27/10/2011 | 18:19
7
לצפיה ב-'יש לי כמה'
יש לי כמה
26/10/2011 | 23:14
18
לאמא שלי היה ספר עתיק שקראו לו משהו כמו "סודות היופי". היו שם כל מיני מרקחות טבעיות לעור הפנים, תרגילי התעמלות לשרירי הפנים, ועוד כל מיני target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
באמת אני זוכרת משם את הפילינג של הסוכר.. עוד משהו- להניח על הפנים פרוסות מלפפונים קרות, זה מרענן פלאים- לשכב ככה בערך 20 דקות.
מיץ לימון- מעולה להבהרת כתמים ופיגמנטציה.
זה מה שאני זוכרת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אז גם אני עם שאלה'
אז גם אני עם שאלה
26/10/2011 | 23:29
7
23
מה עושים עם גרד?

עקיצה שלבנדר לא מרגיע, או אפילו גרד שמצדיק פניה לרופא אבל צריך משהו שירגיע באופן מיידי עד שנגיע רופא?

אני שואלת על מקרים שלבנדר לא הרגיע, וגם ג'ל אלוורה או חשודים מיידיים אחרים לא עזרו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ניסית פניסטיל ?'
ניסית פניסטיל ?
27/10/2011 | 08:56
1
24
לצפיה ב-'כן. הוא היה בחשודים המיידיים...'
כן. הוא היה בחשודים המיידיים...
27/10/2011 | 09:37
4
לצפיה ב-'אבקת ליקו ניסית?'
אבקת ליקו ניסית?
27/10/2011 | 11:06
2
8
לימון יכול לעזור אבל זה קצת שורף ולא בטוח שהילד ישמח.
קרם החתלה כלשהו גם יכול לעזור (הייתי הולכת על משהו טבעי)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה זה? לא מכירה'
מה זה? לא מכירה
28/10/2011 | 19:38
1
7
לצפיה ב-'זו אבקה שמיוצרת מצמח'
זו אבקה שמיוצרת מצמח
29/10/2011 | 18:13
11
מאוד מזכירה בצורה חיצונית את הטלק, אבל רק מבחינה חיצונית
היא מאוד מועילה בנגעים של עור גם מייבשת גם מחטא וגם מרפאה (מרפאת? איך כותבים את זה?).
אפשר להשיג בחנויות טבע, אבל לא בכולם יש ואני אישית קונה מ"נולי".
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שיבולת שועל עם מים'
שיבולת שועל עם מים
28/10/2011 | 02:10
1
9
או להכין עיסה ולשים קצתעל המקום, או ממש להכניס את האיבר או את כל הגוף לאמבטיה/גיגית עם שיבולת שועל.

לפעמים ליקוק עובד מצוין. למדתי את זה מחתולים. באמת.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כן, זה עוזר לנו לפעמים. לא תמיד מתאים להרגעה '
כן, זה עוזר לנו לפעמים. לא תמיד מתאים להרגעה
28/10/2011 | 19:37
4
מיידית. תודה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'עצות לחיזוק הגוף לקראת החורף יש?'
עצות לחיזוק הגוף לקראת החורף יש?
27/10/2011 | 17:47
1
13
ברור שהכניסה לגן קשורה מאוד, אבל דריה מצוננת נון סטופ מאז שנכנסה לגן. ומידי פעם גם חום לא ברור בא לבקר (כמו היום לדוגמא...)
אני נותנת לה חיזוקית, אבל אפעס,מאמינה שזה טוב יותר לכיס של חברת התרופות מאשר למערכת החיסונית שלה...
היא אוכלת יפה, ומהכל כמעט (עם חיבה לפחממות, כמו אמא שלה...).
תודה:)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זו שאלה קשה....'
זו שאלה קשה....
28/10/2011 | 10:03
18
ואין לה פתרון אחד, כי כל אדם צריך חיזוקים במקום אחר, כמו בתשובה למטה גם פה אני אישית הייתי הולכת להומאופטיה.
דווקא משתדלת להוריד קצת פחמימות או לפחות לעבור לפחמימות מלאות ולא קמח לבן וסוכרים פשוטים
הרבה ירקות ופירות, ירקות ירוקים, פירות העונה וכו'
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נושמים לא טוב-מה עושים?:'
נושמים לא טוב-מה עושים?:
27/10/2011 | 20:56
1
17
היי, בחורף הקטנות שלי התקררו קצת וממש מרגישים קושי בנשימה נשימה כבדה מדיי.
אין חום או משהו ממעדי על מחלה. פשוט חרחורים בלילה והמון המון נזלת. זה תמיד מתחיל כשמתחיל החורף...
1. מה עושים כדי לרפא?
2. מה עשוים כדי למנוע בפעם הבאה?

תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'במקרה כזה אני אישית הייתי פונה'
במקרה כזה אני אישית הייתי פונה
28/10/2011 | 10:01
30
להומאופט מוסמך, אם זה משהו שחוזר על עצמו כל חורף, בעיני זה מעיד על איזו חולשה בגוף, או חוסר איזון מסויים ויש לטפל המקור ולא רק בסימפטומים.
הנזלת החרחורים וכו' זה סימפטומים שניתן להקל עליהם עם שמן רוונסה ושמן הדס (כמו שפירטתי למעלה) אבל לדעתי את צריכה טיפול מעמיק ולא סימפטומטי - אני ממליצה על הומאופטיה או רפואה סינית.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'|*השרשור נשמר בקישורי הפורום'
|*השרשור נשמר בקישורי הפורום
28/10/2011 | 22:30
31
ובהזמנות זו אני רוצה להודות לאמא של תהלולי שהסבירה, הוסיפה, הבהירה וניהלה את השרשור המרתק הזה!
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

11:40 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:57 | 01.04.19 אורחים בפורום
16:41 | 24.03.19 ilovenoam
18:24 | 21.03.19 אורחים בפורום
15:58 | 06.03.19 אורחים בפורום
15:01 | 03.03.19 פיקוס123
12:00 | 16.02.19 אורחים בפורום
12:03 | 14.02.19 אורחים בפורום
11:48 | 13.02.19 galilit11
14:00 | 06.02.19 אורחים בפורום
10:21 | 05.02.19 בלונד23
07:21 | 02.02.19 מייחלת לרגע
14:20 | 22.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ