שרשור ספרים לפי נושאים

oggi2

New member
ג'ינג'ר

הקנגורו הכחול של מאיה ומינטי וטינקי של אמה צ'יצ'סטר קלארק

oggi2

New member
על אבות לא כ"כ מתפקדים או לא "כמו שכתוב" ../images/Emo6.gif

גורילה אבא בורח עם הקרקס, אבא לא יכול לישון. מצד שני, לאנטוני בראון יש סדרת "אמא/אבא/אח שלי שמציגהאת המשפחה

down under 1

New member
משפחות משפחות מליון לפחות

נכתבע"י אמא חד הורית ומדבר על כל מיני סוגי משפחות כשהמכנה המשותף בינהן הוא אהבה.

זאב גדול וזאב קטן- נדין משהו.. (לא זוכרת..)

ספר מקסים שכמו שאני אוהבת- לא מדבר על אח חדש במפורש. הזאב הגדול גר לבד ופתאום מופיע זאב קטן שעושה כל מה שהוא עושה... הגדול שלי, שמסתובב כבר שנתיים עם "סייד קיק" כזה אהב אותו.

אתה רוצה להיות חבר שלי? / אריק קרל

אתה רוצה להיות חבר שלי הוא ספר על עכברון שלא הצליח למצוא לו חבר. אף אחד לא רצה להיות חבר שלו עד ש...הוא מצא חברה שמאד דומה לו. ספר המעודד ילדים המתקשים במציאת קשרים, ספר שנותן הרבה תקווה ועידוד להמשיך ולנסות עד שתמצא חבר מתאים ואוהב.

פלגיה

New member
../images/Emo10.gif

בעיני הוא ספר רע, על מסירות מוגזמת והתקרבנות. אסור ללמוד ממנו יחסים חברתיים.

oggi2

New member
נכון

הבת שלי אוהבת אותו, אבל הוא מצריך הרבה דיון לריכוך והבהרת המסר. ולייק גדול ל"משהו אחר" לעמות זאת

בעיני זה קצת ספר על הורות.

ריגש אותי בתור ילדה, למרות שכמובן לא ראיתי את זה ככה אז. אבל גם אז לא ראיתי את זה כסתם חברים שאחד נותן הכל. עצבן אותי כמתבגרת, ועכשיו כשקראתי לבן שלי בפעם הראשונה ממש בכיתי. זה לא התקרבנות אלא באמת נתינה לשם נתינה ללא גבולות. בסוף העץ מאושר, ממש לא קורבן.

נאוה57

New member
מסכימה

נתינה כזו ללא גבולות תוך הקרבה ואושר מעצם הנתינה היא בדיוק הנתינה ההורית.

פלגיה

New member
איזה עץ?

מה נשאר ממנו להיות מאושר? איזה מין מסר זה מעביר לילד שלו, של נתינה כזאת שמוחקת את העצמי ומשאירה רק גדם?

למעלה