אוגוסט מתקרב...שרשור רעיונות לפעילויות

debzz5

New member
תודה תודה!!!

שעת אחרי הצהרים עברה היום בנחת, עם צבעים במקלחת. היה כיף. מקווה שאני אצליח להוציא את הכל... (כי לא היו צבעי ידיים, אז השתמשתי באקריליק...
) אה, ובתמונה זה נראה סטרילי. בואו נאמר שהוספתי באיזשהו שלב שחור, וקצף גילוח, ואז היה לה איכס על היד (LOL , רק אז- כן? ) והיא דרשה שטיפה, אז גם נוספו מים לאמבטיה, וסבון, וסקוטש... וכן, היה כיף, יהיה שוב. ברור.

debzz5

New member
אילוסטרייטר זו תוכנת איור וקטורית

שתי התוכנות של אדובי, ועובדות מצויין אחת עם השניה. אבל זה המקצוע שלי. לא חוכמה :)

debzz5

New member
חלקית ../images/Emo4.gif בעצם, כמעט הכל .

אבל בעוד כמה דקות בעלי יצא עם דריה לפארק, ואני אתנפל על מה שנשאר עם מלא מלא מלא אקונומיקה . תחזיקו לי אצבעות . בעלת הבית תשחט אותי.

debzz5

New member
מעדכנת- הכל ירד. ../images/Emo178.gif

פעם הבאה צבעי אמבטיה. מה שזה לא יהיה...

debzz5

New member
קפץ לי התכוונתי לכתוב - יו!!! נכון!!!

איך לא חשבתי על זה?! אפילו יש לי בבית. לא נורא. פעם הבאה.

kramerkaren

New member
מתכון פשוט לבצק

כוס קמח חצי כוס מלח חצי כוס מים מעט מאוד שמן קצת צבע מאכל או גואש נשמר במקרר שבועות....(ולא רעיל, וכל כך מלוח שאם שמים בפה מגלים שזה לא משהו...)

ilym

New member
חחח אני חשבתי שהתכוונת לבצק עוגיות

ובסוף לא התאפקתי ומצאתי מתכון לבצק פריך ועשינו היום בצהריים 3 תבניות מלאות של עוגיות דובונים לבבות ופילונים
אבל תודה בכל מקרה, מגניב גם לנסות להכין בצק משחק

kramerkaren

New member
גם בצק עוגיות זה להיט

והסוד הגדול ביותר זה שאפשר להקפיא בצק עוגיות, בשקיות סנדוויצ'ים, כמות של כמה עודיות כל פעם - ואז כשמשעמם (או כשרוצים עוגיה טריה) פשוט מוציאים לחצי שעה ומכינים עוגיות.

אפשר גם בגליל (למטרות אכילה ולא משחק)

כלומר, לעשות מהבצק צורת נחש/גליל כזאת, ואז כשרוצים עוגיות מוציאים קצת לשיש ופורסים פרוסות בעובי סנטימטר ככה. בד"כ יש לי כזה בפריזר לאורחים לא צפויים. כמובן שכל הכיף של הלישה, רידוד וחותכנים לא רלוונטי כאן. אבל היי, גם למבוגרים מותר לאכול עוגיות לפעמים, לא?

למעלה