תחרות השמות - יתן להצביע עד מחר בצהריים

וואו! איזה סיפור!!!

איזה אומץ ונחישות! את מדהימה! אין לי מילים! כמעט קיפחת את חייך ולא ויתרת! מאחלת לך את כל האושר והאהבה בעולם. תזכי לנחת מגידול ילדיך והמון המון בריאות! אני רואה כאן אישה גדולה, שבוחרת בחיים ובשמחה! על אף כל מה שעברה ואיבדה.

איזו אישה גיבורה!!! סיפור מדהים!!

ואני בטוחה שילדייך מדהימים ואת רווה מהם הרבה נחת. נראה גם שאת מאוד רוחנית, יש לך קשר עם קבלה או שהקשר שלך עם נשמות אינטואיטיבי? כל הכבוד לך מאחלת לך מזל ואושר

וואו איזה סיפורים../images/Emo24.gif

ריגשת
ואם אפשר שאלה- בכל הבדיקות שעברת עם נדבי לא ראו שיש שש אצבעות או שידעתם? לחברה שלי יש תאומים והבת נולדה עם שש אצבעות, למרות כל הבדיקות שעושים (במיוחד בהריון תאומים) אף אחד לא ראה את זה עד הלידה. ועוד שאלה (את לא חייבת לענות אם זה חטטני מידי) השארתם את האצבע הנוספת? הבת של חברה שלי עברה ניתוח להסרה , יש לי הרגשה שאתם השארתם בגלל מה שרשמת על "אצבע אלוהים שמרה עליו"

MAMALY

New member
בסקירת המערכות בודקים רק מפרק ראשון

של אצבעות וברוב המקרים אצבע שישית ואצבע חמישית הן על אותו מפרק ראשון מאוד קל לפספס זאת.

וואו איזה עוצמות יש לכם

הסיפורים שלך כל כך מרגשים, איך את מרגישה את הילדים ונלחמת עליהם. שתמשיכי להנות מהם

witty ivi

New member
וואו רציתי לכתוב סיפור משלי אבל לך בהחלט מגיע

הפרס!!! אני בעבודה עם דמעות מרוב התרגשות! כל הכבוד לך על מה שעברת ועדיין לא התייאשת. אני בהחלט מצביעה לך!!

למעלה