סטייל זה פה
אירוח סטייליסטית

down under 1

New member
ואם הצלחתי לזכות בסמפטיה

ואת עונה לי
אז יש לי עוד שאלה על לבוש 'מקצועי' קליל בסגנון הג'ינס והג'קט רק לימי הקיץ החמים. ממה להמנע? אני משארת שגופיות חושפניות.. מה מחמיא יותר ומה חם פחות. סנדלים או נעלים? בקיצור סטייל מיוזע וזהו, אלו כל השאלות שלי
תודה

תשובה לימים החמים

לפגישות מקצועיות אני נמנעת מגופיות אמיתיות, אבל אפשר לבחור בחולצות עם שרוולי חצי (מצרפת תמונה שמצאתי באינטרנט להמחשת האורך), בשביל לאוורר את בית השחי
או בגופיות בגזרת ווסט שנראות מכובדות יותר ולא עשויות מטריקו פשוט. תחפשי חצי גופיות שיש להם אלמנטים משודרגים, כמו צווארון חצי גולף או גזרת מעטפת שישר מאזנים את המראה הפשוט של הגופיה. חצאיות הן פתרון נהדר לעבודה בקיץ - גם מושקעות וגם מאווררות מאוד... לא קצרות מידי כמובן. חולצות קצתרות מבד סריג דקיק טובות לפגישות ממוזגות ונראות מאוד מכובדות. סנדלים או נעליים - לא יודעת מה נהוג בקצה השני של העולם, אבל בישראל סנדלים לגמרי והלמים את מזג האוויר גם בפגישות עסקיות. בסנדל חושף אצבעות - מוטב להקפיד על טיפוח הרגל והציפורניים. סנדל עם עקב, אפילו קטנטן יראה יותר "רישמי" לפגישות שכאלה. כפכפים מן התסם מחוץ לתחום בעיני, למרות שבישראל גם זה עובר...

לך מותר לאחר!

אם הבנתי נכון - אחרי המתניים הצרות והמהממות מגיע אגן "ים תיכוני"? אם כן, אז בחרי בחצאיות שעושות את אותה הפעולה כמו חצאית בגיזרת A שרק בעלות האגן הרחב נראות בה טוב, או חצאית קלוש. המנעי לחלוטין מחצאיות עם גזרה ישרה שיתפסו את הצורה של האגן או חצאיות מעטפת שידגישו את האגן. אול תבחרי החצאיות ארוכות, אם הירכיים שלך צרות יחסית את יכולה ללכת עם חצאית שנגמרת מעל הברך. תבחרי בבדים עם דוגמאות או תפרים מעניינים שישברו את "הגוש הגדול", תנסי להימנע מצבע חלק אחיד. הדפס או קו אלכסוני מאוד יחמיאו לאגן רחב. אני מאוד אוהבת חצאיות במיוחד בקיץ זה פשוט תענוג. אם לא הצלחתי להבין את המבנה שלך את מוזמנת לשלוח לי תמונה במסר.

down under 1

New member
תודה ../images/Emo13.gif

הבנת את המבנה. אולי אפשר לקרא לזה ידיות אהבה. יש לי מן גלגל כזה למעלה מסביב. אה וגם ציצים גדולים מאוד מה שעושה אותי מעוגלת
ודוקא הכתפים צרות השנה חזרתי למשקל התרום הריון שלי, הגיע הזמן לקחת את העצות שלך וללכת לבדוק חצאיות בחנויות. אולי אני אצליח למצא משהו. תודה!! לגבי הגופיה - הבנתי את השרבול רק שהמפתח הספציפי הזה יראה על סף פיצוץ על הציצים שלי... צריך למצא משהו קצת פתוח יותר... ולגבי נעלים באוסטרליה - נעלי סירה שטוחות עם סרט או איזה קישוט זה בסיסי פה ולא שיך לאפנה - חוץ ממני שלא מתחברת לכולן יש לפחות זוג אחד כזה. נעלי אצבע זו מבחינתם הנעל האוסטרלית הבסיסית ואין אף אחד שאין לו לפחות זוג אחד (חוץ ממני - מכאיב לי בין האצבעות
) וסנדלים זה גם חובה לחלוטין קצך קיבוצניקים כבר אמרתי? תודה רבה על התשובות!! שבת שלום

הציצי משנה את התמונה

חפשי חולצות עם שרוול חצי ומחשוף ביצה עגול או V - והכי טוב - מחשוף סירה ארוך שיית אורך לכתפיים וייתן פרופורציות טובות לאגן. אל תלכי על החצי גולף כפי שהמלצתי

למעלה