תחרות השמות - יתן להצביע עד מחר בצהריים

האמת היא שהסיפור שלי לא כזה מיוחד או מעניין

אבל ממש ממש בא לי את הספר הזה
תמיד היה לי ברור שאני רוצה שלילדים שלי יהיו שני שמות. את השם השני לא התקשיתי לבחור, ידעתי שאני רוצה שם מהתנ"ך (אל תשאלו למה, אני בכלל חילונית גמורה). נזכרתי שלאבא שלי היה סבא שהוא מאד אהב- ניצול שואה שנפטר בשיבה טובה (לא הכרתי אותו), ידעתי שאבא שלי נורא רצה בן כדי לקרוא לו על שם הסבא שלו אך רצה הגורל ונולדו לאבא שלי רק בנות, החלטתי שהשם השני יהיה על שם אותו סבא שמואל בנוסף השם היה בעל משמעות וגם הצטלצל לי טוב, שני דברים שחשובים לי. בעלי (דאז) לא התנגד כי זה גם השם של אביו, לא ספרנו לאף אחד את השם עד לרגע של הברית, אבא שלי שהיה הסנדק התרגש עד דמעות. השם הראשון היה קצת יותר בעייתי. מאז ומתמיד אהבתי שמות מיוחדים, לא מוזרים מידי (הכל בעיני המתבונן כמובן) אבל גם לא שמות ששומעים בכל מקום. רציתי שהשם לא יהיה קצר מידי (מעל 2 אותיות) וגם לא ארוך מידי. שהצליל יהיה לי נעים לאוזן (בלי ח' ור' ). שיהיה לשם משמעות כלשהי. והדבר שהיה לי הכי חשוב (וגם הכי קשה ליישום) - למצוא שם שאין לאף אחד שאני מכירה: לא משפחה רחוקה, לא חברים רחוקים, לא אנשים שהכרתי בילדות, לא אנשים שראיתי בטלויזיה,לא אנשים ששמעתי עליהם ממשהו ששמע ממשהו ששמע ממשהו
בקיצור הבנתם את הרעיון,שום שם שיזכיר לי ו\או יתן לי אסוציאציה לגבי מישהו. אז אחרי שידעתי שיש לי בן זכר פניתי לכל מיני ספרים ואתרי שמות (כמו למשל "אשף השמות") ופשוט בלי להתייאש עברתי במשך כמה ימים שם שם
(היה לי הרבה זמן פנוי בהריון
) בסביבות חודש שישי (אם אני לא טועה) מצאתי את השם המושלם! התאים לשם משפחה, היו בו 4 אותיות, הצליל היה נעים, היתה לו משמעות שאהבתי מאד וכמו שאמרתי הכי חשוב- מעולם לא שמעתי על השם הזה לפני כן!!!! (כמובן שאחרי שהוא נולד פתאום התחלתי לשמוע את השם הזה יותר ויותר (בתכנית ריאלטי, בסופר פארם, כאן בפורום וכו', האמת היא שזה כבר לא שינה לי כי זה כבר היה אחרי ובכל מקרה זה עדיין לא שם ששומעים בכל פינה). כשהילד נולד זה היה בפורים (שבועיים וחצי אחרי התל"ם
) ופתאום נורא היה בא לי לקרוא לו גיל, שם שתמיד אהבתי וממש הסתדר לי עם השמחה של פורים ושל הלידה, בעלי (דאז) לא ממש התלהב מהרעיון, הוא לא שלל אלא פשוט אמר שכבר התרגלנו לקרוא לו כמה חודשי הריון בשם שמצאתי ושהוא מאד אוהב את השם אז מיותר פתאום להחליט על "גיל", התלבטתי קצת ובגלל שידעתי שאני בחורה לא החלטית ושאני עוד יכולה להתחבט עם השם שנים החלטתי לזרום עם השם המקורי. מודה שבשנה הראשונה (ואולי גם אחרי) עוד חשבתי לי מידי פעם שאולי לא בחרתי בשם הנכון, היום אני יודעת שהוא הכי ליעד שיש

י ע ל י ש

New member
דוקא סיפור מיוחד ../images/Emo6.gif

גם אני רוצה את הספר.. אבל לי באמת אין סיפור מיוחד..
בעסה

למעלה