סטייל זה פה
אירוח סטייליסטית

יהלום29

New member
זהו שאין לי מותן

ההפרדות מתחילה בבטן העליונה. בגלל זה זה גם כל כך שונה מסתם בטן של השמנה. ולכן כל דבר שאני אשים כמו בתמונה רק ידגיש יותר.

הבנתי...

את צודקת, אם הבטן יוצאת מלמעלה אז כל העצות שלי לא שוות כלום. מאוד אופנתי היום חולצות עטלף, שקצת חושפות כתפיים או גב ורחבות מאוד מלמטה עד למעלה. יש אתר של מעצבות שנקרא ג'ינג'ית, מתאים לנשים בשלות ויש שם חולצות שיכולות להתאים לך, בשילוב עם טייץ או ג'ינס סטרץ'. מצרפת קישור של חולצה שמתאימה בעיני ותמונה נוספת של חולצת עטלף. בנוסף חולצות עם כל מיני הדפסים של פסים אלכסוניים או תפרים אלכסוניים מאוד מאזנות כרס בולטת, תמדדי ותבדקי אם זה עובד בשבילך.

שונצו

New member
אני אשמח להחליף תסרוקת

אבל אין לי מושג מה יתאים לי? אוכל לשלוח במסר תמונה שלי ותגידי לי איזה תסרוקת/ תספורת תתאים לי?

אופנה להריון

שלום דודה! רציתי לשאול בקשר לאופנה בהריון. אני בחודש שישי אבל גדולה יחסית. ומרגישה כמו פילה. ביום יום אני עובדת עם לקוחות גדולים של החברה ולובשת מכנסיים מחוייטים להריון וחולצות הריון גדולות העל המכנס. אני מרגישה שכל מה שאני שמה עלי נראה פשוט מדי ושאני נראת מוזנחת. האם יש איזה ביגוד שאת יכולה להציע שיראה יותר טוב בהריון? תודה

גם אני בהריון ../images/Emo140.gif

בחודש שישי... והאמת - אין הרבה מה לעשות חוץ מלאהוב את התקופה... מאוד ממליצה על הבגדים של אמא (רחוב בעלי המלאכה תל אביב). יש לה חולצות מאוד מחמיאות. גם ל-BELLY יש בגדים מחמיאים. אני מעדיפה פריטים שמבליטים את הבטן ההריונית על פני חולצות אוהל שיחד עם ההליכה הברווזית יוצרות מראה מגושם.תנסי ללבושח ולצות מעטפת שהולכות יפה עם מכנסיים מחויטים כמו שיש לך. באופן אישי אני מעדיפה טייטס בהריון על פני מכנסיים מחויטים שתורמים למראה הרחב.

תודה. מזל טוב לך, בטח נלד יחד

טייטס זה רעיון - לא חשבתי על זה. אני מאוד אוהבת חולצות שמבליטות את הבטן ולא אוהלים. באופן אישי גם לא בהריון לדעתי עדיף בגדים יותר צמודים (גם למלאות) מאשר אוהל. תודה רבה לך.

טוב, אפילו לי יש כמה שאלות ../images/Emo13.gif

והאפילו, זה בגלל שאני חושבת שאני כל כך רחוקה מזה, שאני לא בטוחה שאני לא עושה לעצמי בושות בעצם השאלות
קודם כל, שאלה כללית: האם סגנון / סטייל, זה משהו שלדעתך נולדים איתו? משהו שמתפתח עם השנים? מותנה סביבה? או שיש פשוט אנשים שיש להם את זה ואנשים שאין להם? ועוד שאלה: נניח ואני רוצה בהדרגה לבצע שינויים במלתחה שלי (שמורכבת רובה ככולה מג'ינסים וחולצות טריקו
) (אה, ועוד כמה שמלות שנקנו בכל פעם לארוע כזה או אחר ואני אוהבת אותן מאוד והן אפילו עולות עלי רק שאין לי כל כך מתי ללבוש אותן
)... בקיצור, אני רוצה לשנות, לשדרג, לא לעבור לאלגנטיות מחויטת, אבל בהחלט לדברים שהם קצת מעבר לג'ינס וטריקו. ממה כדאי להתחיל? מאלו פריטים? האם חשוב לקנות מראש דברים שמתאימים זה לזה? או שפשוט כשרואים משהו שאוהבים ומתאים, לקנות ולאט לאט המלתחה תתגבש? אה, ואיך עושים את זה בעדינות מבלי לפשוט את הרגל?

אפילו לך ../images/Emo6.gif

שאלות טובות... סטייל זה עניין של טעם, מה שבעיני שיק הוא בעיני אחרת שוק...אני גדלתי בסביבה כפרית ואת הבגדים לקחנו מהמתפרה כך שסטייל סביבתי מן הסתם לא רכשתי, אני מניחה שסטייל זה כמו דעה - או שיש לך דעה מוצקה על אופנה ועל בגדים או שטרם גיבשת אחת כזו... זה הזמן להיפטר מהג'ינסים והטריקו
. ברצינות - חוץ ממי שנהנית מגזרה נערית (חזה שטוח, רזות וגבוהות, יש כאלו!), סתם ג'ינס וטריקו לא מטיב עם אמהות ממוצעות גזרה שחצו את גבולות ה-30. תהליך של חידוש דרסטי של מלתחה הוא תהליך מורכב שדורש מימך קצת להגדיר מי את מבחינה אפנתית, כדי לא להתפזר ולהתבלבל. מהמעט שאני קוראת מכיוונך - את בכיוון של נשי פרקטי, לא מוחצן מידי ולא טרנדי, אבל גם לא אפור וסולידי. תנסי לבדוק מה הסגנון שאת שואפת אליו ומה מהפריטים שכבר יש לך בארון מתאימים לסגנון. רק אותם תשמרי, השאר לצדקה ולגבולות הבית בלבד. הנה כמה טיפים לבנייה מחודשת של המלתחה, אחרי שפינית מקום בארון כמובן...
כדאי לערוך קנייה גדולה מרוכזת. זה ארוך ומתיש במיוחד עבור מי שלא אוהבת שופינג, אבל יש יתרון עצום בלבחור באותו סיבוב גם מכנסיים, גם נעליים, גם סריג וגם שתיים-שלוש חולצות. כך ניתן להתאים בין הפריטים וגם לא לחזור יותר מידי על הצבעים והגזרות (אני לדוגמה נוטה לרכוש פריטים בגוונים אפורים - אבל כשאני קונה הרבה פריטים באותו הסיבוב אני לא חוזרת על עצמי עם עוד פריט אפור...). מאוד חשוב להתאים בין הנעליים לבגדים שיש לך בארון - אין דבר יותר שמבאס קניינית מותשת מלקנות נעליים ובבית לגלות שהן לא מתאימות לאף זוג מכנסיים בעולם
.
תתחילי בבחירת מכנסיים - משם לדעתי מתחיל הכל, מכנסיים שמחמיאים לך הם 3/4 עבודה ויותר קל להתאים להם חולצה/נעליים/אקססוריז
אם יש לך רק ג'ינסים בארון - תתחילי בבחירת מכנסי בד שחורות. זה פריט בסיס שיתאים לך לכל בגד אחר שתרכשי בהמשך.
לאמהות שמבלות את ימיהן בגינות
כדאי לבחור בגדים שיוכלו ללכת איתך לאורך כל היום, מהעבודה לגן ולחוג ושלא יתקמטו בנסיעות או מהסחיבות. כלומר טוניקות מפישתן מחוץ לתחום...בעיני נוחות תופסת חלק גדול מהשיקולים - בידקי: האם את יכולה להרים רגל לטפס בסולם עם המכנסיים שמדדת? האם כשאת מתכופפת רואים לך את חריץ הישבן? האם כשאת מתכופפת עלולה לברוח פיטמה? האם תוכלי ללבוש בגד זה ללא גיהוץ תדיר? הרבה לפני שמתעדכנים בטרנדים - חשוב לבדוק את הנוחות והנינוחות.
לא להתפתות לטרנדים לוהטים
תבחרי מה שמחמיא לך ולא מה שנחשב עכשיו להכי אופנתי. אז נכון שהדפס מנומר נורא אופנתי כבר שנתיים+ ברציפות, אבל אמהות מותשות קונות לטווח הארוך. אם בכל זאת נורא בא לך טרנד לוהט - אז אמצי אותו באקססוריז, לדוגמא נעלי סירה מנומרות יכולות לשמש אותך הרבה אחרי שהטרנד יתפוגג.
אל תלכי לקניות לבד, קחי איתך שותף/פה ביקורתי/ת. ככה לא תתברברי על פריטים לא שימושיים. לשאלות אלו פריטים להתחיל - ראי רשימת הבייסיק שכתבתי לשושן בשם אחר. ולשאלות על קניות שלא מתנקשות בחשבון הבנק - ראי תשובתי לבלו. רק אוסיף - לא לקנות מתוך פזיזות, במיוחד אם את טירונית בעסקי השופינג למתקדמים. זה מתכון בטוח לבזבוז מיותר. ותחכי בסבלנות למכירות סופעונה - הן מאפשרות לנו לקנות גם מחוץ לרשתות, אצל מעצבות/מעצבים שהופכים ליותר ידידותיים בסוף העונה.

אואה...

עכשיו נתת לי הרבה חומר לחשוב עליו
(ואני לא יודעת לגבי גבוהה, אבל אני מצליחה לשמור על אותה מידת מכנסיים וחוסר בטן שהיו לי בגיל 18, אז אולי בגלל זה קצת נמאס לי מהג'ינסים בארון?) תודה רבה רבה, ועכשיו כשגיליתי אותך, יש מצב שאני עוד אציק לך

שיער ../images/Emo151.gif ובטן ../images/Emo192.gif

השיער שלי שחור, גלי, רגיל עם נטיה ליבש ותמיד תמיד עם חשמל
אני חופפת פעם-פעמיים בשבוע ושמה מסיכה של לוריאל (החדשה) אני חופפת בשמפו של לוריאל אני שמה אחרי החפיפה לחות לשיער מייבשת את השיער בפן (ליבוש לא לעשיית פן, כלומר מרחוק ובלי לשרוף את השערה) כבר ניסיתי כל מיני תכשירים כדי למנוע את החשמל, נראה שכלום לא עוזר גם כשעושים לי פן במספרה, אצל רוב הספרים אני אצא עם חשמל שילך ויגבר, צריך למצוא ספר בפינצטה שאצלו הפן יראה יפה ואז אם מצאתי גם כשהפן נהרס (כשכבר יש לי שיער קצת גלי ולא חלק) השיער כמעט בלי חשמל מה עושים ?!!!!!!!!!!!!!!!!! הבטן - אחרי הלידה השניה הבטן שלי נראית הריונית, אני מודה שאני לא עושה דיאטות ולא כושר, הבטן היא בטן שמתחילה מלמעלה ממתחת לחזה והולכת וגדלה עד לבטן התחתונה, מה עושים ?!!! ניסיתי ללבוש מכנסיים עם גיזרה גבוהה אבל נראה לי שזה רק מבליט יותר את הבטן מכנסיים עם גיזרה נמוכה (לא ממש ממש אבל בכל זאת נמוכה ) קוטעים לי את הבטן אם אני לובשת חולצה עד למותן הבטן מאד בולטת ואם אני לובשת חולצה שמכסה את כל הבטן הבטן נראית מאד של הריון חוץ מזה יש לי קצת טוסיק וקצת ירכיים, ציצים בגודל רגיל ובכללי המבנה שלי לא שמן, כלומר הידיים, הרגליים למטה וכו שמלות נראות עליי זוועה, נראה לי בגלל חוסר הפרופורציות מה כדאי ללבוש ? תודה
מה עדיף ? מה טוב לבטן שכזאת ?

מנסה לענות ../images/Emo13.gif

לגבי השיער - לא יודעת, אני בטוחה שהמנהלות יזדרזו להביא לפורום מעצב שיער אחרי האירוח שלי... לגבי הבטן - את צודקת, כשהבטן הבולטת מתחילה כבר מלמעלה אז מכנסיים בגזרה גבוהה לא עוזרים לטשטש, אפילו מבליטים. הפתרון במקרה כזה לא נמצא במכנסיים אלא דווקא בחולצות שתבחרי, תפרים אלכסוניים, דוגמאות אלכסוניות, תפירה גלית/וולנים עדינים יכולים להחמיא לך. חולצות בגזרת בלון או עטלף או בגזרה א-סימטרית... תבדקי את האתר שצירפתי ליהלום29, אני חושבת שתמצאי שם טוניקות שוות שיצליחו לטשטש את הבטן. לא חייבם לקנות דרך האתר, את יכולה פשוט לפנות ישירות למעצבות. לגבי השמלות - לפעמים שמלות מדגישות חוסר פרופרציות בגלל המראה השלם שכאילו אורז את כל הגוף כמקשה אחת. דווקא חולצה וחצאית פחות, בגלל שהחיתוך של החולצה "שובר" את המראה האחיד. תנסי למדוד חצאיות קלוש או A שחושפות שוק (בגובה הברך) הרבה פעמים הן מחמיאות ומתאימות במיוחד למי שיש קצת תחת ופולקע כדי למלא ואתן כראוי

אגב שיער

חמי וחמתי פתחו את המספרה החדשה בחולון, ויש מבצעים היסטריים בחודש הקרוב, אז מי שרוצה פרטים איפה איך וכמה, מוזמנת לפנות במסר.

למעלה