תחרות השמות - יתן להצביע עד מחר בצהריים

liata17

New member
השם של מתן ../images/Emo99.gif

כשהחלטנו להכנס להריון כבר ידענו איך נקרא לבננו הבכור, עמית..... לקח לנו כשנה לא קלה ומעייפת עד שנכנסתי להריון. ההריון לא היה קל בלשון המעטה, אושפזתי עקב חשד לרעלת הריון, התעלפויות, חולשות, לחץ דם מאוד נמוך ודימומים. כשהוא נולד בשעה טובה לא היינו סגורים על עמית ויום לפני הברית החלטנו פה אחד על "מתן" כשמו כן הוא, מתנה ענקית שלא היה קל לקבל אותה, אבל קיבלנו אותו עטוף באהבה ואושר. כשמתן היה בן חודש וחצי הוא אושפז במצב קשה ממחלת לב "קוואסקי", עברנו איתו סיוט ופחדים איומים, חששנו לחייו....... ברוך ה' מתן החלים וחזר לעצמו ואז הוספנו לו שם מתן חיים, מתן קיבל את החיים שלו בפעם השניה במתנה........

nissanm1

New member
לין סאן ניל

את השמות של שלושת הילדים שלנו בחרנו לא במקרה. הם נבחרו טרם לידתם והושקעה בהם מחשבה רבה. הם מייחדים את האהבה שלנו בתוך שמותיהם. ליסה + ניסן = לין / סאן / ניל

Devil il love

New member
הסיפור שלנו

אולי לא הכי מקורי אבל בהחלט מיוחד (במיוחד בשבילי). אני באה ממסורת רוסיה שחוגגים את ראש השנה האזרחית, שזה שנה חדשה, וכל שנה בתאריך 31.12, ללא יוצא מהכלל, כבר במשך שלושים ומשהו שנים, משדרים באופן קבוע סרט רוסי וזאת ההקדמה, והנה הסיפור: אחרי שכולם שיגעו אותנו בשאלה התמידיית והמעצבנת שבאה מיד אחרי "מה? עוד לא ילדת" השאלה השניה הכי מעצבנת "נו, איך תקראו לו/לה?" בחרתי בפיציפון, אבל התברר שזה לא שם מי יודע מה טוב. בעלי התעקש שיהיה שם רוסי, כי מי יודע איפה נהיה בעוד עשר שנים, אני התעקשתי שיהיה שם ישראלי, כי אני אהיה פה, בישארל (אין לי ארץ אחרת). בחרתי שני שמות, שבעלי התנגד אליהם נמרצות, אז הנושא ירד מהפרק והחלטתי לחכות כבר ליום הלידה, בינואר. הגיע לו ה31.12 והסרט שעליו כתבתי למעלה שודר בטלויזיה, אמרתי לבעלי שזה הסרט הרוסי היחיד שאני אוהבת, הוא אמר את שמו של הבמאי- אלדר, וברגע שהם הזה עלה על שפתיי, הרגשתי בעיטה, צירוף מקרים, אמרתי שם אחר, דממה, שוב אלדר, בעיטה נוספת, וככה במשך עשר דקות, כל שם אחר לא זכה בשום תגובה אבל לשם אלדר חשבתי שיש לי כדורלגן בבטן וכך, סגרנו את 2008, בבחירת שם לעובר, שם שהוא בחר לעצמו.

אני חייבת לנסות את השיטה על עצמי

אצלי (חודש שישי עם בן) חמותי מאוד רוצה שם שהוא מאוד אמריקאי. לא חושבת שיש ישראלים רבים בשם הזה. בהתחלה לא רציתי אבל לאט לאט ביני לביו עצמי אני מתחילה לאהוב את השם. נשמע לי חמוד אפילו כשם ישראלי מיוחד. עוד לא אמרתי לחמותי אבל אני אנסה את השיטה שלך כשיתקרב המועד

אני בטח תמיד אומרת לך את זה

ובטח אני גם תמיד אומרת לך שאני תמיד אומרת לך את זה - אני אוהבת את השם הזה
, זה השם של אחי אז הוא לא רלוונטי לי אבל אחרת הוא היה בטוח ברשימה

למעלה