סטייל זה פה
אירוח סטייליסטית

../images/Emo68.gif אירוח עם סטייליסטית בפורום ../images/Emo264.gif

שלום לכולן
לאור בקשת הקהל, ומתוך רצון להשקיע קצת בעצמינו (הנשים שבתוך האמהות של הפעוטות) יתקיים ביום שלישי אירוח של סטייליסטית בפורום. הדודה הטובה גולשת ותיקה אצלינו, כותבת ועורכת מדורי אופנה ונותנת ייעוץ אופנתי ומלבישה נשים הזקוקות להכוונה תקדיש מזמנה לענות על שאלות שונות. קצת מתוך משנתה בענייני אופנה: "אני מאמינה שסטיילינג לא חייב לעסוק במה ש"טרנדי" או אופנתי, אלא לעזור לנשים להרגיש טוב ונוח עם גופן והופעתן ובעיקר לתת להן ביטחון שהן נראות מצוין. אני קוראת לסטיילינג שלי – "אופנה שמזכירה לגוף" – ומחפשת עבור נשים בגדים שמזכירים לגוף שלהם את יתרונותיו ויופיו. נשמע קצת פלצני, אבל נשים רבות מדכאות את הגוף שלהן בניסיון להסתירו...ובעצם מפספסות את כל מה שנתן להן הטבע. אני לא אוהבת להלביש נשים במטרה לטשטש את נתוניהן הטבעיים, לא מאמינה שצריך להסתיר שאישה מלאה היא מלאה... לא חושבת שצריך להגביה את הנמוכות או לכווץ את הגדולות. לכל אחת יש יתרונות נהדרים במבנה גופה ואותם אני מחפשת להבליט, תוך דגש על נוחות, מחירים מתחשבים וקלות בתפעול (בלי גיהוצים, ליפופים והוראות הפעלה)." אז,
אם יש משהו שמפריע לכן,
אם אתן רוצות לדעת איך להבליט את היתרונות שלכן,
אם אתן תוהות אם באמת אותה שמלה שחורה קטנה ו
אדום נוצץ יתאים לכן,
או מתחבטות בכל שאלה אחרת בנושא... אתן מוזמנות לשרשר לכאן את שאלותיכן

בּלו

New member
וגם שאלה

אשמח לטיפים לחובבת אופנה מושבעת בעלת תקציב אביוני לחלוטין - את הרוב השופינג שלי אני עושה בעיניים...
ויותר מזה - אני יוצאת הרבה לפגישות עם לקוחות וצריכה להיראות מוקפדת יחסית (לא מחויטת). איך מצליחים לשמור על מלתחה רעננה בלי לשבור קופות חיסכון? (וזה אחרי מגפיים שנקנו אתמול בהרבה יותר ממש שתכננתי בשופרא....
)

oggi2

New member
אם תספרי לי שהתחילה סוף עונה בשופרא

אני אוקיר אותך ביותר! לייק לשופרא!

בּלו

New member
לגמרי התחילה

חוץ מעל המגפונים המהממים שאני החלטתי לקנות...

נו זה ברור

תראי, כל החנויות מתחילות בדצמבר במבצעי סוף עונה ובמקביל מביאות את קולקציית אמצע החורף המהממת בדיוק בשביל מכורות שופינג פתיות כמונו, שיתפתו להיכנס לחנות כי לקנות בהנחה ולבסוף יצאו משם עם פריט חדש מקולקציית אמצע העונה ועם חור בכיס. פריטי אמצע העונה לרוב שווים יותר ומגניבים יותר, כל החנויות מביאות קולקצייה חדשה ויקרה בשלהי החורף, אבל כשיגיע סוף העונה האמיתי גם הם ימכרו בהנחה ניכרת, זה טריק מכירות ידוע אבל שווה להמתין בסבלנות.

יווו גם אני שמתי עליהן עין

לפני שבוע. טוב, אין ספק שהן הורסות. הן נוחות? הסוליה הרגישה לי קצת מוזר, ספוגית/קפיצית כזו

בּלו

New member
../images/Emo9.gif

מאד נוחות. ואני מאלה שלרוב לא חיות בשלום עם עקבים.

בלו יקרה ../images/Emo140.gif

איזה כיף לכתוב הפעם על בגדים ואקססוריז ולא על גמילה וגנים, נכון? אז איך מצליחים לשמור על מלתחה רעננה בתקציב של אמהות עובדות בקושי? מסתכלים היטב על המלתחה הקיימת ועל הצרכים שלך - ובוחרים על פי סדר עדיפויות
ישנם פריטים שדורשים יותר מאמץ תקציבי וישנם פריטים שמותר לקנות ממש בזול, במחירי שוק. לדוגמא מכנסיים ליום יום - לא צריך יותר משלוש זוגות מכנסיים טובים - מותר ורצוי ללבוש פעמיים בשבוע את אותו הזוג ולהחליף רק חולצה ואקססוריז, אני לובשת את אותו הזוג גם שלוש פעמים בשבוע. אבל... במכנסיים כדאי להשקיע, מכנסיים מחמיאים שתפורים היטב למידותייך הם יותר מחצי הדרך למראה הנכון. אז אני קונה ביוקר זוג אחד או שניים (לדוגמא בחגית טסה עודפים אפשר למצוא בין 250 ל-400 ש"ח) ועוד זוג או שניים ברשתות שלטעמי יודעות לעשות מכנסיים - (מנגו זו דוגמה טובה לרשת כזו ), וזהו, עצור שופינג
. בהשקעה מצטברת של 500-700 ש"ח יש לך מכנסיים לכל העונה (בהנחה שאת צריכה לקנות את כל המכנסיים ואין לך כללללום בארון). גם בתיק טוב ובנעליים איכותיות חשוב להשקיע קצת יותר, גם מטעמי שיק וגם מטעמי בריאות הגב והרגל. בנעליים ובתיקים מאוד בולטים הפערים בחומרים ובתיפורים וכדאי להשקיע ולהגיע לחנויות בסוף עונה בלבד
כדי להצטייד לחורף הבא. נעל בחנות שווה במחירי עונה יכולה למחוק את כל המאמצים שהשקענו בחיסכון, אז תתאפקי (ראי תגובתי לפוסט שופרא שלך
) אז איפה אפשר לחסוך? בחולצות טריקו, סריגים, קרדיגנים, צעיפים, טוניקות, חגורות, שכמיות - את כל אלו ארשה לעצמי לקנות בחנויות "שוק" שמוכרות פריט ב-20-40 שקלים. תמיד יש מציאות מפתיעות אם את מגיעה מצוידת בעין ביקורתית ובסבלנות. חשוב לבדוק שהתפרים מספיק טובים ושאיכות הבד לא ירודה וגם אם התנאים לא אידאליים - לא לוותר על מדידות! טיפ קטן - בבגדים זולים של בזארים וחנויות שמעטס כדאי ללכת על פריטים מבד עבה (צמר, סריג, פוטר). בד דק וקליל עובד מעולה כשהוא איכותי, אך ברגע שהוא זול הפערים גדלים וקל לראות את זה גם בעין בלתי מיומנת. טיפ נוסף ברור מאליו - תכבסי לפי ההוראות, מכנסיים טובים ישרדו לך כמעט עשור אם רק תשמרי עליהם, וזה חסכון בטווח הארוך. ועוד טיפ אחרון ודי - לא להתפתות לשולחנות הפריטים הזולים ברשתות גדולות כמו זארה, פול&בר ושו"ת. אמנם תמצאו שם חולצות טריקו במחירים זולים יותר משאר הפריטים שבחנות אבל הם לרוב הם נראים כאילו נאספו מתחתית הערימה של המפעל בסין. בשווקים תמצאי לאחר חיטוט פריטים טובים יותר.

dasi9

New member
אחלה דודה!

טוף אני אתחיל - אני חודשיים לאחר לידה ויחסית ירדתי יפה במשקל אבל כמובן שהבטן אחרונה. אז לפני שאני מתחילה לרדת חזק על מדריך הכושר של הפלייסטיישן - איך אני מטשטשת את הבטנונה ובמיוחד עם מכנסיים?

אוי הבטן הבטן...

אם רק הבטן נשארה אז מצבך טוב כי יש לזה פתרון פשוט ואופנתי - מכנסיים בגזרה גבוהה, וחגורות שמונחות גבוה מתחת לצלעות. למזלן של בעלות כרס פוסט הריונית כבר כמה עונות שהמכנסיים עם הגזרה הגבוהה ממלאות את המדפים. יתרונן ברור - הן שמות את הדגש על המותן - שנותרה דקה יחסית, ומטשטשות את העודפים במרכז הבטן (אני קוראת לזה כביש עוקף כרס
) גם טוניקה או שמלה עם חגורה שמונחת גבוה, עבה או בינונית (החגורות הדקיקות נועדו לדקיקות...) עושה בדיוק את אותה העבודה. יש מראה שתמיד מצליח לטשטש בטן "רכה" - מכנסיים או חצאית בגזרה גבוהה, רצוי עם כפתורים נוצצים בחזית, אבנט מעניין או משהו שמושך את תשומת הלב לחלק העליון של המכנסיים שנרכס מתחת לבית החזה - יחד עם חולצה שתחובה לתוך המכנסיים אבל נמשכת מעט החוצה- במראה קצת תפוח. הנפח הקל שנוצר בפלג הגוף העליון יוצר פרופורציות מחמיאות לאיזור הכרס. ואם את מתחלחלת מרעיון ה"חולצה בתוך המכנסיים" את יכולה לבחור בחלק עליון קצר ותפוח כמו חולצת עטלף, אפודה בעלת נפח, שכמייה, ג''קט קצר או שכבות, רק חשוב להקפיד שהחל העליון של המכנסיים נותר חשוף.
כל נושא המכנסיים בגזרה גבוהה לטעמי מתאים רק לנשים במידות רזות או ממוצעות (עד מדיום ++ ) שמעוניינות להסתיר כרס. לנשים מלאות "אמיתיות" הם לא יעשו חסד.

נ ו ר 3

New member
../images/Emo26.gif אכן מכנסיים מושלמוץ ../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

בדיוק מה שאני צריכה, כדי להחביא את הבטנונה שלי. של איזו חברה הן?

למעלה