לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2055120,551 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפעוטות

ברוכים הבאים לפורום הורים לפעוטות!
שנת החיים הראשונה של התינוק חלפה לה ואתם ניצבים למול אתגרים חדשים...
התינוק כבר לא שוכב ב'חוסר מעש', הוא מדדה, מתרוצץ הנה והנה...דורש את עצמאותו ולפעמים אף 'חוטא' בהתקפי זעם;-)...

כיצד מתמודדים עם האתגרים החדשים? ביצירתיות רבה, בדרכים שונות ומגוונות ובטח שלא לבד!:-)

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. בואו להשתתף, ללמוד, לתרום ולהיתרם מסביבת הורים, שנמצאים בדיוק באותה הקלחת..

ממתינות לכולכם, 
kramerkaren ושושן בשם אחר

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'סטייל זה פה אירוח סטייליסטית'
סטייל זה פה אירוח סטייליסטית
12/01/2011 | 14:38
145
2
לצפיה ב-' אירוח עם סטייליסטית בפורום '
אירוח עם סטייליסטית בפורום
<< ההודעה הנוכחית
08/01/2011 | 14:53
137
12
שלום לכולן

לאור בקשת הקהל, ומתוך רצון להשקיע קצת בעצמינו (הנשים שבתוך האמהות של הפעוטות) יתקיים ביום שלישי אירוח של סטייליסטית בפורום.

הדודה הטובה גולשת ותיקה אצלינו, כותבת ועורכת מדורי אופנה ונותנת ייעוץ אופנתי ומלבישה נשים הזקוקות להכוונה תקדיש מזמנה לענות על שאלות שונות.

קצת מתוך משנתה בענייני אופנה:
"אני מאמינה שסטיילינג לא חייב לעסוק במה ש"טרנדי" או אופנתי, אלא לעזור לנשים להרגיש טוב ונוח עם גופן והופעתן ובעיקר לתת להן ביטחון שהן נראות מצוין.

אני קוראת לסטיילינג שלי – "אופנה שמזכירה לגוף" – ומחפשת עבור נשים בגדים שמזכירים לגוף שלהם את יתרונותיו ויופיו. נשמע קצת פלצני, אבל נשים רבות מדכאות את הגוף שלהן בניסיון להסתירו...ובעצם מפספסות את כל מה שנתן להן הטבע.
אני לא אוהבת להלביש נשים במטרה לטשטש את נתוניהן הטבעיים, לא מאמינה שצריך להסתיר שאישה מלאה היא מלאה... לא חושבת שצריך להגביה את הנמוכות או לכווץ את הגדולות. לכל אחת יש יתרונות נהדרים במבנה גופה ואותם אני מחפשת להבליט, תוך דגש על נוחות, מחירים מתחשבים וקלות בתפעול (בלי גיהוצים, ליפופים והוראות הפעלה)."

אז,
אם יש משהו שמפריע לכן,
אם אתן רוצות לדעת איך להבליט את היתרונות שלכן,
אם אתן תוהות אם באמת אותה שמלה שחורה קטנה
ו אדום נוצץ יתאים לכן,
או מתחבטות בכל שאלה אחרת בנושא...

אתן מוזמנות לשרשר לכאן את שאלותיכן
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'די! לא ידענו על הדודה!'
די! לא ידענו על הדודה!
08/01/2011 | 17:24
13
6
לצפיה ב-'וגם שאלה'
וגם שאלה
08/01/2011 | 19:56
12
4
אשמח לטיפים לחובבת אופנה מושבעת בעלת תקציב אביוני לחלוטין - את הרוב השופינג שלי אני עושה בעיניים...
ויותר מזה - אני יוצאת הרבה לפגישות עם לקוחות וצריכה להיראות מוקפדת יחסית (לא מחויטת).
איך מצליחים לשמור על מלתחה רעננה בלי לשבור קופות חיסכון?
(וזה אחרי מגפיים שנקנו אתמול בהרבה יותר ממש שתכננתי בשופרא....)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אם תספרי לי שהתחילה סוף עונה בשופרא'
אם תספרי לי שהתחילה סוף עונה בשופרא
08/01/2011 | 20:15
9
4
אני אוקיר אותך ביותר! לייק לשופרא!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לגמרי התחילה'
לגמרי התחילה
08/01/2011 | 20:33
8
3
חוץ מעל המגפונים המהממים שאני החלטתי לקנות...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נו זה ברור'
נו זה ברור
11/01/2011 | 09:46
7
4
תראי, כל החנויות מתחילות בדצמבר במבצעי סוף עונה ובמקביל מביאות את קולקציית אמצע החורף המהממת בדיוק בשביל מכורות שופינג פתיות כמונו, שיתפתו להיכנס לחנות כי לקנות בהנחה ולבסוף יצאו משם עם פריט חדש מקולקציית אמצע העונה ועם חור בכיס. פריטי אמצע העונה לרוב שווים יותר ומגניבים יותר, כל החנויות מביאות קולקצייה חדשה ויקרה בשלהי החורף, אבל כשיגיע סוף העונה האמיתי גם הם ימכרו בהנחה ניכרת, זה טריק מכירות ידוע אבל שווה להמתין בסבלנות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'צודקת אבל...'
צודקת אבל...
11/01/2011 | 11:40
6
1
אלה..

I say no more....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יווו גם אני שמתי עליהן עין'
יווו גם אני שמתי עליהן עין
11/01/2011 | 11:50
2
1
לפני שבוע. טוב, אין ספק שהן הורסות. הן נוחות? הסוליה הרגישה לי קצת מוזר, ספוגית/קפיצית כזו
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
11/01/2011 | 11:54
מאד נוחות.
ואני מאלה שלרוב לא חיות בשלום עם עקבים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני שונאת עקב כזה'
אני שונאת עקב כזה
11/01/2011 | 12:08
2
הוא הכי לא יציב שבעולם מבחינתי.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כבוד למי ש'עולה' על שכאלה'
כבוד למי ש'עולה' על שכאלה
11/01/2011 | 11:50
1
לצפיה ב-'נראות ממש נוחות'
נראות ממש נוחות
14/01/2011 | 08:50
לצפיה ב-'בלו יקרה '
בלו יקרה
11/01/2011 | 09:43
1
איזה כיף לכתוב הפעם על בגדים ואקססוריז ולא על גמילה וגנים, נכון?

אז איך מצליחים לשמור על מלתחה רעננה בתקציב של אמהות עובדות בקושי? מסתכלים היטב על המלתחה הקיימת ועל הצרכים שלך - ובוחרים על פי סדר עדיפויות
ישנם פריטים שדורשים יותר מאמץ תקציבי וישנם פריטים שמותר לקנות ממש בזול, במחירי שוק. לדוגמא מכנסיים ליום יום - לא צריך יותר משלוש זוגות מכנסיים טובים - מותר ורצוי ללבוש פעמיים בשבוע את אותו הזוג ולהחליף רק חולצה ואקססוריז, אני לובשת את אותו הזוג גם שלוש פעמים בשבוע. אבל... במכנסיים כדאי להשקיע, מכנסיים מחמיאים שתפורים היטב למידותייך הם יותר מחצי הדרך למראה הנכון. אז אני קונה ביוקר זוג אחד או שניים (לדוגמא בחגית טסה עודפים אפשר למצוא בין 250 ל-400 ש"ח) ועוד זוג או שניים ברשתות שלטעמי יודעות לעשות מכנסיים - (מנגו זו דוגמה טובה לרשת כזו ),  וזהו, עצור שופינג. בהשקעה מצטברת של 500-700 ש"ח יש לך מכנסיים לכל העונה (בהנחה שאת צריכה לקנות את כל המכנסיים ואין לך כללללום בארון).

גם בתיק טוב ובנעליים איכותיות חשוב להשקיע קצת יותר, גם מטעמי שיק וגם מטעמי בריאות הגב והרגל. בנעליים ובתיקים מאוד בולטים הפערים בחומרים ובתיפורים וכדאי להשקיע ולהגיע לחנויות בסוף עונה בלבד כדי להצטייד לחורף הבא.  נעל בחנות שווה במחירי עונה יכולה למחוק את כל המאמצים שהשקענו בחיסכון, אז תתאפקי (ראי תגובתי לפוסט שופרא שלך )

אז איפה אפשר לחסוך? בחולצות טריקו, סריגים, קרדיגנים, צעיפים, טוניקות, חגורות, שכמיות  - את כל אלו ארשה לעצמי לקנות בחנויות "שוק" שמוכרות פריט ב-20-40 שקלים. תמיד יש מציאות מפתיעות אם את מגיעה מצוידת בעין ביקורתית ובסבלנות. חשוב לבדוק שהתפרים מספיק טובים ושאיכות הבד לא ירודה וגם אם התנאים לא אידאליים - לא לוותר על מדידות! טיפ קטן - בבגדים זולים של בזארים וחנויות שמעטס כדאי ללכת על פריטים מבד עבה (צמר, סריג, פוטר). בד דק וקליל עובד מעולה כשהוא איכותי, אך ברגע שהוא זול הפערים גדלים וקל לראות את זה גם בעין בלתי מיומנת. טיפ נוסף ברור מאליו - תכבסי לפי ההוראות, מכנסיים טובים ישרדו לך כמעט עשור אם רק תשמרי עליהם, וזה חסכון בטווח הארוך. ועוד טיפ אחרון ודי - לא להתפתות לשולחנות הפריטים הזולים ברשתות גדולות כמו זארה, פול&בר ושו"ת. אמנם תמצאו שם חולצות טריקו במחירים זולים יותר משאר הפריטים שבחנות אבל הם לרוב הם נראים כאילו נאספו מתחתית הערימה של המפעל בסין. בשווקים תמצאי לאחר חיטוט פריטים טובים יותר.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
11/01/2011 | 11:35
ותודה על הטיפים המעולים בהחלט!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אחלה דודה!'
אחלה דודה!
08/01/2011 | 18:17
9
2
טוף אני אתחיל - אני חודשיים לאחר לידה ויחסית ירדתי יפה במשקל אבל כמובן שהבטן אחרונה. אז לפני שאני מתחילה לרדת חזק על מדריך הכושר של הפלייסטיישן - איך אני מטשטשת את הבטנונה ובמיוחד עם מכנסיים?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אוי הבטן הבטן...'
אוי הבטן הבטן...
11/01/2011 | 10:04
8
3
אם רק הבטן נשארה אז מצבך טוב כי יש לזה פתרון פשוט ואופנתי - מכנסיים בגזרה גבוהה, וחגורות שמונחות גבוה מתחת לצלעות. למזלן של בעלות כרס פוסט הריונית כבר כמה עונות שהמכנסיים עם הגזרה הגבוהה ממלאות את המדפים. יתרונן ברור - הן שמות את הדגש על המותן - שנותרה דקה יחסית, ומטשטשות את העודפים במרכז הבטן (אני קוראת לזה כביש עוקף כרס)
גם טוניקה או שמלה עם חגורה שמונחת גבוה, עבה או בינונית (החגורות הדקיקות נועדו לדקיקות...) עושה בדיוק את אותה העבודה.

יש מראה שתמיד מצליח לטשטש בטן "רכה" - מכנסיים או חצאית בגזרה גבוהה, רצוי עם כפתורים נוצצים בחזית, אבנט מעניין או משהו שמושך את תשומת הלב לחלק העליון של המכנסיים שנרכס מתחת לבית החזה - יחד עם חולצה שתחובה לתוך המכנסיים אבל נמשכת מעט החוצה- במראה קצת תפוח. הנפח הקל שנוצר בפלג הגוף העליון יוצר פרופורציות מחמיאות לאיזור הכרס. ואם את מתחלחלת מרעיון ה"חולצה בתוך המכנסיים" את יכולה לבחור בחלק עליון קצר ותפוח כמו חולצת עטלף, אפודה בעלת נפח, שכמייה, ג''קט קצר או שכבות, רק חשוב להקפיד שהחל העליון של המכנסיים נותר חשוף.

כל נושא המכנסיים בגזרה גבוהה לטעמי מתאים רק לנשים במידות רזות או ממוצעות (עד מדיום ++ ) שמעוניינות להסתיר כרס. לנשים מלאות "אמיתיות" הם לא יעשו חסד.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ונסיון לצרף תמונה'
ונסיון לצרף תמונה
11/01/2011 | 11:30
6
19
דוגמא ללוק של מכנסיים גבוהים וחולצה בפנים
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תמונה של מכנסיים מושלמות'
תמונה של מכנסיים מושלמות
11/01/2011 | 11:48
3
6
לנשים רזות/ממוצעות שמנסות להסתיר בטן
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' אכן מכנסיים מושלמוץ '
אכן מכנסיים מושלמוץ
11/01/2011 | 13:53
2
3
בדיוק מה שאני צריכה, כדי להחביא את הבטנונה שלי.
של איזו חברה הן?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אכן מושלמות וגם יקרות'
אכן מושלמות וגם יקרות
11/01/2011 | 14:47
1
3
למותג קוראים סקוטוש&סודה. מכנסיים דומים אפשר למצוא אצל עידו רקנטי, רונן חן, סיגל דקל וגם ברשתות כמו גולברי...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'המון תודהרצה לחפש'
המון תודהרצה לחפש
11/01/2011 | 15:44
לצפיה ב-'אהבתי תחולצה'
אהבתי תחולצה
11/01/2011 | 11:52
1
4
לצפיה ב-'אני אהבתי רק את הדוגמנית'
אני אהבתי רק את הדוגמנית
11/01/2011 | 12:46
8
המכנסים מזעזעות (מזעזעים?) בעיניי.
והצבע של החולצה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודהההההההה '
תודהההההההה
11/01/2011 | 11:53
1
לצפיה ב-'יה! איזה מגניב. גם לי שאלות!'
יה! איזה מגניב. גם לי שאלות!
08/01/2011 | 21:28
10
5
אני לא מצליחה למצוא את שביל הזהב בין לבוש ספורטיבי כמו גי'נס וחולצת לייקרה/סריג לבין מחוייט מדי עם חולצות מכופתרות, ג'קטים ומכנסי בד.
מה האמצע? מה לובשים לפגישת עבודה פשוטה באמצע היום? מה לובשים ליום עבודה שבו אני אמנם מול קהל אבל נוסעת לשם בשתי רכבות ושלוש מוניות לכל כיוון? האם באמת רואים על בגדים שהם no-name? ומה הם בעינייך הפריטים שחובה שיהיו במתלחה?
תודה!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'רק הסבר לגבי ה-no-name'
רק הסבר לגבי ה-no-name
08/01/2011 | 22:56
3
4
התכוונתי - נגיד שעכשיו אופנתי סקיני ג'ינס, אז הלכתי לי לביאליק בר"ג וקניתי אחד בלי פירמה ובלי כלום שעולה רבע אם לא פחות מהמחיר של גי'נס ממותג. מה שקניתי נראה עלי טוב, אבל אולי אנשים נורמלים יודעים להבחין? ואז זה נראה לא מקצועי / לא בוגר / לא הולם / לא משהו אחר שאני מסתובבת עם בגדים כאלה? יש איזושהי סיבה למה אני צריכה לקנות בחנויות מוכרות או שמבחן המראה הוא הקובע?

(כבר ברור שאין לי מושג קלוש בבגדים בפרט ובסטייל בכלל? )
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יו איך התגעגעתי לביאליק ר"ג'
יו איך התגעגעתי לביאליק ר"ג
11/01/2011 | 02:42
2
5
5 שנים לא הייתי שם, או בישראל.
בכל מקרה יש לי תשובות בשבילך (אמנם לא דודה ולא סטייליסטית, אבל לפני 7 שנים מתוקף היותי מנכ"ל חברה שעברה מיתוג, גם אני עברתי מיתוג עם סטייליסטית, אז יש לי כמה דברים שאני זוכרת מאז, למרות ההריון):
לפגישה באמצע היום אפשר ללבוש ג'ינס חתיכי (לא פרחי, שאני מתה עליהם) וחולצה מכופתרת, או טי שירט וג'קט.
או חצאית מחיוטת יותר עם חולצה יותר פשוטה, כלומר לשלב בין המחויט לספורטיבי.
הכי חשוב אקססוריז!!!!!!!
גם אם הבגדים מביאליק (יו הגעגוע) אם שמים אקססוריז למשל ג'ינס וחולצה לבנה, שימי שרשראות גדולות, או מטפחת בצאוור, או צמידים גדולים צבעוניים, או אפילו קשת בשיער (כזו שרואים שהיא שם בשביל שיראו לא בשביל שהפוני לא יפול על העיניים) .....

גם לזה התגעגעתי: לפגישות עבודה, באמצע, תחילת, סוף היום. לעבודה 15 שעות ביום, לשיחות על כספים על סגירת חוזים על לוחות זמנים.... ובעיקר לביאליק!!!
תמסרי ד"ש
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'חחח. הפצעתי שם לראשונה מאז הלידה'
חחח. הפצעתי שם לראשונה מאז הלידה
11/01/2011 | 09:11
1
שזה מה? 9 חודשים כבר? אבל כן, גם אני אוהבת. בפעם הבאה אמסור ד"ש. מבטיחה. די מנחם ל דעת שגם מנכ"ל חברה קונה בגדים בביאליק. חשבתי שזה רק אני...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' בהחלט שווה לקפוץ לביאליק'
בהחלט שווה לקפוץ לביאליק
11/01/2011 | 10:37
1
תמיד יש שם מציאות.
מסכימה לגבי ערבוב הסגנונות, רק מזהירה מפני קשת בשיער, לרוב זה יוצר אפקט ילדותי וגם קשה לשמור על זה מסודר לאורך זמן. ואם בוחרים בצמידים גדולים וצבעוניים - אז רק אחד, לא להגזים עם תכשיטים לפגישות עסקיות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' שביל הזהב'
שביל הזהב
11/01/2011 | 10:34
5
3
תמיד יש את הנסיון הזה להתלבש אבל לא יותר מידי... באמת קשה למצוא את שביל הזהב וההמלצה שלי - לערבב את הקז'ואל והאלגטי.

לפגישות עסקיות בארץ לא צריך להתפרע, רק "להיראות מסודרת". אפשר לרכך את המראה המחוייט של חולצה מכופתרת אם תוותרי על הג'קט. חולצה מכופתרת הולכת נהדר עם קרדיגן מסריג רך בצבע נייטרלי יחסית (אפור, פסטל, שחור). המראה נותר מסודר אבל קצת פחות "זוויתי" ורישמי. אני מאוד אוהבת חולצות מכופתרות מבד משי, עם הדפסים עדינים (לפעמים כמעט בלתי נראים) או סרט דק בצווארון, זה יותר נשי ונינוח לטעמי מחולצות הכפתורים המעומלנות הקלאסיות והן גם לא זקוקות לגיהוץ ותיפעול רב.

ג'קט תפור טוב יכול להפוך כל הופעה לייצוגית ומסודרת יותר. גם אם תלבשי ג'ינס וסריג ותצוותי להם ג'קט - הופעתך תקבל שידרוג רישמי. אני אוהבת לבחור ג'קטים מבדים רכים - קטיפה לדוגמא, זה מרכך מעט את המראה האלגנטי של הג'קט ונותן לוק נינוח ופחות מתאמץ. והם גם לא מתקמטים ברכבת...

אם בחרת בסריג או לייקרה לפגישת עבודה רישמית - אני ממליצה לבחור בצבעים מאופקים, להימנע מהדפסים צועקים או דוגמאות מסובכות. סריג טוב יכול להראות אלגנטי וייצוגי לא פחות מחולצה מכופתרת. את יכולה לשדרג עם מטפחת משי צבעונית שתראה שהשקעת

לגבי שאלת ה-no-name - לטעמי אם המכנסיים תפורות היטב ומחמיאות לך אז לא "רואים" שזה no-name, ואם מישהו טורח לבחון אותך במושגים כאלו - הוא יכול לקפוץ . ראי תשובתי לגבי בחירת מכנסיים לבלו - לא הייתי הולכת על מכנסיים מאוד זולות, גם כאן חשוב לשמור על שביל הזהב.

ורשימת החובה החורפית שלי -
- 2-3 זוגות מכנסיים איכותיות. זוג אחד שחור חובה (אפשר גם ג'ינס שחור בכיף)
2 חצאיות, שתיהן בגובה הברך ומטה. בנות - אל תוותרו על חצאית מידי פעם, זה טוב לנשמה. ואנא גרבו גרביונים אטומים בלבד.
שמלה שחורה קטנה- קלישאה מוצדקת
מעיל חם ומתחשב בצבע נייטרלי - כזה שהולך עם כמה שיותר פריטים מהמלתחה שלך
אפודה/שכמייה שווה - יש אפודות מקסימות, עם כיסים, רקמות, דוגמאות סריגה וכו. כל פעם ניתן ללבוש על גבי חולצה בצבע אחר
פריט החובה האהוב עליי - קרדיגן, הוא מגוון את ההופעה, כל פעם מעל חולצה או סריג שונה, מתאים למשרד ולאוטובוס (חם קר, מזגן כן או לא?) ויש בעונות האחרונות קרדיגנים משודרגים עם שפע דוגמאות.
מגפונים
תיק עור בינוני ליום יום (ויסלחו לי הפרות)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/01/2011 | 10:49
3
לצפיה ב-'וכמה תמונות'
וכמה תמונות
11/01/2011 | 11:32
3
5
קרדיגן סולידי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפודה'
אפודה
11/01/2011 | 11:36
2
6
לצפיה ב-'ואפודה לשמרניות'
ואפודה לשמרניות
11/01/2011 | 11:40
1
4
לצפיה ב-'דוגמה לשמלה שחורה קטנה בתקציב סולידי'
דוגמה לשמלה שחורה קטנה בתקציב סולידי
11/01/2011 | 11:45
4
סביבות 250 ש"ח ברשת בוניטה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ויש לי עוד אחת!'
ויש לי עוד אחת!
08/01/2011 | 21:36
3
6
מה את מציעה למי שגר קצת רחוק מדי מת"א ומאס לחלוטין בחנויות קניונים משמימות?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תגידי אזור ואשמח להפנותך'
תגידי אזור ואשמח להפנותך
11/01/2011 | 10:38
2
לצפיה ב-'אזור השפלה בגדול'
אזור השפלה בגדול
11/01/2011 | 11:31
1
3
בטווחי משולש מודיעין-רחובות-ראשל"צ
תודה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'דווקא אזור שופע יחסית'
דווקא אזור שופע יחסית
11/01/2011 | 14:30
3
במושב טל שחר (בין מודיעין לגדרה בערך) יש חנות עודפי מעצבות שווה למדי. בגדרה יש את פיאצה ברחוב הבילויים, יקרה ומומלצת, רחוב הרצל ברחובות מלא בחנויות מעצבים...וגם במעצבים עממיים יחסית כמו הני ועדי יעקובסון שיש להן מלא פריטי בייסיק טובים.

ראשון לציון לא מכירה -צטערת...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מעולה! גם משהו שאני צריכה ועוד ממישהי שאני'
מעולה! גם משהו שאני צריכה ועוד ממישהי שאני
08/01/2011 | 22:22
2
3
מכירה ואוהבת

אחרי הלידה הגוף התחרפן לי, כל המלתחה (היפה, כ"כ יפה שלי) הפכה למוצג מוזיאוני.

הזרועות שלי מלאות יותר, אני מרגישה שלא נעים לי לחשוף כתפיים והבטן עדיין לא מרשה חולצות צמודות.
עם מכנסיים עברתי לג'ינסים סטרץ' או מכנס בעלי גומי למעלה.
אבל בעניין החולצות אני לא יודעת מה לקנות או יותר נכון איך לקנות.

וגם בנושא האקססוריז, אם אני שמה חולצה עם וי נמוך כדאי שרשרת ארוכה או קצרה,
ומה עם הטרנד החדש של חגורותמעל החולצה, אני חושבת שזה נורא יפה, אבל דואגת שמה זה יבליט לי את הבטן, לא?

תודה יפתי ושבוע טוב
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' מזדהה ועונה'
מזדהה ועונה
11/01/2011 | 11:00
1
1
קודם כל מהזווית של חברה לפורום - אני כל כך מזדהה. בשנתיים שאחרי הלידה פשוט הפסקתי להתלבש, שום דבר מהמלתחה הישנה שלי לא היה רלוונטי. זו הייתה תקופת הדיכאון האופנתי שלי וגם התלבשתי בהתאם (כול הזנחת שיער/עור פנים/ציפורניים). את צריכה להבין שההשלמה עם השינוי הזה הוא רק בינך לבין עצמך, אף אחד אחר לא מודד לך כמה סנטימטרים הוספת לזרועות, רק את...

יש כמה יתרונות להתמלאות החדשה. אמנם הזרועות קצת פחות מחוטבות, אבל הריפוד עושה ממש טוב לכתפיים, זה הזמן לחשוף אותן. תמדדי טוניקות עם כתף נופלת או עם מפתח סירה רחב שחושף כתפיים (עם גופיה מתחת להסתיר את פס החזייה) והן גם ילכו נהדר עם החגורה שמתחשק לך לנסות. תרכסי את החגורה גבוה, מעל הבטן הבולטת ותני לטוניקה ליפול ברכות. גם מראה השכבות יכול לעבוד - חולצה צמודה חלקה  ועל זה סריג דקיק חצי שקוף עם שרוולי חצי (עד המרפקים) שמרחיק את הבד מהבטן.

יש היום הרבה חולצות שמעוצבות עם אבנט אלסטי רחב בחלקן התחתון (פעם קראו לזה מנג'טים כמדומני).האבנט האלסטי שומר את הבטן בפנים ואזור הכתפיים נותר רפוי ומשוחרר.

הרבה פעמים כשמתמלאים - הרגליים נותרות דקות יחסית, ג'ינס סטרצ' זה פתרון נהדר. אני פחות אוהבת מכנסיים רפויות עם גומי מלמעלה - הן לא פעם מוסיפות משקל למראה. תנסי למדוד מכנסי טייץ שנגמרות קצת מעל קו מפרק הקרסול -  שומן עושה נפלאות לקרסוליים והן שוות חשיפה ואולי הדגשה עם איזה צמיד רגל מצלצל ונוצץ ונעלי סירה/בובה. הסיומת הדקה של הרגל תעניק לך מראה דקיק יותר וגבוה יותר.

ולגבי חולצה עם וי נמוך - שרשרת ארוכה מתאימה מאוד, גם מטפחת קטנה. צריך להקפיד כשלובשים חולצה עם מחשוף שכזה לבחור בחזייה מצוינת. פתח הוי יוצר לפעמים מראה קצת נפול - אם לא מקפידים על חזייה טובה.

ולפי מה שזכור לי מהתמונות, את יפהפייה דרומית אמיתית... עזבי אותך מכמה קילוגרמים...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה יקירתי '
תודה יקירתי
11/01/2011 | 16:07
1
נתת לי כמה רעיונות ממש טובים, לא חשבתי על פתח סירה למעלה ועל טוניקה עם חגורה גבוהה, אני מנסה את זה!
ותודה על העידוד יפתי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא בטוחה שלרלבנטי-שאלת שיער'
לא בטוחה שלרלבנטי-שאלת שיער
08/01/2011 | 23:09
1
3
אני לא בטוחה אם מדובר גם בנושאים שמעבר לבגדים, אז סליחה מראש עם השאלה לא קשורה...

אשמח לקבל "טיפים" לתחזוק שיער ארוך. אני יודעת שזה אינידיבודאלי (תלוי אם הוא שמן/יבש, מלא/דליל וכו') אבל אולי יש כמה דברים שתמיד טוב לדעת? אני ממש קלולס בנושא והשיער שלי נראה על הפנים למרות שאני חושבת שיש לו פוטנציאל. למשל, לאחרונה שמעתי שטוב לחפוף עם שמן זית וזה משפר את מראה השיער? האם זה נכון והאם יש עוד תרופות סבתא וטיפים שניתן ליישם?

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא יודעת '
לא יודעת
11/01/2011 | 11:02
אני לא מתמצאת בטיפים לעיצוב ותחזוק השיער. צריך אירוח של מעצב שיער  
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תחת בולט'
תחת בולט
09/01/2011 | 09:08
6
7
וענק סופר ענק, מגה תחת !
הגב התחתון שלי הוא כמו מקפצה מרוב שהתחת שלי כל כך גבוה ובולט החוצה.
כל החולצות שלי הן חולצות שיושבות על התחת באמצע חותכות אותו באמצע לרוחב  או מכסות אותו לגמרי {אבל צמוד לא אוהל}בעיקר בגלל שאני אוהבת שהחולצה ארוכה מקדימה ומסתירה את איזור הגביע הקדוש.
זה גורם לישבן שלי להיראות יותר גדול ממה שהוא ?
מה הפתרון?איך מקטנים ישבן בלי דיאטה ובלי סכין מנתחים?

<אני יודעת שאת סטייליסטית ולא קוסמת>
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' אין על חוש ההומור שלך '
אין על חוש ההומור שלך
09/01/2011 | 13:01
4
לצפיה ב-''
09/01/2011 | 13:03
1
לצפיה ב-' כ"כ אוהבת אותך'
כ"כ אוהבת אותך
10/01/2011 | 20:43
1
לצפיה ב-'קוראים לזה ישבן מפואר '
קוראים לזה ישבן מפואר
11/01/2011 | 11:18
2
4
את לא יודעת כמה נשים עם ישבן שמוט ועצוב מקנאות בך...

אני מאוד אוהבת ישבן בולט ולא חושבת שצריך להסתירו. אם חשוב לך ללבוש חולצות גדולות לשם כיסוי "הגביע הקדוש" את יכולה לנסות למצוא (או להכין במקרה שלך!) חולצות ארוכות עם כיווצים מאחור. כיווץ קל בגב החולצה ייתן מקום לתחת להתבטא מבלי לכסות אותו לחלוטין בעוד החלק הקידמי נותר מכוסה .  ניתן לקנות מין גומיות שכאלה עם קליפסים כדי לתפוס את החולצות הארוכות מאחור ולתת להן כיווץ עדין. את עם כשרונך השופע יכולה לקנות חולצות ארוכות גדולות ממידתך ולתפור להן כיווץ קל מאחור עם גומי או סרט. והכי חשוב - תני לישבנך ליהנות מאור השמש, אל תכסי אותו לגמרי פן ינבל. כיסוי מלא של התחת מחמיא פחות ומעניק לו מראה "גושי" וחסר צורה, בעוד את מתארת צורה בולטת ויפה שחבל לבזבז.

אין לי קסמים בשרוול אבל ישנן כל מיני דרכים להקטין קצת את נפח הישבן - לדוגמא עקבים, אפילו קטנים, מכווצים אותו משמעותית. אם את לובשת מכנסי ג'ינס - אז תפרים בולטים אלכסונים בישבן יכולים ליצור אפקט מחטב. וכמובן להימנע מכיסים גדולים בחלק האחורי. ומחטבים תחתונים... שאני ממליצה להימנע אלא אם כן את לובשת שמלת ערב דקיקה לאירוע חד פעמי - רק כי הם  לא מאוד נוחים ונושמים ונוחות בעיני היא מעל הכל.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יש לך תמונה לדוגמא ?'
יש לך תמונה לדוגמא ?
11/01/2011 | 13:55
1
של חולצה כמו שאת מתארת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מחפשת לך תמונה מהגב, קשה למצוא'
מחפשת לך תמונה מהגב, קשה למצוא
11/01/2011 | 14:48
1
לצפיה ב-'שאלת שיער ועוד... '
שאלת שיער ועוד...
09/01/2011 | 10:14
19
3
היי,
השיער שלי חלק אבל מאוד מלא ונפוח. אם הוא לא אסוף חם לי איתו ולא נוח לי, וככל שאקצר אותו- כך הוא יותר יתנפח. כרגע הוא עובר את אורך הכתפיים. בכדי שיישב במקום אני חייבת פן, אבל זה לא פרקטי, לא כלכלי וגם לא בריא לשיער. בקיצור- אני כל הזמן עם קוקו, ובזמנים
גרועים עם "עגבניה" מגולגלת או עם קליפס בסגנון עוזרת בית. האם יש
פיתרון למראה אלגנטי ובוגר יותר מאשר קוקו כל הזמן?
שאלה נוספת- הייתי שמחה להמלצה היכן לקנות בגדים במחירים
סבירים באיזור השרון. אני מתכוונת בעיקר לרשתות גדולות בעלות
תפוצה ארצית כי אני לא אסע למשל במיוחד לתל אביב בשביל לרכוש
בגד, וגם כי בוטיקים למיניהם אינם לכיסי. אני מוצאת את עצמי קונה
בעיקר בקסטרו ונכנסת לשם פשוט כי זה בטוח, ונמנעת מלבדוק
מקומות אחרים שאינני יודעת מה ההיצע בהם, אבל הייתי שמחה לגוון.
לצורך הבהרה- אני בת 30+, מבנה גופי ממוצע. כיוון שאני עובדת בבית
בשנה האחרונה אני נוטה יותר לכיוון הקז'ואל וביגוד יומיומי. האמת שגם
כשעבדתי מחוץ לבית לא הייתי מחוייטת במיוחד. בכל מקרה אני כן צריכה להיות "לבושה" מעבר לטריינינג כי יש לי פגישות עבודה.  
תודה.  
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נדחפת לרגע - למה לא תעשי החלקה?'
נדחפת לרגע - למה לא תעשי החלקה?
09/01/2011 | 10:55
3
1
לצפיה ב-'אני נרתעת מכמות החומרים הכימיים שיש בהחלקה'
אני נרתעת מכמות החומרים הכימיים שיש בהחלקה
09/01/2011 | 11:02
2
וגם כי ראיתי תוצאות מאוד גרועות של החלקה כמו נשירת שיער
מאסיבית, קרחות, שיער חלש ושביר מאוד, לא בא לי לקחת סיכון
וגם לא מתאים לי להוציא על זה כ"כ הרבה כסף.
תודה על הרעיון בכל מקרה.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
09/01/2011 | 11:17
1
אצלי פשוט היתה אותה הבעיה ומאז ההחלקה אני מכורה..
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני ממש יכולה להבין אותך!'
אני ממש יכולה להבין אותך!
09/01/2011 | 11:33
3
לצפיה ב-'רק לגבי השיער'
רק לגבי השיער
09/01/2011 | 11:00
3
מהתאור נשמע שיש לנו שיער דומה.
אצלי הפתרון היה תספורת טובה - כזו שלא מצריכה פנים וכו', אלא רק ניעור אחרי החפיפה ואולי קצת לחות.
לקח לי שנים למצוא את המקום והספרית שהצליחה לעשות את זה ואני פעם בכמה חודשים נוסעת עד ת"א במיוחד בשביל זה.
אבל זה מה שעשה את כל ההבדל אחרי תספורת קצרות שהתנפחו או קפצו לכיוונים לא ברורים או לחילופין כל מיני קוקואים כבדים ומסמורטטים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפשר בבקשה פרטים? אולי משם תבוא הישועה?'
אפשר בבקשה פרטים? אולי משם תבוא הישועה?
09/01/2011 | 11:03
1
פעם בכמה חודשים אני מוכנה להגיע לת"א...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ממסררת לך'
ממסררת לך
09/01/2011 | 11:04
לצפיה ב-'תספורת'
תספורת
10/01/2011 | 07:57
בוקר טוב בלו

את יכולה בבקשה לשלוח גם לי את פרטי הספרית?

תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'יחי הקליפס '
יחי הקליפס
11/01/2011 | 12:11
7
5
לא באמת, מה היינו עושות בלעדיו?
לגבי סגנון תספורת - לא יודעת להמליץ, גם לי יש שיער מאוד עבה וספר טוב יודע לדלל ולעבוד עם זה, בלי פנים ובלי עניינים.

איך לגוון שיער אסוף - יש המון אקססוריז לשיער עם יותר חן והדר מהגומייה והקליפסים מהפלסטיק. יש מסרקות מאוד יפות עם קישוטים שאפשר לאסוף איתן תסרוקות בננה והן נראות כמו תכשיט ושומרות על מראה מסודר (אפשר מסרקות שמיועדות מראש לבננה כמו הפלבטיק הפשוטות מהזסופר פארם, ואפשר גם עם מסרקות רגילות). יש סרטים מבדים שונים כמו סאטן ותחרה שיכולים להיענד כקשת אך גם לשמש כגומיה מעוצבת, יש סיכות גדולות שתופסות גם שיער עבה, מעוטרות בבד, סרטים וכו.

מצרפת קצת תמונות של אביזרי שיער שאני אוהבת, בחרתי דוגמאות יקרות - אבל ניתן למצוא שפע זול בחנויות רשת כמו "אקססוריז"
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ולמי שמגרדת בראשה ותוהה'
ולמי שמגרדת בראשה ותוהה
11/01/2011 | 12:13
6
1
מה זה מסרקות לעזאזל ???
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וסרט לשיער'
וסרט לשיער
11/01/2011 | 12:20
2
לצפיה ב-'אמממ סבבה אז אני יודעת עכשיו מה זה מסרקה'
אמממ סבבה אז אני יודעת עכשיו מה זה מסרקה
11/01/2011 | 12:51
4
אבל מה זה לעזאזל בננה?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ואיך גורמים למסרקה + שיער עקשן להפוך לבננה?'
ואיך גורמים למסרקה + שיער עקשן להפוך לבננה?
11/01/2011 | 12:55
2
כל מה שמצריך יותר מאשר כריכת גומייה מאתגר אותי מוטורית ברמות קשות מאד...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מנסה להסביר לבי תרשים זרימה'
מנסה להסביר לבי תרשים זרימה
11/01/2011 | 13:15
1
אספי את שיערך תוך כדי סיבוב לבננה כלפי מעלה (או כלפי מטה, יש גם בננה הפוכה) - את יכולה להשאיר את קצוות השיער חופשיים או לתחוב אותם לתוך הרווח הקטן שנשאר מתחת ל"גולגול". קחי מסרקה אחת, הניחי אותה כסנטימטר מסוף ה"בננה" ותנעצי אותה עמוק בתוך הבננה, קחי מסרקה שנייה ותנעצי אותה בשיער מהצד השני בפעולה הדומה לתפירה- שתי וערב עם המסרקה השנייה.

אני בטוחה שבגוגל ניתן למצוא מדריכים מצולמים מוצלחים יותר ממני
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וכדי שזה יעבור בקלות'
וכדי שזה יעבור בקלות
11/01/2011 | 13:16
שיער לח או מועשר בלחות
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' תמונה של בננה מקצוענית'
תמונה של בננה מקצוענית
11/01/2011 | 13:26
8
לצפיה ב-'רשתות מחוץ לתל אביב...'
רשתות מחוץ לתל אביב...
11/01/2011 | 13:00
1
1
כמעט פיספסתי את המשך השאלה שלך. בשרון יש כמעט את כל הרשתות שיש בתל אביב. גם אני בת 30 + חובבת קז'ואל ומוצאת פריטים ברשתות הבאות:
במנגו (עודפים יש בנתניה) - הרשת האהובה עלי, מכנסי ג'ינס יפים, אפודות, קרדיגנים.
בזארה (בעיקר מכנסיים פשוטים, יש להם ג'ינסים ב-150 שקלים עם גומי למעלה) שיש בנתניה, בהוד השרון ועוד
דן קסידי - תצטרכי להרחיק לחיפה או הרצליה אאל"ט, אבל יש להם מכנסי יום יום פשוטים ומחמיאים ביותר, מצויינים לפגישות עבודה ומשם לגינה עם הילד...
גולף (יש בכל מקום - נתניה, הוד השרון, כפר ויתקין ועוד) שם ניתן למצוא מעילים נחמדים במחירים סבירים וסריגים נאים בכל המידות.
ברשת טאג וומן אפשר למצוא סריגים, קרדיגנים, טוניקות וחולצות ממש נחמדות (יש בשפיים ובגן שמואל אאל"ט) - מעולה לבעלות מידות ממוצעות, לא רק לדקיקות...

אני לא חושבת שיש מחסור ברשתות בשרון, צריך פשוט להעז להיכנס ולבדוק מה מתאים לך. צאי משגרת רשת קסטרו המשעממת, לטעמי הבגדים ברוב הרשתות יפים ומגוונים יותר ממה שתמצאי בחנות של קסטרו.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה רבה! רק לגבי האקססוריז לשיער-אין לי '
תודה רבה! רק לגבי האקססוריז לשיער-אין לי
11/01/2011 | 13:26
מושג איך להשתמש בהם. כל פעם שאני מנסה השיער פשוט גולש
מכל הכיוונים ותוך שנייה הכל מתפרק. אנסה לחפש הסבר לגבי
המסרקות.
תודה רבה!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מספרה חדשה מגניבה בחולון'
מספרה חדשה מגניבה בחולון
13/01/2011 | 19:14
חמי וחמותי פתחו את המספרה החדשה בחולון!!!!
יש מבצעים חסרי תקדים!!
ביום שישי - מחר הפתיחה הרישמית - יהיה כיבוד ופינוקים
אבל באופן כללי מפנקים ביותר, מקצועיים וחמים ובעיקר גם מאד זולים יחסית למה שמקבלים.
כבר שלחתי בנות מהפורום לשם, היו ונהנו!!
מומלץ.
הלוואי ואני יכולתי לנסוע (גרה בניו יורק ולא אראיתי אותם שנתיים)

למי שהולכת תמסרו דש ואהבה

רוני ושרית - 054-3030820
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נראית הריונית..'
נראית הריונית..
09/01/2011 | 10:58
11
4
הייתי בהריון תאומים שפשוט הרס לי את הגוף, ברמות שלא יאומנו.
זה לא שהייתי רזה דוגמנית קודם, אבל הבטן שלי עכשיו הרוסה לגמרי.
יש לי הפרדות בטנית והמון עור עודף וסימני מתיחה - אני קוראת לבטן שלי "הבלוב"
אני נראית קבוע בחודש 6-7 בגלל ההפרדות.
כבר החלטתי לעשות ניתוח לתיקון אבל לא ניתן לעשות אותו עד סיום ההריונות אז אני צריכה להעביר את הזמן בנתיים עם הבטן הזו..
איך מסתירים בטן הריונית שהיא לא באמת הריונית? נמאס לי כבר לשמוע את בהריון נכון? או שאנשים מאחלים לי לידה קלה.. כל פעם מחדש בא לי לבכות.
ניסיתי מחטב אבל הוא סתם לוחץ וכל מיני משמנים יוצאים מכל מיני מקומות.. יש אולי מחטב מומלץ?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי יהלום,אחותי עשתה את הניתוח הנ"ל'
היי יהלום,אחותי עשתה את הניתוח הנ"ל
09/01/2011 | 13:26
2
2
ויצא יופי, לא חזרה לבטן של גיל 17 אבל בהחלט שיפר מאוד .
אני מחכה בקוצר רוח לסיום ההריון הנוכחי+שנה המתנה ואז לעשות גם.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני אשמח אם תוכלי לשלוח לי במסר פרטים'
אני אשמח אם תוכלי לשלוח לי במסר פרטים
09/01/2011 | 14:21
3
לצפיה ב-'הי בובית'
הי בובית
09/01/2011 | 22:43
1
אם אפשר לשאול, מי היה הרופא המנתח ואם היא ממליצה עליו באופן כללי?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
09/01/2011 | 13:30
מצטרפת לשאלה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הי יהלום'
הי יהלום
09/01/2011 | 22:05
1
אני בד"כ רק קוראת פה, אבל רוצה לאמר לך שיש איך לעבוד גם על חיזוק של בטן עם היפרדות.
אני ממליצה להתייעץ עם יעל שוראקי שהיא גם פיזיו' של רצפת אגן וגם אוסטאופטית. היא מומחית בתחום הזה, ושווה לבדוק אם יש לה איך לעזור לך. ואז לפי מה שהיא תגיד, או מומחה אחר אם כבר התייעצת, יש מה לעשות על מנת לשפר את המצב (אני מכירה מתחום היוגה הנשית, אולי יש עוד דרכים, וגם את זה היא תדע להגיד, חוץ מזה שהיא בעצמה יכולה סביר להניח לעזור)
בהצלחה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' סיפור חיי...'
סיפור חיי...
10/01/2011 | 08:13
1
לצפיה ב-'זה תלוי...'
זה תלוי...
11/01/2011 | 13:59
4
4
קודם כל , נשמע שאת מאוד מבואסת מהמצב...

אם נותרת במידה ממוצעת ועיקר ההשמנה היא בבטן שנראית כמו בהריון - תנסי חצאיות ומכנסיים בגזרה גבוהה (כמו שייעצתי ל-DASI למעלה). חצאית  A לדוגמה שיושבת גבוה מתחת לצלעות מאוד מטשטשת בטן בולטת כי היא צמודה במותן ומתרחקת מהבטן בגלל הגזרה המשולשת. גם חצאיות פעמון או קלוש יעשו עבודה דומה כל עוד הן מולבשות גבוה. חגורות שרכוסות גבוה מעל טוניקה רחבה יכולות גם לעזור. שמלות וטוניקות בגזרת קימונו יכולות להחמיא לך (ראי תמונה מצורפת) והן מתאימות גם לנשים במידות גדולות יותר.
תנסי להימנע מבדים נדבקים כמו לייקרה. דווקא בדים נוקשים ועבים יותר כמו טוויד מצליחים להסוות את הבטן.
אם תנסי לטשטש את הבטן באמצעות חולצות ענקיות - זה עלול רק להחמיר את אפקט "ההריון". תנסי לבדוק האם טוניקות שצמודות באזור החזה יכולות להתאים לך, למרות שגם הן יכולות לתת מראה הריוני. זה תלוי - תמדדי...

ואם את מעוניינת במחטב - לכי לחנויות ייעודיות לכך כמו בנות פסיה לדוגמא, חנויות קצת מיושנות שמתעסקות הרבה שנים בנשים במגוון גזרות וצרות. מחטב שמולבש מהאגן ועד החזה לא אמור להוציא ושמנים בכל מיני נקודות, אבל לטעמי הוא לא ממש נוח ונושם. מומלץ להגביל את השימוש בו לימים מיוחדים שהם את רוצה ללבוש משהו דקיק שלא מכסה הרבה, כמו שמלה לחתונה ואירועים.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זהו שאין לי מותן'
זהו שאין לי מותן
11/01/2011 | 14:04
2
ההפרדות מתחילה בבטן העליונה. בגלל זה זה גם כל כך שונה מסתם בטן של השמנה. ולכן כל דבר שאני אשים כמו בתמונה רק ידגיש יותר.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הבנתי...'
הבנתי...
11/01/2011 | 14:19
1
2
את צודקת, אם הבטן יוצאת מלמעלה אז כל העצות שלי לא שוות כלום.

מאוד אופנתי היום חולצות עטלף, שקצת חושפות כתפיים או גב ורחבות מאוד מלמטה עד למעלה. יש אתר של מעצבות שנקרא ג'ינג'ית, מתאים לנשים בשלות ויש שם חולצות שיכולות להתאים לך, בשילוב עם טייץ או ג'ינס סטרץ'. מצרפת קישור של חולצה שמתאימה בעיני ותמונה נוספת של חולצת עטלף.

בנוסף חולצות עם כל מיני הדפסים של פסים אלכסוניים או תפרים אלכסוניים מאוד מאזנות כרס בולטת, תמדדי ותבדקי אם זה עובד בשבילך.
הורים לפעוטות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אהבתי את האתר תודה!'
אהבתי את האתר תודה!
11/01/2011 | 14:28
1
לצפיה ב-'ותמונה של חצאית'
ותמונה של חצאית
11/01/2011 | 14:05
1
תתעלמי מהדוגמנית, היא עצבנית וחיה מכדורים ומחסה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני אשמח להחליף תסרוקת'
אני אשמח להחליף תסרוקת
09/01/2011 | 22:03
3
3
אבל אין לי מושג מה יתאים לי?

אוכל לשלוח במסר תמונה שלי ותגידי לי איזה תסרוקת/ תספורת תתאים לי?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מצטערת, אני לא מבינה מספיק בעיצוב תסרוקות...'
מצטערת, אני לא מבינה מספיק בעיצוב תסרוקות...
11/01/2011 | 14:20
1
לצפיה ב-'מצטרפת... אפשר??'
מצטרפת... אפשר??
11/01/2011 | 14:21
לצפיה ב-'מצטרפת... אפשר??'
מצטרפת... אפשר??
11/01/2011 | 14:21
לצפיה ב-'אופנה להריון'
אופנה להריון
09/01/2011 | 22:53
2
1
שלום דודה!
רציתי לשאול בקשר לאופנה בהריון.
אני בחודש שישי אבל גדולה יחסית. ומרגישה כמו פילה. ביום יום אני עובדת עם לקוחות גדולים של החברה ולובשת מכנסיים מחוייטים להריון וחולצות הריון גדולות העל המכנס. אני מרגישה שכל מה שאני שמה עלי נראה פשוט מדי ושאני נראת מוזנחת.
האם יש איזה ביגוד שאת יכולה להציע שיראה יותר טוב בהריון? תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם אני בהריון '
גם אני בהריון
11/01/2011 | 14:42
1
1
בחודש שישי... והאמת - אין הרבה מה לעשות חוץ מלאהוב את התקופה...

מאוד ממליצה על הבגדים של אמא (רחוב בעלי המלאכה תל אביב). יש לה חולצות מאוד מחמיאות. גם ל-BELLY יש בגדים מחמיאים. אני מעדיפה פריטים שמבליטים את הבטן ההריונית על פני חולצות אוהל שיחד עם ההליכה הברווזית יוצרות מראה מגושם.תנסי ללבושח ולצות מעטפת שהולכות יפה עם מכנסיים מחויטים כמו שיש לך. באופן אישי אני מעדיפה טייטס בהריון על פני מכנסיים מחויטים שתורמים למראה הרחב.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תודה. מזל טוב לך, בטח נלד יחד'
תודה. מזל טוב לך, בטח נלד יחד
12/01/2011 | 15:58
טייטס זה רעיון - לא חשבתי על זה. אני מאוד אוהבת חולצות שמבליטות את הבטן ולא אוהלים. באופן אישי גם לא בהריון לדעתי עדיף בגדים יותר צמודים (גם למלאות) מאשר אוהל.
תודה רבה לך.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'טוב, אפילו לי יש כמה שאלות '
טוב, אפילו לי יש כמה שאלות
09/01/2011 | 23:03
2
1
והאפילו, זה בגלל שאני חושבת שאני כל כך רחוקה מזה, שאני לא בטוחה שאני לא עושה לעצמי בושות בעצם השאלות

קודם כל, שאלה כללית:
האם סגנון / סטייל, זה משהו שלדעתך נולדים איתו?
משהו שמתפתח עם השנים?
מותנה סביבה?
או שיש פשוט אנשים שיש להם את זה ואנשים שאין להם?

ועוד שאלה:
נניח ואני רוצה בהדרגה לבצע שינויים במלתחה שלי (שמורכבת רובה ככולה מג'ינסים וחולצות טריקו ) (אה, ועוד כמה שמלות שנקנו בכל פעם לארוע כזה או אחר ואני אוהבת אותן מאוד והן אפילו עולות עלי רק שאין לי כל כך מתי ללבוש אותן )...
בקיצור, אני רוצה לשנות, לשדרג, לא לעבור לאלגנטיות מחויטת, אבל בהחלט לדברים שהם קצת מעבר לג'ינס וטריקו.
ממה כדאי להתחיל?
מאלו פריטים?
האם חשוב לקנות מראש דברים שמתאימים זה לזה? או שפשוט כשרואים משהו שאוהבים ומתאים, לקנות ולאט לאט המלתחה תתגבש?
אה, ואיך עושים את זה בעדינות מבלי לפשוט את הרגל?

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אפילו לך '
אפילו לך
11/01/2011 | 16:25
1
1
שאלות טובות...

סטייל זה עניין של טעם, מה שבעיני שיק הוא בעיני אחרת שוק...אני גדלתי בסביבה כפרית ואת הבגדים לקחנו מהמתפרה כך שסטייל סביבתי מן הסתם לא רכשתי, אני מניחה שסטייל זה כמו דעה - או שיש לך דעה מוצקה על אופנה ועל בגדים או שטרם גיבשת אחת כזו...

זה הזמן להיפטר מהג'ינסים והטריקו . ברצינות - חוץ ממי שנהנית מגזרה נערית (חזה שטוח, רזות וגבוהות, יש כאלו!), סתם ג'ינס וטריקו לא מטיב עם אמהות ממוצעות גזרה שחצו את גבולות ה-30.

תהליך של חידוש דרסטי של מלתחה הוא תהליך מורכב שדורש מימך קצת להגדיר מי את מבחינה אפנתית, כדי לא להתפזר ולהתבלבל. מהמעט שאני קוראת מכיוונך - את בכיוון של נשי פרקטי, לא מוחצן מידי ולא טרנדי, אבל גם לא אפור וסולידי. תנסי לבדוק מה הסגנון שאת שואפת אליו ומה מהפריטים שכבר יש לך בארון מתאימים לסגנון. רק אותם תשמרי, השאר לצדקה ולגבולות הבית בלבד.

הנה כמה טיפים לבנייה מחודשת של המלתחה, אחרי שפינית מקום בארון כמובן...
כדאי לערוך קנייה גדולה מרוכזת. זה ארוך ומתיש במיוחד עבור מי שלא אוהבת שופינג, אבל יש יתרון עצום בלבחור באותו סיבוב גם מכנסיים, גם נעליים, גם סריג וגם שתיים-שלוש חולצות. כך ניתן להתאים בין הפריטים וגם לא לחזור יותר מידי על הצבעים והגזרות (אני לדוגמה נוטה לרכוש פריטים בגוונים אפורים - אבל כשאני קונה הרבה פריטים באותו הסיבוב אני לא חוזרת על עצמי עם עוד פריט אפור...). מאוד חשוב להתאים בין הנעליים לבגדים שיש לך בארון - אין דבר יותר שמבאס קניינית מותשת מלקנות נעליים ובבית לגלות שהן לא מתאימות לאף זוג מכנסיים בעולם .
תתחילי בבחירת מכנסיים - משם לדעתי מתחיל הכל, מכנסיים שמחמיאים לך הם 3/4 עבודה ויותר קל להתאים להם חולצה/נעליים/אקססוריז
אם יש לך רק ג'ינסים בארון - תתחילי בבחירת מכנסי בד שחורות. זה פריט בסיס שיתאים לך לכל בגד אחר שתרכשי בהמשך.
לאמהות שמבלות את ימיהן בגינות כדאי לבחור בגדים שיוכלו ללכת איתך לאורך כל היום, מהעבודה לגן ולחוג ושלא יתקמטו בנסיעות או מהסחיבות. כלומר טוניקות מפישתן מחוץ לתחום...בעיני נוחות תופסת חלק גדול מהשיקולים - בידקי: האם את יכולה להרים רגל לטפס בסולם עם המכנסיים שמדדת? האם כשאת מתכופפת רואים לך את חריץ הישבן? האם כשאת מתכופפת עלולה לברוח פיטמה? האם תוכלי ללבוש בגד זה ללא גיהוץ תדיר? הרבה לפני שמתעדכנים בטרנדים - חשוב לבדוק את הנוחות והנינוחות.
לא להתפתות לטרנדים לוהטים   תבחרי מה שמחמיא לך ולא מה שנחשב עכשיו להכי אופנתי. אז נכון שהדפס מנומר נורא אופנתי כבר שנתיים+ ברציפות, אבל אמהות מותשות קונות לטווח הארוך. אם בכל זאת נורא בא לך טרנד לוהט - אז אמצי אותו באקססוריז, לדוגמא נעלי סירה מנומרות יכולות לשמש אותך הרבה אחרי שהטרנד יתפוגג.
אל תלכי לקניות לבד, קחי איתך שותף/פה ביקורתי/ת. ככה לא תתברברי על פריטים לא שימושיים.

לשאלות אלו פריטים להתחיל - ראי רשימת הבייסיק שכתבתי לשושן בשם אחר. ולשאלות על קניות שלא מתנקשות בחשבון הבנק - ראי תשובתי לבלו. רק אוסיף - לא לקנות מתוך פזיזות, במיוחד אם את טירונית בעסקי השופינג למתקדמים. זה מתכון בטוח לבזבוז מיותר. ותחכי בסבלנות למכירות סופעונה - הן מאפשרות לנו לקנות גם מחוץ לרשתות, אצל מעצבות/מעצבים שהופכים ליותר ידידותיים בסוף העונה.

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אואה...'
אואה...
11/01/2011 | 16:34
עכשיו נתת לי  הרבה חומר לחשוב עליו

(ואני לא יודעת לגבי גבוהה, אבל אני מצליחה לשמור על אותה מידת מכנסיים וחוסר בטן שהיו לי בגיל 18, אז אולי בגלל זה קצת נמאס לי מהג'ינסים בארון?)

תודה רבה רבה, ועכשיו כשגיליתי אותך, יש מצב שאני עוד אציק לך
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שיער ובטן '
שיער ובטן
10/01/2011 | 08:39
2
השיער שלי שחור, גלי, רגיל עם נטיה ליבש ותמיד תמיד עם חשמל
אני חופפת פעם-פעמיים בשבוע ושמה מסיכה של לוריאל (החדשה) אני חופפת בשמפו של לוריאל
אני שמה אחרי החפיפה לחות לשיער
מייבשת את השיער בפן (ליבוש לא לעשיית פן, כלומר מרחוק ובלי לשרוף את השערה)
כבר ניסיתי כל מיני תכשירים כדי למנוע את החשמל, נראה שכלום לא עוזר
גם כשעושים לי פן במספרה, אצל רוב הספרים אני אצא עם חשמל שילך ויגבר, צריך למצוא ספר בפינצטה שאצלו הפן יראה יפה ואז אם מצאתי גם כשהפן נהרס (כשכבר יש לי שיער קצת גלי ולא חלק) השיער כמעט בלי חשמל
מה עושים ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

הבטן - אחרי הלידה השניה הבטן שלי נראית הריונית, אני מודה שאני לא עושה דיאטות ולא כושר, הבטן היא בטן שמתחילה מלמעלה ממתחת לחזה והולכת וגדלה עד לבטן התחתונה, מה עושים ?!!! ניסיתי ללבוש מכנסיים עם גיזרה גבוהה אבל נראה לי שזה רק מבליט יותר את הבטן מכנסיים עם גיזרה נמוכה (לא ממש ממש אבל בכל זאת נמוכה ) קוטעים לי את הבטן
אם אני לובשת חולצה עד למותן הבטן מאד בולטת ואם אני לובשת חולצה שמכסה את כל הבטן הבטן נראית מאד של הריון
חוץ מזה יש לי קצת טוסיק וקצת ירכיים, ציצים בגודל רגיל ובכללי המבנה שלי לא שמן, כלומר הידיים, הרגליים למטה וכו
שמלות נראות עליי זוועה, נראה לי בגלל חוסר הפרופורציות

מה כדאי ללבוש ?

תודה

מה עדיף ? מה טוב לבטן שכזאת ?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מנסה לענות '
מנסה לענות
11/01/2011 | 15:08
1
לגבי השיער - לא יודעת, אני בטוחה שהמנהלות יזדרזו להביא לפורום מעצב שיער אחרי האירוח שלי...

לגבי הבטן - את צודקת, כשהבטן הבולטת מתחילה כבר מלמעלה אז מכנסיים בגזרה גבוהה לא עוזרים לטשטש, אפילו מבליטים. הפתרון במקרה כזה לא נמצא במכנסיים אלא דווקא בחולצות שתבחרי, תפרים אלכסוניים, דוגמאות אלכסוניות, תפירה גלית/וולנים עדינים יכולים להחמיא לך. חולצות בגזרת בלון או עטלף או בגזרה א-סימטרית... תבדקי את האתר שצירפתי ליהלום29, אני חושבת שתמצאי שם טוניקות שוות שיצליחו לטשטש את הבטן. לא חייבם לקנות דרך האתר, את יכולה פשוט לפנות ישירות למעצבות.

לגבי השמלות - לפעמים שמלות מדגישות חוסר פרופרציות בגלל המראה השלם שכאילו אורז את כל הגוף כמקשה אחת. דווקא חולצה וחצאית פחות, בגלל שהחיתוך של החולצה "שובר" את המראה האחיד. תנסי למדוד חצאיות קלוש או A שחושפות שוק (בגובה הברך) הרבה פעמים הן מחמיאות ומתאימות במיוחד למי שיש קצת תחת ופולקע כדי למלא ואתן כראוי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'>ודה רבה ! '
>ודה רבה !
11/01/2011 | 17:06
2
לצפיה ב-'נראה לי שצריך להביא לכאן גם מעצב\ת שיער'
נראה לי שצריך להביא לכאן גם מעצב\ת שיער
10/01/2011 | 09:54
2
1
לצפיה ב-' לגמרי'
לגמרי
10/01/2011 | 20:36
1
לצפיה ב-'אגב שיער'
אגב שיער
11/01/2011 | 02:43
1
חמי וחמתי פתחו את המספרה החדשה בחולון, ויש מבצעים היסטריים בחודש הקרוב, אז מי שרוצה פרטים איפה איך וכמה, מוזמנת לפנות במסר.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הבלטת יתרונות'
הבלטת יתרונות
10/01/2011 | 13:08
1
היתרון היחיד שלי זה החזה שלי, חזה די גדול, והחסרון זאת הבטן שגם היא לא קטנה.
אילו בגדים יתאימו למבנה גוף כמו שלי, אני רוצה להבליט את החזה ויחד עם זאת להסתיר את הבטן?
האם טייץ וטוניקה מעל זאת בחירה חכמה?

ושאלה לידע כללי, אם את יודעת, למה ברגע שהבגדים הם במידות גדולות אז גם המחירים גדלים?

תודה רבה על כל תשובה.
והמשך שבוע נפלאץ
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הבלטת יתרונות'
הבלטת יתרונות
11/01/2011 | 18:07
1
אני בטוחה שזה לא היתרון היחיד שלך...

טייץ וטוניקה זה מראה שתמיד עובד, את יכולה לחפש טוניקות עם מחשוף עמוק - אבל לא להגזים, בחזה גדול יותר מחמיא לחשוף טפח ולכסות טפחיים. סוג המחשוף שמתאים לכך הוא V עמוק (בשילוב שרשרת ארוכה), ואפשר גם מחשוף נופל כזה (סגנון מחשוף רבידה) או מחשוף מעוגל עמוק ("מחשוף ביצה"). לייקרה וסריגים רכים ודקים יושבים טוב על חזה שופע ומחמיאים לו - נסי להימנע מסוודרים עבים מאוד.

חולצות בגזרת מעטפת עם עודפי בד וליפופים באזור הבטן יכולים לנצל את המיטב מהחזה הגדול תוך פירגון של טשטוש לאזור הבטן אותו את רוצה להסתיר. למרות שלטעמי - אם את מבליטה את החזה אף אחד לא יטרח להסתכל לך על הכרס

שמלות בגזרת מעטפת (יש בכל הרשתות, מאוד נפוץ) גם יחמיאו לך מאוד ולטעמי הן מאוד נשיות ופרקטיות.

הימנעי מקשקושים באזור החזה והבטן - בלי סרטים/פאייטים/רקמות. תשאירי את החזה נקי, תצרפי שרשרת ארוכה ותפיקי את המיטב מהשפע שהעניק לך הטבע
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'כמה טוב שאת פה..'
כמה טוב שאת פה..
11/01/2011 | 09:54
19
3
ממתינה לקרוא בשקיקה את עצותייך.

(משסופסוף הצלחתי לחזור למידה המקורית (לא לגזרה...זה כנראה לא יקרה לעולם)).

ושאלה קטנה:
לצערי נאלצתי לחדול מלפזול לעבר חנויות הנעליים השונות, ורק נעלי 'טבע נאות' ודומיהן עולות על כפותיי, האם ישנן חברות/חנויות/יצרנים שאת יודעת להמליץ על הנעליים שלהם באופן ספציפי, שהן גם עמידות וגם סבירות במחיר (סביר עבורי = עד 400 שח לזוג שיחזיק שתי עונות....).
קניתי סקיני ראשון בחיי, ואני 'צכה מגפיים..

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ושאלת הרחבה..'
ושאלת הרחבה..
11/01/2011 | 10:03
13
2
עבור מי שאיננה יכולה לעלות על עקבים (בכלל!), אילו נעליים (פרט למגפיים) מתאימות למכנסיים צרות  (סקיני ודומיהם).

אגב, אשמח מאד לקישורים של תמונות להמחשה... ().
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
11/01/2011 | 11:00
9
1
תמונות זה מעולה
אני מתביישת להגיד שאין לי ממש מושג מה זה "קרדיגן"  או למה הכוונה שלה כשהיא רושמת "שכמייה" (אני רואה בראש את כיפה אדומה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' כיפה אדומה...'
כיפה אדומה...
11/01/2011 | 12:36
8
5
תמונות תוכלי לראות קצת בתשובות שלמעלה, דוגמא לקרדיגן בתשובה לשושון. שיכמייה באמת מזכירה קצת כיפה אדומה אבל יש הרבה שכמיות עדכניות ומעוצבות. מצרפת דוגמה קצת סבתאית אבל שממחישה במה מדובר -
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אה אז תגידי פונצ'ו'
אה אז תגידי פונצ'ו
11/01/2011 | 13:00
7
2
השרשור הזה מצחיק אותי
ולא בגלל התשובות שלך
פשוט בגלל שאני מבינה עד כמה העובדה שגדלתי בקיבוץ נידח הפכה אותי לקלולסית גמורה בכל ענייני האופנה למיניהם.
תני לי ג'ינס, טי שרט, נעלי ספורט ו\או כפכפי אצבע פשוטות של "ברזיל" ואני מסודרת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אוי תאמיני לי'
אוי תאמיני לי
11/01/2011 | 14:01
6
1
שהקיבוץ בו אני גדלתי הרבה יותר נידח!!!!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'רוצה להתערב?'
רוצה להתערב?
11/01/2011 | 15:11
5
העיר הכי קרובה באיזור היתה במרחק שעה נסיעה באוטו וכמעט שעתיים באוטובוסים (ומן הסתם באותה התקופה השתמשנו רק באוטובוסים).

בכל מקרה תודה על השרשור המעניין והמאתגר
החכמתי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-' ניצחת'
ניצחת
11/01/2011 | 15:15
1
אני גרתי במרחק שעה וחצי באוטובוס מבאר שבע בסה"כ , שזו עיר אופנתית במיוחד...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אולי אנחנו מאותו הקיבוץ?'
אולי אנחנו מאותו הקיבוץ?
11/01/2011 | 15:18
1
לצפיה ב-'הקיבוץ בו אני נולדתי אמנם היה במרחק חצי'
הקיבוץ בו אני נולדתי אמנם היה במרחק חצי
11/01/2011 | 16:39
2
שעה נסיעה מהעיר הקרובה אבל העיר הקרובה היתה...
אשקלון

(ניצחתי?)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נראה לי שכולנו היינו שכנות'
נראה לי שכולנו היינו שכנות
11/01/2011 | 16:56
1
1
אני גדלתי חצי שעה מאשקלון ושעה + מבאר שבע. פשוט לא החשבתי את אשקלון בתור עיר (עכשיו היא מפותחת, אבל בשנות השמונים אפשר היה למצוא שם רק את מסעדת הניצחון והסינית...)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לא, אני הייתי בכיוון אחר'
לא, אני הייתי בכיוון אחר
11/01/2011 | 20:45
איפה זה בכלל אשקלון?
אתן בטח לכיוון יד מרדכי וכאלו.

אני הייתי בין באר שבע לירושלים (בין עלק, שעה וחצי נסיעה באוטובוס לכל צד)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'גם נעלי בובה וסירה יראו נפלא עם סקיני'
גם נעלי בובה וסירה יראו נפלא עם סקיני
11/01/2011 | 18:22
3
דוגמה לנעל בובה נוחה של קרוקס - יש יפות יותר, אם כבר בובה אז כדאי לחפש משהו עם ריקמה, סרט, כל קישוט נשי. אבל אם הנוחות מאוד חשובה...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מה עם סניקרס זה נוח ונראה מעולה עם סקיני '
מה עם סניקרס זה נוח ונראה מעולה עם סקיני
13/01/2011 | 08:39
1
לצפיה ב-' בהחלט'
בהחלט
13/01/2011 | 18:52
1
לצפיה ב-'נעליים קונים לאט '
נעליים קונים לאט
11/01/2011 | 16:53
4
4
תתחדשי על הסקיני - אני מאוד אוהבת את מה שהוא עושה לגוף, בעיקר למי שיכולה...

לא רוצה להרוס לך - אבל במקרה שלך אני מרשה לעצמי לעבור להוראות אל תקני מגפיים, תקני מגפונים. המגפיים עם הסקיני יקצרו לך את הרגליים וישוו לך מראה נמוך. חוץ מזה - הלוק של סקיני בתוך מגפיים הפך לכל כך שחוק...
מגפונים הולכים נפלא עם סקיני, הם קטנים יותר, אלגנטיים יותר, (ומסורבלים פחות) ולא יוצרים את אפקט הקיצור שהמגפיים עושים.

אם את יכולה רק נעלי נוחות אורתופדיות -  אז תבדקי בחנויות של B יוניק. (מצרפת לך קופון הנחה וירטואלי). יש שם מגפונים שטוחי עקב (ובכלל שפע נעליים שטוחות יפות), זה לגמרי בקטגוריית נעלי הנוחות (והן אכן נוחות להפליא) אבל הן אופנתיות ומעוצבות לעילא. איכות מצוינת, ילכו איתך בביטחה הרבה יותר משנתיים (ולרוב יש עליהן אחריות) - מחירים לא נמוכים אבל עכשיו סוף עונה והם לגמרי בטווח המתחשב.
עוד אופציה - ליידי קומפורט, קצת מבוגרות אבל יש להם יציאות ושווה לבדוק.
אני יודעת שזה יישמע מוזר אבל תציצי במגפונים של קונברס (אולסטאר). מבחינת נוחות - זה כמו לנעול נעל ספורט. הלוק יותר ספורטיבי אבל מושלם עם סקיני, והן זולות (ראי תמונה מצורפת).

הורים לפעוטות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הערות מעולות'
הערות מעולות
11/01/2011 | 17:13
3
1
מגפונים נשמע הרבה יותר נוח מעינוי המגפיים!
(ושאלתמגפון = מגף נמוך? או כל נעל שעולה על גובה הקרסול נכנסת לקטגוריה? איך אדע מהו מגפון?...)

קונברס אנ'לא חושבת (מבחינת נוחות בעיקר)...אבל לגמרי אבדוק מה זה ה'B יוניק'.

|רבה רבה על הקופון את נהדרת
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'מהו מגפון ????'
מהו מגפון ????
11/01/2011 | 17:27
2
3
בגובה מפרק הקרסול בערך
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אוקי, מחכה שהקטנה תתעורר והולכת לבדוק'
אוקי, מחכה שהקטנה תתעורר והולכת לבדוק
13/01/2011 | 10:28
1
1
ת'חנות הקרובה למגוריי בה אמורות להיות נעלי בי-יוניק.

בהצלחה לי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נרכשו תודה דודה'
נרכשו תודה דודה
13/01/2011 | 15:33
10
לצפיה ב-'יקירתי ברכות על האירוח!'
יקירתי ברכות על האירוח!
11/01/2011 | 14:25
6
1
קיבלת את המשלוח שלי?

גם לי יש שאלה.
בכל הגינסים שאני לובשת, כל פעם שאני מתכופפת, רואים לי את האחוריים. זה ממש ממש מעצבן אותי.
יש משהו לעשות בנידון?

הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'זה באמת מעצבן'
זה באמת מעצבן
11/01/2011 | 15:29
1
גם אצלי זה ככה (מבנה גוף) ולא משנה אם הג'ינס בכלל לא נמוך יחסית.
תמיד מתחת לחולצה  אני שמה גופיה (משתדלת שתהיה עם כתפיות ספגטי) צמודה, ארוכה שנמתחת בדיוק כדי להסתיר את האזור המדובר.
לאחרונה אפשר למצוא בהמון חנויות גופיות\חולצות ארוכות שהן בעצם בגדי גוף עם תקתקים למטה, יש בהמון צבעים ומרקמים וכשאני עם ג'ינס נמוך במיוחד או שחשוב לי ששום דבר לא יציץ אני שמה אותן.
החסרון היחידי הוא עיכוב של עוד כמה שניות במתן שתן.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'היי '
היי
11/01/2011 | 17:10
3
2
קיבלתי היום פתק מהדואר. מחר אלך לבדוק, תודדדדה

ג'ינס שבאמת במידה שלך והוא לא בגיזרה נמוכה מידי לא אמור לגלוש כך כשאת מתכופפת. יכול להיות שאת קונה גינס שלא מתאים לך. אם יש לך קצת אגן אז אין סיכוי שג'ינסים נמוכים (אפילו כאלה שגבוהים יותר מעצמות האגן) יכסו לך את החריץ כשאת מתכופפת. דבר ראשון - כשאת מודדת ג'ינס תתכופפי ותבדקי. קחי בחשבון שג'ינסים הם פריט שמתרחב משמעותית עם הזמן ואז באמת התכולה מתחילה לברוח החוצה  לכן אני בוחרת בגינסים שטיפה הדוקים לי מידי. אחרי כמה סיבובים הם במידה הנכונה.

אני ממליצה על ג'ינס בגזרה גבוהה  כמו בתמונה המצורפת, עם ג'ינס כזה אין סיכוי לפדיחות
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'איפה ניתן למצוא כזה ג'ינס'
איפה ניתן למצוא כזה ג'ינס
12/01/2011 | 10:58
1
2
מחפשת נואשות ג'ינסים ומכנסיים בגזרה גבוהה, אבל בלי קישקושים מיותרים או רחבים מדי באיזור השוק.
הגי'נס בתמונה מושלם! מאיפה הוא?

בודקת בקביעות את החנויות שהצעת למכנסים בגזרה גבוהה, לרוב אלו עם הגזרה הגבוהה גם רחבים באיזור השוק ואפילו בירך ובכך לא מחמיאים "מספיק" לגזרה הנשית.
הערה- לא סובלת מכנסיים עם פנסים (הכפלים המיותרים בצדדים).
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הג'ינס שבתמונה מרשת קרייזי ליין'
הג'ינס שבתמונה מרשת קרייזי ליין
12/01/2011 | 11:04
3
לצפיה ב-'חייבת להדחף ולחלוק'
חייבת להדחף ולחלוק
12/01/2011 | 11:47
1
יש כאלו כמוני שזה פשוט מבנה גוף ולא משנה מה אני לובשת (ולכן תמיד תהיה לי גופיה ארוכה מתחת לחולצה)
יש לי מן שקע כזה בגב התחתון, בדיוק בדיוק מעל החריץ שנראה בדיוק כמו תחילת החריץ ולכן תמיד בכיפוף הוא נראה כאילו אני אינסטלטורית (גיליתי שגם לבן שלי יש את אותו השקע בדיוק)
אין לי בכלל אגן (אפילו שטוח מידי) וזה לא משנה אם אני קונה ג'ינס במידה 36 שבקושי נסגר לי על הכרס בירה או ג'ינס במידה 38 שצמוד במידה נכונה, זה גם לא משנה אם זה ג'ינס לייקרה של ביאנקו או מכנסי בד אלגנטיות של רנואר או טייץ בגזרה גבוהה, זה תמיד מציץ
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'נתת לי השראה '
נתת לי השראה
13/01/2011 | 11:20
1
ולמרות ה5 ק"ג שעדיין דבוקים לבטן ולתחת, קניתי לי ג'ינס חדש אתמול....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אחחח..... איזה כייף שבקשתי נענתה '
אחחח..... איזה כייף שבקשתי נענתה
12/01/2011 | 11:27
8
2
היי לדודה הטובה (גם אני קיבוצניקית לשעבר בעוונותי)

האמת שלא ממש ידעתי מה לשאול, אבל השרשור הזה עשה לי חשק טיפה להתחיל לטפח את עצמי (אותו עצמי שהזנחתי בערך מאז ההריון עם גל ולא הצליח להשתקם עד היום).
פעם אהבתי מאוד להתעסק בבגדים+אקססוריז ואהבתי להתלבש יפה, למרות שתמיד היו לי 20-40 קילו עודפים.

ולעניינינו -
אני גבוהה יחסית (1.74) עם משקל עודף מאוד אבל מחולק יחסית בסדר (שעון חול).
הבעיות הגדולות שלי:  זרועות נפוחות (בשריר המלח-פלפל - מישהו אמר שריר?)
בטן מעצבנת שרואים מבעד לכל מכנס (ולכן חולצות חובה מעבר לבטן - מה שלא הולך טוב עם המדים של צבא קבע, לצערי)
ומעצבן אותי החיבור של הירך והשוק - מאחורי הברך, שהוא שמנמן ולכן אני לא יכולה ללכת עם שמלות/חצאיות שדווקא מאוד אהבתי בעבר, כשהבעיה הזו לא היתה קיימת.
אני דווקא מאוד מתגעגעת לשמלות/טוניקות/חצאיות שלא יגרמו לי להראות כמו דודה (במובן הרע של המילה )
אני מצרפת תמונה עם המדים להמחשה.
אני אשמח לעצות טובות מה לקנות (אגב, יש לי סריטה ביזארית - לא הולכת עם כפתורים חוץ מהמדים בהם אין לי ברירה)
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אחלה פרופורציות!'
אחלה פרופורציות!
12/01/2011 | 15:30
7
1
באמת, אלו נתונים שקל מאוד לעבוד איתם.
מתייחסת לכמה מהנקודות שהעלת , אם יהיה לי זמן אוסיף עוד אח"כ
זרועות מלאות קל מאוד לטשטש. תבחרי בשרוולים שלא חוצים את השריר, כדי לא להבליט את האזור ע"י החיתוך. שרוול שיכסה את השריר עד סופו יתאים לך יותר. תבחרי בדים עם דוגמאות - לדוגמה שרוול תחרה יעשה פלאים, גם בד חצי שקוף מתאים מאוד, שרוולים עם הדפס קליל או תפרים מעניינים, חיתוך אלכסוני של הבד. אל תוספי לאזור נפח עם סרטים, כיווצים וכו, תשמרי על קו נקי.
לפרופורציות של הגוף שלך מאוד יתאימו מפתחי סירה ארוכים, ברגע ש"תרחיבי" את אזור הכתפיים זה ידגיש את המותן הצרה שנתן לך הטבע וייתן קונטרה טובה לאגן.
חולצות מעטפת עם מחשוף נדיב יחמיאו לך וגם יטשטשו את הבטן (למרות שלטעמי היא לא בכ"כ ולטת לפי התמונה). יש הרבה חולצות מעטפת עם קפלים נשפכים כאלה באזור הבטן, תבדקי אם את מרגישה איתן נוח
לא הייתי בוחרת בטוניקות ארוכות שיטשטשו את הגיזרה שלך. שמלות מקסי שצמודות במותן יעשו לך טוב (כמו הפרחוניות הארוכות שהיו להיט בקיץ האחרון)
ממה שאני רואה הרגליים שלך דקות וארוכות, תדגישי אותן עם ג'ינס סטרצ' (עם חולצה שתכסה את המפשעה אבל לא מעבר לזה באורך) ונעליים נשיות כמו נעלי בובה, נעלי עקב קטן,מגפונים. בגלל שאת גבוהה זה ייתן לך מראה דקיק יותר.
גוון העור שלך ממש מתחנן לצבע - תשתוללי עם סגולים בהירים, אדום, ורוד פוקסיה. זה יעזור לך להתרענן מהמדים ויהלום אותך! הגיזרה שלך מאוד נשית וצבעים נשיים ממש מתבקשים.

אני צריכה לזוז, מצטערת על הקיצור, אנסה להוסיף עוד בערב
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'וואו, תודה על התשובה!'
וואו, תודה על התשובה!
12/01/2011 | 20:47
6
אכן חולצות מעטפת יושבות עלי הכי טוב.
ג'ינס סטרצ' - הכוונה לסקיני? כי זה ממש לא נוח לי... לצערי הג'ינסים שלי די רחבים למטה....
שמלות מקסי לצערי "יושבות לי על התחת", יוצרות מדף לא יפה ומבליטות קפלים בגב...... אני דווקא מאוד אוהבת שמלות ארוכות.
יש לך איזה טיפ לגבי חזיות? יש לי בעיה רצינית איתן...
כשאני לובשת ברזלים הברזל לוחץ לי על הבטן כשאני יושבת וזה לא נוח. כשאני מהדקת מאחורה אז זה עושה קפלים בגב וכשאני מהדקת בכתפיות זה חורץ את הכתפיים.  מה הכי טוב? אגב, קאפ C היקף לא משנה כי יש מאריכים.....
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-''
12/01/2011 | 21:12
5
ג'ינס סטרצ' הוא לא סקיני, זה טייצ' מעורב בבד ג'ינס, יש לו את המראה של הג'ינס ואת המגע והגמישות של טייצ עבה יחסית, עם גומי למעלה, בלי סגירת כפתורים. אני לא ממליצה לך על מכנסיים שממש מתרחבים למטה, הם יוצרים כמעט תמיד מראה מגושם, את צריכה להבליט את השוק והקרסוליים ומכנסיים מתרחבים מטשטשים את היתרון שלך של רגליים יפות.

לגבי שמלות המקסי - את המדף בטוסיק אני דווקא אוהבת, תחת בולט זה טוב . הקפלים בגב אמורים להיעלם אם תבחרי במקסי עם כיווצים בחלק העליון, קצת כמו השמלות של הילדות. לשמלה כזו את יכולה לצרף שרוולון מתחרה או סריגת קרושה שמאוד מחמיאה לזרועות עבות. תכף כשאתפנה אנסה לצרף תמונה של המקסי אליה אני מתכוונת. עוד אופציה לשמלה עבורך - כל שמלת טריקו ארוכה ומשוחררת (עם פתח V רחב לדוגמא) עם חגורה עבה מעל שתשב בדיוק על החלק הצר שלך. כדאי שהשמלה תגמר באמצע/תחילת השוק, זה מאוד מחטב את מראה הרגל וגם פותר לך את תסביך הקפלים שהתלוננת עליו... אגב, אם מעטפת בחולצות עובד טוב בשבילך הוא יחמיא לך גם בשמלות.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'שמלות טריקו נראות עלי נורא'
שמלות טריקו נראות עלי נורא
13/01/2011 | 07:19
4
3
וממש חבל כי אני אוהבת
הן תמיד תמיד מציגות לראווה את הבטן. יש לי צורה קצת מוזרה בחיבור בין הבטן לירכיים - יש לי "אזניים" מאוד רחבות שנגמרות בחלק צר לפני הרגליים וזה תמיד נראה רע עם טריקו ובגלל זה אני גם לא הולכת עם ג'ינסים בגיזרה נמוכה, אפילו לא בהריון.
אני מצרפת סרטוט נוראי שעשיתי שאולי קצת ימחיש
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'אני מבינה'
אני מבינה
13/01/2011 | 08:15
3
אבל תנסי פעם אחת למדוד שמלה רפויה שאת מהדקת רק עם חגורה עבה במותן. זה ירחיק את הבד מה"אזניים"...תנסי למדוד, מה יש לך להפסיד?
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'במותן או מתחת לציצי?'
במותן או מתחת לציצי?
13/01/2011 | 10:05
2
2
לצפיה ב-'ממש על המותן כמה שיותר עבה'
ממש על המותן כמה שיותר עבה
13/01/2011 | 14:19
1
1
לצפיה ב-'ותמונה של גזרת מקסי'
ותמונה של גזרת מקסי
13/01/2011 | 14:56
2
לא שאני ממליצה על ההדפס, אבל הגזרה תתאים לך לטעמי
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'בטח מאוחר מידי לשאול, אבל יש לי נסיבות מקלות'
בטח מאוחר מידי לשאול, אבל יש לי נסיבות מקלות
13/01/2011 | 22:55
6
2
לא הצלחתי לכתוב בתפוז בימים האחרונים ועם השתפונות שפוקדים אותנו, שחכתי מהשירשור המאוד חשוב הזה!

חצאיות!!!!!!

אני מתגוררת באוסטרליה (כן, בבריסבין העיר המוצפת) ופה מאוד אוהבים חצאיות!
ככלל האופנה האוסטרלית היא מאוד קיבצוניקית.
ג'ונס, טריקו ונעלי אצבע זה משהו שיש לכולם/ן במלתחה והם לובשים את זה הרבה.

אבל בחצאיות הם אוהבים ויש מבחר עצום של סגנונות, בדים וגזרות ורק אני מפחדת מהן.

יש לי גזרה בעייתית לחצאיות.
מותנים צרות עם אגן מתרחב , אבל בחלק העליון שלו ולא בירכיים. כשאני לושבת חצאיות זה נראה כאילו אני כולי רחבה ומכנסים מטשטשות את זה.
אני לא בטוחה שאני מסבירה טוב.

אבל בא לי גם חצאיות לפעמים.
איזה גזרה כן יכולה להתאים למבנה כזה???

ותודה, שירשור מרתק!
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ואם הצלחתי לזכות בסמפטיה'
ואם הצלחתי לזכות בסמפטיה
14/01/2011 | 04:59
1
ואת עונה לי

אז יש לי עוד שאלה על לבוש 'מקצועי' קליל בסגנון הג'ינס והג'קט רק לימי הקיץ החמים.
ממה להמנע?
אני משארת שגופיות חושפניות..
מה מחמיא יותר ומה חם פחות.
סנדלים או נעלים?

בקיצור סטייל מיוזע

וזהו, אלו כל השאלות שלי

תודה
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'תשובה לימים החמים'
תשובה לימים החמים
14/01/2011 | 08:47
לפגישות מקצועיות אני נמנעת מגופיות אמיתיות, אבל אפשר לבחור בחולצות עם שרוולי חצי (מצרפת תמונה שמצאתי באינטרנט להמחשת האורך), בשביל לאוורר את בית השחי או בגופיות בגזרת ווסט שנראות מכובדות יותר  ולא עשויות מטריקו פשוט. תחפשי חצי גופיות שיש להם אלמנטים משודרגים, כמו צווארון חצי גולף או גזרת מעטפת שישר מאזנים את המראה הפשוט של הגופיה.
חצאיות הן פתרון נהדר לעבודה בקיץ - גם מושקעות וגם מאווררות מאוד... לא קצרות מידי כמובן. חולצות קצתרות מבד סריג דקיק טובות לפגישות ממוזגות ונראות מאוד מכובדות.

סנדלים או נעליים - לא יודעת מה נהוג בקצה השני של העולם, אבל בישראל סנדלים לגמרי והלמים את מזג האוויר גם בפגישות עסקיות. בסנדל חושף אצבעות - מוטב להקפיד על טיפוח הרגל והציפורניים. סנדל עם עקב, אפילו קטנטן יראה יותר "רישמי" לפגישות שכאלה. כפכפים מן התסם מחוץ לתחום בעיני, למרות שבישראל גם זה עובר...
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'לך מותר לאחר!'
לך מותר לאחר!
14/01/2011 | 08:35
3
אם הבנתי נכון - אחרי המתניים הצרות והמהממות מגיע אגן "ים תיכוני"? אם כן, אז בחרי בחצאיות שעושות את אותה הפעולה כמו חצאית בגיזרת A שרק בעלות האגן הרחב נראות בה טוב, או חצאית קלוש. המנעי לחלוטין מחצאיות עם גזרה ישרה שיתפסו את הצורה של האגן או חצאיות מעטפת שידגישו את האגן. אול תבחרי החצאיות ארוכות, אם הירכיים שלך צרות יחסית את יכולה ללכת עם חצאית שנגמרת מעל הברך. תבחרי בבדים עם דוגמאות או תפרים מעניינים שישברו את "הגוש הגדול", תנסי להימנע מצבע חלק אחיד. הדפס או קו אלכסוני מאוד יחמיאו לאגן רחב. אני מאוד אוהבת חצאיות במיוחד בקיץ זה פשוט תענוג.

אם לא הצלחתי להבין את המבנה שלך את מוזמנת לשלוח לי תמונה במסר.
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'ותמונה להמחשת גופייה חצי שרוול '
ותמונה להמחשת גופייה חצי שרוול
14/01/2011 | 08:47
6
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/01/2011 | 09:57
1
הבנת את המבנה.
אולי אפשר לקרא לזה ידיות אהבה. יש לי מן גלגל כזה למעלה מסביב.
אה וגם ציצים גדולים מאוד מה שעושה אותי מעוגלת
ודוקא הכתפים צרות
השנה חזרתי למשקל התרום הריון שלי, הגיע הזמן לקחת את העצות שלך וללכת לבדוק חצאיות בחנויות.
אולי אני אצליח למצא משהו.

תודה!!

לגבי הגופיה - הבנתי את השרבול רק שהמפתח הספציפי הזה יראה על סף פיצוץ על הציצים שלי... צריך למצא משהו קצת פתוח יותר...

ולגבי נעלים באוסטרליה - נעלי סירה שטוחות עם סרט או איזה קישוט זה בסיסי פה ולא שיך לאפנה - חוץ ממני שלא מתחברת לכולן יש לפחות זוג אחד כזה.
נעלי אצבע זו מבחינתם הנעל האוסטרלית הבסיסית ואין אף אחד שאין לו לפחות זוג אחד (חוץ ממני - מכאיב לי בין האצבעות )
וסנדלים זה גם חובה לחלוטין
קצך קיבוצניקים כבר אמרתי?

תודה רבה על התשובות!!

שבת שלום
הורים לפעוטות >>
לצפיה ב-'הציצי משנה את התמונה'
הציצי משנה את התמונה
14/01/2011 | 11:09
1
חפשי חולצות עם שרוול חצי ומחשוף ביצה עגול או V - והכי טוב - מחשוף סירה ארוך שיית אורך לכתפיים וייתן פרופורציות טובות לאגן. אל תלכי על החצי גולף כפי שהמלצתי
הורים לפעוטות >>

הודעות אחרונות

09:55 | 29.11.19 אורחים בפורום
11:36 | 13.11.19 אורחים בפורום
09:18 | 08.11.19 אורחים בפורום
07:56 | 25.10.19 אורחים בפורום
18:13 | 09.09.19 גולושונקה
18:12 | 09.09.19 גולושונקה
15:01 | 05.09.19 אורחים בפורום
13:19 | 09.07.19 אורחים בפורום
14:14 | 02.07.19 אורחים בפורום
08:00 | 02.07.19 אורחים בפורום
09:59 | 30.06.19 רח22
14:01 | 24.06.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ