שרשור ההמלצות הגדול

gallish

New member
הלהיטים שלנו...

רובם לדעתי מתאימים גם אחרי גיל 4... ג'ורג' הסקרן תפילילה מיץ פטל בייגלה סיפורי התורה (של לוין קיפניס) סיפורים לפני השינה

happy end

New member
החברה של דובי דב

ספר מקסים מקסים עם איורים פשוטים ויפים. והכי נחמד שהוא לא מחנך, לא פלצני, נטול מסרים או אג'נדות. פשוט ספר הרפתקאות לקטנטנים בגובה העיניים בשפה עשירה אך לא קשה מדי. הבת שלנו (בת שנתיים וחצי עוד מעט) מאוהבת בספר והולכת איתו לישון (!). אני יודעת שיש עוד ספרי דובי דב אבל אותם עוד לא ניסינו. מומלץ מאד.

יחידה2

New member
ספריו של אמי רובינגר

אין אריות כאלה,פילים בכל הצבעים,פשפש מתלבש,ספר על חתולים שאיני זוכרת את שמו..ועוד...

חתול תעלול

וביים עם גרביים של ד"ר סוס, הטרקטור בארגז החול אבא עושה בושות מאת מאיר שליו, לאחרונה נרשמת התלהבות מ"דודי שימחה" של ע. הילל

want a baby

New member
יש לי כמעט חנות ספרים בבית אבל ארשום כמה

אז ככה. הספרים של ג'וליה דונלדסון עם המאייר אקסל שפלר. אוהבת את האיורים המקסימים שלו והסיפורים מאוד יפים, חלקם עם מסר קצת מורכב לקטנים אך לא פוגם לדעתי בהנאה מהסיפור, חלקם עם מסר קצת בעייתי אבל שוב, עדיין לא נראה לי שפוגם וחלקם מושלמים בעיניי.... נתחיל אלו שהכי אהובים עלי מכל בחינה: טרמפ על מטאטא, מתיתיהו ומיאו, לקוף יש בעיה (אחד ההכי אהובים על הילדים שלי), טרופותי וטרופותי הבת. יש גם את דגיג, הסיפור הכי מרתק ואת הענק הכי גנדרן בעולם (זה סיפור עם מסר בעייתי בעיניי, אבל היה אחד האהובים על אריאל בזמנו) כמובן שיש לה עוד ספרים... המלצה חמה נוספת היא הסיפורים על ג'ורג' הסקרן (יש שני ספרים, תכלת ואדום) ספר חמוד מאוד בלי הרבה איורים אבל הילדים מתים עליו. פו הדב - הספר המלא. מתאים לילדים בגילאי 5... אין בו הרבה תמונות, אני ניסיתי להקריא לאריאל לפני חצי שנה (היה בן ארבע) והוא ממש אהב אבל הפריע לו שאין איורים רבים. התרגום ממש טוב.זה היה אחד הספרים האהובים עלי. הספר השני הכי אהוב עלי הילדות שלי לא נמכר בישראל למרות ששמעתי שפעם תרגמו אותו וקוראים לספר קרלסון המעופף

../images/Emo207.gifלמישהו יש ספרים של נאדי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo151.gif../images/Emo13.gif

בעלי כשהיה קטן היו לו ספרים של נאדי ומאז הוא לא מפסיק לחפש, אז אין את זה בחנויות וגם אין בספריות עירוניות בקיצור מבחינתו זה הספר של כל הזמנים והוא מאד רוצה לקנות ולהקריא לילדים במקרה למישהי יש בבית ? יודעות איפה ניתן להשיג ?

pomelit

New member
בזמנו קראו לו נדי, כי הראש מתנדנד

וזה תרגום מתוחכם של השם המקורי, כך שהוא גם דומה למקור, וגם יש לו משמעות בעברית. יכול להיות שתמצאו ספרים משומשים אם תעשו חיפוש על נדי ולא על נאדי. בחנויות הגדולות לא מצאתי, אבל יכול להיות שאם תגשו לצומת ספרים או למישהו אחר, תוכלו למצוא.

וואוו, זה שלך מהבית ?

בצומת ספרים לדעתי אין, אפילו בספריות עירוניות אין בעלי יתלהב שישמע שיש למישהי מהפורום נדי בבית ובאמת אגיד לו לחפש לפי נדי ולא נאדי

UmaGuza

New member
תנסי בחנוית יד שניה

גם עלי כילדה הסדרה ספרי נדי היו אהובים ביותר
את יכולה לחפש בחנות המקוונת של איתמר אם אין במלאי אפשר לרשום באתר בקשה לאיתור הספר. חיפשתי לפני כמה שנים ספר ילדות אהוב, אחרי כשנתיים קיבלתי ממנו טלפון שהוא מצא את הספר ושבוע אחר כך הוא הגיע אלי בדואר (תשלום באשראי).

שונצו

New member
noddy? את יודעת כמה זמן לא חשבתי עליו?....

אמא שלי נתנה לי לפני כמה חודשים את אמיליה בדיליה (הספר השני: תודה לך אמיליה בדיליה), וזה ספר שאנחנו חרשנו עליו כילדים, אז הוא מרוט לחלוטין. ועדיין הנסיכה שלי אוהבת אותו... יכול להיות אגב שיש את נודי לה או לחברות שלה. אם את רוצה אני אברר לך.

אני לא הכרתי אותו עד הירח דבש../images/Emo6.gif

היינו בניו זילנד, נתקענו באיזה טרק קטן וישנו בסופו של דבר בבית של משפחה, בחדר שנתנו לנו היתה ספריה וכשאני התקלחתי בעלי הודיע לי נרגש שמצא את הספר של נדי (באנגלית כמובן
) עכשיו כשיש ילדים הוא שב ונזכר בו ורוצה אותו מאד
ראיתי באינטרנט שיש חנויות יד שניה ככה שאשלח אותו לחפש, למרות שאני לא כ"כ אוהבת מוצרי יד שניה במיוחד שאני לא יודעת ממי זה הגיע, אבל ניחא
הבנתי שאין את זה למכירה בחנויות, מעניין למה אמיליה בדיליה אני לא מכירה, אני אשאל אותו, מעניין אם יש לו נוסטלגיה גם אליה
ף-] תודה בכל אופן !

שונצו

New member
נעים להכיר - ספרות אנגלית - בחורה מאושרת...

שוב, אם את רוצה, בלי להוציא על זה כסף בחנות, אני יכולה לנסות לאתר לך. יש מצב שלהוריי יש, אבל אם לא, יש להם כמה חברים גם כן אנגלוסכסים שאולי להם יש.

אשמח אם תאתרי לי ../images/Emo140.gif

אם זה לא מטריח ואם לא רוצם בעצמם וכל זה, האמת שלי נראה שאפשר לספר סיפורים אחרים מלבד נדי, בעלי מאד רוצה, אני בכלל לא הכרתי את הספרים האלו עד שהוא לא סיפר לי עליהם

שונצו

New member
בכיף רב. הוריי כרגע לא בארץ

אבל הם חוזרים עוד שבועיים בערך, ואז אני אברר מה הם יכולים להשיג לי. תשלחי לי מסר להזכיר לי?

למעלה