שרשור ההמלצות הגדול

gallish

New member
../images/Emo237.gifהמלצות למשחקי מחשב ואתרים לילדים

אנא ציינו באיזה משחקים מדובר ולאיזה גיל הם מתאימים

בוליפלג

New member
דף הבית הראשון שלי

באופן כללי ידידותי למשתמש, ישנם משחקים 'ראויים' ו'ראויים פחות', כאמור, עלינו לפקוח עין, להדריך ולהנחות...

gallish

New member
../images/Emo82.gifהמלצות לבתי מלון וצימרים

שמתאימים לבילוי עם ילדים בבקשה ספרו איפה, כמה ילדים, באיזה גילאים ולמה אתם חושבים שכדאי. ותודה רבה לבחורה מאושרת על הרעיון

צימרים "מול הרכס" במושב בצת- גליל מערבי

קודם כל גילוי נאות- יש לי קשר קרוב לבעלי המקום. עם זאת אני ממליצה בלב שלם על המקום, אשר הייעוד המרכזי שלו הוא נופש משפחתי וילדים: צימרים צמודי קרקע או סוויטות משפחתיות, דשא גדול, אפשרות למתקני מנגל, ערסלים, קפה- גלריה לארוחת הבוקר, בריכת שחיה *פרטית* (אם כי לא פעילה בתקופת החורף), נדנדות ומגלשה, פינת חי מקסימה (שרקנים, ארנבים, תרנגולות ואפרוחים, יונים ותוכים), במרחק פסיעה אפשר לבקר בדיר כבשים, ובקרבת מקום בתוך המושב גם רפת ידידותית, סיורים עם סוס ועגלה ופארק שעשועים מושקע ומטופח. באזור יש אינספור אטרקציות, מסלולי טיול שמתאימים לכל גיל ולכל משפחה, מסעדות, חוף ים במרחק דקת נסיעה. זהו גם מקום מושלם לגיבוש משפחתי- נופשים משותפים של סבא וסבתא, כל הדודים וכל הנכדים, או של כמה משפחות יחד. מחירים סבירים ושפויים בהחלט (למרות שאני לא זוכרת כמה בדיוק). אתר תוכלו למצוא למשל כאן או אם פשוט תחפשו בגוגל "מול הרכס" (יש גם כתבה מ-YNET וגם המלצות גולשים).

גני דן באשקלון ומלון גיא בטבריה

באשקלון יש עולם ילדים שכולל מלא מלא אטרקציות, כולל חדר קולנוע עם סרטים לילדים, כולל משחקיה ממוזגת, וג'ימבורי עם מתנפחים בחוץ, כולל רכבת שנוסעת ואופנועים ממונעים, כולל מזרונים מתנפחים, בריכה, הצגות ועוד ועוד, ממש מלון ייעודי לילדים בילדה שלי היתה בת שנה ומאד נהנתה שם והילד היה בן שלוש, והשנה שוב הלכנו ושוב שניהם מאד נהנו מלון גיא יש בו את כל מתקני המים שבעולם, את כל המגלשות הכי שוות וכו, כמובן שזה על חוף הכנרת, בכלל מלון מפנק מאד האמת שלא הלכנו למשחקיהאז אני לא יודעת איך היא נראית הילדים היו בני שנתיים וארבע ושניהם מאד נהנו כשהיינו צריכים לבחור בין שניהם העדפנו את אשקלון, למרות שהמלון פחות מרשים והחדרים פחות "שווים"

ריטה1

New member
מי שיכול להמליץ על צימרים עם כמות גדולה של

בקתות אנחנו כל שנה יוצאים קבוצה של 7-8 משפחות (חברי ילדות) לצימרים. אז אם מישהו היה במקום כזה נחמד ויכול להמליץ אני אשמח. אנחנו יוצאים בד"כ באזור מאי, אבל עכשיו זה כבר הזמן להזמין מראש., לכזו קבוצה גדולה

nomimi

New member
../images/Emo146.gif../images/Emo146.gif אפשר גם המלצות למסלולים עם ילדים?

nomimi

New member
2 מקומות שהיינו ומאוד נהננו...

וגם קרובים למרכז - אפולוניה בהרצליה - אני גרה דקה משם ובסופ"ש הייתי בפעם הראשונה. מסלול קל ונוח לילדים, עם מבצר בסוף ונוף מ-ד-ה-י-ם. מי קדם בפארק אלונה - הולכים במערה במים.

gallish

New member
../images/Emo63.gifספרים מומלצים

אנא כיתבו את ההמלצה שלכם תחת הגיל המתאים בשרשור

gallish

New member
הקלאסיקות...

ברכבת יושבת ארנבת איה פלוטו הזחל הרעב חמישה בלונים

happy end

New member
הסיפרונים של מודן

סידרה של שלושה ספרים "חיות", "מילים ראשונות", "משאיות". בכל עמוד יש תמונה ברורה של חיה / חפץ עם כיתוב. מאד עזר לנו ללמד מילים או קולות של חיות בהתחלה. בנוסף ספרי פינוקי היו אצלנו הצלחה מסחררת וכמובן כל הקלאסים: מעשה בחמישה בלונים, ברכבת יושבת ארנבת, האריה שאהב תות וכו'. ואחרון חביב "לילה טוב ירח" שהיה ספר ההרדמה האולטימטיבי שלנו, מלבד הסיפור הילדה אהבה לחפש בכל עמוד את העכבר הקטן בחדר המצויר...

שירון28

New member
פינוקי נוגע ומרגיש וגם

10 נשיקות לפני השינה, חוה מצחיקה, סדרת לגעת ולחוש

../images/Emo45.gif ספר נהדר

ולשם שינוי מרענן - בלי אף טיפת מסר חינוכי, איפיון דידקטי, שיעור לחיים ושאר מטרות מיותרות. פשוט ספר יפה, וזהו

איילת מטיילת,מיץ פטל,דירה להשכיר,אליעזר והגזר

אצלנו גם הולך חזק הקרפדה האמיצה חלזון עם מטריה ורודה ועוד ועוד ועוד ועוד...

חומי הכבאי../images/Emo107.gif../images/Emo261.gif

"יום אחד בצהריים, נמנם לו חומי הכבאי בגינה ליד הבית ופתאום פקח עיניו..."

למעלה