שרשור ההמלצות הגדול

אני לא זוכרת את השם של המשחקייה,

היא נמצאת בפולג במתחם יכין. מחיר-35 ש"ח אם אני זוכרת נכון.. מקום גדול ומרווח, מגוון של משחקים, רכבת, מתנפחים, אזור לגיל הרך. מבין המשחקיות באם הדרך ובגן שמואל אנחנו מעדיפים אותה בגלל הגודל והמבחר.

gallish

New member
../images/Emo220.gifDVD מומלצים

אנא ספרו על הדיסק בכמה מלים ולאיזה גיל הוא מתאים

בייבי מקדונלד

מתאים מגיל שנה שני הילדים שלי חולים עליו, הגרסה האנגלית מלמדת אותם כמה מילים...וגם בייבי שייקספיר הולך אצלינו

הדיסקים האהובים אצלנו (בן שנתיים וחצי)

אליעזר והגזר - הכיר הרבה לפני את הספר, אז התלהב מהדיוידי. כספיון - אנימציה ישראלית, נחמד. הילדון מאוד אוהב רוץ בן סוסי - שירים של ביאליק עם ציורי חול - מקסים! גם אני נהנת לצפות איתו
דיסקים שיש לנו מגיל שנה וחצי בערך : דיג דיג דוג - יש לנו שני דיסקים שלהם...אחד ישן יותר. 100 שירים ראשונים שלי חלק א משחקים בשירים עם מיכל צפיר שירי משחק של דתיה בן דור - נחמד. דגדוגים של דתיה בן דור דיסק מומלץ לגמילה - האסלה הקסומה

gallish

New member
כל הדיסקים של הצגות "התיאטרון שלנו"

לנו יש כמה דיסקים עם ההצגות שלהם, וכולם להיט. מתאים מגיל שנתיים עד גיל 5-6 לפחות... "בנצי" "דירה להשכיר" "חלומות של חתולים" "איה אווה אאוצ'"

happy end

New member
החביבים ביותר על בת השנתיים שלנו

כל סרטי פינוקי פים פם פה עם סבא טוביה (להיט!) טיף וטף בארץ הדמיון

שירון28

New member
אצלנו בחצר וגם

השירים המשחקים של רינת גבאי הולכים אצלנו יופי, וגם הגוף שלי הוא ברשותי לגיל 4 מעולה!

בוליפלג

New member
סרטי וולט דיסני

האהודים במיוחד בביתנו: סינדרלה חתולים בצמרת פיטר פן ובחזרה לארץ לעולם לא שלגיה בת הים הקטנה מלך האריות

muga

New member
המוצלחים אצלנו

גם אני רוצה חיבוק של יהודית רביץ שמוליקיפוד/הלו-הלו-אבא/הצב של אורן הזחל הרעב + עוד סיפורים איתמר מטפס על קירות ילדות ישראלית חלק א'+ב' בנצי הפיל של התאטרון שלנו עוץ לי גוץ לי ושירי גוטמן של ילדי החלומות קטנטנים של מיריק שניר (לגילאי שנה לערך)

סולי30

New member
איזה יופי של שירשור

אצלנו רכשתי לאחרונה את "גם אני רוצה חיבוק" - שירי מיריק שניר בביצוע יהודית רביץ. נעים לאוזן וגם אהבתי שכולם שם ילדים "רגילים", לא מלכי היופי ולא לבושים בבגדי השבת שלהם, אלא ילדים רגילים בחליפות פוטר...

gallish

New member
../images/Emo168.gifהופעות והצגות מומלצות

בבקשה ספרו בכמה מלים על ההצגה ולאיזה גילאים היא מתאימה

שתי הצגות מקסימות

לגיל ארבע בת הים הקטנה עם רינת חנהלה ושמלת השבת עם שני שאולי ועירית ענבי

הנסיכה והצפרדע

הצגה מקסימה עם חוש הומור שפונה להורים ועלילה מתוקה שפונה לקטנים אצלנו בני שנתיים וארבע מאוד נהנו

למעלה