שרשור ההמלצות הגדול

פילונת1

New member
איפה עולה 80 ? אפשר תמונה ש..

שאדע על מה מדובר? לבני יש בימבה ולא מצאתי משהו אחר שיתאים לו במקום הבימבה

Jellyfish33

New member
אנחנו קנינו את האופנוע של אימג'ינריום

יותר יקר אבל הרבה יותר יציב! יש גם את האופניים הקטנים Scuttle Bug - הם הצלחה מסחררת!

happy end

New member
פאזלים למתחילים

פאזלים מעץ שבהם צריך להכנסי צורה לחור מתאים, פאזל העץ של דורון שמלמד צבעים ע"י לוח עם דיסקיות עץ צבעוניות שצריך להתאים לעיגולים באותו צבע (אפשר גם להשחיל את הדסקיות על מוט עץ במרכז הלוח). פאזלים לפעוטות. אנחנו קנינו מארז שכולל 4 פאזלים עם 2-6 חלקים. כל פאזל עשוי מקרטון עבה במיוחד כדי להקל על הקטנטנים.

happy end

New member
כנראה תלוי בילד

אצלנו התחילה התענינות בפאזלים עם הצ'ופצ'יק רק מעט לפני גיל שנתיים. לפני כן לא אהבה וגם לא כל כך הצליחה להרכיב לבד... פאזל של ממש התחילה להרכיב רק לאחרונה (עוד מעט בת שנתיים וחצי). גם בגן יש להם פינה של פאזלים אז כנראה שזה עדיין רלוונטי.

kramerkaren

New member
תחפושות

לחכות ליום אחרי פורים ולקנות המון תחפושות ואביזרים

kramerkaren

New member
תלוי מה מעניין את הילד שלך

צריך להתאים את הפליימוביל לגילאים, אבל יש הכל מבתי בובות ועד כלי תחבורה, ספינות פיראטים, טירות, מבצרים. זה באמת מדהים!!

want a baby

New member
ערכה של פן, מסרק, מראה ועוד

מכל המתנות היקרות שהקטנה שלי קיבלה, לא התרגשה מכלום. אבל את התיק הזה היא סוחבת איתה לכל מקום, ישנה איתו כבר יומיים ולא מוכנה להיפרד ממנו. חייבת להגיד שזו מתנה שקיבלנו בגן ואני עוד התייעצתי עם חברה אם להחזיר אותה כי נראה לי יותר קצת.... כה טוב שהקשבתי לה.

gallish

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gifגיל ארבע

למעלה