שרשור ההמלצות הגדול

ללילילל

New member
צעצועי אמבטיה

חרוזים להשחלה על מוט כדורים מכל הסוגים סירים עם מכסים (ממתכת, שירעישו :) )

בהחלט צעצועי אמבטיה ולא לשכוח את צבעי האמבטיה

הקטנה מקשקשת איתם על כל האמבטיה ואחר כך נהנית מאוד לקחת מטלית ולנקות אחריה.

מטבח של just like home

עולה במבצע משהו כמו 250 שקלים, ולא במבצע משהו כמו 370 אולי המשחק הכי שימושי שיש לנו משחקים בו בת השנתיים ובן הארבע וכל החברים

i lana

New member
מצטרפת להמלצת מטבח וגם סט כלים

כלי מטבח שונים (תבניות אפיה, סט כלי תה וכו') - חביב על הקטנה וכל החברים

שולחן כלי עבודה

מטבח אוהל כדורים פאזלים מעץ ספרים - אצלנו מאוד מוצלחים - חנן הגנן, האריה שאהב תות, ברכבת יושבת ארנבת, חתול גדול חתול קטן, האו עד 10, פילים בכל הצבעים, אליעזר והגזר, טרופותי, פינוקי, הזחל הרעב, הלו מי מדבר...ועוד ועוד... טוב, ילד שאוהב ספרים
משחקי קופסא: סקוצ'קיד, משחקי התאמה- חיה והבית שלה וכו'. קומפי רכבת עץ של איקאה - להיט! לגו דופלו משאית גדולה/טרקטור/כבאית כן ציור גדול כמו של איקאה

שאלה לגבי מר בטטה

אפשר אח"כ לקנות אביזרים בנפרד בשביל להגדיל את האופציות או רק מה שבא במארזים עם הבטטחה

kramerkaren

New member
אני לא ראיתי אביזרים

אבל קניתי את גב' בטטה שמגיעה במזוודה עם 40 חלקים, כולל תיקים, כובעים, פרחים ועוד - וזה פשוט להיט. שעות על גבי שעות.

מוסך מכוניות (לנו יש של פישר פרייס)

מוצרי יצירה- טושים, בצק עם מערוך,חותכים וכו', גואש.

shan26

New member
כן ציור

עם אביזרים נלווים (גירים, ספוג, טושים מחיקים, גליל נייר גדול וצבעים תואמים ועוד) לגו דופלו (לקנות בחו"ל!)

בובה מדברת ושרה+עריסה מתנדנדת לבובה

קנינו בטויס אר אס בובה מקסימה שמדברת, מפעילה ושרה, יש לה שיר מאד חמוד :את מטפלת בי, מאכילה אותי, אני או-ה-בת אותך, את האמא שלי..."

הבנים או הבובות ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

האמת שלבובה הזאת יש שירים ממש מתוקים אז אני אוהבת והיא גם מבקשת "תשימי לי מוצץ" "אני רעבה תאכילי אותי" והילדה שלי ישר רצה להאכיל אותה, זה מקסים בגדול אני לא כל כך אוהבת משחקים עם בטריה, נראה שכשהבטריות נגמרות, וזה קורה מהר, אף אחד כבר לא משחק בהם

ושכחתי - האופנוע של יטבתה

דו גלגלי אבל הגלגל האחורי כפול כך שעומד בעצמו, אבל טס ממש מהר ודורש יותר עבודה מהילד מהבינבות למיניהן. עולה 140 ש"ח אאל"ט ועוד תוספת למשלוח להיט.

למעלה