פסטיבל

תחרות "הופ מותק של פסטיבל 3" יוצאת לדרך../images/Emo70.gif

כמו בכל שנה, גם בחנוכה הנוכחי יעלה "הופ! מותק של פסטיבל" בפעם השלישית אל הבמות בהפקה גדולה ומרגשת. הפעם משובצות בתוך הפסטיבל מיטב הקלאסיקות של הזמר הישראלי, ביניהן נעמי שמר, עוזי חיטמן, ואהוד מנור. פורום הורים לפעוטות מזמין אתכם לחלוק עם כולנו את קלאסיקות הילדות שגדלתם עליהן ואולי לזכות בכרטיס זוגי לפסטיבל החדש!
אז מה צריך לעשות?
החל מהיום ועד לתאריך 24.11 בשעה 12:00, עליכם לספר לנו, כתגובה להודעה זו, על קלאסיקת זמר ישראלית שגדלתם עליה.
30 הגולשים שייבחרו על ידינו, יקבלו מאיתנו כרטיס זוגי לפסטיבל בהיכל נוקיה, תל אביב.
קצת פרטים על הפסטיבל
: לאחר שנתיים של הצלחה מסחררת עם "הופ-מותק של פסטיבל", גם השנה בחג החנוכה הרפתקה מרגשת, גדולה יותר, מצחיקה פי כמה, קסומה ומלאת הפתעות שטרם נראו, שתהפוך את החנוכה זה לשמח ואיכותי. קבלו את: "הופ! מותק של פסטיבל 3" בהשתתפותם של יובל המבולבל, טוביה צפיר, אורנה ומשה דץ, מיכל צפיר, דפנה דקל, הדוד חיים, רוני נדלר, שי ורועי, גילי בא לבקר וביחד עם החברים המוכרים והאהובים דודידו והכבשה שושנה. הופ! מותק של פסטיבל 3 ביער הקסום מיקי פלד, המפיק האגדי, וערוץ הופ! חברו גם השנה והעלו עבורכם מופע קצבי, מרהיב, מצחיק, מרגש ואיכותי, בבימויו של הבמאי המוערך צדי צרפתי. בהופ! מותק של פסטיבל 3 משובצות מיטב הקלאסיקות של הזמר הישראלי: משיריהם של נעמי שמר, אהוד מנור, ע. הלל, עוזי חיטמן ועוד, לצד האמנים האהובים והמוכרים שחברו יחד למופע זה: יובל המבולבל, טוביה צפיר, דפנה דקל, מיכל צפיר, רוני נדלר, שי ורועי וגם גילי בא לבקר והדוד חיים. והשנה – במיוחד לכבוד "הופ! מותק של פסטיבל 3 ביער הקסום", יופיעו יחד על אותה במה הצמד האהוב, שחוזר לשתף פעולה: אורנה ומשה דץ, במיטב הלהיטים מתוכניות טיף-וטף ומופעי הילדים שיצרו לאורך השנים. כרטיסים במשרדי "הדרן": מחירי כרטיסים: 99-189 ₪. לרוכשים בישרכארט : 49 ₪ + 240 כוכבים לחברי club365 - 74 ₪ לכרטיס. בקניה במשביר לצרכן וניו פארם ב- 99 ₪ - 74 ₪
אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1827696 מחכים לנוסטלגיות המרגשות שלכם!

הופה היי היי היי

גדלתי על הופה היי הם היו ההצגה הקבועה שהיו מביאים כל חנוכה מהעבודה של אבא בכניסה להיכל ההופעה היינו מקבלים סופגניה טרופית ושקית ענקית של עלית מלאה בממתקים שהספיקו לשנה זה היה גם מפגש שלי ושל אחי עם ילדי העובדים האחרים פעם בשנה בחנוכה ההופעה כל שנה התחדשה ובסוף ההופעה תמיד היינו מחכים יחד עם מאות ילדים להצטלם איתם.

polegra

New member
בתור ילדה התחברתי מאוד למרים ילן שטקליס

זה התחיל עם הספר אצו רצו. מאוד אהבתי את השירים את הזרימה את החריזה ונהגתי לקרוא בו שוב ושוב ושוב. הרגשתי הזדהות עם הקטן שהלך והתחבא ישן כל הלילה בלי שאף אחד יחפש אותו ולא מצא את דרכו. אני חושבת שרק בתור בוגרת יכולתי לנתח את השיר ולעמוד על הרגשות שהוא עורר בי . שיש מי שמבין את הרצון שלי כשאני לא מוצאת את החיבור פשוט להיעלם להיות לבד לישון. בהמשך נכנס ללבי השיר אלישבע מה נחמדת שיר המדבר על בובה פגומה שכולם מעירים לה וצוחקים עליה על המגרעות שלה והילדה שלה היא שייכת אינה רואה את כל זה. היא תופרת לה שמלה יפה קוראת אהובתי ותמהה מדוע לא רואים יופייה. היום משדרים את זה בהופ ילדות ישראלית ולא פעם אני מוצאת עצמי מנסה להסתיר דמעות שהשיר הזה מעורר בי. לפתוח את העניים ולראות את היופי שמסתתר בכל אדם לא משנה מה באם יש לו פגם חיצוני כלשהו. תמיד קוותי עמוק בפנים שיהיה גם מי שראה בי את היופי ויתעלם מהחיצוניות . זו כנראה הסיבה שהיום השיר הזה אפילו קרוב אלי עוד יותר . גם בתור ילדה תמיד העדפתי לנהוג כמו הילדה בשיר. היה לי גוזל עם רגל שבורה שסירבתי שימיתו אותו והסתובבתי אתו על היד וכל פעם קרבתי אותו לחברים שלו שיהיה אתם. הייתה לי ברבי שהכלב אכל לה את הרגל והלבשתי אותה הכי יפה ודאגתי לה יותר מאשר לחדשות כי היא הייתה זקוקה לכל האהבה. ואחרון חביב השיר בובה זהבה שהמחיש בצורה מאוד חזקה את הפחד שלי מחושך. עד היום אני לא יכולה לישון בחושך מוחלט ולדעת שאני לא היחידה שמבקשת שיגרשו את החושך נתן לי לגיטימציה להבין שאני לא שונה. אני יכולה כמובן להרחיב עוד יותר (כ ןכן כמנהגי להשתפך...) אבל גם כך כתבתי מספיק עבורי באמת מרים ילן שטקליס מהווה קלסיקה ישראלית במיטבה. שירים שמעבירים מסר דרך המילים שיוצרים הזדהות והבנה שיש בהם המון וגם בתור בוגר אתה מוצא בהם דוגמא אמת וקשר. בנוסף , העובדה שמי ששר את השירים שלה - החלונות הגבוהים , גוזי כץ רק יצרו אצלי בתור בוגרת אהבה גדולה יותר כיוון שעבורי גם הם קלסיקה ישראלית ונכס למוזיקה הישראלית טלי

mAmA MiSiSiPi

New member
"כל השנה אני יושבת ומחכה

סופרת כל שעה מוחקת כל דקה מתי שוב יקחו אותי להיכל לשמוע את הפסטיבל " אחותי ואני אהבנו מאוד שירי פסטיגל אבא שלי ז"ל היה לוקח אותנו להופעות וקונה לנו גם את הקלטות. בחורף של חנוכה כמו שפעם באמת היה חורף היינו מעמידות בסלון את הטייפ דאבל קאסט האדום מבריק ומנגנות את השירים ושרות עם כל דבר שנראה כמו מיקרופון טוש /מברשת/כף אמא שלי היתה עומדת במטבח מבשלת ובטח צוחקת לעצמה ואנחנו? אנחנו רקדנו שרנו ועלינו פסטיגל משל עצמינו ממש בתוך הסלון. אי אפשר לבחור רק שיר אחד...

פטי בר

New member
מחכים לחנוכה

כל שנה אני ואחותי היינו מחכות בכליון עיניים לחנוכה כדי שדודתי תדאג לנו לכרטיסים. אני לא אשכח את רבקה זוהר בשימלה הלבנה שכל הרקדנים אוחזים בחוטים משימלתה, ואני ואחותי יושבות פעורות פה ומרוגשות עד דמעות ולא שוכחות לקנות את הקלטת (בזמנו זה מה שהיה). ואח"כ מגיעות עם חוויות.

n o o l y

New member
"אמא הו אמא חבקיני חזק..."

השיר הזה עד עכשיו גורם לי לדמוע
זו בכלל זכורה כתקופה נהדרת, אני זוכרת שחיכינו כל השנה לחנוכה, למופעי הפסטיבל, ובייחוד לסוף האירוע, שמצביעים לשיר המצטיין, אחחח הנוסטלגיה

getreal

New member
גם אליי השיר הזה דיבר

לא הבנתי למה אני לא מזדהה עם המילים...(אמא מתעללת במקרה שלי)

saritp3

New member
טוב, אז אני גם כמו ילדי

חיכיתי וחיכיתי בקוצר רוח תמיד לחנוכה, אבי החורג היה עובד בחברת דן ובזמנו הייתה לחברת דן הצגה סגורה רק לילדי החברה היינו מקבלים בכניסה סופגניות ושקית מלאה בממתקים ודברים שווים, פעם להבדיל מהיום לא היו דיוידי, לא היו חוברות ולא היו את כל השטויות שמוכרים היום בכניסה פעם זה היה נטו בילוי בפסטיגל והכי חשוב המון הנאה לי נותר רק לאחל לילדי המדהימים ילדות כיפית כמו שהייתה לנו פעם, ילדות טהורה, כיפית ומהנה ובתור ילדים היינו נהנים מהדברים הקטנים ביותר ולא מגודל החרב שקיבלנו אחרי שנפרדנו משלושים שקלים לפחות

ריקיה

New member
אותי בתור ילדה אף פעם לא לקחו )-:

אז אולי תהיו נחמדים ותתנו לי כרטיסים כל גיל ההתבגרות שלי חיפשתי עם מי ללכת לפסטיבל ואף פעם לא היה לי ילד ללכת איתו עכשיו יש לי בובה משלי וסוף סוף יש לי תירוץ ללכת לפסטיבל אני מתלהבת כמו ילדה קטנה...(-:

../images/Emo99.gifעופרה חזה

כולן בכיתה אהבו את ירדנה ארזי אבל אני דווקא אהבתי את עופרה חזה. אני סוכרת את עצמי בכיתה ג' הולכת לחנות התקליטים הגדולה שהייתה בשינקין בת"א (שם סבתי גרה) ,נרגשת כולי, מחזיקה את הארנק בו חסכתי שקל אחרי שקל כדי לקנות את הקלטת "ימים נשברים". הייתי יושבת ימים שלמים ושומעת את הקלטת פעם אחר פעם ומסתכלת במילים ושרה עם קול הפעמונים של עופרה. גילוי נאות: את הכרטיסים שאקבל, אני מתכוונת לתרום להורה וילד שלא יכולים ללכת למופע חנוכה. לנו יש כרטיסים כבר למופע אחר.

י ע ל י ש

New member
חחח אני הייתי ממחנה ירדנה ארזי

ובני דודים שלי ממחנה עופרה חזה ואוהו.. איזה מלחמות היו לנו על זה

אני הייתי ממחנה ירדנה ארזי, אנחנו היינו קור

קוראות למחנה עופרה חזה - עופרה חסה, והם בתגובה היו קוראים לירדנה - ירדנה ארגזי
,

liata17

New member
קלסיקות הזמר שלי... ../images/Emo168.gif../images/Emo251.gif

כמה נעים להזכר בילדות המדהימה שהיתה לי, כל השירים התמימים והיפים שגדלתי עליהם עד היום אני שומעת ומשמיעה לילדיי... עם כל הכבוד לפסטיבלים של היום, ויש כבוד... כל כוכבי הילדים המוכשרים, יובל המבולבל המצחיק, רינת המדהימה וטוביה צפיר המדהים, ילדיי מטורפים עליהם... אבל אני גדלתי על הפסטיגלים של אז, עם הופה הופה הופה הופה היי, ציפי שביט האחת והיחידה, גידי גוב, יגאל בשן ולא לשכוח את הבובה פסטי. אחד הדברים המדהימים בפסטיגל של אז היה הילדים הקטנים ששרו לבד ובליווי הזמרים, השירים היו יותר תמימים ומתוקים, לא היו אפקטים ותלבושות מפוארות ואיפור נוצץ. אני אישית הערצתי את הפסטיגלים ותמיד חלמתי להיות ילדת פסטיגל ולשיר ואפילו הייתי באודישן עם חברה אבל לא עברנו
... באחד הפסטיגלים שבו שר הזמר אדם איני וחברתי רצנו אליו לבמה עם זר פרחים וזכינו בנשיקה עד שהמאבטחים הוציאו אותנו... ילדי ואני נשמח לקבל את הכרטיסים לפסטיבל. תודה.

../images/Emo197.gif "יהודים הם בני מלכים" ../images/Emo197.gif

קלסיקה לילדים "דוסים"... כמובן שלא היו הופעות חלילה וחס, היתה לי קלטת שלהם והיינו חורשים עליה יום ולילה. אגב, בשנים האחרונות הוציאו גרסה חדשה ומוצלחת לזה עם קטעי קישור נעימים, השירים נשארו אותם שירים אינפנטילים משהו.. רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, כרטיסים למותק של פסטיגל לילדה שלי, בבקשה אחים יקרים עזרו לי לזכות...

srurh

New member
הקלאסיקה שלי : הסבון בכה מאוד

האמת שלא הבנתי עד היום את הקטע של השיר הזה, מה מביא כותב לכתוב שיר כזה???????? אבל הלחן זה משהו אחר......... הלחן פשוט מקסים ועצוב.........

מאיה28ח

New member
../images/Emo23.gifהילדה הכי יפה בגן -תמיד אהבתי את השיר הזה

במיוחד עכשיו שהוא מקב ל משמעות כאשר אני שרה אותו לבתי הקטנה........ אגב היא שרה אותו ממש יפה...... ובכלל אני גדלתי על הפסטיגלים ועד היום כל דבר אני עושה עם מוסיקה: מבשלת, מנקה וכו'....
ולסיום אני אשמח (ובתי עוד יותר) לכרטיסים למותק של פסטיבל 3

למעלה