על טיולים ובילויים

orday

New member
מחפשת המלצות למפעיל/ה ליום הולדת לבן 4

מישהי שמעה על פינקי פו? אשמח לשמוע המלצות על מפעילים מצויינים ומחירים.

מחר בעז"ה כנראה שניסע לצפון

מה עושים הארוחת בוקר של הילדים? לא נראה לי שנספיק לתת להם אוכל לפני היציאה, כי אנחנו מתכננים לצאת ב8, ולהשאיר אותם בלי אוכל עד שנגיע זה לא פייר (במקרה הטוב זה 4 שעות נסיעה לא כולל עצירות) אז מה לעשות?לתת להם בנסיעה?מה? ובעלי אומר שיש כדורים נגד הקאה, מישהיא ניסתה? אפשר לתת אותם לילדים בני 3 ושנה ו10?

הקסם1

New member
אטרקציות באילת

בשבוע הבא נדרים לאילת, אילו אטרקציות יש לילדים בני שנה וחצי ושנתיים באילת?

אנחנו לקחנו את אריק דולריק

הוא היה מצויין (לדעתי). לא יודעת כמה הוא לוקח כי שילמתי למקום והמקום שילם למפעיל. (שילמתי 1,500 ש"ח לבית לזרוס ברמת גן עבור מקום ומפעיל)

עונה

ההורים שלי גרים 2 דקות מהמקום שאליו אתם מתכננים להגיע (אם תצטרכי עזרה כלשהי את מוזמנת לפנות אליי) כך שאנחנו כבר מורגלים בנסיעה כזו ארוכה (נוסעים דרך הבקעה לרוב). אין הרבה מקומות לעצור ואיפה שיש המצב לא מזהיר אז נערכים מראש עם סנדוויצים , פירות וירקות. אולי גם עוגיות או פשטידה. עוצרים לקנות רק גלידה
אנחנו נותנים בנסיעה עצמה אבל אפשר גם לעצור כל שעתיים ולערוך פיקניק קטן. ממילא עוצרים לשרותים. לא ניסינו כדורים נגד הקאה , לא היה צורך מעולם
נסיעה נעימה ובטוחה!

הקסם1

New member
ואם יש גם מקומות חעניינים לעצור בהם בדרך ,

אשמח להמלצות.

פנדה30

New member
בדימונה, בדרך

יש ממש על הכביש קניון חביב, ויש בו גימוברי קטן, בעיקר טוב כדי קצת לחלץ עצמות. אטרקציות באילת?- נראה לי ים, המצפה התת ימי, וצרפתים...
תבלו!

tiger mom

New member
המצפה, שיט

על הטיילת נורא כיף לטייל בגדול בגיל הזה לא טרחתי בכלל רק בריכה כל היום וטיילת לילדים ממש לא היה משעמם וכל השאר זה סתם זריקה של כסף בעיני בגיל הזה. הם אולי יתעניינו קצת, אבל באמת שאפשר בקלות ובכיף להסתדר בלי זה לא יודעת לגבי אטרקציות בדרך

ayeleor

New member
אני לא הייתי מחפשת אטרקציות לגילאים הללו..

ים, בריכה ואם יש במלון משחקייה - מספיק ביותר.. טיול בטיילת (יש אנשים שמנגנים בצידי הדרך)

לא משהו

אבל אפשר לעשות פיפי ליד כל עץ בתחנת עצירה. קקי זה כבר סיפור אחר... אני מעדיפה שיעשו בטבע ומנקה היטב אחריהם.

lilend

New member
מאיפה אתם נוסעים?

בעקרון יש המון תחנות עצירה בדרך לצפון ובצפון. אם אתם נוסעים על כביש 6 אתם יכולים לרדת ממנו בירידה הלפני אחרונה (לכיוון פרדס חנה) ולעשות ארוחת בוקר ביער משמר הגבול. בגדול, כל יער בדרך כמעט מתאים. ובלי קשר לעצירות- קחו פיתות ותנו להם בדרך.

xxss1

New member
המפעילה שהיתה לנו היא קרן בלונים.

גם אנחנו חגגנו יום הולדת 4 לא מזמן,עשינו בדשא של הביניין (חסכנו במקום...). המפעילה היתה מצויינת,ריתקה את כל הילדים+המלוים. שילמנו 1000 ש"ח עבור הפעלה של שעתיים. מזל-טוב.

xxss1

New member
לצערי רק את המפעילה....

המחיר הוא באמת מטורף,מה שעוד יותר הזוי זה שיש מפעילים שביקשו ממני 1800 ש"ח באמצע שבוע (סוף שבוע המחיר עולה...). יום הולדת לילדים עולה הרבה כסף. מפעיל,מקום,כיבוד,הפתעות....

חמודבה

New member
../images/Emo235.gif../images/Emo73.gif נסיעה לאילת השכם בבוקר

שאלה לכל אלה שכתבו פה לפני שבוע בערך שהן מתכננות יציאה לאילת ב5:00 בבוקר בערך (וגם לאלה שלא כתבו, אבל נוסעות מוקדם). איך אתן מעבירות את הזמן?מה אתן עושות במלון עם ילדים כ"כ הרבה זמן ללא חדר? הזמנו מקום לשבוע הבא, אני רוצה לצאת מוקדם מהרבה סיבות אבל נראה לי שזה סיפור להתקע בלי חדר עד שלוש לא? (ילדות בנות 1.2 ו- 3.5)

למעלה