דברים שרציתי לומר

d i v e l

New member
או! בדיוק בזמן!!!

מזהירה אתכן, קחו צעד אחד אחורה, זה הולך להיות חזק.... לכללללל אלה שמתקשרים אליי 70 פעם ביום כמו עיתונאים שחייבים את הסקופ הזה לפני כולם, לשכנות, למדריכה בקייטנה של הגדולה - וגם לאימהות בקייטנה של הגדולה, ובכלל, לכל העולם:
כןןןןןןןןןןן!!!!! אני עדיין פה!!!!!!!!!!! עדיין לא ילדתי!!! וכן, אני יודעת שהתל"מ היה לפני שבוע וחצי. כן, אני יודעת שנורא חם. וממש יופי לי לשמוע באיזה יום אתם מעדיפים שאני אלד. אבל כל עוד אתם לא סוחבים צ'ימידן מקדימה בחום הזה ב50% לחות וכל עוד אין לכם משהו טוב או מעודד להגיד לי, עדיף ש'צתמו! תודה

Alexis07

New member
../images/Emo6.gifהרגת אותי

אני יושבת לי בחושך פה וצוחקת

פלגיה

New member
ט' באב ../images/Emo7.gif

יום שתמיד היה קשה לי. יום שכבר חמש שנים הפך להיות קשה עוד יותר. חמש שנים עברו מאז העקירה מגוש קטיף, והפצע לא מצליח להחלים.

meitaltz11

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo7.gif

אני רואה את פינוי גוש קטיף כחורבן בית שלישי. לנצח נזכור!!!!

איתך לגמרי../images/Emo201.gif

תשעה באב תמיד היה יום כואב ועצוב ומאז הגירוש מגוש קטיף, יש עצב נוסף שנלווה אל היום הזה. הגירוש גרם לי להבין את גודל הזוועה שהתרחשה בחורבן בית המקדש. עד כמה האדמה אז רעדה, מה המשמעות של נהרות דם שהציפו את רחובות העיר, מה המשמעות שלאבד לנצח את הבית הכי קדוש לכל יהודי. אם כל כך כואב לי על חורבן גוש קטיף, קל וחומר האבל שאנו מתאבלים על ביהמ"ק. נקווה שנזכה בימינו לזה ולזה והכי חשוב שנדע ונשכיל להרבות באהבת חינם

../images/Emo16.gif

היום ישבנו וראינו כמה סרטים על גוש קטיף, על הימים שלפני ועל העקירה עצמה (מכל מיני ישובים) זה הוריד דמעות, והזכיר זכרונות... אבל בעיקר היו שם אנשי אמונה, שידעו בדיוק למה הם נמצאים שם. וכל הזמן שראיתי את החיילים (שבחלק מהזמן נראו כמו רובוטים) הדהדה אצלי השאלה "איך? איך הם מסוגלים לעשות כזה דבר?" ובעיקר לחיילים שבכו "אם אתם בוכים, זה מראה שכואב לכם, אז למה לכל הרוחות אתם לא מסרבים פקודה?"

ahjrur

New member
איך אני הולכת לשלוח אותו לגן עירייה!!!

אתמול בלילה זה הכה בי שעוד קצת יותר מחודש הגדול אמור ללכת לגן עירייה! הוא עוד כלכך תינוק בשבילי, עוד לא עושה קקי בשירותים , צריך להרים ולהוריד לו את המכנסים שהוא עושה פיפי , צריך מוצץ כל פעם שעצוב לו , צריך להשגיח עליו שהוא אוכל ובכלל מה אני אעשה לו עכשיו סנוויץ? הוא לא אוהב לחם הוא תמיד אוכל רק את הממרח שבפנים . הוא רגיל שהוא מקבל המון תשומת לב (אולי דווקא זה יהיה חיובי...) והוא צריך שיקשיבו לו שהוא מדבר (וברוך השם הוא מדבר...) ואין לי מושג איך הוא יסתדר עכשיו בגן של גדולים (כמו שאנחנו אומרים לו תמיד). גם אמרו לי שאין זמן הסתגלות בגן עירייה וב1/9 זה יום לכל דבר! השנה שהוא היה שנה נוספת בגן שהוא הכיר לקח לו יומיים להסתגל . והילדים שהוא התרגל עליהם ורובם כבר שנתיים ביחד ועכשיו כל אחד הולך לגן אחר ואולי זה רק אני לא משחררת ואולי זה אפילו יעשה לו טוב לצאת קצת מהבועה מקווה שיהיה לו רק טוב!! (ושיגמל מקקי עד 1/9/10...)

../images/Emo13.gifהוא יהיה בסדר

מצחיק, תיארת ילד שנשמע דומה לילד מתוק שהיה אצלי השנה. לא עצמאי בדברים מסויימים, תשומי והקשבה כל הזמן ועדיין חי לו במרכז היקום
קודם כל, זה גיל חממווד! מעבר לזה, הוא יהיה בקב' השווים ויראה שרוב הילדים אוכלים את הכריך וסביר להניח ילמד לאכל גם. גם רננה כמעט לא נגעה בלחם שנה שעברה והשנה- הפלא ופלא, למדה לאכל לחם ועוד עם גבינה! ככה לגבי כל השאר, זה הכל בראש שלנו, בסוף רובם מסתדרים נהדר.

ahjrur

New member
תודה על העידוד ../images/Emo13.gif

הלוואי ויהיו לו גננות טובות ומבינות כמו שאת נשמעת. ובאמת אצלנו בראש הדברים הרבה יותר גרועים ,

בדיוק החששות שלי בימים אלו

זואי גם תתחיל השנה גן עירייה, ולא יהיה איתה אף אחד מהילדים בגן הנוכחי, כבר חשבתי לבקש להחליף גן בגלל זה, אבל הגן הזה ממש מול הבית ושמעתי שי בו גננת מצויינת, והגננות הנוכחיות הרגיעו אותי שיהיו לה חברים חדשים, אז אני לא אחליף, אבל....... עדיין נורא דואגת וחושבת על זה המון, גם על התשלום השנתי ההזוי הזה (עוד לא קיבלתי תשובה לגבי הנחה).

ahjrur

New member
זואי הולכת לטרוםטרום חובה?

משום מה היה לי בראש שהיא שנה מעל הגדול , כבר קיבלת שיבוץ? אני יודעת שאפשר היה לברר בעירייה אבל עוד לא קיבלתי שום דבר רישמי ואני כמו מפגרת מחכה למכתב רישמי אז לא ביררתי כלום ואני לא יודעת אפילו איפה הוא משובץ

התקשרתי למתנ"סים

ואמרו לי שהיא רשומה לדקל ותמר (מקווה שלא התבלבלתי בשמות) שהם צמודים כמובן. וכן, לפי התאריך הם אותו שנתון, זואי נולדה במאי 07'

polegra

New member
גם בי הכה פתאום שעוד מעט והוא יהיה בגן עיריה!

אני כבר חודש מתבכיינת לגננת שלו , כל פעם מציקהלה למה היא לא פותחת עוד קבוצה לגדולים היא מאמינה שמעל גיל 3 וחצי היא לא המסגרת המתאימה. רק עכשיו גילית שכל הילדים כולל 2 חברים ממש ממש טובים שלו רשומים לגן דתי/מסרותי ורק הוא ועוד אחד שהוא לא ממש מתחבר אליו הולכים לגן שלו אני יודעת שהוא ילד חברותי אבל מצד שני ילד מעוד שובב שלא יושב לרגע וצמא למידע חדש אני פוחדת שלא ידעו להתמודד איתו , שלא יסווגו אותו כבעייתי הגננת אמרה שאמנם יש שם גננת חדשה אבל השנה היא הייתה פשוט מקסימה והיא קשובה להורים ולילדים אני ממש בחרדות גם לקטן שפתאום ילך לבד לגן הפרטי , הוא רגיל תמיד לדאוג לגדול. אם נותנים הפתעה או עוגייה הוא תמיד יבא גם לו. מצד שני הם 24 שעות יחד אולי הנתק הזה יעשה להם טוב. הגננת בטוחה שהוא כבר מוכן ומתאים לגן עיריה...אני מנסה לשכנע את עצמי שבחרתי נכון יותר מקשה עלי שמעולם לא ראינו את הגן מבפנים כי פיספסנו את היום הפתוח :( בגן עכשיו יש להם משחקי בוץ , בריכה בימי רביעי חיות מוסיקה ספורט...כל זה לא היה לו בגן החדש :( טלי

למעלה