גן שלנו מה נחמד הוא
מסגרות

• פותח הנושא mom77
  • פורסם בתאריך

ngנוצה1

New member
יוהו, אין כאן חיפאיות, זקוקה נואשות למידע

על גנים בורדיה, טרום-טרום כגון גן ברוש. תודה רבה.

מתפנה מטפלת בבאר שבע - שכונת רמות

מטפלת חמה, ונעימה. לא מעשנת. לפרטים נוספים - אצלי במסרים.

שכחתי להדגיש../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

יכי67

New member
משפחתון אמהות ברחובות - גילאי 2-3

אמהות מאזור רחובות מארגנות מיני משפחתון לגילאי שנה ושמונה עד שלוש - כולם מתחלקים על עלות המטפלת ויש גם סבב אמהות. 3-4 מפגשים בשבוע 8:30 עד 13:00. גישה חופשית וזורמת. מתאים לאמהות עצמאיות בעיסוקן, סטודנטיות וכו'. מתאים כפתרון ביניים חסכוני. אנחנו מחפשים חבר/חברה נוסף/נוספת... צרו קשר במסר.

דב שינה

New member
שלום רב, אשמח להמלצה לגן שהגדולה שלי

שובצה בחולון: גן חלמונית . מישהי יכולה לתת לי חוות דעת על הגן ? תודה

../images/Emo41.gifגן זלמן שניאור בתל אביב - עירייה טרום חובה

הראלי שובץ לגן טרום חובה שבנדון. אשמח לשמוע חווד על הגן, והאם יש כאן במקרה מישהי שהילד שלה גם בגן הזה בשנה הבאה? תודה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifגן לבת 2.5 שנים בחיפה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מישהי מכירה את "פעוטון חיוכים" בשכונת רמת בגין (סורוקה)? יש המלצות לגן אחר בחיפה לגילאים האלה? (פחות משנה האזור- נו"ש, מוריה, כרמל).

הגמד שלי נמצא בגן של דבורה וחני

זה באיזור מרכז הכרמל. הוא נמצא שם רק מתחילת מאי אבל בינתיים אנחנו מאד מרוצים.

ngנוצה1

New member
הבת שלי בגן פינוקי במרכז הכרמל

כבר שנתיים, מאד מרוצים, יש גם את גן לאופק נולד גם מומלץ

גני ילדים באזור המרכז לדוברי צרפתית או אנגלית

שלום לכם, יש לי חברה שעושה עלייה עם ילד בן 3 והיא מחפשת גן ילדים פרטי בשפה הצרפתית או האנגלית. מישהי יכולה לעזור? כי תחליט על מגוריה בהתאם לגן אבל רוצה לגור באזור המרכז. תודה על העזרה

yaelyb

New member
בת"א ,ברמה"ש.

יש אחד בנורדאו ת"א לא יודעת מה הגילאים. אני יודעת שיש ברמה"ש אבל לא יודעת איפה בדיוק.

rs1984

New member
למה משפחתון?

מניסיוני , בגיל שנה ושלוש הילד קולט המון דברים חדשים ולומד המון מושגים אני חושבת שבגיל זה משפחתון לא מסוגל או לא יכול לתרום מבחינה התפתחותית כמו גן. הן מבחינת חוגים , הן מבחינת גננת מקצועית , הן במגוון העשיר של צעצועים , והן במגוון עשיר של ילדים וחברים . כל אלה רק יכולים לתרום לביתך . וחמימות לא תמיד מועילה. בני הגדול התרגל לגננת וסייעת מפנקות רכות וכשעבר לקבוצת גדולים , התקשה מאוד לשבת במפגשים וחוגים. נקודה למחשבה אנחנו מפ"ת ויכול ובני בגילה של ביתך , אשמח למסור לך פרטים על הגן שלנו במסר אישי.

לא תמיד משפחתון מיועד לתינוקות

המשפחתון שאנחנו נמצאים בו הוא לילדים בני שנה וחצי ומעלה ויש בו גננת מוסמכת וסייעת. יש בו 10 ילדים בני גילו והיא משקיעה בהם מבחינה דידקטית יותר ממה שראיתי בכל גן אחר. יש שם שפע של צעצועים, שירים וכמובן שהרבה חום ואהבה. הכנסתי אותו לשם לאחר שהוא היה בגן עם 24 ילדים ובכה וצרח ללא הפסקה במשך שלושה שבועות. אז מצאתי לי את המשפחתון המדהים הזה ודניאל ואנחנו מאושרים!!!

למעלה