גן שלנו מה נחמד הוא
מסגרות

• פותח הנושא mom77
  • פורסם בתאריך
לא מקובל

ובהמשך להתכתבויות הקודמות שלנו בנושא, אני חושבת שהנ"ל רק מצביע על כך שבחרתם גן לא טוב.

לילי73

New member
מסכימה עם שושן

נמצאים היום בפינסקר אם זה מתאים לך. יש לה אתר אז חפשי בגוגל

../images/Emo41.gifאשמח לחו"ד על גנים ברחובות- אחוזת הנשיא../images/Emo41.gif

שלום, טרום טרום חובה גן הפקאן, וגן תבור. אשמח לשמוע אם מישהו כאן מכיר\היה\יודע... די דחוף לי.
תודה רבה

shahar177

New member
לגבי גן באחוזת הנשיא

לא מכירה את הטרום טרום אבל מכירה את גני שקד הפרטי שזה עד גיל 4 או חמש.גן מומלצ ביותר פשוט עולם אחר הן מבחינת החינוך האוכל התנהלות הגן וכו...יש שם תמורה לאגרה כמו שאומרים גן על הכיפאק!!!!!

אנחנו נמצאים במשפחתון באם המושבות

לילדים מגיל שנה + עד שלוש + ומאוד מאוד מרוצים. המשפחתון של תמר.

gallish

New member
גן שלנו מה נחמד הוא../images/Emo79.gif../images/Emo82.gifמסגרות../images/Emo82.gif

שלום לכם,

אשמח להתייעץ, אני בחורה בת 22 שמתחילה ללמוד באוקטובר ולכן מחפש עבודה שלא תחייב אותי הלאה, חשבתי לעשות ביביסיטר, בעקבות הנסיון הרב שלי בנושא (שמרתי במשך 3 שנים על שכנה שלי, מגיל שנה וחצי עד 4 וחצי, כולל לקחת מהגן, להאכיל לעשות מקלחת בקבוק ולישון) ועל עוד שלל שכנים שסיפרו מפה לאוזן. הבעיה היא שכבר עבר זמן וכל הילדים כבר יחסית גדלו ואין לי מושג אין ליצור קשר עם הורים שיהיו מעוניינים בשירותי,אם זה לא מפה לאוזן. חשבתי לתלות מודעות, אבל ברור לי שהורים לא יסמכו על מודעות ברחוב. וכאן אתם נכנסים לתמונה.. יש לכם רעיון אולי?

הדרי81

New member
בפורום הורים לתינוקות יש שרשור מסגרות

את יכולה לפרסם את עצמך שם. ומאיזה איזור את בארץ?

../images/Emo206.gif../images/Emo53.gif גן ברמת גן שכונת הגפן!!!

היי בנות! אני בהלם ממה שקרה היום בגן של ביתי. בשורה התחתונה כל ההורים לקחו היום את הדברים שלהם ועזבו את הגן ולא חוזרים לשם יותר. כמובן שגם אנחנו! אז! אני צריכה דחוף המלצות לגן בשכונת הגפן ברמת גן. הילדה בת שנתיים. תעזרו לי בבקשה!!! נואשת!

buba300

New member
אפשר לקבל פרטים מה קרה?

הבת שלי היתה בשכונת הגפן לפני מס' שנים ועזבנו את הגן!!!!!! אחרי שהזדעזעתי!! על איזה גן מדובר?

buba300

New member
הבת שלי היתה

בגן ויצו בשכונת הגפן. הדבר הכי דוחה שיש.

temp8

New member
הגן הזה פעל פעם בשם אחר

והחליף שם אחרי שיצא לו שם של גן גרוע במיוחד ואף אחד לא נרשם לשם. השם התחלף אבל הבעלים נשארו אותם בעלים. אפשר לשאול מה היה שם עכשיו שכולכם עזבתם?

נאוה57

New member
יכול להיות שמחקו לך אותה?

לא הצלחתי להגיע אליה. שלחתי לך מסר...

ngנוצה1

New member
שלום רב, לתושבות חיפה

רציתי בבקשה לדעת האם משהי מכירה גני ילדים טרו-טרום חובה באיזור ורדיה, כמו גן ברוש , איך הגנים האלה? אודה למי שתוכל לענות

למעלה