פסח פסח פסח

אצלנו הועד קונה במרוכז

בחגים שאופים דברים אני מביאה מה שהכנתי (נגיד מאפינס דבש לראש השנה או אזני המן לפורים) אבל בפסח לא מכינים כלום אז אני לא מביאה.
אם הועד לא היה קונה במרוכז הייתי מביאה משהו בראש השנה ובפסח.

בהחלט

בשנים קודמות לא היה ארגון וקניתי משהו סמלי בעצמי (צנצנת עוגיתו לראש השנה). השנה אירגנתי את כולם וקנינו לכל אחת מארז גדול מללין, היום השארתי אותם בגן

girly30

New member
אצלינו אין אירגון והתלבטי גם בעינין....

יש 3 גננות. יפה להביא משהו משותף לכולם? ראיתי כבר שאמא אחת הביאה משהו - מארז של סבונים אבל לא שמתי לב אם זה כפול 3... מעצבן שאין ועד בגן!

אני תמיד מעדיפה להביא משהו אישי

בשנה שעברה הבאתי לצוות (היו 3- גננת לשתי סייעות) סט של 4 מאגים יפים מגולף&קו (משהו כמו 25 ש"ח) והוספתי עוד שוקולד, ככה שיצא לי משהו כמו 50 ש"ח למתנה, 150 ש"ח לכולן. היה חשוב לי, הן מטפלות כל היום בלידה שלי מאוד יפה, עובדות בשכר לא גבוה, רציתי לצ'פר אותן בחג
אפשר להביא משהו קטן ב- 30 ש"ח לכ"א מללין.

אילית14

New member
נפלת לי בול עם הסקר

הבאתי בפורים משלוח מנות סמלי מתלבטת אם להביא עכשיו מארז שוקולדים ב 25 ש"ח הבעיה שאצלנו זה כפול 4. גננת ו 3 סייעות

מוק מוק

New member
הועד קונה מתנה לצוות כולל השומר

וזה מתנה משותפת מכל ההורים למרות שאני תמיד רואה הורים שמביאים גם בנפרד

אם כך-

יפה להביא סלסלה גדולה לגן (כשיש את הגננת והסייעת) או לכול אחת משהו קטן יותר? מה דעתכן?

muga

New member
הבאתי

אין אצלנו וועד, הבאתי באופן אישי. לכל גננת סט של תבלין+קונפיטורה (מבוסתן אברהם). נראה לי נחמד ומשמח. מצד שני - אני לא מביאה בפורים/ט"ו בשבט/יום המשפחה/ראש השנה. רק בפסח וסוף השנה.

חמודבה

New member
לא מביאה

אולי הועד מביא, אין לי מושג. אני מביאה מתנה אישית רק בסוף שנה ומשלוח מנות בפורים

מוק מוק

New member
למי שיש ידי זהב

רעיונות מקסימים למתנות עשה בעצמך במו ידיך- אהבתי במיוחד את התמונות - מקסימות..וחוץ מזה זה בלוג מקסים

בוליפלג

New member
ובכלל הבלוג שלה מדהים..זתומרת, היא זו

שמדהימה. יוצרת מקסימה
על הקישור.

UmaGuza

New member
הועד קונה במרוכז

בסוף שנה שעברה ובראש השנה הבאתי גם עוגות אישיות שאפיתי, מתכוונת להביא גם בסוף השנה הנוכחית, על מתנה אישית לפסח אני כנראה אוותר.

חמודבה

New member
../images/Emo77.gifמתנות לחג../images/Emo207.gif

האם נהוג להביא מתנה לעוזרת גם אם היא לא יהודייה?

UmaGuza

New member
אני לא יודעת מה נהוג

אבל אם העוזרת שלי לא היתה יהודיה הייתי מביאה לה בדיוק אותו דבר. זה לא שונה בעיני מעובדים לא יהודים שעובדים בחברות גדולות ומקבלים מתנה כמו כולם.

UmaGuza

New member
שוב, אני לא יודעת מה נהוג...

אני נותנת לה בראש השנה ובפסח 100 שקל, בד"כ מהתלושי חג שבעלי מקבל מהעבודה.

jook12

New member
גם אני התלבטתי ובסוף קניתי

בסופר פארם בושם של JADE שהיה במבצע. ועוד שמן גוף מפנק. היא בעבר הייתה מטפלת של הבנות שלי, ויש לי אינטרס להשאיר אותה קרובה אלינו בשביל העתיד( ובאמת מגיע לה להתפנק) אם היא היתה רק מנקה לא הייתי משקיעה 100 שח, אלה פחות.

למעלה