יש לי משהו להגיד לכולללםםםםם

א ו ר ח ת

New member
יש לי משהו להגיד לכולללםםםםם

השבוע נתקלתי בזה כמה פעמים ועכשיו שוב.. אני רוצה להבהיר נקודה אולי מישהו לא יודע אותה, את העזרה שאנחנו מגישים פה כולנו (מנהלים חברים מומחים) לאף אחד לא משלמים הכל נעשה כי אנחנו עושים את זה בכייף ונהנים מזה ולומדים מזה אבל זה לא אומר שאנחנו חייבים למישהו משהו , וזה לא אומר שתפוז משלמת לנו בשביל שנהיה המתכנתים הפרטים שלכם. אז קצת נימוס יעזור בהרבה בכלל בחיים ולא רק פה @}-,--'---

ואולי רק על מנת לחדד את הדברים...

הפורומים בתפוז, מתנהלים בהתנדבות וכשירות לציבור הגולשים. הנהלת הפורטל אינה משלמת לנו מנהלי הפורומים השונים. בשבועות האחרונים קרה יותר מפעם אחת שפנו אלינו (אל אודליה ואלי) במיילים או דרך המסנג'ר בטון שהיה נשמע לפחות כאילו אנחנו חייבים לאותם אלו שפנו לפתור להם את כל הבעיות שלהם. אני רוצה שתבינו, רובנו (אלו שמשתדלים לענות ולעזור) עובדים, הפורום הינו בעיקר בשביל הכיף, האתגר בלתת תשובות נכונות וגם בכדי ללמוד ולהתקדם. אנחנו משתדלים, לתת את התשובות ברמת השאלה או קצת יותר גבוה. אבל וכאן אני מדגיש לעולם לא נעשה עבורכם את העבודה אם בחרתם בתכנות, נשמח לסייע. אבל אם אתם רוצים לבנות אפליקציה בשיטת ה - "אני צריך את המודול הזה אם אתה יכול לבנות לי..." ולחבר בין המודולים ולהוציא אפליקציה מתחת הידיים שלכם... חברים, מזה אנחנו מתפרנסים אל תגזלו לנו את הפרנסה.... אז בבקשה, כשאתם שואלים, שימו לב לטון הדברים שאתם כותבים. ועוד משהו, אם תגידו תודה, אנחנו נחייך ונשמח. כמובן שמי שהדברים מופנים אליו יודע. ומי שלא, כנראה שזה לא אתה.... אז למי שהדבר אינו נוגע - נא לא להפגע - זאת לא הכוונה.

al17184

New member
הבנתי שאתם מתכוונים אליי../images/Emo6.gif

ובכל זאת. פעמיים התנצלתי בפני אודליה, ובנוסף לכך, מיד לאחר שפניתי אליה במסנג'ר, אף הסברתי מדוע דיברתי אליה כך, ואמרתי שזה לא היה בסדר. אני מצטער שדיברתי אליה כפי שדיברתי, ובכל זאת, צריך גם לדעת לסלוח. לא קיללתי אותה, ולא התייחסתי אליה בחוסר כבוד. מוטב היה אם גם אתם הייתם נוהגים בטקט, ומדברים אתי דרך המסנג'ר ולא דרך הודעות עקיפות בפורומים. כל אחד עושה טעויות, וצריך לדעת גם לסלוח, חג שמח
, ממני, אמיר.

א ו ר ח ת

New member
קודם כל אני לא כתבתי את זה אלייך

כתבתי את זה בכללי, לא רק איתך זה קרה. ואף אחד לא מדבר איתך בהודעות עקיפות, ההודעה נכתבה לכל האנשים שפונים אלינו, (תתפלא אבל אתה לא היחיד שעושה טעויות) שיהיה גם לך חג שמח!

haimha

New member
תודה לכל אנשי הפורום

אורחת , אני רוצה להודות לכל מי שעוזר ומשקיע מזמנו בכדי לתת וקבל ידע בתחום זה. בהקשר לאורחת את צריכה להבין משהו בסיסי למרות שיש פה אנשים עם יותר ידע ואני מכיר חלק מהם ויש אנשים עם פחות ידע ותמיד יהיו אנשים שידברו פחות יפה מאחרים ככה זה בעולם ואי אפשר לחנך פה אנשים אני מצפה שתנקו את ההודעות הלא רציניות וגם אפשר להשתיק את האנשים שמפריעים או להעיף אותם אבל מה שאת עשית אני מדגיש לדעתי היה ממש שחצני. לא משלמים לך או כל דבר דומה זה היה ממש פלצני פורומים קיימים בכל העולם וכל מי ששותף לפורום רק מרוויח גם הטובים יוצאים מהפורום מחוזקים כמה פעמים בגלל התענינות בפורום יכולת לתת פתרונות יותר טובים בעבודה או להפך וגם החברים הטובים פה נעזרים בחברים אחרים שלהם בכדי לתת תשובות או שהם גם שואלים בפורומים אחרים בכדי לתת תשובה פה אני יודע זאת אבל אני מבקש לא להרים את האף על אנשים פחות חלשים בסגנון התשובה היה פה ממש הרמת אף אין כל ספק שיש לשמור על רמת הפורום בנימוס כי הדבר הכי נעים בעולם זה נימוס ותרבות . אבל את צריכה לזכור שגם צניעות זה דבר לא פחות חשוב.....

חיים, תרשה לי לענות לך...

מה שאורחת, ואני מחזק את ידיה בכך טוענת לא בא להשתחץ או משהו בסגנון הזה. הטענה היתה כלפי אלו שחושבים שמי שעונה להם כאן בפורום אמור לכתוב עבורם את האפליקציה. הדברים לא מכוונים רק לאמיר (שהכוונה לא הייתה מכוונת דווקא אליו) אלא למספר גולשים כאן בפורום, שמעבר לשאלות שהם מציגים כאן מעל דפי הפורום הם פונים באופן פרטי, במסרים, במייל ולפעמים גם בטלפון (אם הם משיגים אותו) ומבקשים, לא פתרונות בתכנות אלא פתרונות תכנותיים וכאן נעוץ ההבדל. לפתור בעיה למי שנתקע זה דבר אחד, וכאן אני מסכים עם כל מילה שלך, ולתת פתרון תכנותי מלא, המחייב עבודה ופתוח של מודול, ידידי מזה אנחנו מתפרנסים לא? מה לא מגיע לנו תמורה עבור הפיתוח? ולכן אני רוצה להדגיש את הדברים, המדובר הוא אך ורק באותם מקרים ואנשים הדורשים פתרונות כאילו חייבים להם דבר מה...

למעלה