הנחיות ה FBI

אפרת+

New member
הנחיות ה FBI

בזמו פורסמו כאן כ-10 הנחיות כלליות של ה FBI בנוגע למניעת הטרדה מינית של ילדים. אני זוכרת רק שתיים כמו: * לא לרשום את שם הילד על תיק או חולצה * להסביר לילד שמבוגר לא מבקש עזרה מילד אלא ההיפך האם משהיא יודעת איך להגיע להודעה ההיא או שיש לה את ההנחיות? ביום שישי דנו בנושא כמה חברות עם ילדים קטנים ומאד היינו רוצות למצוא את ההנחיות. תודה! אפרת

zimes

New member
אני לא בטוחה לגבי FBI

אבל היה פה דיון עם משתמש בשם "ילד בערך". נסי חיפוש מתקדם לפי שמו, בשנה האחרונה. בנוס, יש פורום נפגעי תקיפה מינית בתפוז, נסי לשאול שם (ילד בערך גולש גם שם.)

לאה_מ

New member
נושא חשוב ביותר! הנה מספר קישורים:

מתוך אתר "מקום": טיפים לנקיטת זהירות להגנת הילד איך לחנך את הילד כך שימנע מפגיעה וידע לספר אם נפגע primary prevention of child abuse כל הקישורים באנגלית, לתשומת לבכם. ואני מצרפת גם קישור להודעה של החתולה השחורה, שכוללת תמצית שלה לגבי רשימת הנחיות של ה-FBI. אולי היא תוכל להרחיב בהמשך הדיון.

אפרת+

New member
מצמרר אבל סופר חיוני!

לאה המון תודה. אפיץ את זה למי שרלוונטי. בני בן 2.8 והנושא מטריד אותי. מן הסתם נעשו פה כבר דיונים על הגבול הדק שבין ליידע אבל לא ליצור רתיעה או חשש. אני מחפשת את הגבול המון תודה! אפרת

יש אתר של ה FBI ושם מופיעות

ההנחיות. הדבר היחיד שיש לי להוסיף על מה שכבר כתבתי בקישור, הוא לסכם עם הילד על מילת קוד (ולשנן אותה מדי פעם). מילת הקוד מיועדת למצב שבו ההורים נפגעו ואינם יכולים לאסוף את הילד. על הילד לדרוש מהמבוגר, שטוען כי ההורים נפגעו, לומר את המילה. אם המבוגר אינו יודע, על הילד לברוח משם מיד.

thani

New member
הנה הקישור לדף ההנחיות של הFBI

אני מהסמויות
אני מתה על הפורום הזה ועל הנושא שלו ומתכננת לימודים בנושא (אני בת 20). הפעם הרגשתי צורך להשתתף כיוון שהנושא כל כך טעון וחשוב. אז הנה הקישור לדף ההנחיות של הFBI

נזכרתי בעוד שני דברים:

1. הסבירו לילדים כי אין לבטוח במדים מכל סוג שהוא. פדופילים מתחפשים לעיתים. בהרצאה ב FBI המליצו שהילד יבקש ממי שטוען שהוא שוטר, להציג תעודת שוטר. שוטר אמיתי לא יהסס ויציג את התעודה גם בפני ילד. במקרה הפרטי שלי, הסוטה לבש מדי צה"ל וחבש כיפה. אינני יודעת אם זו היתה תחפושת, אך הוא בהחלט השתמש במדים כדי לרכוש את אמוני, והכיפה גם השפיעה- חשבתי אז שדתיים לא יכולים להיות רעים. 2. זיכרו לתדרך את הבנים באותה מידה כמו הבנות. פדופילים אינם בוחלים בבנים.

נזכרתי בעוד שני דברים:

1. הסבירו לילדים כי אין לבטוח במדים מכל סוג שהוא. פדופילים מתחפשים לעיתים. בהרצאה ב FBI המליצו שהילד יבקש ממי שטוען שהוא שוטר, להציג תעודת שוטר. שוטר אמיתי לא יהסס ויציג את התעודה גם בפני ילד. במקרה הפרטי שלי, הסוטה לבש מדי צה"ל וחבש כיפה. אינני יודעת אם זו היתה תחפושת, אך הוא בהחלט השתמש במדים כדי לרכוש את אמוני, והכיפה גם השפיעה- חשבתי אז שדתיים לא יכולים להיות רעים. 2. זיכרו לתדרך את הבנים באותה מידה כמו הבנות. פדופילים אינם בוחלים בבנים.

למעלה