צריכה את עצתכן\ חוות דעתכן...

גיסי זרק את אחותו מהחלון

כשהוא היה בן שלוש והיא היתה תינוקת. היא לא מתה,אבל...מספיק רע?

טאשקה

New member
הילדה של שכנתי בת הרבע לארבע

משכה בחוזקה רבה את ידה של התינוקת בת החצי שנה ופרקה לה את הכתף. יכלה גם לשבור את היד. אני בטוחה שהיו מקרים גרועים יותר, אבל בד"כ לא מפרסמים את זה, כדי לא ליצור מצב שמאשימים ילד קטן במשהו נורא שעשה בלי להיות מודע למעשה ולעצמו...

ימימה

New member
אני זוכרת מקרה מהעיתונות

שילד אתיופי בן 4 דחף מהחלון את אחיו הפעוט (לא זוכרת בן כמה), שנהרג בנפילה. אין לי קישור, כי זה קרה לפני 5-6 שנים, אם אני לא טועה. לא רוצה לחשוב איך חיים עם זה אחר כך.

זואירדן

New member
לי די ברור שהסכנה כן קיימת

(סליחה אם אחזור על דברי מישהי, עוד לא קראתי את שאר השרשור) אבל לי יש ילדים בהפרש דומה לספגטינה וכשהגדול שלי מתוך אהבה וכיף מחליט לעשות "סוס" (בדיוק כמו שעשה אתמול בגן עם החבר שלו) ומתכוון להתיישב על אחותו בת 5 חד' ששוכבת לה על הבטן בתנוחה באמת מזמינה לזה... אני די בטוחה שזה היה הורג או פוצע אותה קשות
לא נראה לי הגיוני שאסמוך אליו עד כדי להשאירם לבד עוד הרבה זמן

Mלביאה

New member
כן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifלפני מס' חדשים קרה מקרה כזה

אפשר לנסות לחפש את הכתבה ב ynet. אם (חד הורית) לשני פעוטות, הגדול כבן שנתיים, שלא מנעה ממנו להכות את אחיו בראשו באמצעות שלט הטלוויזיה עד שכעבור שבועות מספר נפגע התינוק מוחית ונפטר
. פשוט מזעזע. האם נעצרה, והמשפחה כולה לפחות ע"פ הכתבה זורקת את מלוא האשמה על הילדון האומלל.

זואירדן

New member
אוי נכון, גם אני נזכרת עכשיו../images/Emo5.gif

מפחיד לדמיין אפילו באיזו קלות כזה דבר כול לקרות

אורora

New member
תגידי

את היא לא היתה חד הורית היית כותבת אם (נשואה) לשני פעוטות וכו....
או שמה היית מסתפקת במילה אם.

Mלביאה

New member
איך ידעתי שזה יגיע...

מעבר לזה שאלו הם פרטי המקרה, כתבתי זאת כדי להבהיר שהיא היתה המבוגרת האחראית היחידה בסביבת הילדים. זה לא קרה בגלל שהיתה רק מבוגרת אחת בסביבתם, הרי רובם המכריע של הילדים נמצאים בסביבת מבוגר אחד רוב הזמן, אלא בגלל שהיא היתה המבוגרת הזו. אבל מה לך ולזה? את בכלל "יחידנית מבחירה" אם אינני טועה. הפסיקי לחפש אקשן איפה שאין והיי עניינית.

Mלביאה

New member
וגם- מעניין שאת הגזענות המובהקת כמה

הודעות מעל זו בנוגע לילד ה*אתיופי* שדחף את אחיו מן החלון לא מיהרת להוקיע כפי שמיהרת לזנק על העניניות בה נכתבה ההודעה שלי. כל כך חיפשת "את זה" עד שהצלחת להפגין מוסר כפול היכן שאפילו אין כפילות!

אורora

New member
תרגעי

מטר עלבונות לא ישנה את מה שכתבת ואת מה שרימזת עליו.

תּמר

New member
מה היא רמזה? שאין עוד מבוגר בסביבה?

שהיא האחראית הבלעדית על הילד? יש לך דרך לסתור את זה?

Mלביאה

New member
נראה לי שאת זו שצריכה להירגע

ואז לשוב ולקרוא את ההודעה המקורית בלי לחפש מה להילחם כל פעם שנכתבות המילים "חד הורית" על נגזרותיהן. הסבר מפורט יותר: הסיבה שהכנסתי מלכתחילה את צמד המילים הזה לסוגריים היא על מנת להקדים תשובה לשאלה "היכן היה אבי הילדים" או "מדוע רק האם נעצרה". אני גם חושבת שעצם זה ש"חד הורית" בסוגריים מרמז דווקא להיפך, שמבחינתי היותה חד הורית הוא לא העיקר בסיפור. כתבתי "ידעתי שזה יגיע", כי עוד כשכתבתי את ההודעה ידעתי שעליי לנהוג בPC, והאמיני לי שאצלי התקינות הפוליטית לא באה באוטומט... אני צריכה ממש להתכוונן לכך שיצא לי משהו עונה לתקן
. ואכן השתדלתי. את יודעת מדוע? בדיוק בגלל זה - בגלל שאני יודעת שיש כאן בפורום מס' נשים שאצות "לקרוא לחבר'ה" מהפורום השכן כל אימת שנדמה להן או שהן החליטו שמישהו אמר משהו אסור על חד הוריות. אבל האמת היא שבאיזה שהוא מקום ידעתי מראש שמישהי תנתר ממקומה, לכן כתבתי שראיתי את זה מגיע...

אורora

New member
ושוב ניראה

שמי שנילחם זו דווקא את. ההתקפה שאת מנהלת רק מעצימה את התחושה הלא נוחה שהיתה לי למקרא דברייך. ובזה אני פורשת מהדיון הזה. אני חושבת שהפואנטה שלי הובנה היטב, ואני חושבת שכך גם העמדות שלך.

Mלביאה

New member
שיהיה...

זה שהרהבת עוז לקבוע מהן עמדותיי והשקפותיי ע"פ דימיונך הפרוע עוד לא מוכיח דבר. ולגבי ההתקפה עלייך (מדגישה, שלא תהיה אי הבנה: כבת אדם, לא כחד הורית
) - הרווחת אותה ביושר.

למעלה